2
A zdjęcia z sparingu Pilawy będą?
Kuban skomentował(a) 17:0 i strzelecki popis JS Lechii0 miesięcy 5 dni temu
Też brałem u nich auto na 1% wkładu. Super opcja. Mega konkurencyjna w stosunku do innych firm. Ja brałem w salonie w Białymstoku, ale zakładam, że we wszystkich salonach Auto idea to mają.
Grzesiek skomentował(a) Jakie benefity wiążą się z wzięciem auta w leasing? Zobacz listę0 miesięcy 11 dni temu
Ja się czasem zastanawiam czy nie lepiej jest kupić dobry, używany sprzęt w dużo niższej cenie? I tą kwotę co zostanie przeznaczyć na jeszcze jakieś rzeczy... Ja sam często zamawiam z https://restartplus.pl/ bo już nie raz przekonałem się, że nie ma co inwestować w nowy sprzęt skoro można kupić używany ale dobry.
Maciek skomentował(a) Nowoczesne pracownie w liceach powiatowych0 miesięcy 12 dni temu
W leasingu wszystko wrzucasz w koszty i twoja firma zyskuje. Leasing to najlepsza opcja, a niektóre salony (np. Auto Idea) chcą tylko 1% wkładu własnego. To są mega warunki.
Antoni skomentował(a) Jakie benefity wiążą się z wzięciem auta w leasing? Zobacz listę0 miesięcy 13 dni temu
Super impreza !
Anonim skomentował(a) BWA MASTERS – Mistrzostwa Break Dance za nami0 miesięcy 16 dni temu
A tam w tym całym Bbb to może że 3 z Bielawy i tyle kasy mają
Anonim skomentował(a) Bielawa: Mniej na sport w 2018 roku0 miesięcy 17 dni temu
nie rozumiem dlaczego taka drużyna jak bielawa owls czy snakes maja nie dostać dotacji a dla besteru 250k a i tak wszystko przepierdalaja
chuj skomentował(a) Bielawa: Mniej na sport w 2018 roku0 miesięcy 18 dni temu
Wybory idą :)
Anonim skomentował(a) Bielawa: Mniej na sport w 2018 roku0 miesięcy 18 dni temu
Leasing to najlepsza opcja. Dobrze tylko, zeby sobie fajne auto potem wybrać ;) A teraz akurat trwa wyprzedaż rocznika, więc warto przeglądać kto co ma za ile. Ja myśle nam mercem w auto idea. Przede mną jazda próbna w przyszłym tygodniu i zobaczymy :)
Aleks skomentował(a) Jakie benefity wiążą się z wzięciem auta w leasing? Zobacz listę0 miesięcy 19 dni temu
fakt, mercedesy ostatnio wrocily do lask bardzo mocno, nie dosc ze zrobily sie nieawaryjne ponownie to jeszcze cenowo konkuruja z duzo nizszymi klasami
Marcin skomentował(a) Jakie benefity wiążą się z wzięciem auta w leasing? Zobacz listę0 miesięcy 20 dni temu


REKLAMA

Dzierżoniów

„ŻYDÓWKI NIEMALOWANE Z POMARAŃCZAMI. RYSUNKI NA DREWNIE ALEKSANDRA GIERYMSKIEGO”

Zydowka Plakat Media Point 1

Dzierżoniowski Ośrodek Kultury oraz Fundacja Żyd Niemalowany Muzeum Wieczny  Tułacz w Warszawie, serdecznie zapraszają na wystawę „ŻYDÓWKI NIEMALOWANE Z POMARAŃCZAMI. RYSUNKI NA DREWNIE ALEKSANDRA GIERYMSKIEGO”. Ekspozycja obejmuje 60 oryginalnych XIX-wiecznych rycin wg rysunków artysty,  który był wybitnym malarzem i rysownikiem Żydów polskich. Jego judaika są najbardziej  znanymi polskimi obrazami o tematyce żydowskiej. Najsłynniejsze są trzy: „Święto Trąbek”, „Pomarańczarka” i „Żydówka z cytrynami”, których ryciny prezentowane są na wystawie.

Twórczość rysunkowa Aleksandra Gierymskiego funkcjonowała publicznie w postaci rycin,  wykonanych w niezwykle pracochłonnej technice drzeworytu sztorcowego, stosowanego wówczas jako ilustracje w tygodnikach. Tematami prac Gierymskiego były architektoniczne  pejzaże Warszawy i innych polskich miast (Chęciny, Lublin, Kazimierz Wielki), portrety kobiet oraz mężczyzn, czy migawki XIX-wiecznego świata polskich Żydów.  

Tę wyjątkową wystawę można zobaczyć od 26.09.2017 do 30.10.2017 r. w „Galerii na piętrze” Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury ul. Świdnicka 23. Galeria czynna: od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 17.00.
Wstęp na wystawę dla uczniów i grup zorganizowanych /10 osób/ 3 zł, indywidualnie 5 zł.
Bilety do nabycia w kasie DOK, tel. 74 64 65 019.
Celem ustalenia bezkolizyjnego terminu i godziny obejrzenia wystawy przez grupy oraz wysłuchania audio wykładu Prezesa Fundacji Pawła Szapiro, prosimy o kontakt telefoniczny:
Dział organizacji imprez 74/64 64 629 – 631, lub 74/64 65 015
Zapraszamy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl