Kibic skomentował(a) 4 etap CCC Tour Grody Piastowskie – zamknięte drogi w Dzierżoniowie0 miesięcy 9 dni temu
Żenada
Anonim skomentował(a) Karne do poprawy0 miesięcy 18 dni temu
Jak zawsze super zdjęcia
Anonim skomentował(a) W meczu przyjaźni lepszy Piast1 godzin 31 minut 10 sekund temu
Zagiew też awansowała :) Lechia spada to może pieniądz się jakiś znajdzie.
:) skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 26 kolejki II ligi mężczyzn gr. 11 miesięcy 3 dni temu
Brawo TRÓJECZKA
Darek skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 25 kolejki II ligi mężczyzn gr. 11 miesięcy 7 dni temu
Brawo pany
Anonim skomentował(a) Bielawianka Bielawa poza zasięgiem rywala1 miesięcy 14 dni temu
Skandal żeby nie można było spokojne nawet po przejściu dla pieszych przejść do miejsca zamieszkania !!!!!
niezadowolony skomentował(a) Zamknięte drogi – Międzynarodowe Kryterium Kolarskie „Dzierżoniów 2019”1 miesięcy 15 dni temu
Się pytam grzecznie, jakich "bobrów"????
Kibic skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 24. kolejki II ligi mężczyzn gr. 11 miesięcy 16 dni temu
Na giełdzie rynku rolnego dobrze płacą za wiosenne nowalijki.Może panowie się nie wstrzelili w asortyment...
Motyka skomentował(a) Zlikwidowania plantacji marihuany1 miesięcy 21 dni temu
Całe szczęście dla właściciela karty że kwota na karcie nie zamknęła się w dokonaniu mniejszej ilości transakcji.Tuman,a wygranym jest właściciel.
Motyka skomentował(a) 15 transakcji w kilka godzin wykonał mężczyzna znalezioną kartą płatniczą1 miesięcy 21 dni temu

TWÓJ SERWIS REGIONALNY

Dzierżoniów

Zwycięski horror w Legnicy

Zwycięski horror w Legnicy Dzierżoniów Piłka ręczna  Żagiew Dzierżoniów sport piłka ręczna Dzierżoniów

Żagiew po niezwykłym boju, okraszonym dwoma czerwonymi kartkami, wygrała wyjazdowy mecz z Dziewiątką Legnica. Choć pierwsza połowa należała do MKS, losy spotkana ważyły się do ostatnich sekund rywalizacji. W drugiej części gry lepsi byli gospodarze, ale 3 punkty ostatecznie pojechały do Dzierżoniowa.

Początek należał do podopiecznych trenera Górecznego – po bramkach Błażkiewiczka, Piróga i dwóch Antosika, było 4:1 dla MKS. Później do głosu doszli miejscowi, którzy w 17. minucie wyszli na minimalne prowadzenie, ale ostatnie 10 minut przed przerwą, po raz kolejny było koncertem gry w wykonaniu dzierżoniowian. W tym czasie trafiali oni 7 razy, kapitulując w tym czasie zaledwie jednokrotnie, co dało wynik 14:9 na korzyść Żagwi po pierwszej połowie.

Początek drugiej odsłony gry nie zapowiadał dramatycznej końcówki – szczypiorniści z Dzierżoniowa kontrolowali grę, stale utrzymując bezpieczną przewagę. Warto jednak zaznaczyć, że już w pierwszych 30 minutach bezpośrednią czerwoną kartkę otrzymał Szuszkiewicz, a chwilę po przerwie jego los – tym razem z gradacji kar – podzielił Kalinowski. Faktem stało się zatem, że przez resztę spotkania przyjezdni bronić się będą bez swoich dwóch głównych filarów defensywy.

Obraz gry uległ zmianie w dosłownie 120 sekund, podczas których Dziewiątka rzuciła 4 gole z rzędu, marnując w międzyczasie rzut karny. Do końcowej syreny pozostawało 8 minut, a tablica wyników wskazywała wynik 21:20 dla Żagwi. Wtedy dwie arcyważne bramki dla gości zdobyli Matlęga i Antosik, ale legniczanie nie dawali za wygraną i wciąż zażarcie atakowali. Ostatecznie, MKS dociągnął do końca jednobramkowe prowadzenie i zwyciężył 25:24.

Na konto dzierżoniowian powędrowała pełna pula punktów, ale także satysfakcja za wzięcie rewanżu za porażkę z pierwszego meczu sezonu przed własną publicznością, który wtedy wygrała Dziewiątka – także jednym trafieniem. Kolejnym rywalem Żagwi będzie UKS Lider Swarzędz. W pierwszym meczu obu drużyn, zdecydowanie lepsi byli zawodnicy MKS – wygrali 30:20.