2
A ja chcę żeby była zawsze pogoda na meczach.
Anonim skomentował(a) Pogoń Pieszyce nie do zatrzymania0 miesięcy 6 dni temu
A ja chce żeby zdjęcia były z całego meczu.
kibil skomentował(a) Pogoń Pieszyce nie do zatrzymania0 miesięcy 6 dni temu
Ilu kibiców było? I ponawiam prośbę o fotografowanie trybun z kibicami ;)
k skomentował(a) Pogoń Pieszyce nie do zatrzymania0 miesięcy 6 dni temu
Dawać do okręgówki
Anonim skomentował(a) Niedziela: Mecz na szczycie. Zapraszamy!0 miesięcy 6 dni temu
A ile drużyn awansuje?
Anonim skomentował(a) 8:0 Bielawianka Bielawa II rozgromiła Kolibra Uciechów0 miesięcy 10 dni temu
No i fajnie :)
Anonim skomentował(a) 8:0 Bielawianka Bielawa II rozgromiła Kolibra Uciechów0 miesięcy 10 dni temu
Będzie
Anonim skomentował(a) 8:0 Bielawianka Bielawa II rozgromiła Kolibra Uciechów0 miesięcy 11 dni temu
Na kogo będziecie głosować?
Anonim skomentował(a) Sobota: Zapraszamy na mecz Pogoni Pieszyce0 miesięcy 11 dni temu
Będzie okręgówka?
Anonim skomentował(a) 8:0 Bielawianka Bielawa II rozgromiła Kolibra Uciechów0 miesięcy 11 dni temu
Trzeba chodzić na mecze. Na Pogoń chodzi do 300 kibiców, na Bielawiankę między 150 -200, a Lechię no cóż 100 jak jest to sukces. Na pucharze to było jak za dawnych czasów Lechii.
kibic skomentował(a) Pogoń Pieszyce idzie po awans do IV ligi0 miesięcy 19 dni temu


REKLAMA

Inne dyscypliny

Znamy zwycięzców Dobrocińskich Przełajów

Znamy zwycięzców Dobrocińskich Przełajów Inne dyscypliny

Otwarte Jesienne Biegi Przełajowe Strefy V i VI (powiaty: dzierżoniowski, kłodzki, świdnicki, wałbrzyski i ząbkowicki) odbyły się 20 września w Dobrocinie.

Dobrocińskie Przełaje to impreza ciesząca się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem. W tym roku wzięło w niej udział ponad 250 osób.

Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali:

Kategoria: DZIEWCZĘTA rocznik 2008 – 2009

  1. miejsce: Julia Kuska (SP w Lutomi Dolnej)
    2. miejsce: Olimpia Dudek (ZS-P w Mościsku)
    3. miejsce: Marika Rudnicka (SP w lutomi Dolnej)

Kategoria: CHŁOPCY rocznik 2008 – 2009

  1. miejsce: Oskar Rudnicki (SP w Lutomi Dolnej)
    2. miejsce: Marek Zieliński (ZS-P Mościsko)
    3. miejsce: Hubert Mikołajczyk (SP w Lutomi Dolnej)

Kategoria: DZIEWCZĘTA rocznik 2006 – 2007

  1. miejsce: Amelia Kielar (Jedlina Zdrój)
    2. miejsce: Lena Magdziarczyk (Szczawno Zdrój)
    3. miejsce: Wiktoria Nowacka SP 23 w Wałbrzychu)

Kategoria: CHŁOPCY rocznik 2006 – 2007

  1. miejsce: Bożydar Łaszczuk (Radków)
    2. miejsce: Jonasz Lewandowski (Kłodzko)
    3. miejsce: Tomasz Piękoś (SP w Woliborzu)

Kategoria: DZIEWCZĘTA rocznik 2004 – 2005

  1. miejsce: Roksana Niedziałkowska (SP w Lutomi Dolnej)
    2. miejsce: Weronika Bykowska (Radków)
    3. miejsce: Urszula Krupa (Kłodzko)

Kategoria: CHŁOPCY rocznik 2004 – 2005

  1. miejsce: Szymon Kawiński (SP w Mokszeszowie)
    2. miejsce: Kacper Gawron (SP 23 w Wałbrzychu)
    3. miejsce: Przemysław Byszko (Radków)

Kategoria: DZIEWCZĘTA rocznik 2002 – 2003

  1. miejsce: Karolina Malinowska (SP Witoszów)
  2. miejsce: Anna Drożdż (SP Witoszów)
    3. miejsce: Anna Natanek (SP w Lutomi Dolnej)

Kategoria: CHŁOPCY rocznik 2002 – 2003

  1. miejsce: Krystian Bryła (Nowa Ruda)
    2. miejsce: Mateusz Zięba (SP Pszenno)
    3. miejsce: Bartosz Polak (Kłodzko)

Kategoria: CHŁOPCY rocznik 2000 – 2001

  1. miejsce: Adam Gruda (Nowa Ruda)
    2. miejsce: Marek Bykowski (Radków)
    3. miejsce: Grzegorz Piasecki (Nowa Ruda)

Kategoria: DZIEWCZETA rocznik 1998 – 1999

  1. miejsce: Małgorzata Ignaszak (ZSiPKZ Bielawa)
    2. miejsce: Barbara Puczek (ZSiPKZ Bielawa)
    3. miejsce: Irena Podawca (ZSiPKZ Bielawa)

Kategoria: CHŁOPCY rocznik 1998 – 1999

  1. miejsce: Paweł Prask (ZS w Wałbrzychu)
    2. miejsce: Jakub Chwistek (LKS „Gryf” Burkatów)
    3. miejsce: Kacper Dratwa (III LO w Świdnicy)

Kategoria: MĘŻCZYŹNI rocznik 1997 i starsi

  1. miejsce: Henryk Strzelczok (Nowa Ruda)
    2 miejsce: Marcin Kornaś (Bardo)

„BIEG RADOSCI NA 100-LECIE NIEPODLEGŁOŚCI” kategoria: OPEN (4000m)

1.miejsce: Krystian Bryła (Nowa Ruda)
2. miejsce: Krzysztof Oporski (Dobrocin)
3. miejsce: Franciszek Kornaś (Bardo)

Medale i nagrody rzeczowe wręczali przedstawiciele głównych organizatorów „Biegów”: Marian Kowal – Przewodniczący Rady Powiatu Dzierżoniowskiego, Marek Chmielewski – Wójt Gminy Dzierżoniów oraz Leszek Noworól – Prezes Dolnośląskiego Zrzeszenia LZS.

Wszyscy uczestnicy ugoszczeni zostali napojami i posiłkiem przygotowanym przez Sołectwo wsi Dobrocin, ponadto każdy uczestnik otrzymał na zakończenie biegu pamiątkowy znaczek okolicznościowy.

Opiekę medyczną zapewniał AMBULANS Pogotowie Ratunkowe Włodzimierz Kapela.

Organizatorzy dziękują dzierżoniowskiej policji oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Gilowie za zabezpieczenie imprezy.

Organizatorzy:
Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie
Gmina Dzierżoniów
Dolnośląskie Zrzeszenie LZS we Wrocławiu
Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów
Rada Sołecka Wsi Dobrocin
Ludowy Klub Sportowy Dobrocin
Stowarzyszenie Dobrocin Wieś XXI Wieku

Galeria zdjęć: http://www.pow.dzierzoniow.pl/znamy-zwyciezcow-dobrocinskich-przelajow.html

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl