2
Zmien foto, bo jakies starsze jeszce z Maćkiem jako trenerem...
Kibic. skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 9. kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 21 dni temu
Miała być kasa z Genui, świetlana przyszłość i perspektywy. Tymczasem za rok derby z Pogonią Pieszyce, a jeszcze niedawno te dwa kluby dzieliły 3 (!) klasy rozgrywkowe. Panowie działacze - kupcie w Lidlu ćwierć kilo dobrej kawy i dwie paczki ciastek i pojedźcie do Pieszyc na rozmowy z zarządem Pogoni. Może nauczycie się od nich co nieco, jak prowadzić klub piłkarski...
Kibic z lat 90. skomentował(a) Lechia Dzierżoniów z ósmą porażką u siebie [35 foto + 1 video]0 miesięcy 23 dni temu
Dlaczego Lukasz Bienias nie jest juz prezesem Lechii ? Ja od lat w Polsce nie mieszkam ale jestem kibicem Lechii i widze ze Lechia od tego sezonu bardzo doluje sportowo oczywiscie i to nie tylko pierwsza druzyna gdzie nie bylo po odejsciu z pierwszego zespolu paru zawodnikow zadnych wartosciowch wzmocnien tak jak to bywalo w poprzednich latach ale rowniez mlodziez jak to jest ze klub ktory byl czy nadal jest stawiany za wzor pracy z mlodzieza ma takie osiagniecia ? bo czym tu sie chwalic jesli druzyna juniora mlodszego w sezonie zdobywa tylko 2 punkty Czy ktos moze napisac dlaczego nastapila zmiana prezesa ? pytam bo nie bylo o zmianie prezesa zadnej wzmianki nie kazda zmiana jak do tej pory widac wychodzi na dobre ale to moja opinia ja oczywiscie nowemu prezesowi zycze sukcesow i mam nadzieje ze Lechia sportowo wroci na wlasciwe miejsce
Wojtek skomentował(a) Lechia Dzierżoniów z ósmą porażką u siebie [35 foto + 1 video]0 miesięcy 23 dni temu
Szukaj na portalach, którym UM płaci. :)
Anonim skomentował(a) Przed nami Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości0 miesięcy 26 dni temu
Gdzie są wyniki/?
wiesiek skomentował(a) Przed nami Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości0 miesięcy 27 dni temu
Zarząd i Trener do Dymisji i to jak najszybciej!!!!
Kibic Lechii skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów1 miesięcy 1 dni temu
Marnowanie pieniędzy. Żadnych kibiców na meczu, tragiczne wyniki i tragiczna organizacja okołomeczowa. Przynajmniej w IV będą ciekawe mecze z Bielawą i Świdnicą :)
Anonim skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów1 miesięcy 1 dni temu
IVliga, IVliga MZKS
Anonim skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów1 miesięcy 1 dni temu
nie jestem polakiem ale ..będę jak brał udział ..!!!!
Adrian Rus skomentował(a) Pieszyce: Zapraszamy na obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości1 miesięcy 1 dni temu
Nie jesteśmy na Dobie! Tylko INFODDZ. W policji nauczyli tylko kopiuj/wklej?
Anonim skomentował(a) Podsumowanie akcji „Znicz 2018”1 miesięcy 5 dni temu


REKLAMA

Dzierżoniów

ZHP Dzierżoniów: Wyprawa Polarna Zuchów

ZHP Dzierżoniów: Wyprawa Polarna Zuchów Dzierżoniów Organizacje PP Powiat Dzierżoniowski  zhp Dzierżoniów
W sobotę, 3 marca 2018 r., bielawskie zuchy wyruszyły na Wyprawę Polarną Zuchów 2018! Temperatura w Bielawie sięgała wtedy minus 10 stopni Celsjusza!
W tym roku miejscem Wyprawy był Camp 66 w Ściegnach pod Karpaczem, a jej program przygotował Karkonoski Hufiec ZHP. Wraz z innymi gromadami z Chorągwi Dolnośląskiej ZHP przenieśliśmy się do Stumilowego Lasu. Na miejscu powitał nas Kubuś Puchatek. Okazało się, że wszyscy mieszkańcy lasu zapomnieli, czym jest przyjaźń, zaufanie, wzajemna pomoc i przez to pszczoły obraziły się i przestały produkować miód. Musieliśmy przypomnieć mieszkańcom lasu, czym jest zaufanie i wzajemna pomoc oraz przywrócić przyjaźń w Stumilowym Lesie. Na początku odwiedziliśmy Kubusia Puchatka, któremu pomogliśmy namówić pszczoły na odrobinę miodu dla każdego. Później sadziliśmy marchewki w ogródku Królika. U Sowy ćwiczyliśmy nasze zaufanie, bo musieliśmy z pomocą harcerzy przejść po zawieszonej między drzewami linie! Kiedy dotarliśmy do Tygryska, okazało się, że podczas brykania zgubił wszystkie paski! Pomogliśmy mu je znaleźć i wspólnie brykając zatańczyliśmy „Czekoladę”. Prosiaczek pokazał nam, że nie warto jest się bać potworów z wyobraźni, bo przyjaciele zawsze pomogą nam ich zwyciężyć. Ostatnim zadaniem, była pomoc Kłapouchemu w zbudowaniu jego domu. Musieliśmy przejść przez pajęczynę, aby zdobyć do niego potrzebne materiały.
Po udanej zabawie ruszyliśmy na obiad i ognisko z kiełbaskami. Na pożegnanie odbył się wielki Bal w Stumilowym Lesie i nie obyło się bez wspólnego zdjęcia ze Śnieżką w tle. Trochę zmarznięci, ale szczęśliwi wróciliśmy do domu z dyplomem i słodkościami. Byliśmy na Wyprawie w sile 21 osób! Wyróżnialiśmy się naszymi kolorowymi czapkami w gronie ok. 800 zuchów z całego Dolnego Śląska.
To jedno z kolejnych wydarzeń, które przygotowuje zuchy do letniej AKADEMII PANA KLEKSA w Głuchołazach. Tegoroczne wakacje spędzą one bowiem na zuchowej kolonii w Banderozie. Już rozpoczęły się zapisy i przyjmowane są wpłaty na konto Hufca. Najważniejsze informacje zawiera nasz kolonijny plakat.
Zuchy uśmiechami i okrzykiem podziękowały opiekunom za udaną zabawę. Rodzice otrzymali informacje o możliwości przekazania dla 26 Gromady 1% podatku dochodowego. Wszyscy już nie mogą się doczekać kolejnej zbiórki zuchowej w Zespole Szkół Społecznych STO w Bielawie. Do zobaczenia w czwartek od 15.30 do 17.00.
CZUJ!
Drużynowa 26 GZ
pwd. Karolina Waś HO
ZHP Dzierżoniów: Wyprawa Polarna Zuchów Dzierżoniów Organizacje PP Powiat Dzierżoniowski  zhp Dzierżoniów
ZHP Dzierżoniów: Wyprawa Polarna Zuchów Dzierżoniów Organizacje PP Powiat Dzierżoniowski  zhp Dzierżoniów
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl