2
ło panie, ale lanie
Anonim skomentował(a) Lechia zebrała baty w Bielsku … [1 video + 43 foto]17 godzin 13 minut 11 sekund temu
Brawo drużyna
Anonim skomentował(a) Przebudzenie Bielawianki Bielawa0 miesięcy 3 dni temu
Bardzo dobre sędziowanie na turnieju, pozdrawiam
Xyz skomentował(a) IV Memoriał Oskara Plinty – podsumowanie0 miesięcy 15 dni temu
I znowu w plecy
Marek skomentował(a) Sobota: mecz Bielawianka – Polonia Świdnica0 miesięcy 16 dni temu
Chciałbym aby Lechia spadła, IV liga z Lechią, Górnikiem Wałbrzych czy Polonią Świdnica zapowiada się ciekawie. ps. kibice Lechii bez spiny to nie jest atak
Bielawianka skomentował(a) Porażka Lechii Dzierżoniów 0:10 miesięcy 19 dni temu
Oho, zaczęliśmy się podpisywać. Skąd my to znamy?:)
Widzę skomentował(a) Sukces Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów na Otwartych Mistrzostwach Powiatu Dzierżoniowskiego!0 miesięcy 20 dni temu
Będzie sieka na wyborach. Stawiam na drugą turę Rak kontra Łyżwa
Anonim skomentował(a) Marcin Rak kandydatem na stanowisko Burmistrza Miasta Bielawy0 miesięcy 27 dni temu
Kandydat jednocześnie popierany przez PIS i OBS? To niezgodne z naturą. To tak jakby kogoś popieralo i PiS i PO jednocześnie. Więc coś z tym PIS w Bielawie jest nie tak. To PIS tylko z nazwy. Taka wydmuszka.
Anonim skomentował(a) Marcin Rak kandydatem na stanowisko Burmistrza Miasta Bielawy0 miesięcy 27 dni temu
Jestem za!
Anonim skomentował(a) Marcin Rak kandydatem na stanowisko Burmistrza Miasta Bielawy0 miesięcy 27 dni temu
Kurcze, może być ciekawie.
Anonim skomentował(a) Marcin Rak kandydatem na stanowisko Burmistrza Miasta Bielawy0 miesięcy 28 dni temu


REKLAMA

Dzierżoniów

ZHP Dzierżoniów: Wyprawa Polarna Zuchów

ZHP Dzierżoniów: Wyprawa Polarna Zuchów Dzierżoniów Organizacje PP Powiat Dzierżoniowski  zhp Dzierżoniów
W sobotę, 3 marca 2018 r., bielawskie zuchy wyruszyły na Wyprawę Polarną Zuchów 2018! Temperatura w Bielawie sięgała wtedy minus 10 stopni Celsjusza!
W tym roku miejscem Wyprawy był Camp 66 w Ściegnach pod Karpaczem, a jej program przygotował Karkonoski Hufiec ZHP. Wraz z innymi gromadami z Chorągwi Dolnośląskiej ZHP przenieśliśmy się do Stumilowego Lasu. Na miejscu powitał nas Kubuś Puchatek. Okazało się, że wszyscy mieszkańcy lasu zapomnieli, czym jest przyjaźń, zaufanie, wzajemna pomoc i przez to pszczoły obraziły się i przestały produkować miód. Musieliśmy przypomnieć mieszkańcom lasu, czym jest zaufanie i wzajemna pomoc oraz przywrócić przyjaźń w Stumilowym Lesie. Na początku odwiedziliśmy Kubusia Puchatka, któremu pomogliśmy namówić pszczoły na odrobinę miodu dla każdego. Później sadziliśmy marchewki w ogródku Królika. U Sowy ćwiczyliśmy nasze zaufanie, bo musieliśmy z pomocą harcerzy przejść po zawieszonej między drzewami linie! Kiedy dotarliśmy do Tygryska, okazało się, że podczas brykania zgubił wszystkie paski! Pomogliśmy mu je znaleźć i wspólnie brykając zatańczyliśmy „Czekoladę”. Prosiaczek pokazał nam, że nie warto jest się bać potworów z wyobraźni, bo przyjaciele zawsze pomogą nam ich zwyciężyć. Ostatnim zadaniem, była pomoc Kłapouchemu w zbudowaniu jego domu. Musieliśmy przejść przez pajęczynę, aby zdobyć do niego potrzebne materiały.
Po udanej zabawie ruszyliśmy na obiad i ognisko z kiełbaskami. Na pożegnanie odbył się wielki Bal w Stumilowym Lesie i nie obyło się bez wspólnego zdjęcia ze Śnieżką w tle. Trochę zmarznięci, ale szczęśliwi wróciliśmy do domu z dyplomem i słodkościami. Byliśmy na Wyprawie w sile 21 osób! Wyróżnialiśmy się naszymi kolorowymi czapkami w gronie ok. 800 zuchów z całego Dolnego Śląska.
To jedno z kolejnych wydarzeń, które przygotowuje zuchy do letniej AKADEMII PANA KLEKSA w Głuchołazach. Tegoroczne wakacje spędzą one bowiem na zuchowej kolonii w Banderozie. Już rozpoczęły się zapisy i przyjmowane są wpłaty na konto Hufca. Najważniejsze informacje zawiera nasz kolonijny plakat.
Zuchy uśmiechami i okrzykiem podziękowały opiekunom za udaną zabawę. Rodzice otrzymali informacje o możliwości przekazania dla 26 Gromady 1% podatku dochodowego. Wszyscy już nie mogą się doczekać kolejnej zbiórki zuchowej w Zespole Szkół Społecznych STO w Bielawie. Do zobaczenia w czwartek od 15.30 do 17.00.
CZUJ!
Drużynowa 26 GZ
pwd. Karolina Waś HO
ZHP Dzierżoniów: Wyprawa Polarna Zuchów Dzierżoniów Organizacje PP Powiat Dzierżoniowski  zhp Dzierżoniów
ZHP Dzierżoniów: Wyprawa Polarna Zuchów Dzierżoniów Organizacje PP Powiat Dzierżoniowski  zhp Dzierżoniów
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl