2
Rudnicki już 2 lata nie jest szefem sztabu WOŚP. Przynajmniej oficjalnie jest nim Drabczyk.
Anonim skomentował(a) Dzierżoniów: Nie żyje Paweł Adamowicz. Wiec pamięci – 14.01.2019.0 miesięcy 2 dni temu
kto kupował od niego ten złom, wiedział że to z kradzieży
jan skomentował(a) Złodziej studzienek zatrzymany1 miesięcy 1 dni temu
Wielu z nas poruszało się tymi drogami które zionęły niespodziewanymi otworami.Jako osoba wierząca użyje często używanego zwrotu '' Bug jedynie wie do ilu nieszczęść mogło dojść z zaistniałego dla nas niebezpieczeństwa. Proszę dopnijcie temu bydlakowi parę paragrafów i zamknijcie to ścierwo.
Motyka skomentował(a) Złodziej studzienek zatrzymany1 miesięcy 1 dni temu
Zmien foto, bo jakies starsze jeszce z Maćkiem jako trenerem...
Kibic. skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 9. kolejki II ligi mężczyzn gr. 11 miesięcy 28 dni temu
Miała być kasa z Genui, świetlana przyszłość i perspektywy. Tymczasem za rok derby z Pogonią Pieszyce, a jeszcze niedawno te dwa kluby dzieliły 3 (!) klasy rozgrywkowe. Panowie działacze - kupcie w Lidlu ćwierć kilo dobrej kawy i dwie paczki ciastek i pojedźcie do Pieszyc na rozmowy z zarządem Pogoni. Może nauczycie się od nich co nieco, jak prowadzić klub piłkarski...
Kibic z lat 90. skomentował(a) Lechia Dzierżoniów z ósmą porażką u siebie [35 foto + 1 video]1 miesięcy 29 dni temu
Dlaczego Lukasz Bienias nie jest juz prezesem Lechii ? Ja od lat w Polsce nie mieszkam ale jestem kibicem Lechii i widze ze Lechia od tego sezonu bardzo doluje sportowo oczywiscie i to nie tylko pierwsza druzyna gdzie nie bylo po odejsciu z pierwszego zespolu paru zawodnikow zadnych wartosciowch wzmocnien tak jak to bywalo w poprzednich latach ale rowniez mlodziez jak to jest ze klub ktory byl czy nadal jest stawiany za wzor pracy z mlodzieza ma takie osiagniecia ? bo czym tu sie chwalic jesli druzyna juniora mlodszego w sezonie zdobywa tylko 2 punkty Czy ktos moze napisac dlaczego nastapila zmiana prezesa ? pytam bo nie bylo o zmianie prezesa zadnej wzmianki nie kazda zmiana jak do tej pory widac wychodzi na dobre ale to moja opinia ja oczywiscie nowemu prezesowi zycze sukcesow i mam nadzieje ze Lechia sportowo wroci na wlasciwe miejsce
Wojtek skomentował(a) Lechia Dzierżoniów z ósmą porażką u siebie [35 foto + 1 video]1 miesięcy 29 dni temu
Szukaj na portalach, którym UM płaci. :)
Anonim skomentował(a) Przed nami Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości2 miesięcy 1 dni temu
Gdzie są wyniki/?
wiesiek skomentował(a) Przed nami Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości2 miesięcy 2 dni temu
Zarząd i Trener do Dymisji i to jak najszybciej!!!!
Kibic Lechii skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów2 miesięcy 6 dni temu
Marnowanie pieniędzy. Żadnych kibiców na meczu, tragiczne wyniki i tragiczna organizacja okołomeczowa. Przynajmniej w IV będą ciekawe mecze z Bielawą i Świdnicą :)
Anonim skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów2 miesięcy 6 dni temu


REKLAMA

Dzierżoniów

ZHP DZIERŻONIÓW: Rajd Wiosenny Hufca

ZHP DZIERŻONIÓW: Rajd Wiosenny Hufca Dzierżoniów Organizacje PP Warto przeczytać  zhp Dzierżoniów

W dniach 13 – 15 kwietnia 2018 r. ponad 100 zuchów, harcerzy i instruktorów z Hufca Ziemi Dzierżoniowskiej uczestniczyło w Rajdzie Wiosennym w Bardzie Śląskim. Pierwszym punktem programu był apel rozpoczynający ten, jakże rekordowy pod względem frekwencji rajd. W rajdzie wzięły udział wszystkie jednostki naszego hufca.

Sobota rozpoczęła się od biegu harcerskiego, gdzie uczestnicy rajdu mogli sprawdzić swoją wiedzę z historii i technik harcerskich. W tym samym czasie 26 GZ „Kubusie Puchatki” z Bielawy oraz 6 DHNS „ Czarne Stopy” z Piławy Górnej świetnie bawiły się w Minieurolandzie w Kłodzku. Po pierwszej części dnia nadszedł czas na kominek upamiętniający 100 – lecie ZHP. Kominek został przygotowany przez hm. Sławomira Wasia oraz hm. Krystynę Waś z Bielawskiego Kręgu Instruktorskiego.  Na zakończenie Komendant Hufca pwd. Tomasz Tkacz oraz jego zastępczyni phm. Edyta Kargul wręczyli podziękowanie na ręce przewodniczącej Kręgu Instruktorów i Starszyzny „Feniks” pwd. Aleksandry Leśniewskiej za rokroczną organizację Rajdu Wiosennego Hufca oraz trasy Ogólnopolskiego Rajdu Granica. Całość zakończyliśmy wspólnym zawiązaniem kręgu. Przez cały czas trwania rajdu, drużyny dzielnie współzawodniczyły ze sobą starając się jak najlepiej wykonać powierzone im zadania.

Niedzielny apel pozwolił wyłonić zwycięzców trzydniowych zmagań po bardzkich szlakach. I tak i III miejsce zajęła 18 DSH „Cichociemni” prowadzona przez dh Katarzynę Kargul, II  miejsce w rajdzie przypadła 12 DH „Kosodrzewy” pod dowództwem pwd. Patrycji Rożak, a na najwyższym stopniu podium uplasowała się  8 HDCzB „Bugaje” z drużynowym pwd. Damianem Trelą na czele!

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom rajdu!
Hufiec Ziemi Dzierżoniowskiej ZHP


Galeria - ZHP DZIERŻONIÓW: Rajd Wiosenny Hufca Dzierżoniów


ZHP DZIERŻONIÓW: Rajd Wiosenny Hufca | Dzierżoniów ZHP DZIERŻONIÓW: Rajd Wiosenny Hufca | Dzierżoniów ZHP DZIERŻONIÓW: Rajd Wiosenny Hufca | Dzierżoniów ZHP DZIERŻONIÓW: Rajd Wiosenny Hufca | Dzierżoniów ZHP DZIERŻONIÓW: Rajd Wiosenny Hufca | Dzierżoniów ZHP DZIERŻONIÓW: Rajd Wiosenny Hufca | Dzierżoniów
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl