2
Fajnie że grają młodym składem tylko żeby nie skończyło się to spadkiem.
Anonim skomentował(a) Zapraszamy na sobotni mecz Bielawianki Bielawa0 miesięcy 2 dni temu
Gratulacje Panie Bienias. Kawał dobrej roboty
Rychu skomentował(a) Weszliśmy w dorosłość ;)0 miesięcy 4 dni temu
Łukasz w styczniu zrezygnował i nie ma go w klubie od tego czasu.
Krzysiek skomentował(a) Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto]0 miesięcy 9 dni temu
Masakra się dziej i tyle. Pewnie zarząd do wyborów się szykuje. Zobaczymy ilu z zarządu będzie startować by na stołek wskoczyć.
Anonim skomentował(a) Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto]0 miesięcy 12 dni temu
Co się dzieje w Lechii? Łukasz ogłosił stronę nieoficjalną... juniorzy odchodzą do Bielawianki. Zespół klejony na siłę. Nawet Borowy zagrał w sparingu Bielawianki. O co tu chodzi? Chcą kontrolowanie spuścić klub do IV ligi?
ja skomentował(a) Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto]0 miesięcy 12 dni temu
PiSowski komisarzyna dalej z pijakiem trzyma
Anonim skomentował(a) 74. rocznica Powstania Warszawskiego0 miesięcy 15 dni temu
"kradzieże i włamania przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich" - kradli rowery sędziom sprzed sądu? ;-) A tak na poważnie, to wiecie dlaczego jest taka plaga kradzieży zwłaszcza drobnych? Ano dlatego, że mamy głupi przepis prawny który stanowi że kradzież do kwoty bodaj około 800 złotych to wykroczenie a nie przestępstwo podczas gdy wyłudzenie nawet jednej złotówki to jest przestępstwo: http://pamietnikwindykatora.pl/2014/10/16/wyludzenie-niskiej-kwoty/ Z tym, że jak udowodnia serię kradzieży to sumują szkody.
Grzesiek skomentował(a) Dwóch nieletnich będzie odpowiadać za liczne kradzieże i włamania przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.0 miesięcy 18 dni temu
Proszę zainteresować się gościem który codziennie mimo zakazów jeździ ciągnikiem siodłowym z naczepą rano i popołudniu. Może ma specjalne pozwolenie ale w trosce o mieszczkańców ul. Okrzei oraz innych osób proszę to sprawdzić zanim się coś stanie. Zakaz to zakaz a on łamie przepisy w biały dzień.
Boję się o dziecko skomentował(a) Posterunku Policji w Piławie Górnej po remoncie0 miesięcy 21 dni temu
Dramat. Rozjebali ich jak rolnik gnój po polu.
Howard Web skomentował(a) Przegrana 10:0 Lechii w meczu kontrolnym0 miesięcy 23 dni temu
Kibice Lechii śmiali się że Bielawianka gra z wiochami, a teraz ta wiocha poniżyła ich na własnym boisku :D
kibice Lechii XD skomentował(a) Przegrana 10:0 Lechii w meczu kontrolnym0 miesięcy 26 dni temu


REKLAMA

Dzierżoniów

ZHP DZIERŻONIÓW: Rajd Wiosenny Hufca

ZHP DZIERŻONIÓW: Rajd Wiosenny Hufca Dzierżoniów Organizacje PP Warto przeczytać  zhp Dzierżoniów

W dniach 13 – 15 kwietnia 2018 r. ponad 100 zuchów, harcerzy i instruktorów z Hufca Ziemi Dzierżoniowskiej uczestniczyło w Rajdzie Wiosennym w Bardzie Śląskim. Pierwszym punktem programu był apel rozpoczynający ten, jakże rekordowy pod względem frekwencji rajd. W rajdzie wzięły udział wszystkie jednostki naszego hufca.

Sobota rozpoczęła się od biegu harcerskiego, gdzie uczestnicy rajdu mogli sprawdzić swoją wiedzę z historii i technik harcerskich. W tym samym czasie 26 GZ „Kubusie Puchatki” z Bielawy oraz 6 DHNS „ Czarne Stopy” z Piławy Górnej świetnie bawiły się w Minieurolandzie w Kłodzku. Po pierwszej części dnia nadszedł czas na kominek upamiętniający 100 – lecie ZHP. Kominek został przygotowany przez hm. Sławomira Wasia oraz hm. Krystynę Waś z Bielawskiego Kręgu Instruktorskiego.  Na zakończenie Komendant Hufca pwd. Tomasz Tkacz oraz jego zastępczyni phm. Edyta Kargul wręczyli podziękowanie na ręce przewodniczącej Kręgu Instruktorów i Starszyzny „Feniks” pwd. Aleksandry Leśniewskiej za rokroczną organizację Rajdu Wiosennego Hufca oraz trasy Ogólnopolskiego Rajdu Granica. Całość zakończyliśmy wspólnym zawiązaniem kręgu. Przez cały czas trwania rajdu, drużyny dzielnie współzawodniczyły ze sobą starając się jak najlepiej wykonać powierzone im zadania.

Niedzielny apel pozwolił wyłonić zwycięzców trzydniowych zmagań po bardzkich szlakach. I tak i III miejsce zajęła 18 DSH „Cichociemni” prowadzona przez dh Katarzynę Kargul, II  miejsce w rajdzie przypadła 12 DH „Kosodrzewy” pod dowództwem pwd. Patrycji Rożak, a na najwyższym stopniu podium uplasowała się  8 HDCzB „Bugaje” z drużynowym pwd. Damianem Trelą na czele!

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom rajdu!
Hufiec Ziemi Dzierżoniowskiej ZHP


Galeria - ZHP DZIERŻONIÓW: Rajd Wiosenny Hufca Dzierżoniów


ZHP DZIERŻONIÓW: Rajd Wiosenny Hufca | Dzierżoniów ZHP DZIERŻONIÓW: Rajd Wiosenny Hufca | Dzierżoniów ZHP DZIERŻONIÓW: Rajd Wiosenny Hufca | Dzierżoniów ZHP DZIERŻONIÓW: Rajd Wiosenny Hufca | Dzierżoniów ZHP DZIERŻONIÓW: Rajd Wiosenny Hufca | Dzierżoniów ZHP DZIERŻONIÓW: Rajd Wiosenny Hufca | Dzierżoniów
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl