2
Seria bez porażki trwa!
BKS skomentował(a) Bielawianka remisuje 3-3 z Unią Bardo0 miesięcy 1 dni temu
Gratulacje
Ewa skomentował(a) Wielki Sukces BWA Breakers w Rosji na Mistrzostwach Break Dance0 miesięcy 4 dni temu
Brawo brawo brawo
Kibic skomentował(a) 5-3 Bielawianka wygrywa ze Śląskiem0 miesięcy 6 dni temu
Nasz powiat w kategorii U8 reprezentuje UKS SIÓDEMKA BIELAWA:) BRAWO!!!
kj skomentował(a) Finały wojewódzkie turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” – zapowiedź0 miesięcy 8 dni temu
Jestem dumna z ciebie synku!!!
Milena Stajno skomentował(a) Wspaniały sukces bielawskiego licealisty w Olimpiadzie Solidarności!0 miesięcy 10 dni temu
Kolejny dobry mecz :)
Kibic skomentował(a) Pewna wygrana Bielawianki 3:00 miesięcy 13 dni temu
Tak trzymać. Nie która liga a dobre widowisko się liczy
Byłem i widziałem skomentował(a) Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl.0 miesięcy 19 dni temu
Dobry mecz
BKS skomentował(a) Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl.0 miesięcy 19 dni temu
Brawo i oby tak dalej
Anonim skomentował(a) Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl.0 miesięcy 19 dni temu
Dwa lata remu wziąłem mercedesa w leasing. Jak dla mnie istotne jest, że raty mogę sobie w koszty doliczyć. Każdemu niezdecydowanemu polecam leasing samochodu.
Biki skomentował(a) Jakie benefity wiążą się z wzięciem auta w leasing? Zobacz listę0 miesięcy 20 dni temu


REKLAMA

Na sygnale

Zdarzenia drogowe

27 stycznia 2018r., około 1:30, w Piławie Dolnej na ul. Głównej doszło do zdarzenia drogowego. Jak wynika z wstępnych ustaleń kierujący nie dostosował prędkości do warunków ruchu, zjechał do pobliskiego rowu i doprowadził do przewrócenia pojazdu. Mając na uwadze, że w chwili przyjazdu policjantów na miejsce nie zastano kierowcy, postępowanie będzie prowadzone przez Wydział Dochodzeniowo – Śledczy w Dzierżoniowie.

Około 19:10, 28 stycznia 2018r., na ulicy Nowowiejskiej w Dzierżoniowie, doszło do zdarzenia drogowego. Dzierżoniowska drogówka ustaliła, iż sprawcą był 45-letni kierujący fiatem, który najechał na tył zaparkowanego pojazdu kia. Dodatkowo badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, sprawcy wykazało, że był pijany. Pierwszy pomiar wynosił 2,41 promila, kolejny 3,04 promila. Postępowanie w tej sprawie będzie prowadzone przez dzierżoniowskich dochodzeniowców.

O 16:30, 28 stycznia 2018r. w Dzierżoniowie na ul. Batalionów Chłopskich, doszło do nieporozumień pomiędzy 37 i 35 letnim mężczyzną. Skutkiem zajścia było, iż jeden
z mężczyzn jechał poza przestrzenią pasażerską, na masce samochodu ford, prowadzonego przez drugiego z nich. Relacja uczestników była odmienna. Czynności wyjaśniające prowadzić będą policjanci z dzierżoniowskiej dochodzeniówki.

Tuż po 10:00, 27 stycznia 2018r. dyżurny dzierżoniowskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie o kierującym samochodem daewoo, drogą krajową nr 8, którego styl jazdy wskazywał, że może być pijany. Natychmiast został wysłany patrol ruchu drogowego. W tym czasie kierowca lanosa został ujęty przez innego uczestnika ruchu. Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili nietrzeźwość wskazanego kierowcy. 41- letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego miał w pierwszym badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu 0,84, a w drugim 0,54 promila. Mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

27 stycznia 2018r. około 10:00, w Ratajnie, patrol dzierżoniowskiej drogówki zatrzymał 27-letniego mieszkańca Strzelina jadącego renault. Mężczyzna w miejscu gdzie przepisy pozwalały na jazdę z prędkością 50 km/h, pędził 105 km/h. Oznaczało to utratę prawa jazdy na okres 3 miesięcy. Dalsze czynności wykazały, iż pirat drogowy był do tego wszystkiego pijany. Kolejne badania alkomatem dawały wyniki: 1,11 i 0,90 promila. Teraz za kierowanie w stanie nietrzeźwym grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów nawet do 15 lat.

podkom. Marcin Ząbek

KPP w Dzierżoniowie

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl