2
A zdjęcia z sparingu Pilawy będą?
Kuban skomentował(a) 17:0 i strzelecki popis JS Lechii0 miesięcy 2 dni temu
Też brałem u nich auto na 1% wkładu. Super opcja. Mega konkurencyjna w stosunku do innych firm. Ja brałem w salonie w Białymstoku, ale zakładam, że we wszystkich salonach Auto idea to mają.
Grzesiek skomentował(a) Jakie benefity wiążą się z wzięciem auta w leasing? Zobacz listę0 miesięcy 8 dni temu
Ja się czasem zastanawiam czy nie lepiej jest kupić dobry, używany sprzęt w dużo niższej cenie? I tą kwotę co zostanie przeznaczyć na jeszcze jakieś rzeczy... Ja sam często zamawiam z https://restartplus.pl/ bo już nie raz przekonałem się, że nie ma co inwestować w nowy sprzęt skoro można kupić używany ale dobry.
Maciek skomentował(a) Nowoczesne pracownie w liceach powiatowych0 miesięcy 9 dni temu
W leasingu wszystko wrzucasz w koszty i twoja firma zyskuje. Leasing to najlepsza opcja, a niektóre salony (np. Auto Idea) chcą tylko 1% wkładu własnego. To są mega warunki.
Antoni skomentował(a) Jakie benefity wiążą się z wzięciem auta w leasing? Zobacz listę0 miesięcy 10 dni temu
Super impreza !
Anonim skomentował(a) BWA MASTERS – Mistrzostwa Break Dance za nami0 miesięcy 13 dni temu
A tam w tym całym Bbb to może że 3 z Bielawy i tyle kasy mają
Anonim skomentował(a) Bielawa: Mniej na sport w 2018 roku0 miesięcy 15 dni temu
nie rozumiem dlaczego taka drużyna jak bielawa owls czy snakes maja nie dostać dotacji a dla besteru 250k a i tak wszystko przepierdalaja
chuj skomentował(a) Bielawa: Mniej na sport w 2018 roku0 miesięcy 15 dni temu
Wybory idą :)
Anonim skomentował(a) Bielawa: Mniej na sport w 2018 roku0 miesięcy 15 dni temu
Leasing to najlepsza opcja. Dobrze tylko, zeby sobie fajne auto potem wybrać ;) A teraz akurat trwa wyprzedaż rocznika, więc warto przeglądać kto co ma za ile. Ja myśle nam mercem w auto idea. Przede mną jazda próbna w przyszłym tygodniu i zobaczymy :)
Aleks skomentował(a) Jakie benefity wiążą się z wzięciem auta w leasing? Zobacz listę0 miesięcy 16 dni temu
fakt, mercedesy ostatnio wrocily do lask bardzo mocno, nie dosc ze zrobily sie nieawaryjne ponownie to jeszcze cenowo konkuruja z duzo nizszymi klasami
Marcin skomentował(a) Jakie benefity wiążą się z wzięciem auta w leasing? Zobacz listę0 miesięcy 17 dni temu


REKLAMA

112

Zdarzenia drogowe

27 stycznia 2018r., około 1:30, w Piławie Dolnej na ul. Głównej doszło do zdarzenia drogowego. Jak wynika z wstępnych ustaleń kierujący nie dostosował prędkości do warunków ruchu, zjechał do pobliskiego rowu i doprowadził do przewrócenia pojazdu. Mając na uwadze, że w chwili przyjazdu policjantów na miejsce nie zastano kierowcy, postępowanie będzie prowadzone przez Wydział Dochodzeniowo – Śledczy w Dzierżoniowie.

Około 19:10, 28 stycznia 2018r., na ulicy Nowowiejskiej w Dzierżoniowie, doszło do zdarzenia drogowego. Dzierżoniowska drogówka ustaliła, iż sprawcą był 45-letni kierujący fiatem, który najechał na tył zaparkowanego pojazdu kia. Dodatkowo badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, sprawcy wykazało, że był pijany. Pierwszy pomiar wynosił 2,41 promila, kolejny 3,04 promila. Postępowanie w tej sprawie będzie prowadzone przez dzierżoniowskich dochodzeniowców.

O 16:30, 28 stycznia 2018r. w Dzierżoniowie na ul. Batalionów Chłopskich, doszło do nieporozumień pomiędzy 37 i 35 letnim mężczyzną. Skutkiem zajścia było, iż jeden
z mężczyzn jechał poza przestrzenią pasażerską, na masce samochodu ford, prowadzonego przez drugiego z nich. Relacja uczestników była odmienna. Czynności wyjaśniające prowadzić będą policjanci z dzierżoniowskiej dochodzeniówki.

Tuż po 10:00, 27 stycznia 2018r. dyżurny dzierżoniowskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie o kierującym samochodem daewoo, drogą krajową nr 8, którego styl jazdy wskazywał, że może być pijany. Natychmiast został wysłany patrol ruchu drogowego. W tym czasie kierowca lanosa został ujęty przez innego uczestnika ruchu. Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili nietrzeźwość wskazanego kierowcy. 41- letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego miał w pierwszym badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu 0,84, a w drugim 0,54 promila. Mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

27 stycznia 2018r. około 10:00, w Ratajnie, patrol dzierżoniowskiej drogówki zatrzymał 27-letniego mieszkańca Strzelina jadącego renault. Mężczyzna w miejscu gdzie przepisy pozwalały na jazdę z prędkością 50 km/h, pędził 105 km/h. Oznaczało to utratę prawa jazdy na okres 3 miesięcy. Dalsze czynności wykazały, iż pirat drogowy był do tego wszystkiego pijany. Kolejne badania alkomatem dawały wyniki: 1,11 i 0,90 promila. Teraz za kierowanie w stanie nietrzeźwym grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów nawet do 15 lat.

podkom. Marcin Ząbek

KPP w Dzierżoniowie

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl