2
Kiedy bedzie znajomy sklad na przyszle mecze??
OP skomentował(a) Lechia Dzierżoniów. Przygotowania w toku.0 miesięcy 3 dni temu
To prawda. Łukasz robił i robi fajny portal (teraz nieoficjalny). A oficjalnego to klub nie ma, przynajmniej na taki nie trafiłem.
bnbn skomentował(a) Kto przyjdzie, kto odejdzie w Lechii Dzierżoniów ?0 miesięcy 6 dni temu
Te zawody w nagłośnienie oraz inne atrakcje zaopatrywała firma https://kreatorzyimprez.pl/zaopatrzenie-imprez/ serdecznie polecam!
Zosia skomentował(a) Szkolna Kronika Sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mościsku – Rok szkolny 2017/20180 miesięcy 8 dni temu
Już zaczynają się antagonizmy w kierunku "nieoficjalnego" portalu. A jest jakiś oficjalny? Wielki szacun dla Łukasza, że przez tyle lat prowadzi stronę Lechii. Nikt nie zdaje sobie sprawy ile to wyrzeczeń, no i poświęconego czasu. Nawet kluby z II czy I ligi nie mają tak treściwych stron.
qqqqqqqqqqqqqqqq skomentował(a) Kto przyjdzie, kto odejdzie w Lechii Dzierżoniów ?0 miesięcy 8 dni temu
no to promocja hehe a rodzice zapłacą bo samego dziecka nie puszczą hehe porażka
Anonim skomentował(a) PROMOCJA NA BASENIE MIEJSKIM AQUARIUS W BIELAWIE0 miesięcy 9 dni temu
6-15 więc ramy czasowe !!! Gamoń napisał inf na plakacie.
Anonim skomentował(a) PROMOCJA NA BASENIE MIEJSKIM AQUARIUS W BIELAWIE0 miesięcy 10 dni temu
Jakie to jest piękne, portal infoddz wie więcej o zawodnikach i klubie, niż oni sami o sobie... Może czas przestać bazować na nieoficjalnym portalu?
Pozdrawiam. skomentował(a) Kto przyjdzie, kto odejdzie w Lechii Dzierżoniów ?0 miesięcy 11 dni temu
To się robi jakis portal plotkarski :)
Oop skomentował(a) Kto przyjdzie, kto odejdzie w Lechii Dzierżoniów ?0 miesięcy 15 dni temu
Co ten chłoptaś ma wspólnego z Dzierżoniowem?
autor skomentował(a) Poseł Jarosław Krajewski w Dzierżoniowie 9.06.2018r.0 miesięcy 28 dni temu
Widocznie nie albo doszli do wniosku, że po co ładować kasę w tzw. gwiazdy :)
Anonim skomentował(a) Zapraszamy na Dni Pieszyc 20181 miesięcy 4 dni temu


REKLAMA

Na sygnale

Zdarzenia drogowe

27 stycznia 2018r., około 1:30, w Piławie Dolnej na ul. Głównej doszło do zdarzenia drogowego. Jak wynika z wstępnych ustaleń kierujący nie dostosował prędkości do warunków ruchu, zjechał do pobliskiego rowu i doprowadził do przewrócenia pojazdu. Mając na uwadze, że w chwili przyjazdu policjantów na miejsce nie zastano kierowcy, postępowanie będzie prowadzone przez Wydział Dochodzeniowo – Śledczy w Dzierżoniowie.

Około 19:10, 28 stycznia 2018r., na ulicy Nowowiejskiej w Dzierżoniowie, doszło do zdarzenia drogowego. Dzierżoniowska drogówka ustaliła, iż sprawcą był 45-letni kierujący fiatem, który najechał na tył zaparkowanego pojazdu kia. Dodatkowo badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, sprawcy wykazało, że był pijany. Pierwszy pomiar wynosił 2,41 promila, kolejny 3,04 promila. Postępowanie w tej sprawie będzie prowadzone przez dzierżoniowskich dochodzeniowców.

O 16:30, 28 stycznia 2018r. w Dzierżoniowie na ul. Batalionów Chłopskich, doszło do nieporozumień pomiędzy 37 i 35 letnim mężczyzną. Skutkiem zajścia było, iż jeden
z mężczyzn jechał poza przestrzenią pasażerską, na masce samochodu ford, prowadzonego przez drugiego z nich. Relacja uczestników była odmienna. Czynności wyjaśniające prowadzić będą policjanci z dzierżoniowskiej dochodzeniówki.

Tuż po 10:00, 27 stycznia 2018r. dyżurny dzierżoniowskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie o kierującym samochodem daewoo, drogą krajową nr 8, którego styl jazdy wskazywał, że może być pijany. Natychmiast został wysłany patrol ruchu drogowego. W tym czasie kierowca lanosa został ujęty przez innego uczestnika ruchu. Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili nietrzeźwość wskazanego kierowcy. 41- letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego miał w pierwszym badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu 0,84, a w drugim 0,54 promila. Mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

27 stycznia 2018r. około 10:00, w Ratajnie, patrol dzierżoniowskiej drogówki zatrzymał 27-letniego mieszkańca Strzelina jadącego renault. Mężczyzna w miejscu gdzie przepisy pozwalały na jazdę z prędkością 50 km/h, pędził 105 km/h. Oznaczało to utratę prawa jazdy na okres 3 miesięcy. Dalsze czynności wykazały, iż pirat drogowy był do tego wszystkiego pijany. Kolejne badania alkomatem dawały wyniki: 1,11 i 0,90 promila. Teraz za kierowanie w stanie nietrzeźwym grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów nawet do 15 lat.

podkom. Marcin Ząbek

KPP w Dzierżoniowie

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl