2
Rudnicki już 2 lata nie jest szefem sztabu WOŚP. Przynajmniej oficjalnie jest nim Drabczyk.
Anonim skomentował(a) Dzierżoniów: Nie żyje Paweł Adamowicz. Wiec pamięci – 14.01.2019.0 miesięcy 7 dni temu
kto kupował od niego ten złom, wiedział że to z kradzieży
jan skomentował(a) Złodziej studzienek zatrzymany1 miesięcy 6 dni temu
Wielu z nas poruszało się tymi drogami które zionęły niespodziewanymi otworami.Jako osoba wierząca użyje często używanego zwrotu '' Bug jedynie wie do ilu nieszczęść mogło dojść z zaistniałego dla nas niebezpieczeństwa. Proszę dopnijcie temu bydlakowi parę paragrafów i zamknijcie to ścierwo.
Motyka skomentował(a) Złodziej studzienek zatrzymany1 miesięcy 6 dni temu
Zmien foto, bo jakies starsze jeszce z Maćkiem jako trenerem...
Kibic. skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 9. kolejki II ligi mężczyzn gr. 12 miesięcy 2 dni temu
Miała być kasa z Genui, świetlana przyszłość i perspektywy. Tymczasem za rok derby z Pogonią Pieszyce, a jeszcze niedawno te dwa kluby dzieliły 3 (!) klasy rozgrywkowe. Panowie działacze - kupcie w Lidlu ćwierć kilo dobrej kawy i dwie paczki ciastek i pojedźcie do Pieszyc na rozmowy z zarządem Pogoni. Może nauczycie się od nich co nieco, jak prowadzić klub piłkarski...
Kibic z lat 90. skomentował(a) Lechia Dzierżoniów z ósmą porażką u siebie [35 foto + 1 video]2 miesięcy 3 dni temu
Dlaczego Lukasz Bienias nie jest juz prezesem Lechii ? Ja od lat w Polsce nie mieszkam ale jestem kibicem Lechii i widze ze Lechia od tego sezonu bardzo doluje sportowo oczywiscie i to nie tylko pierwsza druzyna gdzie nie bylo po odejsciu z pierwszego zespolu paru zawodnikow zadnych wartosciowch wzmocnien tak jak to bywalo w poprzednich latach ale rowniez mlodziez jak to jest ze klub ktory byl czy nadal jest stawiany za wzor pracy z mlodzieza ma takie osiagniecia ? bo czym tu sie chwalic jesli druzyna juniora mlodszego w sezonie zdobywa tylko 2 punkty Czy ktos moze napisac dlaczego nastapila zmiana prezesa ? pytam bo nie bylo o zmianie prezesa zadnej wzmianki nie kazda zmiana jak do tej pory widac wychodzi na dobre ale to moja opinia ja oczywiscie nowemu prezesowi zycze sukcesow i mam nadzieje ze Lechia sportowo wroci na wlasciwe miejsce
Wojtek skomentował(a) Lechia Dzierżoniów z ósmą porażką u siebie [35 foto + 1 video]2 miesięcy 4 dni temu
Szukaj na portalach, którym UM płaci. :)
Anonim skomentował(a) Przed nami Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości2 miesięcy 6 dni temu
Gdzie są wyniki/?
wiesiek skomentował(a) Przed nami Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości2 miesięcy 7 dni temu
Zarząd i Trener do Dymisji i to jak najszybciej!!!!
Kibic Lechii skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów2 miesięcy 11 dni temu
Marnowanie pieniędzy. Żadnych kibiców na meczu, tragiczne wyniki i tragiczna organizacja okołomeczowa. Przynajmniej w IV będą ciekawe mecze z Bielawą i Świdnicą :)
Anonim skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów2 miesięcy 11 dni temu


REKLAMA

Na sygnale

Zdarzenia drogowe

27 stycznia 2018r., około 1:30, w Piławie Dolnej na ul. Głównej doszło do zdarzenia drogowego. Jak wynika z wstępnych ustaleń kierujący nie dostosował prędkości do warunków ruchu, zjechał do pobliskiego rowu i doprowadził do przewrócenia pojazdu. Mając na uwadze, że w chwili przyjazdu policjantów na miejsce nie zastano kierowcy, postępowanie będzie prowadzone przez Wydział Dochodzeniowo – Śledczy w Dzierżoniowie.

Około 19:10, 28 stycznia 2018r., na ulicy Nowowiejskiej w Dzierżoniowie, doszło do zdarzenia drogowego. Dzierżoniowska drogówka ustaliła, iż sprawcą był 45-letni kierujący fiatem, który najechał na tył zaparkowanego pojazdu kia. Dodatkowo badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, sprawcy wykazało, że był pijany. Pierwszy pomiar wynosił 2,41 promila, kolejny 3,04 promila. Postępowanie w tej sprawie będzie prowadzone przez dzierżoniowskich dochodzeniowców.

O 16:30, 28 stycznia 2018r. w Dzierżoniowie na ul. Batalionów Chłopskich, doszło do nieporozumień pomiędzy 37 i 35 letnim mężczyzną. Skutkiem zajścia było, iż jeden
z mężczyzn jechał poza przestrzenią pasażerską, na masce samochodu ford, prowadzonego przez drugiego z nich. Relacja uczestników była odmienna. Czynności wyjaśniające prowadzić będą policjanci z dzierżoniowskiej dochodzeniówki.

Tuż po 10:00, 27 stycznia 2018r. dyżurny dzierżoniowskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie o kierującym samochodem daewoo, drogą krajową nr 8, którego styl jazdy wskazywał, że może być pijany. Natychmiast został wysłany patrol ruchu drogowego. W tym czasie kierowca lanosa został ujęty przez innego uczestnika ruchu. Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili nietrzeźwość wskazanego kierowcy. 41- letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego miał w pierwszym badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu 0,84, a w drugim 0,54 promila. Mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

27 stycznia 2018r. około 10:00, w Ratajnie, patrol dzierżoniowskiej drogówki zatrzymał 27-letniego mieszkańca Strzelina jadącego renault. Mężczyzna w miejscu gdzie przepisy pozwalały na jazdę z prędkością 50 km/h, pędził 105 km/h. Oznaczało to utratę prawa jazdy na okres 3 miesięcy. Dalsze czynności wykazały, iż pirat drogowy był do tego wszystkiego pijany. Kolejne badania alkomatem dawały wyniki: 1,11 i 0,90 promila. Teraz za kierowanie w stanie nietrzeźwym grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów nawet do 15 lat.

podkom. Marcin Ząbek

KPP w Dzierżoniowie

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl