2
A ja chcę żeby była zawsze pogoda na meczach.
Anonim skomentował(a) Pogoń Pieszyce nie do zatrzymania0 miesięcy 6 dni temu
A ja chce żeby zdjęcia były z całego meczu.
kibil skomentował(a) Pogoń Pieszyce nie do zatrzymania0 miesięcy 6 dni temu
Ilu kibiców było? I ponawiam prośbę o fotografowanie trybun z kibicami ;)
k skomentował(a) Pogoń Pieszyce nie do zatrzymania0 miesięcy 6 dni temu
Dawać do okręgówki
Anonim skomentował(a) Niedziela: Mecz na szczycie. Zapraszamy!0 miesięcy 6 dni temu
A ile drużyn awansuje?
Anonim skomentował(a) 8:0 Bielawianka Bielawa II rozgromiła Kolibra Uciechów0 miesięcy 10 dni temu
No i fajnie :)
Anonim skomentował(a) 8:0 Bielawianka Bielawa II rozgromiła Kolibra Uciechów0 miesięcy 10 dni temu
Będzie
Anonim skomentował(a) 8:0 Bielawianka Bielawa II rozgromiła Kolibra Uciechów0 miesięcy 11 dni temu
Na kogo będziecie głosować?
Anonim skomentował(a) Sobota: Zapraszamy na mecz Pogoni Pieszyce0 miesięcy 11 dni temu
Będzie okręgówka?
Anonim skomentował(a) 8:0 Bielawianka Bielawa II rozgromiła Kolibra Uciechów0 miesięcy 12 dni temu
Trzeba chodzić na mecze. Na Pogoń chodzi do 300 kibiców, na Bielawiankę między 150 -200, a Lechię no cóż 100 jak jest to sukces. Na pucharze to było jak za dawnych czasów Lechii.
kibic skomentował(a) Pogoń Pieszyce idzie po awans do IV ligi0 miesięcy 20 dni temu


REKLAMA

Na sygnale

Zdarzenia drogowe

27 stycznia 2018r., około 1:30, w Piławie Dolnej na ul. Głównej doszło do zdarzenia drogowego. Jak wynika z wstępnych ustaleń kierujący nie dostosował prędkości do warunków ruchu, zjechał do pobliskiego rowu i doprowadził do przewrócenia pojazdu. Mając na uwadze, że w chwili przyjazdu policjantów na miejsce nie zastano kierowcy, postępowanie będzie prowadzone przez Wydział Dochodzeniowo – Śledczy w Dzierżoniowie.

Około 19:10, 28 stycznia 2018r., na ulicy Nowowiejskiej w Dzierżoniowie, doszło do zdarzenia drogowego. Dzierżoniowska drogówka ustaliła, iż sprawcą był 45-letni kierujący fiatem, który najechał na tył zaparkowanego pojazdu kia. Dodatkowo badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, sprawcy wykazało, że był pijany. Pierwszy pomiar wynosił 2,41 promila, kolejny 3,04 promila. Postępowanie w tej sprawie będzie prowadzone przez dzierżoniowskich dochodzeniowców.

O 16:30, 28 stycznia 2018r. w Dzierżoniowie na ul. Batalionów Chłopskich, doszło do nieporozumień pomiędzy 37 i 35 letnim mężczyzną. Skutkiem zajścia było, iż jeden
z mężczyzn jechał poza przestrzenią pasażerską, na masce samochodu ford, prowadzonego przez drugiego z nich. Relacja uczestników była odmienna. Czynności wyjaśniające prowadzić będą policjanci z dzierżoniowskiej dochodzeniówki.

Tuż po 10:00, 27 stycznia 2018r. dyżurny dzierżoniowskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie o kierującym samochodem daewoo, drogą krajową nr 8, którego styl jazdy wskazywał, że może być pijany. Natychmiast został wysłany patrol ruchu drogowego. W tym czasie kierowca lanosa został ujęty przez innego uczestnika ruchu. Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili nietrzeźwość wskazanego kierowcy. 41- letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego miał w pierwszym badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu 0,84, a w drugim 0,54 promila. Mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

27 stycznia 2018r. około 10:00, w Ratajnie, patrol dzierżoniowskiej drogówki zatrzymał 27-letniego mieszkańca Strzelina jadącego renault. Mężczyzna w miejscu gdzie przepisy pozwalały na jazdę z prędkością 50 km/h, pędził 105 km/h. Oznaczało to utratę prawa jazdy na okres 3 miesięcy. Dalsze czynności wykazały, iż pirat drogowy był do tego wszystkiego pijany. Kolejne badania alkomatem dawały wyniki: 1,11 i 0,90 promila. Teraz za kierowanie w stanie nietrzeźwym grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów nawet do 15 lat.

podkom. Marcin Ząbek

KPP w Dzierżoniowie

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl