Bielawa

Zapaśnicze zmagania w Dormagen

Received 2369558776607499

W dniach 23-25.02 się Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy Kadetek oraz Seniorek w Dormagen – Niemcy. W zawodach wystartowało 200 zawodniczek z 16 państw z całego świata. Wśród uczestniczek zawodów były Olimpia Łosyk oraz Adela Przybylak- UKS IRON BULLS Bielawa.

Był to pierwszy międzynarodowy sprawdzian Reprezentacji Polski Juniorek Młodszych w zapasach w tym sezonie. Olimpia Łosyk 53kg oraz Adela Przybylak uplasowały się na IX pozycjach. Co roku zawody w Dormagen są bardzo mocne obsadzone. Wiemy, że ciężko nam się walczy tam w tej części sezonu ale był to idealny turniej przed Pucharem Polski Kadetek i Juniorek w Zapasach w Karlinie w dniach 15-17.03.2019 – Norbert Warchoł.

Podziękowania dla firmy Rem-sen.pl materace oraz UM Bielawa za wsparcie działań zawodniczek i zawodników naszego klubu.

Zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież na zajęcia ogólnorozwojowe, akrobatyczne oraz zapaśnicze. Zajęcia odbywają się codziennie w Szkole Podstawowej nr z Oddziałami Sportowymi i Gimnazjum w Bielawie.

Więcej informacji 693-981-359, 667-675-626.


Galeria - Zapaśnicze zmagania w Dormagen Bielawa


Zapaśnicze zmagania w Dormagen | Bielawa Zapaśnicze zmagania w Dormagen | Bielawa Zapaśnicze zmagania w Dormagen | Bielawa
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl