2
Fajnie że grają młodym składem tylko żeby nie skończyło się to spadkiem.
Anonim skomentował(a) Zapraszamy na sobotni mecz Bielawianki Bielawa23 godzin 57 minut 19 sekund temu
Gratulacje Panie Bienias. Kawał dobrej roboty
Rychu skomentował(a) Weszliśmy w dorosłość ;)0 miesięcy 2 dni temu
Łukasz w styczniu zrezygnował i nie ma go w klubie od tego czasu.
Krzysiek skomentował(a) Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto]0 miesięcy 7 dni temu
Masakra się dziej i tyle. Pewnie zarząd do wyborów się szykuje. Zobaczymy ilu z zarządu będzie startować by na stołek wskoczyć.
Anonim skomentował(a) Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto]0 miesięcy 10 dni temu
Co się dzieje w Lechii? Łukasz ogłosił stronę nieoficjalną... juniorzy odchodzą do Bielawianki. Zespół klejony na siłę. Nawet Borowy zagrał w sparingu Bielawianki. O co tu chodzi? Chcą kontrolowanie spuścić klub do IV ligi?
ja skomentował(a) Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto]0 miesięcy 11 dni temu
PiSowski komisarzyna dalej z pijakiem trzyma
Anonim skomentował(a) 74. rocznica Powstania Warszawskiego0 miesięcy 13 dni temu
"kradzieże i włamania przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich" - kradli rowery sędziom sprzed sądu? ;-) A tak na poważnie, to wiecie dlaczego jest taka plaga kradzieży zwłaszcza drobnych? Ano dlatego, że mamy głupi przepis prawny który stanowi że kradzież do kwoty bodaj około 800 złotych to wykroczenie a nie przestępstwo podczas gdy wyłudzenie nawet jednej złotówki to jest przestępstwo: http://pamietnikwindykatora.pl/2014/10/16/wyludzenie-niskiej-kwoty/ Z tym, że jak udowodnia serię kradzieży to sumują szkody.
Grzesiek skomentował(a) Dwóch nieletnich będzie odpowiadać za liczne kradzieże i włamania przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.0 miesięcy 17 dni temu
Proszę zainteresować się gościem który codziennie mimo zakazów jeździ ciągnikiem siodłowym z naczepą rano i popołudniu. Może ma specjalne pozwolenie ale w trosce o mieszczkańców ul. Okrzei oraz innych osób proszę to sprawdzić zanim się coś stanie. Zakaz to zakaz a on łamie przepisy w biały dzień.
Boję się o dziecko skomentował(a) Posterunku Policji w Piławie Górnej po remoncie0 miesięcy 19 dni temu
Dramat. Rozjebali ich jak rolnik gnój po polu.
Howard Web skomentował(a) Przegrana 10:0 Lechii w meczu kontrolnym0 miesięcy 21 dni temu
Kibice Lechii śmiali się że Bielawianka gra z wiochami, a teraz ta wiocha poniżyła ich na własnym boisku :D
kibice Lechii XD skomentował(a) Przegrana 10:0 Lechii w meczu kontrolnym0 miesięcy 25 dni temu


REKLAMA

News

Zalety kupowania wejściówek przez Internet

Ipad 820272 1920

Zakupy przez internet są coraz powszechniej wybierane przez osoby w różnym wieku. Również w przypadku biletów na różnego rodzaju wydarzenia jest to bardzo chętnie wybierana forma dokonywania zakupów.

Korzyści z zakupu przez Internet

Liczba osób, które decydują się na zakup biletów przy pomocy Internetu, z każdym rokiem wzrasta. Coraz więcej osób widzi ogromną ilość korzyści w tym rozwiązaniu. Oto najczęściej podawane zalety zakupu wejściówek w bileterii internetowej :

  • Możliwość szybkich płatności

Coraz mniej osób opłaca zakupy w Internecie przy pomocy tradycyjnych przelewów. Popularność zyskują szybkie płatności. Znacznie prościej uregulować zobowiązania przy pomocy na przykład płatności BLIK. Karta płatnicza również ma wiele zwolenników, bo płatność wymaga jedynie podania danych z karty kredytowej.

  • Oszczędność czasu

Transakcje zawierane w Internecie wymagają od nas konieczności poświęcenia mniejszej ilości wolnego czasu. Wcześniej konieczne było udanie się do określonych punktów kasowych, gdzie można nabyć bilety na różne wydarzenia muzyczne.  Transakcje internetowe pozwalają na zakup różnego rodzaju produktu o każdej porze dnia i nocy, bez względu na dzień tygodnia i to bez wychodzenia z domu!

  • Bilet w formie elektronicznej

Jeżeli zdecydujemy się na zakup, tak zwanego biletu domowego to po wykonaniu płatności i weryfikacji otrzymamy go w formie elektronicznej. To bardzo komfortowe rozwiązanie, które uchroni nas przed zgubieniem naszej wejściówki. Jeżeli przepadnie nam gdzieś wydrukowana kopia, to w każdej chwili możemy wydrukować ją po raz kolejny.

  • Ochrona naszych danych osobowych

W dzisiejszych czasach bardzo mocno troszczymy się o nasze dane osobowe, ponieważ dociera do nas ogrom informacji o możliwych kradzieżach. Serwis https://ticketclub.pl zapewnia nam ochronę podanych przy rejestracji czy składaniu zamówienia danych osobowych. Daje nam również gwarancję, że dane zostaną wykorzystane jedynie do wykonywania transakcji.

To jedne z najważniejszych korzyści, które przemawiają za wyborem zakupu biletów w bileteriach internetowych. Naprawdę warto rozważyć takie rozwiązanie.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl