Kuban skomentował(a) 17:0 i strzelecki popis JS Lechii0 miesięcy 1 dni temu
Też brałem u nich auto na 1% wkładu. Super opcja. Mega konkurencyjna w stosunku do innych firm. Ja brałem w salonie w Białymstoku, ale zakładam, że we wszystkich salonach Auto idea to mają.
Grzesiek skomentował(a) Jakie benefity wiążą się z wzięciem auta w leasing? Zobacz listę0 miesięcy 6 dni temu
Ja się czasem zastanawiam czy nie lepiej jest kupić dobry, używany sprzęt w dużo niższej cenie? I tą kwotę co zostanie przeznaczyć na jeszcze jakieś rzeczy... Ja sam często zamawiam z https://restartplus.pl/ bo już nie raz przekonałem się, że nie ma co inwestować w nowy sprzęt skoro można kupić używany ale dobry.
Maciek skomentował(a) Nowoczesne pracownie w liceach powiatowych0 miesięcy 8 dni temu
W leasingu wszystko wrzucasz w koszty i twoja firma zyskuje. Leasing to najlepsza opcja, a niektóre salony (np. Auto Idea) chcą tylko 1% wkładu własnego. To są mega warunki.
Antoni skomentował(a) Jakie benefity wiążą się z wzięciem auta w leasing? Zobacz listę0 miesięcy 9 dni temu
Super impreza !
Anonim skomentował(a) BWA MASTERS – Mistrzostwa Break Dance za nami0 miesięcy 12 dni temu
A tam w tym całym Bbb to może że 3 z Bielawy i tyle kasy mają
Anonim skomentował(a) Bielawa: Mniej na sport w 2018 roku0 miesięcy 13 dni temu
nie rozumiem dlaczego taka drużyna jak bielawa owls czy snakes maja nie dostać dotacji a dla besteru 250k a i tak wszystko przepierdalaja
chuj skomentował(a) Bielawa: Mniej na sport w 2018 roku0 miesięcy 14 dni temu
Wybory idą :)
Anonim skomentował(a) Bielawa: Mniej na sport w 2018 roku0 miesięcy 14 dni temu
Leasing to najlepsza opcja. Dobrze tylko, zeby sobie fajne auto potem wybrać ;) A teraz akurat trwa wyprzedaż rocznika, więc warto przeglądać kto co ma za ile. Ja myśle nam mercem w auto idea. Przede mną jazda próbna w przyszłym tygodniu i zobaczymy :)
Aleks skomentował(a) Jakie benefity wiążą się z wzięciem auta w leasing? Zobacz listę0 miesięcy 14 dni temu
fakt, mercedesy ostatnio wrocily do lask bardzo mocno, nie dosc ze zrobily sie nieawaryjne ponownie to jeszcze cenowo konkuruja z duzo nizszymi klasami
Marcin skomentował(a) Jakie benefity wiążą się z wzięciem auta w leasing? Zobacz listę0 miesięcy 15 dni temu

Dzierżoniów

Żagiew: 45 minut dobrej gry i karne do poprawy

BartekZ

UKS Olimp Grodków 29:20 (13:8) MKS Żagiew Dzierżoniów

Niestety, Żagiew nie sprawiła sensacji na parkiecie lidera II Ligi. Olimp Grodków w decydujących momentach spotkania wykazał się większym spokojem, doświadczeniem oraz umiejętnościami i zdecydowanie wygrał. Jednakże, dzierżoniowianie znów potrafili wrócić do gry ze zdawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Gospodarze zaczęli zgodnie z oczekiwaniami – już po 10 minutach prowadzili 5:1. Co prawda chwilę później Żagiew potrafiła dojść rywala na dwie bramki, jednak nieskuteczna gra w ofensywie nie pozwoliła doprowadzić do remisu. Mało tego, faworyzowani szczypiorniści UKS, napędzani dobrymi interwencjami bramkarza, powiększyli przewagę do pięciu bramek i na przerwę zeszli z wynikiem 13:8.

Wypada dodać, że po MKS po raz kolejny miał problem z rzutami karnymi – w pierwszej połowie dwie „siódemki” zmarnował Bartosz Galik. W dalszej części meczu, być może na szczęście, nie było okazji do pomyłek z tego elementu gry. Dla porównania, Olimp w całym spotkaniu miał 4 karne, wykonane ze 100% skutecznością.

Początek drugiej połowy był jednak zaskakujący. Dzierżoniowska młodzież ruszyła na lidera z zaskakującą odwagą, ambicją i chęcią odwrócenia losów spotkania. W ciągu pierwszych ośmiu minut po przerwie, podopieczni Macieja Łazora nie stracili żadnej bramki. W ofensywie natomiast szaleli Batko i Błażkiewicz, których bramki doprowadziły do remisu 13:13!

Gospodarze nerwowo poprosili o czas, natomiast Żagiew znowu pokazała to, z czego słynie w obecnym sezonie – wyjście obronną ręką z fatalnej sytuacji.

Wyrównana walka bramka za bramkę trwała do 45. minuty. Wtedy to, po trafieniu skutecznego Kaźmierczaka, na tablicy widniał wynik 18:17 na korzyść miejscowych, W tym momencie dzierżoniowianie się zablokowali. Do końca spotkania zdołali dorzucić już tylko 3 gole, stracili ich natomiast aż 11.

Ostateczny wynik 29:20 na korzyść faworyta, lidera rozgrywek, nie może być zaskoczeniem. Mimo to, nie licząc końcowego przestoju przyjezdnych, Żagiew znowu pokazała się z niezłej strony. Kolejny raz można było zaobserwować niezwykły zwrot akcji, szarpnięcie, po którym odżyły nadzieje.

Co ciekawe, ostatnią bramkę dla MKS zdobył Łukasz Wojdak. Dla popularnego Ciapka było to premierowe trafienie w tym sezonie. Ponadto, na wyróżnienie znów zasłużył Batko, który w trudnych momentach ciągnął grę w ataku oraz tradycyjnie brał na swoje barki odpowiedzialność za zdobywanie bramek.

ŻAGIEW: Madaliński, Hejnowski, Libera – Batko 6, Kaźmierczak 5, M. Błażkiewicz 3, Klemenski 2, Matlęga 1, Rymsza 1, Wojdak 1, Galik 1, Durasiewicz, K. Błażkiewicz, Grycan, Nowak, Konieczny,

OLIMP: Młoczyński, Muszak – Prokop 7, Maciejewski 4, Hertel 4, Żubrowski 4, Kolanko 4, Chmiel 3, Świerczyński 2, Kulej 1, Koszyk, Starczewski, Mierzwiński, Ogorzelec, Urban, Turyniewicz