2
Rudnicki już 2 lata nie jest szefem sztabu WOŚP. Przynajmniej oficjalnie jest nim Drabczyk.
Anonim skomentował(a) Dzierżoniów: Nie żyje Paweł Adamowicz. Wiec pamięci – 14.01.2019.0 miesięcy 2 dni temu
kto kupował od niego ten złom, wiedział że to z kradzieży
jan skomentował(a) Złodziej studzienek zatrzymany1 miesięcy 1 dni temu
Wielu z nas poruszało się tymi drogami które zionęły niespodziewanymi otworami.Jako osoba wierząca użyje często używanego zwrotu '' Bug jedynie wie do ilu nieszczęść mogło dojść z zaistniałego dla nas niebezpieczeństwa. Proszę dopnijcie temu bydlakowi parę paragrafów i zamknijcie to ścierwo.
Motyka skomentował(a) Złodziej studzienek zatrzymany1 miesięcy 1 dni temu
Zmien foto, bo jakies starsze jeszce z Maćkiem jako trenerem...
Kibic. skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 9. kolejki II ligi mężczyzn gr. 11 miesięcy 28 dni temu
Miała być kasa z Genui, świetlana przyszłość i perspektywy. Tymczasem za rok derby z Pogonią Pieszyce, a jeszcze niedawno te dwa kluby dzieliły 3 (!) klasy rozgrywkowe. Panowie działacze - kupcie w Lidlu ćwierć kilo dobrej kawy i dwie paczki ciastek i pojedźcie do Pieszyc na rozmowy z zarządem Pogoni. Może nauczycie się od nich co nieco, jak prowadzić klub piłkarski...
Kibic z lat 90. skomentował(a) Lechia Dzierżoniów z ósmą porażką u siebie [35 foto + 1 video]1 miesięcy 29 dni temu
Dlaczego Lukasz Bienias nie jest juz prezesem Lechii ? Ja od lat w Polsce nie mieszkam ale jestem kibicem Lechii i widze ze Lechia od tego sezonu bardzo doluje sportowo oczywiscie i to nie tylko pierwsza druzyna gdzie nie bylo po odejsciu z pierwszego zespolu paru zawodnikow zadnych wartosciowch wzmocnien tak jak to bywalo w poprzednich latach ale rowniez mlodziez jak to jest ze klub ktory byl czy nadal jest stawiany za wzor pracy z mlodzieza ma takie osiagniecia ? bo czym tu sie chwalic jesli druzyna juniora mlodszego w sezonie zdobywa tylko 2 punkty Czy ktos moze napisac dlaczego nastapila zmiana prezesa ? pytam bo nie bylo o zmianie prezesa zadnej wzmianki nie kazda zmiana jak do tej pory widac wychodzi na dobre ale to moja opinia ja oczywiscie nowemu prezesowi zycze sukcesow i mam nadzieje ze Lechia sportowo wroci na wlasciwe miejsce
Wojtek skomentował(a) Lechia Dzierżoniów z ósmą porażką u siebie [35 foto + 1 video]1 miesięcy 29 dni temu
Szukaj na portalach, którym UM płaci. :)
Anonim skomentował(a) Przed nami Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości2 miesięcy 1 dni temu
Gdzie są wyniki/?
wiesiek skomentował(a) Przed nami Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości2 miesięcy 2 dni temu
Zarząd i Trener do Dymisji i to jak najszybciej!!!!
Kibic Lechii skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów2 miesięcy 6 dni temu
Marnowanie pieniędzy. Żadnych kibiców na meczu, tragiczne wyniki i tragiczna organizacja okołomeczowa. Przynajmniej w IV będą ciekawe mecze z Bielawą i Świdnicą :)
Anonim skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów2 miesięcy 6 dni temu


REKLAMA

Dzierżoniów

X Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Starosty Dzierżoniowskiego

X Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Starosty Dzierżoniowskiego Dzierżoniów Siatkówka

KOMUNIKAT KOŃCOWY

Na boiskach hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Dzierżoniowie, w dniu
22.04.2018 r., odbył się jubileuszowy X Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Starosty Dzierżoniowskiego. W turnieju uczestniczyło 7 zespołów, które zostały rozdzielone po losowaniu na dwie grupy, a następnie rozegrały mecze między sobą.

Mistrz grupy A – TKKF Ognisko „DZIERŻONIÓW” w meczu półfinałowym pokonał wicemistrza grupy B – LIDERA I Dzierżoniów 2:0, w setach 21:18, 21:16, a w drugim meczu półfinałowym mistrz grupy B – THE WINNERS Wrocław wygrał z wicemistrzem grupy A – LIDEREM „GADUŁY” Dzierżoniów również 2:0, w setach 21:14, 21:8.

W meczu o I miejsce w Turnieju THE WINNERS pokonał TKKF 2:0, w setach 21:14
i 21:15, a w „rodzinnym” pojedynku o III miejsce LIDER „GADUŁY” wygrał z zespołem LIDER I również 2:0, w setach 21:17 i 21:18.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU

I MIEJSCE THE WINNERS Wrocław

II MIEJSCE TKKF Ognisko „DZIERŻONIÓW”

III MIEJSCE LIDER „GADUŁY” Dzierżoniów

IV MIEJSCE LIDER I Dzierżoniów

V-VII MIEJSCE KS ISKRA Kamieniec Ząbkowicki, ZG-3 Dzierżoniów,

SL SALOS Pieszyce

Za zajęcie I, II, III i IV miejsca zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, które wręczał Wicestarosta Powiatu pan Marek Piorun. Oprócz tego drużyny dostały dyplomy oraz nagrody rzeczowe, przy czym zespół z IV miejsca otrzymał nagrody w postaci materiałów promujących miasto Dzierżoniów, przekazane przez Dyrektora Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Urzędu Miasta w Dzierżoniowie. Pozostałe zespoły otrzymały dyplomy uczestnictwa. Każda zawodniczka otrzymała owoce i wodę mineralną, ponadto przygotowano dla nich i dla wszystkich obecnych na hali zaproszonych gości oraz kibiców gorące napoje i ciastka.

X Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Starosty Dzierżoniowskiego realizowano
w ramach zadania publicznego i był współfinansowany ze środków z budżetu Powiatu Dzierżoniowskiego. Organizatorem turnieju było Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Ognisko „DZIERŻONIÓW”.

Składy zespołów:

THE WINNERS Wrocław: Adrianna Burtna – kapitan, Joanna Lesiecka, Julia Kozłowska, Marta Rolka, Katarzyna Filipiuk, Anna Brenkus, Marta Mamczak, Justyna Adamczyk.

TKKF Ognisko „DZIERŻONIÓW”: Mariola Mroczkowska – kapitan, Urszula Kudłacik, Marzenna Socha, Dorota Fornalik, Grażyna Nowak, Teresa Wojas, Jolanta Błaszczyk.

LIDER „GADUŁY” Dzierżoniów: Monika Dąbrowska – kapitan, Michell Palus, Aleksandra Reis, Jolanta Kowalczyk, Alina Dorosz, Milena Mieleniako, Rozalia Stanek.

LIDER I Dzierżoniów: Małgorzata Goral – kapitan, Patrycja Haluch-Jelonek, Kinga Bucka, Joanna Szukała, Aleksandra Kozieł, Patrycja Wojtachna.

KS ISKRA Kamieniec Ząbkowicki: Adrianna Rutyna – kapitan, Agata Jędrzejczyk, Alicja Pastuszczak, Karolina Kargol, Kinga Pietrzak, Daria Piątkiewicz

SL SALOS Pieszyce: Wiktoria Karp – kapitan, Klaudia Gołuch, Anna Bukowska, Martyna Niedojad, Julia Brzozowska, Aleksandra Szwec, Ala Szczęśniak.

ZG-3 Dzierżoniów: Weronika Malinowska – kapitan, Patrycja Włodara, Julia Kaleta, Izabela Basiuk, Milena Mieleniako, Natalia Segda, Amelia Frygies.

Prezes Zarządu Ogniska
TKKF „DZIERŻONIÓW”
Mieczysław Winiarski


Galeria - X Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Starosty Dzierżoniowskiego Dzierżoniów


X Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Starosty Dzierżoniowskiego | Dzierżoniów X Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Starosty Dzierżoniowskiego | Dzierżoniów X Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Starosty Dzierżoniowskiego | Dzierżoniów X Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Starosty Dzierżoniowskiego | Dzierżoniów
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl