2
Fajnie że grają młodym składem tylko żeby nie skończyło się to spadkiem.
Anonim skomentował(a) Zapraszamy na sobotni mecz Bielawianki Bielawa0 miesięcy 2 dni temu
Gratulacje Panie Bienias. Kawał dobrej roboty
Rychu skomentował(a) Weszliśmy w dorosłość ;)0 miesięcy 4 dni temu
Łukasz w styczniu zrezygnował i nie ma go w klubie od tego czasu.
Krzysiek skomentował(a) Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto]0 miesięcy 9 dni temu
Masakra się dziej i tyle. Pewnie zarząd do wyborów się szykuje. Zobaczymy ilu z zarządu będzie startować by na stołek wskoczyć.
Anonim skomentował(a) Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto]0 miesięcy 12 dni temu
Co się dzieje w Lechii? Łukasz ogłosił stronę nieoficjalną... juniorzy odchodzą do Bielawianki. Zespół klejony na siłę. Nawet Borowy zagrał w sparingu Bielawianki. O co tu chodzi? Chcą kontrolowanie spuścić klub do IV ligi?
ja skomentował(a) Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto]0 miesięcy 12 dni temu
PiSowski komisarzyna dalej z pijakiem trzyma
Anonim skomentował(a) 74. rocznica Powstania Warszawskiego0 miesięcy 15 dni temu
"kradzieże i włamania przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich" - kradli rowery sędziom sprzed sądu? ;-) A tak na poważnie, to wiecie dlaczego jest taka plaga kradzieży zwłaszcza drobnych? Ano dlatego, że mamy głupi przepis prawny który stanowi że kradzież do kwoty bodaj około 800 złotych to wykroczenie a nie przestępstwo podczas gdy wyłudzenie nawet jednej złotówki to jest przestępstwo: http://pamietnikwindykatora.pl/2014/10/16/wyludzenie-niskiej-kwoty/ Z tym, że jak udowodnia serię kradzieży to sumują szkody.
Grzesiek skomentował(a) Dwóch nieletnich będzie odpowiadać za liczne kradzieże i włamania przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.0 miesięcy 18 dni temu
Proszę zainteresować się gościem który codziennie mimo zakazów jeździ ciągnikiem siodłowym z naczepą rano i popołudniu. Może ma specjalne pozwolenie ale w trosce o mieszczkańców ul. Okrzei oraz innych osób proszę to sprawdzić zanim się coś stanie. Zakaz to zakaz a on łamie przepisy w biały dzień.
Boję się o dziecko skomentował(a) Posterunku Policji w Piławie Górnej po remoncie0 miesięcy 21 dni temu
Dramat. Rozjebali ich jak rolnik gnój po polu.
Howard Web skomentował(a) Przegrana 10:0 Lechii w meczu kontrolnym0 miesięcy 23 dni temu
Kibice Lechii śmiali się że Bielawianka gra z wiochami, a teraz ta wiocha poniżyła ich na własnym boisku :D
kibice Lechii XD skomentował(a) Przegrana 10:0 Lechii w meczu kontrolnym0 miesięcy 26 dni temu


REKLAMA

Dzierżoniów

X Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Starosty Dzierżoniowskiego

X Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Starosty Dzierżoniowskiego Dzierżoniów Siatkówka

KOMUNIKAT KOŃCOWY

Na boiskach hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Dzierżoniowie, w dniu
22.04.2018 r., odbył się jubileuszowy X Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Starosty Dzierżoniowskiego. W turnieju uczestniczyło 7 zespołów, które zostały rozdzielone po losowaniu na dwie grupy, a następnie rozegrały mecze między sobą.

Mistrz grupy A – TKKF Ognisko „DZIERŻONIÓW” w meczu półfinałowym pokonał wicemistrza grupy B – LIDERA I Dzierżoniów 2:0, w setach 21:18, 21:16, a w drugim meczu półfinałowym mistrz grupy B – THE WINNERS Wrocław wygrał z wicemistrzem grupy A – LIDEREM „GADUŁY” Dzierżoniów również 2:0, w setach 21:14, 21:8.

W meczu o I miejsce w Turnieju THE WINNERS pokonał TKKF 2:0, w setach 21:14
i 21:15, a w „rodzinnym” pojedynku o III miejsce LIDER „GADUŁY” wygrał z zespołem LIDER I również 2:0, w setach 21:17 i 21:18.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU

I MIEJSCE THE WINNERS Wrocław

II MIEJSCE TKKF Ognisko „DZIERŻONIÓW”

III MIEJSCE LIDER „GADUŁY” Dzierżoniów

IV MIEJSCE LIDER I Dzierżoniów

V-VII MIEJSCE KS ISKRA Kamieniec Ząbkowicki, ZG-3 Dzierżoniów,

SL SALOS Pieszyce

Za zajęcie I, II, III i IV miejsca zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, które wręczał Wicestarosta Powiatu pan Marek Piorun. Oprócz tego drużyny dostały dyplomy oraz nagrody rzeczowe, przy czym zespół z IV miejsca otrzymał nagrody w postaci materiałów promujących miasto Dzierżoniów, przekazane przez Dyrektora Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Urzędu Miasta w Dzierżoniowie. Pozostałe zespoły otrzymały dyplomy uczestnictwa. Każda zawodniczka otrzymała owoce i wodę mineralną, ponadto przygotowano dla nich i dla wszystkich obecnych na hali zaproszonych gości oraz kibiców gorące napoje i ciastka.

X Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Starosty Dzierżoniowskiego realizowano
w ramach zadania publicznego i był współfinansowany ze środków z budżetu Powiatu Dzierżoniowskiego. Organizatorem turnieju było Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Ognisko „DZIERŻONIÓW”.

Składy zespołów:

THE WINNERS Wrocław: Adrianna Burtna – kapitan, Joanna Lesiecka, Julia Kozłowska, Marta Rolka, Katarzyna Filipiuk, Anna Brenkus, Marta Mamczak, Justyna Adamczyk.

TKKF Ognisko „DZIERŻONIÓW”: Mariola Mroczkowska – kapitan, Urszula Kudłacik, Marzenna Socha, Dorota Fornalik, Grażyna Nowak, Teresa Wojas, Jolanta Błaszczyk.

LIDER „GADUŁY” Dzierżoniów: Monika Dąbrowska – kapitan, Michell Palus, Aleksandra Reis, Jolanta Kowalczyk, Alina Dorosz, Milena Mieleniako, Rozalia Stanek.

LIDER I Dzierżoniów: Małgorzata Goral – kapitan, Patrycja Haluch-Jelonek, Kinga Bucka, Joanna Szukała, Aleksandra Kozieł, Patrycja Wojtachna.

KS ISKRA Kamieniec Ząbkowicki: Adrianna Rutyna – kapitan, Agata Jędrzejczyk, Alicja Pastuszczak, Karolina Kargol, Kinga Pietrzak, Daria Piątkiewicz

SL SALOS Pieszyce: Wiktoria Karp – kapitan, Klaudia Gołuch, Anna Bukowska, Martyna Niedojad, Julia Brzozowska, Aleksandra Szwec, Ala Szczęśniak.

ZG-3 Dzierżoniów: Weronika Malinowska – kapitan, Patrycja Włodara, Julia Kaleta, Izabela Basiuk, Milena Mieleniako, Natalia Segda, Amelia Frygies.

Prezes Zarządu Ogniska
TKKF „DZIERŻONIÓW”
Mieczysław Winiarski


Galeria - X Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Starosty Dzierżoniowskiego Dzierżoniów


X Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Starosty Dzierżoniowskiego | Dzierżoniów X Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Starosty Dzierżoniowskiego | Dzierżoniów X Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Starosty Dzierżoniowskiego | Dzierżoniów X Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Starosty Dzierżoniowskiego | Dzierżoniów
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl