2
To paranoja,skandal błanezada,kompromitacja.....wróble na dachu ,te zeszłoroczne z komisariatu z Bielawy ćwierkają ,że milcja zakazała,po przez OZPN-;Wrocław aby bez kibica.Niech prezesi prowicjalnego komisariatu się podadzą do dymisji,wraz dziewoją z tym źle upiętym warkoczę- mundurową jak im sié nie nie chce,albo przejdą do agencji ochrony.A co na to burmistrz !!. Niech się wypowie .Najlepiej zakazać i mieć spokój -milicjia .Prowicjonalne myślenie.Na mieście patrole stójkowych,rewizje sam.Broń maszynowa,krótka,długa itp.itk.Żenada.Powinna jeździć szczekaczka i informować,że meczu nie ma. A to wina klubu.Tak się traktuje kibica. A kobitę z bachorem to wpuścili.Nie tylko z W.wpuszczali,ale z B.też,znajomych- znajomych. Trza powiadomić Brudzińskiego i tyle, jakich ma prezesów milicji w Bielawie.Pismo w przygotowaniu przez adwokatów.Przeta klub nie miał żadnych zakazów,o ile mnie pamięć nie myli.Niech kibic bojkotuje mecze ,zresztą słyszał takie głosy przed zwartym kordonem stójkowych w wyposażeniu ochronnym do rozpędzania nie legalnych zgromadzeń ludzia.
Zawiedziony kibic. skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie0 miesięcy 1 dni temu
Żenada Bielawa. Mecz z wiceliderem bez kibiców. Klub nie potrafi zorganizować meczu na własnym terenie.
Olo skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie0 miesięcy 2 dni temu
Żenada jak potraktowali kibiców!!! Najpierw plakaty porozwieszane po całym mieście informujące o meczu, a później jakieś dziwne zakazy. Policji było tyle że mogliby na pewno zabezpieczyć nie jeden mecz na szczycie w ekstraklasie, a nie byli w stanie zabezpieczyć meczu czwartoligowego. Szok!! Mało tego, na miejscu zjawiła się pani która dowodzila tym całym zamieszaniem i zgodziła się na wpuszczanie 10 osób które miały być w formie ochrony ( dostali kamizelki) , szkoda tylko że wśród tycz dziesięciu osób były to osoby z Wałbrzycha. Ciekawe w jaki sposób nowy prezes zrekompensuje to kibica.
Kibic skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie0 miesięcy 2 dni temu
Ciekawe czy zrobi druzyne Bielawianki czy dalej bedzie to zaplecze Lechii
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 5 dni temu
Dobry wybór !
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 5 dni temu
Wreszcie nie ma sztuki Czesia !!! Mimo że jest Hałka nic się nie zmienia. Dalej będą rządzić te same osoby z drugiej linii ...POWODZENIA
kibic skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 5 dni temu
wyjebcie tego Markowskiego
Kibic Bielawy skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 5 dni temu
Czas pokaże czy to dobry wybór.
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 5 dni temu
Oby na plus dla Bielawianki
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 5 dni temu
Ach ta nasza dzierżoniowska młodzież
Klo skomentował(a) 107. miesięcznica tragedii smoleńskiej w Dzierżoniowie – 10.03.2019.0 miesięcy 13 dni temu


TWÓJ SERWIS REGIONALNY

Edukacja

Wzrasta jakość edukacji w Specjalnym Ośrodku w Piławie Górnej

Wzrasta jakość edukacji w Specjalnym Ośrodku w Piławie Górnej Edukacja Powiat Dzierżoniowski

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Piławie Górnej bierze udział w projekcie „Wzrost jakości edukacji szkolnej”, dzięki któremu uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum mają wiele bezpłatnych zajęć dodatkowych wspomagających rozwój dzieci. Zajęcia te są prowadzone z wykorzystaniem nowoczesnych pomocy dydaktycznych i form nauczania, które zachęcają do eksperymentowania, co przynosi lepsze efekty pracy uczniów.

– Dzięki udziałowi w projekcie pozyskaliśmy wyposażenie do sali integracji sensorycznej, które pozwoliło na poszerzenie oferty edukacyjnej i terapeutycznej placówki, ale też w znaczący sposób podniosło jakość i efektywność pracy z dziećmi – mówi Teresa Budzyk, dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Piławie Górnej. – Otrzymaliśmy także mobilną pracownię komputerową, kamerę cyfrową oraz wiele niekonwencjonalnych środków dydaktycznych, które pozwoliły na zapewnienie uczniom odkrywania wiedzy inaczej, ciekawiej.

Kompasy, zegary słoneczne, nawigacje, interaktywny globus, lornetki, soczewki, lupy wykorzystywane podczas zajęć z geografii i przyrody wzbudzają zainteresowanie otaczającym światem. Laptopy i pomoce multimedialne uatrakcyjniają zajęcia z angielskiego i informatyki. Natomiast narzędzia do majsterkowania, zestawy ogrodnicze, magnetyczne klocki konstrukcyjne czy maszyny do szycia zachęcają do aktywności przez doświadczanie podczas zajęć dla najmłodszych „Zrób to sam”.

Nowoczesna baza dydaktyczna jest też wykorzystywana podczas zajęć dodatkowych wspomagających rozwój, na których dzieci pracują nad usprawnianiem mowy i wymowy, nad koordynacją wzrokowo-ruchową, a także – na zajęciach z psychologiem i pedagogiem – nad rozwojem społecznym i emocjonalnym.

W ramach projektu nauczyciele piławskiego Ośrodka uczestniczyli w kilku ciekawych szkoleniach na temat stosowania w nauczaniu nowoczesnych technologii, metody eksperymentu oraz indywidualnego podejścia do ucznia, które pozwoliły na pełne wykorzystanie otrzymanego sprzętu.

Projekt „Wzrost jakości edukacji szkolnej” realizowany jest w obu prowadzonych przez powiat ośrodkach szkolno-wychowawczych – w Dzierżoniowie i w Piławie Górnej. Jego łączna wartość to 700 tys. zł. Dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego wynosi blisko 600 tys. zł. Pieniądze na jego realizację pozyskało Stowarzyszenie Aktywnego Wspierania Gospodarki w partnerstwie z Powiatem Dzierżoniowskim.

Realizacja projektu rozpoczęła się we wrześniu 2017 roku i potrwa do grudnia 2018 roku.

Galeria zdjęć http://www.pow.dzierzoniow.pl/wzrasta-jakosc-edukacji-w-specjalnym-osrodku-w-pilawie-gornej.html

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl