2
Przy 2-2 trener ściąga Cebulskiego, jak to właśnie Cebulski kręcił lewą stroną jak chciał. A po zmianie już wszyscy widzieli jak to się skończyło. ehhh
Anonim skomentował(a) Grali i łomot dostali0 miesięcy 1 dni temu
Jak można zmarnować tyle 100% sytuacji? No jak?
Porażka skomentował(a) Grali i łomot dostali0 miesięcy 1 dni temu
A ja chcę żeby była zawsze pogoda na meczach.
Anonim skomentował(a) Pogoń Pieszyce nie do zatrzymania0 miesięcy 8 dni temu
A ja chce żeby zdjęcia były z całego meczu.
kibil skomentował(a) Pogoń Pieszyce nie do zatrzymania0 miesięcy 9 dni temu
Ilu kibiców było? I ponawiam prośbę o fotografowanie trybun z kibicami ;)
k skomentował(a) Pogoń Pieszyce nie do zatrzymania0 miesięcy 9 dni temu
Dawać do okręgówki
Anonim skomentował(a) Niedziela: Mecz na szczycie. Zapraszamy!0 miesięcy 9 dni temu
A ile drużyn awansuje?
Anonim skomentował(a) 8:0 Bielawianka Bielawa II rozgromiła Kolibra Uciechów0 miesięcy 13 dni temu
No i fajnie :)
Będzie
Na kogo będziecie głosować?
Anonim skomentował(a) Sobota: Zapraszamy na mecz Pogoni Pieszyce0 miesięcy 14 dni temu

Dzierżoniów

Wysoka wygrana JM Lechii ze Świdnicą [10 foto]

Wysoka wygrana JM Lechii ze Świdnicą [10 foto] Dzierżoniów Piłka nożna  sport Piłka nożna lechia.infoddz.pl Lechia Dzierżoniów Dzierżoniów

Podopieczni Mariusza Gronczyńskiego zrewanżowali się zielono-białym za przedsezonową, sparingową porażkę i wysoko dziś pokonali rywali 5:2 po bramkach Bartka Górskiego, Łukasza Móla, Ernesta Terpiłowskiego i Krystiana Bełtowskiego. Dzięki wygranej drużyna opuściła przedostatnie miejsce w tabeli II Wojewódzkiej Ligi Juniora Młodszego.

Nasza drużyna dość szybko za sprawą Łukasza Móla objęła prowadzenie, czym ustawiła sobie spotkanie. Nerwowość w nasze poczynania wdała się w 25 minucie, gdy po faulu w polu karnym arbiter podyktował rzut karny, pewnie wykonany przez Krakowskiego. Jednak odpowiedź trójkolorowych była błyskawiczna. Ernest Terpiłowski, który wczoraj jeszcze rozegrał kwadrans w III lidze, ponownie wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie plasowanym uderzeniem obok bramkarza. Dzierżoniowianie posiadali optyczną przewagę, a różnicę robił wspomniany właśnie Terpiłowski, którego piłka słucha się jak mało kogo. Jednak do przerwy nie udało się już pokonać golkipera gości. Dziesięć minut po rozpoczęciu bardzo dobrze w polu karnym zachował się Górski i podwyższył na 3:1, a z gości wyraźnie uszło powietrze. Nasz zespół kontrolował przebieg meczu i gdy wprowadzony 30 sekund wcześniej Bełtowski podwyższył na 4:1 stało się jasne, że tego meczu nie przegra. Piątego gola dołożył Górski, a przyjezdni za sprawą Krakowskiego w doliczonym czasie gry zmniejszyli rozmiary porażki na 2:5. Brawo chłopaki.

LECHIA: Łuczak – Szczepański (63′ Chmielowiec), K.Hanusiewicz, Nawrot, Sobczyński, Terpiłowski (41′ Kotus), Siwiński, Górski, Kazek, M.Hanusiewicz (72′ Bełtowski), Mól
Gole: 1:0 Mól 11′, 1:1 Krakowski 25′, 2:1 Terpiłowski 29′, 3:1 Górski 51′, 4:1 Bełtowski 73′, 5:1 Górski 77′, 5:2 Krakowski 80′