2
Widocznie nie albo doszli do wniosku, że po co ładować kasę w tzw. gwiazdy :)
Anonim skomentował(a) Zapraszamy na Dni Pieszyc 20180 miesięcy 5 dni temu
Pierwsza połowa przespana
Anonim skomentował(a) Remis Bielawianki Bielawa w ostatnim meczu domowym tego sezonu0 miesięcy 18 dni temu
Wiadomo co z tym bramkarzem, co go karetka zabrała?
Krystianos skomentował(a) Mimo awansu Pogoń nie odpuszcza!0 miesięcy 19 dni temu
Czy tego niby "Miasta " nie stać na chociaż jeden normalny zespół..
Lalala skomentował(a) Zapraszamy na Dni Pieszyc 20180 miesięcy 26 dni temu
Ale to było rok temu.
Simi skomentował(a) Stwórz logo z okazji 100-lecia niepodległości Polski0 miesięcy 29 dni temu
a czy to za pieniądze?
mkacz skomentował(a) Stwórz logo z okazji 100-lecia niepodległości Polski0 miesięcy 30 dni temu
Brawo
Anonim skomentował(a) Kolejna wygrana Bielawianki Bielawa1 miesięcy 3 dni temu
Kiedy będzie dostępna lista zakwalifikowanych zespołów
wieslawg40@gmail.com skomentował(a) XVII Dolnośląski Przegląd Zespołów Folklorystycznych1 miesięcy 7 dni temu
Kiedy będzie lekcja tolerancji , empatii i szacunku dla ludzi innych wyznań, koloru skóry i narodowosci???
Otto skomentował(a) Lekcja historii, patriotyzmu i tradycji1 miesięcy 8 dni temu
Serio aż takie buractwo?
Anonim skomentował(a) Sobota: Zapraszamy na mecz II ligi kobiet1 miesięcy 11 dni temu


REKLAMA

Inne

Wyniki – Andrzejkowe pływanie 2017

1 konkurencja: 25 m styl motylkowy dziewczęta r. 2008
SERIA TOR NAZWISKO I IMIĘ KLUB CZAS MIEJSCE PUNKTACJA
2 1 ŁYŚ ANTONINA KS BALTI BIELAWA 17,69 I 14
2 2 RASZEWSKA WIKTORIA KS OSIR BIELAWA 18,84 II 10
1 4 KOCHAŃSKA ALEKSANDRA UKS KROŚNICKA PRZYSTAŃ 20,25 III 8
1 2 CHILARSKA ZOFIA SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 20,44 IV 6
2 3 WOŁKOWSKA ZUZANNA SSP 72 WROCŁAW 21,00 V 4
4 3 KULIG MAŁGORZATA KP HARPUN OSIECZNICA 21,1 VI 2
4 4 SIĘBIDA EMILIA KP HARPUN OSIECZNICA 22,34 VII 1
3 4 GRYNCEWICZ HANNA SSP 72 WROCŁAW 22,68 VIII 1
2 4 STRZELCZYK BIANKA SSP 72 WROCŁAW 23,05    
3 2 WÓJTOWICZ JULIA UKS NEMO WROCŁAW 24,82    
3 3 SADOWSKA HANNA SSP 72 WROCŁAW 25,44
4 2 JANICKA NIKOLA MKS 11 JELENIA GÓRA 29,09
1 1 BEDNARZ AMELIA UKS CZWÓRKA ŚWIDNICA  
1 3 NIEMCZYNOWSKA NADIA SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ  
2 konkurencja: 25 m styl motylkowy chłopcy r. 2008
SERIA TOR NAZWISKO I IMIĘ KLUB CZAS MIEJSCE PUNKTACJA
1 1 PASTOR BARTOSZ KS CHAMPION LEGNICA 18,52 I 14
1 4 KUDŁATY JAKUB SSP 72 WROCŁAW 20,94 II 10
1 2 OTROCKI WITOLD KS BALTI BIELAWA 22,00 III 8
2 4 BATOR KACPER MKS 9 DZIERŻONIÓW 23,81 IV 6
2 1 RAŚ PAWEŁ KS BALTI BIELAWA 24,88 V 4
2 3 OTRĘBA BARTOSZ MKS 9 DZIERŻONIÓW 25,02 VI 2
2 2 KUCHARSKI KAMIL SSP 72 WROCŁAW 26,25 VII 1
1 3 DOWHANYCZ NIKODEM SPORT-TUR KUDOWA ZDROJ 29,07 VIII 1
3 konkurencja: 25 m styl dowolny dziewczęta r. 2011 i młodsze
SERIA TOR NAZWISKO I IMIĘ KLUB CZAS MIEJSCE PUNKTACJA
1 2 PARACIEJ NATASZA KS BALTI BIELAWA 25,91 I 14
3 1 JABŁOŃSKA JULIA SWIM TEAM NOWA RUDA 27,12 II 10
1 4 JANICKA WERONIKA SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 29,66 III 8
5 1 ŻEBROWSKA PATRYCJA MKS 9 DZIERŻONIÓW 30,29 IV 6
5 2 RÓŻNICKA ALEKSANDRA KP HARPUN OSIECZNICA 30,96 V 4
5 4 SOWIŃSKA JAGODA KS OSIR BIELAWA 33,59 VI 2
1 1 OWCZARZ MILENA UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 36,40 VII 1
4 3 RYBITWA JULIA MKS 9 DZIERŻONIÓW 36,58 VIII 1
4 4 JANDULSKA BLANKA KP HARPUN OSIECZNICA 36,72  
2 3 JAJKOWSKA AMELIA SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 38,83  
2 1 GAWEŁ NATASZA KS BALTI BIELAWA 40,27
3 2 GAWRA HANNA SWIM TEAM BIELAWA 42,00    
1 3 MORAWSKA LENA SWIM TEAM BIELAWA 42,83    
5 3 IZDEBSKA AGATA KS BALTI BIELAWA 43,46    
2 2 PŁUCIENNIK MAJA SWIM TEAM BIELAWA 45,31    
3 3 KOCHANIEC JULIA SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 46,57    
4 2 BIAŁA MILENA KP HARPUN OSIECZNICA 59,59
4 1 KŁOKOWSKA LAURA UKS MARATOŃCZYK OSTRÓW WLKP 1,46,96  
2 4 SIEPSIAK LENA SWIM TEAM BIELAWA  
3 4 JÓZEFIAK MARTYNA KS OSIR BIELAWA  
4 konkurencja: 25 m styl dowolny chłopcy r. 2011 i młodsi
SERIA TOR NAZWISKO I IMIĘ KLUB CZAS MIEJSCE PUNKTACJA
1 3 TOMCZYK DAWID KS OSIR BIELAWA 24,06 I 14
2 2 RZOŃCA KACPER SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 26,37 II 10
1 1 WÓJCIK HUBERT TORPEDA OLEŚNICA 30,27 III 8
2 3 PANASZEK PIOTR KP HARPUN OSIECZNICA 31,83 IV 6
4 2 BUDZIK KAMIL KP HARPUN OSIECZNICA 32,60 V 4
5 3 PODREZ WIKTOR KP HARPUN OSIECZNICA 36,63 VI 2
3 2 KUCZAJ IGOR SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 39,03 VII 1
5 4 ZARZYCKI SZYMON KS BALTI BIELAWA 39,95 VIII 1
4 3 RZEMEK KRZYSZTOF UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 42,24    
3 3 TESAROWICZ FRANCISZEK UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 43,39    
5 2 WRÓBEL KAROL SWIM TEAM BIELAWA 46,59    
1 2 BOCZAR FRANEK SWIM TEAM BIELAWA 49,12    
4 4 IZDEBSKI ŁUKASZ KS BALTI BIELAWA 51,09  
1 4 LISIK KSAWERY SWIM TEAM BIELAWA    
2 1 WILKOS MIŁOSZ SWIM TEAM BIELAWA  
2 4 KUT MAURYCY KS BALTI BIELAWA      
3 4 KUCZKOWSKI MICHAŁ SWIM TEAM BIELAWA    
5 konkurencja: 25 m styl grzbietowy dziewczęta r. 2010
SERIA TOR NAZWISKO I IMIĘ KLUB CZAS MIEJSCE PUNKTACJA
1 1 OLSCHOWKA JULIA SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 22,69 I 14
1 4 PRZYBYSZEWSKA ALICJA KS BALTI BIELAWA 23,25 II 10
8 3 RYNOWIECKA HANNA SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 24,67 III 8
4 2 WOCHNIK MARTA KS OSIR BIELAWA 25,60 IV 6
2 1 ZAGDAŃSKA JAGODA UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 26,34 V 4
2 3 KALETKA WIKTORIA SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 26,67 VI 2
8 2 MATLAK MARTYNA MKS 9 DZIERŻONIÓW 26,87 VII 1
7 2 BLATNIK NIKOLA KS BALTI BIELAWA 28,41 VIII 1
3 3 BEDNARSKA ANNA KS BALTI BIELAWA 28,64    
6 2 BERBEĆ HANNA KS BALTI BIELAWA 29,12    
4 4 WOJTOWICZ MAJA UKS CZWÓRKA ŚWIDNICA 29,28    
4 3 MUSZYŃSKA HANNA GMINNY KP 7 ZDRÓJ TRZEBNICA 29,76    
3 2 MATYSIAK-JĘDRZEJAK OLIWIA KS BALTI BIELAWA 29,93    
3 4 TATRZAŃSKA KORNELIA SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 30,40    
6 1 DĄBROWA HANNA KP HARPUN OSIECZNICA 30,46    
7 1 JAKUBOWICZ NIKOLA KP HARPUN OSIECZNICA 31,55    
7 3 ZABAWA MARIKA KP HARPUN OSIECZNICA 32,07    
5 3 GAJECKA EMILIA KS OSIR BIELAWA 33,49    
4 1 SZEWCZYK ZUZANNA UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 34,70  
8 4 BRACHMANN LAURA KS BALTI BIELAWA 36,41  
5 4 DROZDOWSKA JULIA SWIM TEAM BIELAWA 36,62    
1 2 JUI ANNA KP HARPUN OSIECZNICA 37,15    
9 3 DZIEWIC ALEKSANDRA KS BALTI BIELAWA 37,79    
5 2 BIELECKA HANNA SWIM TEAM BIELAWA 37,87    
6 4 SOKOŁOWSKA MARTYNA KS BALTI BIELAWA 42,15    
2 4 ODJAS KAJA ALEKSANDRA SWIM TEAM BIELAWA 42,59    
2 2 WRÓBLEWSKA ZUZANNA SWIM TEAM BIELAWA 43,03    
6 3 WALSKA ZUZANNA KP HARPUN OSIECZNICA 55,56    
1 3 HENDZEL ANNA SWIM TEAM BIELAWA      
3 1 KUŚMIERCZAK DARIA UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC    
5 1 KRUKAR IZABELA SWIM TEAM BIELAWA    
7 4 SZEL ZUZANNA MKS 9 DZIERŻONIÓW    
9 2 WOŁOSZYN NIKOLA KP HARPUN OSIECZNICA    
9 4 KULIG MAŁGORZATA KP HARPUN OSIECZNICA  
6 konkurencja: 25 m styl grzebietowy chłopcy r. 2010
SERIA TOR NAZWISKO I IMIĘ KLUB CZAS MIEJSCE PUNKTACJA
7 3 BERNACIK FILIP KS OSIR BIELAWA 23,39 I 14
3 1 CYBART JAN SWIM TEAM BIELAWA 23,40 II 10
4 1 TRUSEWICZ KONSTANTY KS JUST SWIM JELENIA GÓRA 23,52 III 8
9 3 PISARSKI KORNEL MKS 9 DZIERŻONIÓW 23,95 IV 6
3 2 TRUSEWICZ NIKODEM KS JUST SWIM JELENIA GÓRA 24,06 V 4
6 4 KUKUŁKA IGOR KS OSIR BIELAWA 25,22 VI 2
9 4 KIEJDA BŁAŻEJ MKS 9 DZIERŻONIÓW 25,25 VII 1
2 3 DROŻDŻ OLIWIER SWIM TEAM BIELAWA 25,51 VIII 1
6 3 TERLECKI MATEUSZ SWIM TEAM NOWA RUDA 26,09    
11 4 SIEMBIDA MACIEJ HARPUN OSIECZNICA 26,13    
4 3 IŻYCKI MATEUSZ SSP 72 WROCŁAW 27,07
6 2 CYGAN KACPER SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 27,09    
2 4 SOŁTYSZEWSKI KONRAD UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 27,12    
1 1 SCHERNER MAKSYMILIAN UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 27,24    
11 3 SZYMANOWSKI MATEUSZ HARPUN OSIECZNICA 27,5    
1 3 MIELECKI FILIP UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 27,77    
8 4 KOSELSKI SZYMON MKS 9 DZIERŻONIÓW 28,35    
5 3 ŚWITOŃ DOMINIK SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 28,39    
1 2 LASKOWSKI WOJCIECH SWIM TEAM BIELAWA 28,72    
1 4 KUTYBA BARTŁOMIEJ SWIM TEAM BIELAWA 28,72    
10 3 DZIADKOWIEC OLAF KS BALTI BIELAWA 28,85    
5 1 PIEKARSKI FRANCISZEK MKS 9 DZIERŻONIÓW 29,86    
5 4 WITCZAK KAROL UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 29,88    
7 4 ŁACNY SZYMON SWIM TEAM BIELAWA 31,03    
6 1 JAKIMCZYK JAKUB MKS 11 JELENIA GÓRA 31,24    
7 1 SZYMANOWICZ MATEUSZ SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 31,50    
2 1 KAŁUSZKA DAWID PAWEŁ SWIM TEAM BIELAWA 33,00    
8 3 JAGIELSKI MARCEL KP HARPUN OSIECZNICA 33,41    
4 4 SIENKIEWICZ ANTONI SWIM TEAM BIELAWA 33,97    
9 2 PAWLAK OLIWIER SWIM TEAM BIELAWA 34,47    
11 2 WOJCIECHOWSKI WOJCIECH KS BALTI BIELAWA 35,12    
10 4 KUT MAKSYMILIAN KS BALTI BIELAWA 35,34    
8 1 GŁĄBA MIŁOSZ KS BALTI BIELAWA 40,23    
2 2 ZMACZYŃSKI FABIAN KP HARPUN OSIECZNICA 41,84    
3 4 CZERNATOWICZ KAMIL KP HARPUN OSIECZNICA 48,00
10 2 KIDAWA JAKUB SWIM TEAM BIELAWA 48,18
8 2 ZMITRUKIEWICZ DAWID KP HARPUN OSIECZNICA 50,75
7 2 PŁUCIENNIK OLAF SWIM TEAM BIELAWA 51,54
3 3 BIAŁY BARTOSZ SWIM TEAM BIELAWA  
4 2 KLIMCZAK ANTONI SWIM TEAM BIELAWA  
5 2 ABRAMSKI WIKTOR SWIM TEAM BIELAWA  
7 konkurencja: 25 m styl grzbietowy dziewczęta r. 2009
SERIA TOR NAZWISKO I IMIĘ KLUB CZAS MIEJSCE PUNKTACJA
1 1 MODRZEWSKA KINGA SWIM TEAM BIELAWA 22,00 I 14
2 1 CALIŃSKA LENA SSP 72 WROCŁAW 22,22 II 10
2 3 KUKUŁKA OLGA SWIM TEAM BIELAWA 23,19 III 8
4 3 WINIARSKA WIKTORIA SSP 72 WROCŁAW 23,31 IV 6
3 2 SZAREK NIKOLA SSP 72 WROCŁAW 23,33 V 4
3 3 ZAPOLSKA ROKSANA UKS CZWÓRKA ŚWIDNICA 23,53 VI 2
6 3 MATLAK MAJA MKS 9 DZIERŻONIÓW 23,65 VII 1
7 2 ŻEBROWSKA JULIA MKS 9 DZIERŻONIÓW 23,71 VIII 1
4 4 SZEWCZAK – ŚWIRSKA EMILIA KP HARPUN OSIECZNICA 24,21
1 2 JANKOWSKA KALINA UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 24,60    
4 1 BOROWY KORNELIA UKS CZWÓRKA ŚWIDNICA 24,60
2 4 NABZDYK MATYLDA SSP 72 WROCŁAW 24,84
6 4 SEMCZUK LAURA GMINNY KP 7 ZDRÓJ TRZEBNICA 25,31    
8 2 ZDUN ZUZANNA KS BALTI BIELAWA 25,48    
6 2 WĘDLIK HANNA GMINNY KP 7 ZDRÓJ TRZEBNICA 26,04  
8 1 CHRIST WIKTORIA SSP 72 WROCŁAW 26,10    
1 4 SITEK WIKTORIA UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 26,25    
8 4 GALIŃSKA LENA MKS 9 DZIERŻONIÓW 26,35    
5 1 WIELGUS OLIWIA SWIM TEAM NOWA RUDA 27,41    
4 2 HORCZAK CECYLIA MKS 11 JELENIA GÓRA 27,50    
5 2 JANICKA WIKTORIA SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 27,50    
8 3 WALĘGA HANNA KP HARPUN OSIECZNICA 27,50    
6 1 BRZEŹNA LENA KS OSIR BIELAWA 27,53    
5 3 GAŁKA CLARA UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 29,32    
1 3 SIERADZKA ZOFIA SWIM TEAM BIELAWA 29,51    
7 4 NOWAK ZUZANNA SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 35,25    
3 1 LESIAK OLIWIA KP HARPUN OSIECZNICA 43,81    
2 2 MAJCHRZAK JULIA UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC  
3 4 WILK NATALIA SSP 72 WROCŁAW  
5 4 IWANOWSKA MILENA UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC  
7 3 JÓZEFIAK JULIA KS OSIR BIELAWA  
8 konkurencja: 25 m styl grzbietowy chłopcy r. 2009
SERIA TOR NAZWISKO I IMIĘ KLUB CZAS MIEJSCE PUNKTACJA
1 1 BRAM MAKSYMILIAN UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 21,28 I 14
4 2 POPOWICZ FILIP MKS 9 DZIERŻONIÓW 22,23 II 10
2 3 KADEJ JAKUB SSP 72 WROCŁAW 22,40 III 8
3 1 SZUBA MAREK SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 23,69 IV 6
5 3 HEŚ MAKSYMILIAN SSP 72 WROCŁAW 23,77 V 4
6 2 SMOLIŃSKI KAROL KS BALTI BIELAWA 23,91 VI 2
1 4 LICHORAD MATEUSZ UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 24,00 VII 1
1 3 MUSIAŁ JULIAN SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 24,05 VIII 1
1 2 ŚLIPKO JAKUB SWIM TEAM BIELAWA 24,51
5 2 OTROCKI TYMON KS BALTI BIELAWA 24,55    
7 4 BRODZIŃSKI DOMINIK MKS 9 DZIERŻONIÓW 24,80
2 2 KMIECIK PIOTR UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 25,28    
4 4 GROMEK TYMOTEUSZ SSP 72 WROCŁAW 25,66    
4 3 OWCZARZ MICHAŁ UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 26,99    
7 2 ZIENKIEWICZ MARCIN MKS 9 DZIERŻONIÓW 27,15    
7 3 SIKORA FILIP MKS 11 JELENIA GÓRA 28,44    
3 3 OSTROWSKI HUBERT UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 28,57    
2 1 LAUDOWICZ PIOTR SWIM TEAM BIELAWA 29,63    
2 4 SZUMSKI KACPER SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 29,72    
3 4 KUKIEŁCZAK COLIN KS OSIR BIELAWA 29,72    
6 4 STARNAWSKI ALEKSANDER KS BALTI BIELAWA 36,31    
3 2 WIJASZKA TOMASZ SWIM TEAM BIELAWA      
4 1 CRISPINI FRANK SSP 72 WROCŁAW  
5 4 RUDNICKI KAROL SWIM TEAM BIELAWA  
6 3 TYMON STELMASZCZYK GMINNY KP 7 ZDRÓJ TRZEBNICA    
9 konkurencja: 50 m styl grzbietowy dziewczęta r. 2008
SERIA TOR NAZWISKO I IMIĘ KLUB CZAS MIEJSCE PUNKTACJA
1 1 ZHURAVEL POLINA WKS ŚLĄSK WROCŁAW 41,12 I 14
2 3 SIĘBIDA EMILIA KP HARPUN OSIECZNICA 49,18 II 10
1 4 URBANOWICZ HANNA WKS ŚLĄSK WROCŁAW 49,73 III 8
2 4 WOJTYCZKA MILENA SSP 72 WROCŁAW 52,06 IV 6
1 3 NAPIERALCZYK MARTYNA WKS ŚLĄSK WROCŁAW 52,21 V 4
5 2 TARNAWSKA OLIWIA SWIM TEAM NOWA RUDA 52,58 VI 2
4 3 GRABOWSKA NATALIA SSP 72 WROCŁAW 52,72 VII 1
2 2 URBANIAK ZOFIA SSP 72 WROCŁAW 53,43 VIII 1
2 1 KOSTERKIEWICZ HANNA WKS ŚLĄSK WROCŁAW 53,44
4 1 ZIĘBA OLA KP HARPUN OSIECZNICA 56,34    
4 4 ZIMMER ANTONINA KP HARPUN OSIECZNICA 58,03    
5 4 BUDZYŃ KAROLINA GMINNY KP 7 ZDRÓJ TRZEBNICA 58,10    
4 2 RZESZUTEK KLAUDIA SWIM TEAM NOWA RUDA 59,73    
3 1 SZEKLIŃSKA NATALIA UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 1,00,81    
6 1 SZUBARCZYK LENA UKS NEMO WROCŁAW 1,00,94    
6 4 ILCZYNA JULIA KP HARPUN OSIECZNICA 1,01,09    
3 4 WERONIKA KOWALCZYK SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 1,02,07    
5 3 OPALA KONSTANCJA SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 1,06,94    
3 2 RAMOTOWSKA JULIA KS BALTI BIELAWA 1,07,88    
6 3 IZDEBSKA ALEKSANDRA KS BALTI BIELAWA 1,11,22    
3 3 GOPON NATALIA MKS 9 DZIERŻONIÓW 1,13,93
5 1 KOPIEC EMILIA UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 1,18,10    
6 2 JAKIMCZYK WERONIKA MKS 11 JELENIA GÓRA 1,28,16  
1 2 NIEMCZYNOWSKA NADIA SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ  
10 konkurencja: 50 m styl grzbietowy chłopcy r. 2008
SERIA TOR NAZWISKO I IMIĘ KLUB CZAS MIEJSCE PUNKTACJA
2 1 BEDNARZ JAKUB KS BALTI BIELAWA 47,60 I 14
5 3 SZUSTER OSKAR MKS 9 DZIERŻONIÓW 48,13 II 10
2 2 GOŹDZIEWSKI JAKUB SSP 72 WROCŁAW 49,95 III 8
2 4 SZULC ANTONI SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 51,25 IV 6
1 4 LEMIECH WIKTOR UKS CZWÓRKA ŚWIDNICA 53,51 V 4
4 3 SŁOMSKI MAREK GMINNY KP 7 ZDRÓJ TRZEBNICA 54,08 VI 2
3 4 DUDAŁA DAMIAN SSP 72 WROCŁAW 55,40 VII 1
1 2 RASZCZUK MICHAŁ UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 55,80 VIII 1
3 2 ORANKIEWICZ OLGIERD KP HARPUN OSIECZNICA 56,53    
5 2 PLUTA DAWID KS OSIR BIELAWA 1,12,81    
1 1 DUDAŁA KACPER SWIM TEAM BIELAWA      
1 3 MICEWICZ ALEKSANDER SWIM TEAM BIELAWA    
2 3 TOMALIK ANTONI GMINNY KP 7 ZDRÓJ TRZEBNICA      
3 3 CHODYNIECKI MATEUSZ UKS CZWÓRKA ŚWIDNICA      
4 2 KOWALIK MIKOŁAJ SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ      
4 4 SZEWCZYK MATEUSZ SWIM TEAM BIELAWA      
5 4 KANIOR RADOSŁAW KS BALTI BIELAWA    
11 konkurencja: 25 m styl klasyczny dziewczęta r. 2009
SERIA TOR NAZWISKO I IMIĘ KLUB CZAS MIEJSCE PUNKTACJA
3 3 KRAWCZYK MILENA KP HARPUN OSIECZNICA 24,79 I 14
1 3 KŁOKOWSKA AMELIA UKS MARATOŃCZYK OSTRÓW WLKP 25,19 II 10
1 2 SIOŁKOWSKA MARCELINA UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 26,04 III 8
3 4 ALEKSANDRA DURLIK MKP ATOL OLEŚNICA 26,32 IV 6
2 3 DOMEK ALICJA KS BALTI BIELAWA 27,79 V 4
1 4 NOWAK KALINA KS BALTI BIELAWA 29,09 VI 2
2 4 KURCAB NADIA KS OSIR BIELAWA 30,00 VII 1
3 2 KRAWCZYK LENA UKS KROŚNICKA PRZYSTAŃ 31,46 VIII 1
2 2 GUTKOWSKA JOANNA KS BALTI BIELAWA    
12 konkurencja: 25 m styl klasyczny chłopcy r. 2009
SERIA TOR NAZWISKO I IMIĘ KLUB CZAS MIEJSCE PUNKTACJA
1 3 SZUBA MAREK SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 26,64 I 14
1 4 SADEK FRANCISZEK AQUAPARK WROCŁAW 27,03 II 10
1 4 CZERWONKA GABRIEL KS OSIR BIELAWA 29,47 III 8
1 2 MARTYKA MAKSYMILIAN UKS CZWÓRKA ŚWIDNICA 30,74 IV 6
13 konkurencja: 50 m styl klasyczny dziewczęta r. 2008
SERIA TOR NAZWISKO I IMIĘ KLUB CZAS MIEJSCE PUNKTACJA
4 2 KOPERA GAJA MKS 9 DZIERŻONIÓW 49,20 I 14
1 2 WOŁKOWSKA ZUZANNA SSP 72 WROCŁAW 51,19 II 10
1 1 CHILARSKA ZOFIA SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 52,18 III 8
1 3 KOCHAŃSKA ALEKSANDRA UKS KROŚNICKA PRZYSTAŃ 52,38 IV 6
2 1 WOJTYCZKA MILENA SSP 72 WROCŁAW 54,66 V 4
2 4 KOSTERKIEWICZ HANNA WKS ŚLĄSK WROCŁAW 58,93 VI 2
3 3 SALAMON JULIA KS OSIR BIELAWA 59,40 VII 1
2 2 CZARNECKA ZUZANNA UKS NEMO WROCŁAW 59,63 VIII 1
2 3 WÓJTOWICZ JULIA UKS NEMO WROCŁAW 1,01,63
1 4 URBANIAK ZOFIA SSP 72 WROCŁAW 1,02,03
5 2 WAWROWSKA ANNA KS OSIR BIELAWA 1,03,32    
3 4 SZUBARCZYK LENA UKS NEMO WROCŁAW 1,07,64    
5 3 OPALA KONSTANCJA SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 1,10,56    
4 3 STAROSIELEC MAJA SSP 72 WROCŁAW 1,11,07    
5 4 SZKARŁAT NATALIA SWIM TEAM BIELAWA 1,12,38    
4 4 KOWALCZYK WERONIKA SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 1,19,69    
3 2 GOPON NATALIA MKS 9 DZIERŻONIÓW 2,04,53  
14 konkurencja: 50 m styl klasyczny chłopcy r. 2008
SERIA TOR NAZWISKO I IMIĘ KLUB CZAS MIEJSCE PUNKTACJA
1 1 RADZIKOWSKI SZYMON WKS ŚLĄSK WROCŁAW 51,45 I 14
5 4 BATOR KACPER MKS 9 DZIERŻONIÓW 51,45 I 14
1 2 PASTOR BARTOSZ KS CHAMPION LEGNICA 51,59 III 8
2 2 BUDZIK BARTOSZ KP HARPUN OSIECZNICA 51,68 IV 6
1 3 ŚMIAŁOWSKI BORYS MKS 11 JELENIA GÓRA 52,53 V 4
1 4 GOCZLING KRZYSZTOF WKS ŚLĄSK WROCŁAW 55,44 VI 2
4 2 TWARÓG MATEUSZ UKS KROŚNICKA PRZYSTAŃ 55,90 VII 1
2 3 TAWGIEŃ ERYK UKS NEMO WROCŁAW 57,41 VIII 1
3 4 LISIECKI ADRIAN KS BALTI BIELAWA 57,59
3 3 OTRĘBA BARTOSZ MKS 9 DZIERŻONIÓW 58,90
4 3 BIALUK KRZYSZTOF MKS 11 JELENIA GÓRA 1,05,94
2 1 KUDŁATY JAKUB SSP 72 WROCŁAW 1,06,63
3 2 KUCHARSKI KAMIL SSP 72 WROCŁAW 1,10,66
4 4 DOWHANYCZ NIUKODEM SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 1,16,76
2 4 ROJEK ALEKSANDER KS BALTI BIELAWA  
5 2 CYBOWSKI KAJETAN SWIM TEAM BIELAWA  
5 3 SZWESTA ALEKSANDER SWIM TEAM BIELAWA  
15 konkurencja: 25 m styl dowolny dziewczęta r. 2009
SERIA TOR NAZWISKO I IMIĘ KLUB CZAS MIEJSCE PUNKTACJA
10 4 ALEKSANDRA DURLIK MKP ATOL OLEŚNICA 18,70 I 14
1 2 KRAWCZYK MILENA KP HARPUN OSIECZNICA 18,72 II 10
1 1 MODRZEWSKA KINGA SWIM TEAM BIELAWA 18,97 III 8
1 3 SIOŁKOWSKA MARCELINA UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 20,15 IV 6
1 4 JANKOWSKA KALINA UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 20,27 V 4
3 2 CALIŃSKA LENA SSP 72 WROCŁAW 21,60 VI 2
10 3 MATLAK MAJA MKS 9 DZIERŻONIÓW 21,69 VII 1
4 1 KUKUŁKA OLGA SWIM TEAM BIELAWA 23,03 VIII 1
2 2 SITEK WIKTORIA UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 23,13
3 1 SZAREK NIKOLA SSP 72 WROCŁAW 23,34
5 2 BOROWY KORNELIA UKS CZWÓRKA ŚWIDNICA 23,60    
3 3 ZDUN ZUZANNA KS BALTI BIELAWA 23,61    
2 1 SIERADZKA ZOFIA SWIM TEAM BIELAWA 23,68
4 4 SZEWCZAK-ŚWIRSKA EMILIA KP HARPUN OSIECZNICA 23,83
5 3 NOWAK KALINA KS BALTI BIELAWA 24,12
4 3 ZAPOLSKA ROKSANA UKS CZWÓRKA ŚWIDNICA 24,28    
6 4 GALIŃSKA LENA MKS 9 DZIERŻONIÓW 24,47    
9 3 ŻEBROWSKA JULIA MKS 9 DZIERŻONIÓW 24,91    
8 3 SOLAWA RONJA SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 24,92    
6 1 KRAWCZYK LENA UKS KROŚNICKA PRZYSTAŃ 25,79    
3 4 KURCAB NADIA KS OSIR BIELAWA 25,96    
6 2 SEMCZUK LAURA GMINNY KP 7 ZDRÓJ TRZEBNICA 26,59    
9 4 WALĘGA HANNA KP HARPUN OSIECZNICA 26,65    
7 4 DOMEK ALICJA KS BALTI BIELAWA 26,75    
5 1 CHRIST WIKTORIA SSP 72 WROCŁAW 26,91    
7 3 HORCZAK CECYLIA MKS 11 JELENIA GÓRA 26,98    
9 2 BRZEŹNA LENA KS OSIR BIELAWA 27,00    
8 2 WĘDLIK HANNA GMINNY KP 7 ZDRÓJ TRZEBNICA 27,25    
7 2 WINIARSKA WIKTORIA SSP 72 WROCŁAW 27,97
5 4 KŁOKOWSKA AMELIA UKS MARATOŃCZYK OSTRÓW WLKP 27,98    
8 4 GAŁKA CLARA UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 30,08    
2 3 GUTKOWSKA JOANNA KS BALTI BIELAWA      
2 4 MAJCHRZAK JULIA UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC      
4 2 NABZDYK MATYLDA SSP 72 WROCŁAW      
6 3 SOBOTA OLIWIA SWIM TEAM BIELAWA      
7 1 IWANOWSKA MILENA UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC      
10 2 JÓZEFIAK JULIA KS OSIR BIELAWA    
16 konkurencja: 25 m styl dowolny chłopcy r. 2009
SERIA TOR NAZWISKO I IMIĘ KLUB CZAS MIEJSCE PUNKTACJA
2 2 SADEK FRANCISZEK AQUAPARK WROCŁAW 17,84 I 14
7 2 POPOWICZ FILIP MKS 9 DZIERŻONIÓW 18,87 II 10
3 1 KADEJ JAKUB SSP 72 WROCŁAW 19,56 III 8
1 1 LICHORAD MATEUSZ UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 19,78 IV 6
2 1 BRAM MAKSYMILIAN UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 20,05 V 4
1 2 ŚLIPKO JAKUB SWIM TEAM BIELAWA 21,00 VI 2
4 1 SMOLIŃSKI KAROL KS BALTI BIELAWA 23,03 VII 1
2 4 MUSIAŁ JULIAN SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 23,92 VIII 1
3 3 OSTROWSKI HUBERT UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 23,99
6 2 OWCZARZ MICHAŁ UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 24,16
4 3 KMIECIK PIOTR UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 24,30    
5 4 CZERWONKA GABRIEL KS OSIR BIELAWA 24,60    
7 1 KUKIEŁCZAK COLIN KS OSIR BIELAWA 24,72    
3 4 OTROCKI TYMON KS BALTI BIELAWA 24,85    
5 2 MARTYKA MAKSYMILIAN UKS CZWÓRKA ŚWIDNICA 25,90
7 3 ZIENKIEWICZ MARCIN MKS 9 DZIERŻONIÓW 26,45    
4 4 GROMEK TYMOTEUSZ SSP 72 WROCŁAW 26,71    
6 3 SIKORA FILIP MKS 11 JELENIA GÓRA 27,07    
7 4 BRODZIŃSKI DOMINIK MKS 9 DZIERŻONIÓW 27,21    
6 1 ŻUKOWSKI ANTONI SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 27,28    
1 3 HEŚ MAKSYMILIAN SSP 72 WROCŁAW 27,72    
4 2 SZUMSKI KACPER SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 28,75    
1 4 LAUDOWICZ PIOTR SWIM TEAM BIELAWA 30,68    
6 4 STARNAWSKI ALEKSANDER KS BALTI BIELAWA 35,43    
2 3 WILKOSZ MATEUSZ SSP 72 WROCŁAW      
3 2 WIJASZKA TOMASZ SWIM TEAM BIELAWA      
5 1 CRISPINI FRANK SSP 72 WROCŁAW      
5 3 TYMON STELMASZCZYK GMINNY KP 7 ZDRÓJ TRZEBNICA    
17 konkurencja: 50 m styl dowolny dziewczęta r. 2008
SERIA TOR NAZWISKO I IMIĘ KLUB CZAS MIEJSCE PUNKTACJA
1 4 ŁYŚ ANTONINA KS BALTI BIELAWA 38,85 I 14
1 1 RASZEWSKA WIKTORIA KS OSIR BIELAWA 39,41 II 10
1 3 ZHURAVEL POLINA WKS ŚLĄSK WROCŁAW 41,40 III 8
3 4 STRZELCZYK BIANKA SSP 72 WROCŁAW 41,60 IV 6
3 1 SALAMON JULIA KS OSIR BIELAWA 43,62 V 4
3 2 URBANOWICZ HANNA WKS ŚLĄSK WROCŁAW 43,81 VI 2
7 2 KULIG MAŁGORZATA KP HARPUN OSIECZNICA 44,56 VII 1
4 1 GRYNCEWICZ HANNA SSP 72 WROCŁAW 45,43 VIII 1
2 4 ZIĘBA OLA KP HARPUN OSIECZNICA 47,10    
4 3 WAWROWSKA ANNA KS OSIR BIELAWA 47,69    
6 2 JANICKA NIKOLA MKS 11 JELENIA GÓRA 48,53    
2 1 NAPIERALCZYK MARTYNA WKS ŚLĄSK WROCŁAW 49,97    
4 2 BUDZYŃ KAROLINA GMINNY KP 7 ZDRÓJ TRZEBNICA 50,37    
7 3 KOPERA GAJA MKS 9 DZIERŻONIÓW 50,76    
3 3 ZIMMER ANTONINA KP HARPUN OSIECZNICA 52,89    
5 4 CZARNECKA ZUZANNA UKS NEMO WROCŁAW 53,13    
5 3 GRABOWSKA NATALIA SSP 72 WROCŁAW 53,55    
4 4 STAROSIELEC MAJA SSP 72 WROCŁAW 54,62    
5 1 SADOWSKA HANNA SSP 72 WROCŁAW 54,79
2 2 SZKARŁAT NATALIA SWIM TEAM BIELAWA 56,25    
2 3 SZEKLIŃSKA NATALIA UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 56,45    
6 4 ILCZYNA JULIA KP HARPUN OSIECZNICA 1,00,12    
6 3 IZDEBSKA ALEKSANDRA KS BALTI BIELAWA 1,07,20    
5 2 KOPIEC EMILIA UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 1,14,96    
7 4 RAMOTOWSKA JULIA KS BALTI BIELAWA 1,29,44    
1 2 BEDNARZ AMELIA UKS CZWÓRKA ŚWIDNICA    
18 konkurencja: 50 m styl dowolny chłopcy r. 2008
SERIA TOR NAZWISKO I IMIĘ KLUB CZAS MIEJSCE PUNKTACJA
1 1 BUDZIK BARTOSZ KP HARPUN OSIECZNICA 36,96 I 14
2 3 ŚMIAŁOWSKI BORYS MKS 11 JELENIA GÓRA 39,13 II 10
1 2 RADZIKOWSKI SZYMON WKS ŚLĄSK WROCŁAW 39,35 III 8
2 1 OTROCKI WITOLD KS BALTI BIELAWA 40,35 IV 6
1 4 BEDNARZ JAKUB KS BALTI BIELAWA 42,00 V 4
4 2 GOŹDZIEWSKI JAKUB SSP 72 WROCŁAW 42,57 VI 2
4 1 TWARÓG MATEUSZ UKS KROŚNICKA PRZYSTAŃ 42,72 VII 1
4 3 LISIECKI ADRIAN KS BALTI BIELAWA 43,65 VIII 1
5 1 RAŚ PAWEŁ KS BALTI BIELAWA 46,08
3 3 GOCZLING KRZYSZTOF WKS ŚLĄSK WROCŁAW 46,12    
3 2 SZUSTER OSKAR MKS 9 DZIERŻONIÓW 49,47    
5 3 LEMIECH WIKTOR UKS CZWÓRKA ŚWIDNICA 49,57    
6 3 TAWGIEŃ ERYK UKS NEMO WROCŁAW 50,02
3 1 RASZCZUK MICHAŁ UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 52,50
7 4 ORANKIEWICZ OLGIERD KP HARPUN OSIECZNICA 53,22    
7 1 BIALUK KRZYSZTOF MKS 11 JELENIA GÓRA 55,40    
6 4 SZULC ANTONI SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 58,31    
6 2 DUDAŁA DAMIAN SSP 72 WROCŁAW 1,00,56  
1 3 DUDAŁA KACPER SWIM TEAM BIELAWA      
2 2 SZWESTA ALEKSANDER SWIM TEAM BIELAWA      
2 4 ROJEK ALEKSANDER KS BALTI BIELAWA      
3 4 KANIOR RADOSŁAW KS BALTI BIELAWA      
4 4 MICEWICZ ALEKSANDER SWIM TEAM BIELAWA      
5 2 CYBOWSKI KAJETAN SWIM TEAM BIELAWA      
5 4 TOMALIK ANTONI GMINNY KP 7 ZDRÓJ TRZEBNICA      
6 1 CHODYNIECKI MATEUSZ UKS CZWÓRKA ŚWIDNICA      
7 2 SZEWCZYK MATEUSZ SWIM TEAM BIELAWA      
7 3 PLUTA DAWID KS OSIR BIELAWA    

 

 

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl