2
Rudnicki już 2 lata nie jest szefem sztabu WOŚP. Przynajmniej oficjalnie jest nim Drabczyk.
Anonim skomentował(a) Dzierżoniów: Nie żyje Paweł Adamowicz. Wiec pamięci – 14.01.2019.0 miesięcy 7 dni temu
kto kupował od niego ten złom, wiedział że to z kradzieży
jan skomentował(a) Złodziej studzienek zatrzymany1 miesięcy 6 dni temu
Wielu z nas poruszało się tymi drogami które zionęły niespodziewanymi otworami.Jako osoba wierząca użyje często używanego zwrotu '' Bug jedynie wie do ilu nieszczęść mogło dojść z zaistniałego dla nas niebezpieczeństwa. Proszę dopnijcie temu bydlakowi parę paragrafów i zamknijcie to ścierwo.
Motyka skomentował(a) Złodziej studzienek zatrzymany1 miesięcy 6 dni temu
Zmien foto, bo jakies starsze jeszce z Maćkiem jako trenerem...
Kibic. skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 9. kolejki II ligi mężczyzn gr. 12 miesięcy 2 dni temu
Miała być kasa z Genui, świetlana przyszłość i perspektywy. Tymczasem za rok derby z Pogonią Pieszyce, a jeszcze niedawno te dwa kluby dzieliły 3 (!) klasy rozgrywkowe. Panowie działacze - kupcie w Lidlu ćwierć kilo dobrej kawy i dwie paczki ciastek i pojedźcie do Pieszyc na rozmowy z zarządem Pogoni. Może nauczycie się od nich co nieco, jak prowadzić klub piłkarski...
Kibic z lat 90. skomentował(a) Lechia Dzierżoniów z ósmą porażką u siebie [35 foto + 1 video]2 miesięcy 3 dni temu
Dlaczego Lukasz Bienias nie jest juz prezesem Lechii ? Ja od lat w Polsce nie mieszkam ale jestem kibicem Lechii i widze ze Lechia od tego sezonu bardzo doluje sportowo oczywiscie i to nie tylko pierwsza druzyna gdzie nie bylo po odejsciu z pierwszego zespolu paru zawodnikow zadnych wartosciowch wzmocnien tak jak to bywalo w poprzednich latach ale rowniez mlodziez jak to jest ze klub ktory byl czy nadal jest stawiany za wzor pracy z mlodzieza ma takie osiagniecia ? bo czym tu sie chwalic jesli druzyna juniora mlodszego w sezonie zdobywa tylko 2 punkty Czy ktos moze napisac dlaczego nastapila zmiana prezesa ? pytam bo nie bylo o zmianie prezesa zadnej wzmianki nie kazda zmiana jak do tej pory widac wychodzi na dobre ale to moja opinia ja oczywiscie nowemu prezesowi zycze sukcesow i mam nadzieje ze Lechia sportowo wroci na wlasciwe miejsce
Wojtek skomentował(a) Lechia Dzierżoniów z ósmą porażką u siebie [35 foto + 1 video]2 miesięcy 3 dni temu
Szukaj na portalach, którym UM płaci. :)
Anonim skomentował(a) Przed nami Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości2 miesięcy 6 dni temu
Gdzie są wyniki/?
wiesiek skomentował(a) Przed nami Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości2 miesięcy 7 dni temu
Zarząd i Trener do Dymisji i to jak najszybciej!!!!
Kibic Lechii skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów2 miesięcy 11 dni temu
Marnowanie pieniędzy. Żadnych kibiców na meczu, tragiczne wyniki i tragiczna organizacja okołomeczowa. Przynajmniej w IV będą ciekawe mecze z Bielawą i Świdnicą :)
Anonim skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów2 miesięcy 11 dni temu


REKLAMA

Dzierżoniów

Wymiana doświadczeń i dobrych praktyk

Wymiana doświadczeń i dobrych praktyk Dzierżoniów News

Samorządowcy i przedstawiciele instytucji z gmin wiejskich Ukrainy w środę 8 czerwca odwiedzili gminę Dzierżoniów, aby poznać nasze doświadczenia w prowadzeniu dialogu i konsultacji z mieszkańcami. W skład delegacji weszli m.in. pracownicy ukraińskich urzędów i placówek oświatowych, a także reprezentanci organizacji pozarządowych.

Wizytę rozpoczęło spotkanie w Urzędzie Gminy Dzierżoniów, podczas którego Zastępca Wójta Jolanta Zarzeka przedstawiła naszym gościom podstawowe informacje na temat gminy. Opowiedziała też o zasadach i rodzajach wsparcia lokalnej społeczności – takich jak m.in. fundusz sołecki, odnowa wsi, inicjatywa lokalna czy dotacje dla NGO. W spotkaniu wzięli również udział: Przewodniczący Rady Gminy Dzierżoniów Grzegorz Powązka, przedstawiciel sołectw – Sołtys Włók Marcin Pięt, a także pełnomocnik wójta ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi Monika Adamska-Tchoryk oraz pracownicy Urzędu Gminy Dzierżoniów zajmujący się obszarem odnowy wsi.

Następnie goście z Ukrainy udali się do Marianówka – wielokrotnie nagradzanego gospodarstwa agroturystycznego na terenie sołectwa Dobrocin. Tam właściciele zagrody państwo Sylwia i Krzysztof Ostrowscy opowiedzieli o różnych projektach zrealizowanych na terenie gospodarstwa z udziałem środków zewnętrznych.

Ostatnim punktem wizyty było spotkanie z liderami lokalnej społeczności – sołtys Dobrocina Grażyną Ziernik i prezesem Stowarzyszenia „Dobrocin – Wieś XXI w.” Marianem Kowalem. Na sali wiejskiej w Dobrocinie goście z Ukrainy obejrzeli prezentację dokumentującą przedsięwzięcia i projekty realizowane przez mieszkańców sołectwa.

Takie wizyty są doskonałą okazją do wymiany dobrych praktyk i ciekawych pomysłów. Cieszymy się, że mogliśmy podzielić się własnymi doświadczeniami, opowiedzieć o swoich osiągnięciach i dzięki temu być może zainspirować naszych gości do podjęcia podobnych aktywności we własnym kraju.

źródło: UG Dzierżoniów

[wpdevart_like_box profile_id=”https://www.facebook.com/infoddzpl-1767296710160596/” connections=”show” width=”510″ height=”160″ header=”small” cover_photo=”show” locale=”pl_PL”]


Galeria - Wymiana doświadczeń i dobrych praktyk Dzierżoniów


Wymiana doświadczeń i dobrych praktyk | Dzierżoniów Wymiana doświadczeń i dobrych praktyk | Dzierżoniów Wymiana doświadczeń i dobrych praktyk | Dzierżoniów Wymiana doświadczeń i dobrych praktyk | Dzierżoniów