2
Zarząd i Trener do Dymisji i to jak najszybciej!!!!
Kibic Lechii skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów0 miesięcy 3 dni temu
Marnowanie pieniędzy. Żadnych kibiców na meczu, tragiczne wyniki i tragiczna organizacja okołomeczowa. Przynajmniej w IV będą ciekawe mecze z Bielawą i Świdnicą :)
Anonim skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów0 miesięcy 3 dni temu
IVliga, IVliga MZKS
Anonim skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów0 miesięcy 3 dni temu
nie jestem polakiem ale ..będę jak brał udział ..!!!!
Adrian Rus skomentował(a) Pieszyce: Zapraszamy na obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości0 miesięcy 4 dni temu
Nie jesteśmy na Dobie! Tylko INFODDZ. W policji nauczyli tylko kopiuj/wklej?
Anonim skomentował(a) Podsumowanie akcji „Znicz 2018”0 miesięcy 8 dni temu
Mieszkańcy powiatu dzierżoniowskiego!!! Nie dowiecie się tego z Doby bo decydenci Komendy Powiatowej Policji blokują te informacje. W KPP Dzierżoniów wszyscy z patrolówki i ruchu drogowego są na zwolnieniach lekarskich. Patrole na ulicy składają się z ludzi, którzy nie mają pojęcia o Waszych problemach i sposobach ich załatwienia bo na co dzień liczą słupki. Nawet "dochodzenówka" i ci DDZ K się pochorowali. NASZE BEZPIECZEŃSTWO JEEST ZAGROŻONE!!!! Doba Wam o tym nie powie, inne źródła masowego przekazu też nie.
Anonim skomentował(a) Podsumowanie akcji „Znicz 2018”0 miesięcy 9 dni temu
Lider pokazał dzisiaj klasę:) przegrywając 1:3 dużo drużyn już by mecz liczyło na straty :)
Mks skomentował(a) Pogoń Pieszyce 11 wygrana w sezonie0 miesięcy 10 dni temu
Przy 2-2 trener ściąga Cebulskiego, jak to właśnie Cebulski kręcił lewą stroną jak chciał. A po zmianie już wszyscy widzieli jak to się skończyło. ehhh
Anonim skomentował(a) Grali i łomot dostali0 miesięcy 24 dni temu
Jak można zmarnować tyle 100% sytuacji? No jak?
Porażka skomentował(a) Grali i łomot dostali0 miesięcy 24 dni temu
A ja chcę żeby była zawsze pogoda na meczach.
Anonim skomentował(a) Pogoń Pieszyce nie do zatrzymania12 godzin 34 minut 10 sekund temu


REKLAMA

Dzierżoniów

Wymiana doświadczeń i dobrych praktyk

Wymiana doświadczeń i dobrych praktyk Dzierżoniów News

Samorządowcy i przedstawiciele instytucji z gmin wiejskich Ukrainy w środę 8 czerwca odwiedzili gminę Dzierżoniów, aby poznać nasze doświadczenia w prowadzeniu dialogu i konsultacji z mieszkańcami. W skład delegacji weszli m.in. pracownicy ukraińskich urzędów i placówek oświatowych, a także reprezentanci organizacji pozarządowych.

Wizytę rozpoczęło spotkanie w Urzędzie Gminy Dzierżoniów, podczas którego Zastępca Wójta Jolanta Zarzeka przedstawiła naszym gościom podstawowe informacje na temat gminy. Opowiedziała też o zasadach i rodzajach wsparcia lokalnej społeczności – takich jak m.in. fundusz sołecki, odnowa wsi, inicjatywa lokalna czy dotacje dla NGO. W spotkaniu wzięli również udział: Przewodniczący Rady Gminy Dzierżoniów Grzegorz Powązka, przedstawiciel sołectw – Sołtys Włók Marcin Pięt, a także pełnomocnik wójta ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi Monika Adamska-Tchoryk oraz pracownicy Urzędu Gminy Dzierżoniów zajmujący się obszarem odnowy wsi.

Następnie goście z Ukrainy udali się do Marianówka – wielokrotnie nagradzanego gospodarstwa agroturystycznego na terenie sołectwa Dobrocin. Tam właściciele zagrody państwo Sylwia i Krzysztof Ostrowscy opowiedzieli o różnych projektach zrealizowanych na terenie gospodarstwa z udziałem środków zewnętrznych.

Ostatnim punktem wizyty było spotkanie z liderami lokalnej społeczności – sołtys Dobrocina Grażyną Ziernik i prezesem Stowarzyszenia „Dobrocin – Wieś XXI w.” Marianem Kowalem. Na sali wiejskiej w Dobrocinie goście z Ukrainy obejrzeli prezentację dokumentującą przedsięwzięcia i projekty realizowane przez mieszkańców sołectwa.

Takie wizyty są doskonałą okazją do wymiany dobrych praktyk i ciekawych pomysłów. Cieszymy się, że mogliśmy podzielić się własnymi doświadczeniami, opowiedzieć o swoich osiągnięciach i dzięki temu być może zainspirować naszych gości do podjęcia podobnych aktywności we własnym kraju.

źródło: UG Dzierżoniów

[wpdevart_like_box profile_id=”https://www.facebook.com/infoddzpl-1767296710160596/” connections=”show” width=”510″ height=”160″ header=”small” cover_photo=”show” locale=”pl_PL”]


Galeria - Wymiana doświadczeń i dobrych praktyk Dzierżoniów


Wymiana doświadczeń i dobrych praktyk | Dzierżoniów Wymiana doświadczeń i dobrych praktyk | Dzierżoniów Wymiana doświadczeń i dobrych praktyk | Dzierżoniów Wymiana doświadczeń i dobrych praktyk | Dzierżoniów