2
Zagiew też awansowała :) Lechia spada to może pieniądz się jakiś znajdzie.
:) skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 26 kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 2 dni temu
Brawo TRÓJECZKA
Darek skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 25 kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 6 dni temu
Brawo pany
Anonim skomentował(a) Bielawianka Bielawa poza zasięgiem rywala0 miesięcy 13 dni temu
Skandal żeby nie można było spokojne nawet po przejściu dla pieszych przejść do miejsca zamieszkania !!!!!
niezadowolony skomentował(a) Zamknięte drogi – Międzynarodowe Kryterium Kolarskie „Dzierżoniów 2019”0 miesięcy 14 dni temu
Się pytam grzecznie, jakich "bobrów"????
Kibic skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 24. kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 15 dni temu
Na giełdzie rynku rolnego dobrze płacą za wiosenne nowalijki.Może panowie się nie wstrzelili w asortyment...
Motyka skomentował(a) Zlikwidowania plantacji marihuany0 miesięcy 21 dni temu
Całe szczęście dla właściciela karty że kwota na karcie nie zamknęła się w dokonaniu mniejszej ilości transakcji.Tuman,a wygranym jest właściciel.
Motyka skomentował(a) 15 transakcji w kilka godzin wykonał mężczyzna znalezioną kartą płatniczą0 miesięcy 21 dni temu
Panie redaktorze. Postacią numer jeden w zespole Śląska był bramkarz tej drużyny Krzysztof Maciak.rozumiem, że był pan na meczu i to jest opinia fachowca. Maciak bronił w tym meczu z 70% skutecznością. Samo rzucenie bramek to za mało. Jeśli się pisze to trzeba wiedzieć o czym.
Wroclawianin kibic Śląska Wrocław Handball Team. skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 23. kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 24 dni temu
To paranoja,skandal błanezada,kompromitacja.....wróble na dachu ,te zeszłoroczne z komisariatu z Bielawy ćwierkają ,że milcja zakazała,po przez OZPN-;Wrocław aby bez kibica.Niech prezesi prowicjalnego komisariatu się podadzą do dymisji,wraz dziewoją z tym źle upiętym warkoczę- mundurową jak im sié nie nie chce,albo przejdą do agencji ochrony.A co na to burmistrz !!. Niech się wypowie .Najlepiej zakazać i mieć spokój -milicjia .Prowicjonalne myślenie.Na mieście patrole stójkowych,rewizje sam.Broń maszynowa,krótka,długa itp.itk.Żenada.Powinna jeździć szczekaczka i informować,że meczu nie ma. A to wina klubu.Tak się traktuje kibica. A kobitę z bachorem to wpuścili.Nie tylko z W.wpuszczali,ale z B.też,znajomych- znajomych. Trza powiadomić Brudzińskiego i tyle, jakich ma prezesów milicji w Bielawie.Pismo w przygotowaniu przez adwokatów.Przeta klub nie miał żadnych zakazów,o ile mnie pamięć nie myli.Niech kibic bojkotuje mecze ,zresztą słyszał takie głosy przed zwartym kordonem stójkowych w wyposażeniu ochronnym do rozpędzania nie legalnych zgromadzeń ludzia.
Zawiedziony kibic. skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie0 miesięcy 26 dni temu
Żenada Bielawa. Mecz z wiceliderem bez kibiców. Klub nie potrafi zorganizować meczu na własnym terenie.
Olo skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie0 miesięcy 27 dni temu


TWÓJ SERWIS REGIONALNY

Dzierżoniów

Wymiana doświadczeń i dobrych praktyk

Wymiana doświadczeń i dobrych praktyk Dzierżoniów News

Samorządowcy i przedstawiciele instytucji z gmin wiejskich Ukrainy w środę 8 czerwca odwiedzili gminę Dzierżoniów, aby poznać nasze doświadczenia w prowadzeniu dialogu i konsultacji z mieszkańcami. W skład delegacji weszli m.in. pracownicy ukraińskich urzędów i placówek oświatowych, a także reprezentanci organizacji pozarządowych.

Wizytę rozpoczęło spotkanie w Urzędzie Gminy Dzierżoniów, podczas którego Zastępca Wójta Jolanta Zarzeka przedstawiła naszym gościom podstawowe informacje na temat gminy. Opowiedziała też o zasadach i rodzajach wsparcia lokalnej społeczności – takich jak m.in. fundusz sołecki, odnowa wsi, inicjatywa lokalna czy dotacje dla NGO. W spotkaniu wzięli również udział: Przewodniczący Rady Gminy Dzierżoniów Grzegorz Powązka, przedstawiciel sołectw – Sołtys Włók Marcin Pięt, a także pełnomocnik wójta ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi Monika Adamska-Tchoryk oraz pracownicy Urzędu Gminy Dzierżoniów zajmujący się obszarem odnowy wsi.

Następnie goście z Ukrainy udali się do Marianówka – wielokrotnie nagradzanego gospodarstwa agroturystycznego na terenie sołectwa Dobrocin. Tam właściciele zagrody państwo Sylwia i Krzysztof Ostrowscy opowiedzieli o różnych projektach zrealizowanych na terenie gospodarstwa z udziałem środków zewnętrznych.

Ostatnim punktem wizyty było spotkanie z liderami lokalnej społeczności – sołtys Dobrocina Grażyną Ziernik i prezesem Stowarzyszenia „Dobrocin – Wieś XXI w.” Marianem Kowalem. Na sali wiejskiej w Dobrocinie goście z Ukrainy obejrzeli prezentację dokumentującą przedsięwzięcia i projekty realizowane przez mieszkańców sołectwa.

Takie wizyty są doskonałą okazją do wymiany dobrych praktyk i ciekawych pomysłów. Cieszymy się, że mogliśmy podzielić się własnymi doświadczeniami, opowiedzieć o swoich osiągnięciach i dzięki temu być może zainspirować naszych gości do podjęcia podobnych aktywności we własnym kraju.

źródło: UG Dzierżoniów

[wpdevart_like_box profile_id=”https://www.facebook.com/infoddzpl-1767296710160596/” connections=”show” width=”510″ height=”160″ header=”small” cover_photo=”show” locale=”pl_PL”]


Galeria - Wymiana doświadczeń i dobrych praktyk Dzierżoniów


Wymiana doświadczeń i dobrych praktyk | Dzierżoniów Wymiana doświadczeń i dobrych praktyk | Dzierżoniów Wymiana doświadczeń i dobrych praktyk | Dzierżoniów Wymiana doświadczeń i dobrych praktyk | Dzierżoniów