2
Jak zawsze super zdjęcia
Anonim skomentował(a) W meczu przyjaźni lepszy Piast0 miesięcy 2 dni temu
Zagiew też awansowała :) Lechia spada to może pieniądz się jakiś znajdzie.
:) skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 26 kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 5 dni temu
Brawo TRÓJECZKA
Darek skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 25 kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 9 dni temu
Brawo pany
Anonim skomentował(a) Bielawianka Bielawa poza zasięgiem rywala0 miesięcy 16 dni temu
Skandal żeby nie można było spokojne nawet po przejściu dla pieszych przejść do miejsca zamieszkania !!!!!
niezadowolony skomentował(a) Zamknięte drogi – Międzynarodowe Kryterium Kolarskie „Dzierżoniów 2019”0 miesięcy 17 dni temu
Się pytam grzecznie, jakich "bobrów"????
Kibic skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 24. kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 19 dni temu
Na giełdzie rynku rolnego dobrze płacą za wiosenne nowalijki.Może panowie się nie wstrzelili w asortyment...
Motyka skomentował(a) Zlikwidowania plantacji marihuany0 miesięcy 25 dni temu
Całe szczęście dla właściciela karty że kwota na karcie nie zamknęła się w dokonaniu mniejszej ilości transakcji.Tuman,a wygranym jest właściciel.
Motyka skomentował(a) 15 transakcji w kilka godzin wykonał mężczyzna znalezioną kartą płatniczą0 miesięcy 25 dni temu
Panie redaktorze. Postacią numer jeden w zespole Śląska był bramkarz tej drużyny Krzysztof Maciak.rozumiem, że był pan na meczu i to jest opinia fachowca. Maciak bronił w tym meczu z 70% skutecznością. Samo rzucenie bramek to za mało. Jeśli się pisze to trzeba wiedzieć o czym.
Wroclawianin kibic Śląska Wrocław Handball Team. skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 23. kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 27 dni temu
To paranoja,skandal błanezada,kompromitacja.....wróble na dachu ,te zeszłoroczne z komisariatu z Bielawy ćwierkają ,że milcja zakazała,po przez OZPN-;Wrocław aby bez kibica.Niech prezesi prowicjalnego komisariatu się podadzą do dymisji,wraz dziewoją z tym źle upiętym warkoczę- mundurową jak im sié nie nie chce,albo przejdą do agencji ochrony.A co na to burmistrz !!. Niech się wypowie .Najlepiej zakazać i mieć spokój -milicjia .Prowicjonalne myślenie.Na mieście patrole stójkowych,rewizje sam.Broń maszynowa,krótka,długa itp.itk.Żenada.Powinna jeździć szczekaczka i informować,że meczu nie ma. A to wina klubu.Tak się traktuje kibica. A kobitę z bachorem to wpuścili.Nie tylko z W.wpuszczali,ale z B.też,znajomych- znajomych. Trza powiadomić Brudzińskiego i tyle, jakich ma prezesów milicji w Bielawie.Pismo w przygotowaniu przez adwokatów.Przeta klub nie miał żadnych zakazów,o ile mnie pamięć nie myli.Niech kibic bojkotuje mecze ,zresztą słyszał takie głosy przed zwartym kordonem stójkowych w wyposażeniu ochronnym do rozpędzania nie legalnych zgromadzeń ludzia.
Zawiedziony kibic. skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie0 miesięcy 30 dni temu


TWÓJ SERWIS REGIONALNY

Bielawa

Wspólnie zebrali 24,402,5zł. i 1euro.

OTWARTYCHARYTATYWNY MARATON PIŁKI SIATKOWEJ
Gramy dla Agnieszki i Wiktora”
Człowiek jest tyle wart, ile może dać drugiemu człowiekowi” św. Jan Paweł II

Dnia 31 marca w hali sportowej Ekologicznej Szkoły Podstawowej Nr 7 im. J. Tuwima z Oddziałami Gimnazjum w Bielawie miał miejsce OTWARTY CHARYTATYWNY MARATON PIŁKI SIATKOWEJ „Gramy dla Agnieszki i Wiktora”.

Celem głównym wydarzenia była:

zbiórka pieniędzy na operację w Paley Institute oraz rehabilitację po przebytych operacjach, Agnieszki Kudyry, mieszkanki gminy Bielawa

– zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację w związku z chorobą nowotworową Wiktora Niezgody, mieszkańca gminy Bielawa

Cele dodatkowe to:

– integracja sympatyków gry w siatkówkę poprzez bezpośrednią grę w piłkę siatkową w szczytnym celu,

– umożliwienie czynnego wypoczynku oraz wzmacnianie zdrowia oraz kondycji uczestników.

Patronat honorowy nad imprezą objęli:

Burmistrz Miasta Bielawa Andrzej Hordyj i K.S Bielawanka Bester Bielawa

Organizatorem wydarzenia była Ekologiczna Szkoła Podstawowa Nr im. J. Tuwima z Oddziałami Gimnazjum w Bielawie, a partnerem organizacyjnym Miasto Bielawa.

Do maratonu ostatecznie zgłosiło się 12 drużyn z 3 powiatów, 6 gmin:

Straż Pożarna Dzierżoniów”, „7 Italia”, „Mościsko”, „STS Budzów”, „Huragan Prusy”, „Na Bank”, „Blok Techniczny Pieszyce”, „For Fun”, „Siódemki”, „Eurodent i Przyjaciele Niebiescy”, „Eurodent i Przyjaciele Zieloni ”, „Eurodent i Przyjaciele Pomarańczowi”.

W sumie przez 10 godzin i 30 minut /630min. rozegranych zostało 18 meczów (43sety). „Zabawa piłką siatkową” była przednia i sympatyczna, nikt nie czuł zmęczenia. Nie brakowało emocji i siatkówki na wysokim oraz wyrównanym poziomie. Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych, do dyspozycji były: zamek dmuchany, stoiska z malowaniem twarzy i balonami. Ponadto można było skorzystać z bogato zaopatrzonej gastronomi, jak również wysłuchać i obejrzeć występy lokalnych zespołów.

Dopisała sympatyczna publiczność, darczyńcy i sympatycy piłki siatkowej, którzy nie mogli wziąć bezpośrednio czynnego udziału w maratonie, a chcieli wesprzeć wydarzenie. Miały miejsce liczne licytacje. MVP Licytacji zostali BEBSON GOLD TEAM i MMMN INSTAL GROUP, którzy to wspólnie zlicytowali koszulkę Piotra Zielińskiego za 3300 zł. W sumie dzięki dobroczynności publiczności i drużyn oraz społeczności lokalnej udało się wspólnie zebrać 24,402,5zł. i 1euro.

Dzięki tej pomocy Agnieszka i Wiktor są bliżej do dogodniejszego funkcjonowania w codzienności.

Wszystkim drużynom i uczestnikom wydarzenia serdecznie dziękujemy za obecność, pomoc i wsparcie oraz sympatyczną atmosferę.

Serdeczne podziękowania składamy Dyrekcjom Ekologicznej Szkoły Podstawowej Nr 7 im. J. Tuwima z Oddziałami Gimnazjum w Bielawie, społeczności szkolnej i społeczności lokalnej oraz ludziom dobrego serc  – wolontariuszom, którzy przyczynili się do organizacji maratonu i czuwali nad jego prawidłowym przebiegiem.

Szczególne i gorące podziękowania składamy naszym darczyńcom dzięki, którym mogliśmy zapewnić uczestnikom zimny i ciepły bufet, było ich tak wielu, że obawiamy się, że kogoś możemy ominąć, dlatego nie wymieniamy indywidualnie dla Wszystkich Wielkie Dzięki!

Podziękowania składamy ofiarodawcom przedmiotów, gadżetów do licytacji, loterii fantowej, których również było bardzo wielu i żeby kogoś nie ominąć nie wymieniamy również indywidualnie dla Wszystkich Wielkie Dzięki!

Opr.
Dyr. Małgorzata Cieślik

Grzegorz Różycki


Galeria - Wspólnie zebrali 24,402,5zł. i 1euro. Bielawa


Wspólnie zebrali 24,402,5zł. i 1euro. | Bielawa Wspólnie zebrali 24,402,5zł. i 1euro. | Bielawa Wspólnie zebrali 24,402,5zł. i 1euro. | Bielawa Wspólnie zebrali 24,402,5zł. i 1euro. | Bielawa Wspólnie zebrali 24,402,5zł. i 1euro. | Bielawa Wspólnie zebrali 24,402,5zł. i 1euro. | Bielawa Wspólnie zebrali 24,402,5zł. i 1euro. | Bielawa Wspólnie zebrali 24,402,5zł. i 1euro. | Bielawa Wspólnie zebrali 24,402,5zł. i 1euro. | Bielawa Wspólnie zebrali 24,402,5zł. i 1euro. | Bielawa
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl