Bielawa

Wspólnie zebrali 24,402,5zł. i 1euro.

OTWARTYCHARYTATYWNY MARATON PIŁKI SIATKOWEJ
Gramy dla Agnieszki i Wiktora”
Człowiek jest tyle wart, ile może dać drugiemu człowiekowi” św. Jan Paweł II

Dnia 31 marca w hali sportowej Ekologicznej Szkoły Podstawowej Nr 7 im. J. Tuwima z Oddziałami Gimnazjum w Bielawie miał miejsce OTWARTY CHARYTATYWNY MARATON PIŁKI SIATKOWEJ „Gramy dla Agnieszki i Wiktora”.

Celem głównym wydarzenia była:

zbiórka pieniędzy na operację w Paley Institute oraz rehabilitację po przebytych operacjach, Agnieszki Kudyry, mieszkanki gminy Bielawa

– zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację w związku z chorobą nowotworową Wiktora Niezgody, mieszkańca gminy Bielawa

Cele dodatkowe to:

– integracja sympatyków gry w siatkówkę poprzez bezpośrednią grę w piłkę siatkową w szczytnym celu,

– umożliwienie czynnego wypoczynku oraz wzmacnianie zdrowia oraz kondycji uczestników.

Patronat honorowy nad imprezą objęli:

Burmistrz Miasta Bielawa Andrzej Hordyj i K.S Bielawanka Bester Bielawa

Organizatorem wydarzenia była Ekologiczna Szkoła Podstawowa Nr im. J. Tuwima z Oddziałami Gimnazjum w Bielawie, a partnerem organizacyjnym Miasto Bielawa.

Do maratonu ostatecznie zgłosiło się 12 drużyn z 3 powiatów, 6 gmin:

Straż Pożarna Dzierżoniów”, „7 Italia”, „Mościsko”, „STS Budzów”, „Huragan Prusy”, „Na Bank”, „Blok Techniczny Pieszyce”, „For Fun”, „Siódemki”, „Eurodent i Przyjaciele Niebiescy”, „Eurodent i Przyjaciele Zieloni ”, „Eurodent i Przyjaciele Pomarańczowi”.

W sumie przez 10 godzin i 30 minut /630min. rozegranych zostało 18 meczów (43sety). „Zabawa piłką siatkową” była przednia i sympatyczna, nikt nie czuł zmęczenia. Nie brakowało emocji i siatkówki na wysokim oraz wyrównanym poziomie. Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych, do dyspozycji były: zamek dmuchany, stoiska z malowaniem twarzy i balonami. Ponadto można było skorzystać z bogato zaopatrzonej gastronomi, jak również wysłuchać i obejrzeć występy lokalnych zespołów.

Dopisała sympatyczna publiczność, darczyńcy i sympatycy piłki siatkowej, którzy nie mogli wziąć bezpośrednio czynnego udziału w maratonie, a chcieli wesprzeć wydarzenie. Miały miejsce liczne licytacje. MVP Licytacji zostali BEBSON GOLD TEAM i MMMN INSTAL GROUP, którzy to wspólnie zlicytowali koszulkę Piotra Zielińskiego za 3300 zł. W sumie dzięki dobroczynności publiczności i drużyn oraz społeczności lokalnej udało się wspólnie zebrać 24,402,5zł. i 1euro.

Dzięki tej pomocy Agnieszka i Wiktor są bliżej do dogodniejszego funkcjonowania w codzienności.

Wszystkim drużynom i uczestnikom wydarzenia serdecznie dziękujemy za obecność, pomoc i wsparcie oraz sympatyczną atmosferę.

Serdeczne podziękowania składamy Dyrekcjom Ekologicznej Szkoły Podstawowej Nr 7 im. J. Tuwima z Oddziałami Gimnazjum w Bielawie, społeczności szkolnej i społeczności lokalnej oraz ludziom dobrego serc  – wolontariuszom, którzy przyczynili się do organizacji maratonu i czuwali nad jego prawidłowym przebiegiem.

Szczególne i gorące podziękowania składamy naszym darczyńcom dzięki, którym mogliśmy zapewnić uczestnikom zimny i ciepły bufet, było ich tak wielu, że obawiamy się, że kogoś możemy ominąć, dlatego nie wymieniamy indywidualnie dla Wszystkich Wielkie Dzięki!

Podziękowania składamy ofiarodawcom przedmiotów, gadżetów do licytacji, loterii fantowej, których również było bardzo wielu i żeby kogoś nie ominąć nie wymieniamy również indywidualnie dla Wszystkich Wielkie Dzięki!

Opr.
Dyr. Małgorzata Cieślik

Grzegorz Różycki


Galeria - Wspólnie zebrali 24,402,5zł. i 1euro. Bielawa


Wspólnie zebrali 24,402,5zł. i 1euro. | Bielawa Wspólnie zebrali 24,402,5zł. i 1euro. | Bielawa Wspólnie zebrali 24,402,5zł. i 1euro. | Bielawa Wspólnie zebrali 24,402,5zł. i 1euro. | Bielawa Wspólnie zebrali 24,402,5zł. i 1euro. | Bielawa Wspólnie zebrali 24,402,5zł. i 1euro. | Bielawa Wspólnie zebrali 24,402,5zł. i 1euro. | Bielawa Wspólnie zebrali 24,402,5zł. i 1euro. | Bielawa Wspólnie zebrali 24,402,5zł. i 1euro. | Bielawa Wspólnie zebrali 24,402,5zł. i 1euro. | Bielawa
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl