2
Szukaj na portalach, którym UM płaci. :)
Anonim skomentował(a) Przed nami Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości20 godzin 38 minut 54 sekund temu
Gdzie są wyniki/?
wiesiek skomentował(a) Przed nami Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości0 miesięcy 1 dni temu
Zarząd i Trener do Dymisji i to jak najszybciej!!!!
Kibic Lechii skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów0 miesięcy 5 dni temu
Marnowanie pieniędzy. Żadnych kibiców na meczu, tragiczne wyniki i tragiczna organizacja okołomeczowa. Przynajmniej w IV będą ciekawe mecze z Bielawą i Świdnicą :)
Anonim skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów0 miesięcy 5 dni temu
IVliga, IVliga MZKS
Anonim skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów0 miesięcy 5 dni temu
nie jestem polakiem ale ..będę jak brał udział ..!!!!
Adrian Rus skomentował(a) Pieszyce: Zapraszamy na obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości0 miesięcy 6 dni temu
Nie jesteśmy na Dobie! Tylko INFODDZ. W policji nauczyli tylko kopiuj/wklej?
Anonim skomentował(a) Podsumowanie akcji „Znicz 2018”0 miesięcy 10 dni temu
Mieszkańcy powiatu dzierżoniowskiego!!! Nie dowiecie się tego z Doby bo decydenci Komendy Powiatowej Policji blokują te informacje. W KPP Dzierżoniów wszyscy z patrolówki i ruchu drogowego są na zwolnieniach lekarskich. Patrole na ulicy składają się z ludzi, którzy nie mają pojęcia o Waszych problemach i sposobach ich załatwienia bo na co dzień liczą słupki. Nawet "dochodzenówka" i ci DDZ K się pochorowali. NASZE BEZPIECZEŃSTWO JEEST ZAGROŻONE!!!! Doba Wam o tym nie powie, inne źródła masowego przekazu też nie.
Anonim skomentował(a) Podsumowanie akcji „Znicz 2018”0 miesięcy 11 dni temu
Lider pokazał dzisiaj klasę:) przegrywając 1:3 dużo drużyn już by mecz liczyło na straty :)
Mks skomentował(a) Pogoń Pieszyce 11 wygrana w sezonie0 miesięcy 12 dni temu
Przy 2-2 trener ściąga Cebulskiego, jak to właśnie Cebulski kręcił lewą stroną jak chciał. A po zmianie już wszyscy widzieli jak to się skończyło. ehhh
Anonim skomentował(a) Grali i łomot dostali0 miesięcy 26 dni temu


REKLAMA

Dzierżoniów

Weszliśmy w dorosłość ;)

Łezka się w oku kręci, to już osiemnasty rok, kiedy jesteśmy z Wami w Internecie. Jeden z pierwszych i obecnie najstarszych, prowadzonych regularnie serwisów internetowych w naszym mieście i regionie. Tysiące newsów, tysiące zdjęć meczowych, statystyk, opisów, setki filmów i artykułów … To wszystko przez lata promowało i nadal będzie promować MZKS „Lechię” Dzierżoniów.
Poniżej mały print screen sprzed osiemnastu lat. Tak strona wyglądała na samym początku, mieszcząc się na serwerach soccer.com.pl 🙂 

Weszliśmy w dorosłość ;) Dzierżoniów Piłka nożna  sport lechia.infoddz.pl Lechia Dzierżoniów

To także, a może i przede wszystkim szeroka społeczność zbudowana w Internecie wokół klubu. Śledząca wyniki drużyn, ciesząca się z wygranych, smutna po porażkach, jednak zawsze wierna. Obecnie odwiedza nas prawie 2 tysiące unikalnych gości, co jest dla mnie osobiście powodem do dumy. Prawie dwa tysiące różnych osób wchodzi na stronę i szuka informacji, coś niesamowitego, przede wszystkim w dobie social media ! Serwis przez lata przechodził metamorfozy, aż dotarł do obecnego kształtu, który jest przez Was akceptowalny, jasny, przejrzysty i łatwy w obsłudze. To dzięki Waszym sugestiom cały czas udoskonalamy jego części, aby w jeszcze większym stopniu był dopasowany do Was.
Serwis zawsze był źródłem rzetelnych informacji o klubie i wydarzeniach wokół niego. Przechodził różne statusy, przeżył wiele zarządów i prezesów, trwając nadal. Historia zatoczyła koło, bowiem powróciliśmy do źródeł, będąc serwisem nieoficjalnym. W chwili obecnej niektórzy zawodnicy pierwszego zespołu są młodsi od Naszej strony internetowej 🙂
W tym miejscu bardzo chciałbym podziękować wszystkim osobom, które w pośredni lub bezpośredni sposób przyczyniały się do rozwoju strony. Z nazwiska wymienię dwie osoby, które walnie nadal przyczyniają się do tego, że serwis działa bez zarzutu od strony bezpieczeństwa sieciowego i warstwy technicznej. Są to Michał „enchanter” Bajer oraz Jarosław „solo” Padula. Ogromne dzięki za cierpliwość oraz wskazywanie drogi, a nie jej skracanie. Dużo się dzięki Wam nauczyłem i z wieloma tematami nie musicie się już stykać 😉 Oczywiście nie można zapominać o dwóch najlepszych fotografach sportowych w całym regionie – Karolu Michniewiczu i Macieju Salamonie, to oni zatrzymują historię każdego pojedynku w jednej migawce i bardzo odciążają w obowiązkach związanych z rzetelnym i szybkim przekazem informacji. Wielkie dzięki !
Bardzo dziękuję też wszystkim kibicom w tzw. „realu”, którzy gdy tylko nie ma informacji na stronie potrafią nawet zadzwonić i zapytać co się dzieje 🙂 Czasami także przypadkowo spotkać się w mieście i też zamienić kilka słów o stronie, czy klubie jako takim. To budujące i daje impuls do dalszego działania, bowiem człowiek zdaje sobie sprawę, że nie robi tego dla siebie, a dla kibiców czy przecież samych zawodników, aby mieli pamiątki z czasów gry w klubie. Na ile starczy przede wszystkim ciągle brakującego czasu, na tyle będę prowadził ten serwis internetowy.
Na sam koniec wyróżnione podziękowania należą się mojej żonie Monice, która przez te wszystkie lata wykazuje się nieokreślonym słowami stoickim spokojem, wyrozumiałością i zrozumieniem wobec mojej pasji. Dziękuję :*
Komentarze
  • Rychu
    o 22:12

    Gratulacje Panie Bienias. Kawał dobrej roboty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl