2
Rudnicki już 2 lata nie jest szefem sztabu WOŚP. Przynajmniej oficjalnie jest nim Drabczyk.
Anonim skomentował(a) Dzierżoniów: Nie żyje Paweł Adamowicz. Wiec pamięci – 14.01.2019.0 miesięcy 2 dni temu
kto kupował od niego ten złom, wiedział że to z kradzieży
jan skomentował(a) Złodziej studzienek zatrzymany1 miesięcy 1 dni temu
Wielu z nas poruszało się tymi drogami które zionęły niespodziewanymi otworami.Jako osoba wierząca użyje często używanego zwrotu '' Bug jedynie wie do ilu nieszczęść mogło dojść z zaistniałego dla nas niebezpieczeństwa. Proszę dopnijcie temu bydlakowi parę paragrafów i zamknijcie to ścierwo.
Motyka skomentował(a) Złodziej studzienek zatrzymany1 miesięcy 1 dni temu
Zmien foto, bo jakies starsze jeszce z Maćkiem jako trenerem...
Kibic. skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 9. kolejki II ligi mężczyzn gr. 11 miesięcy 28 dni temu
Miała być kasa z Genui, świetlana przyszłość i perspektywy. Tymczasem za rok derby z Pogonią Pieszyce, a jeszcze niedawno te dwa kluby dzieliły 3 (!) klasy rozgrywkowe. Panowie działacze - kupcie w Lidlu ćwierć kilo dobrej kawy i dwie paczki ciastek i pojedźcie do Pieszyc na rozmowy z zarządem Pogoni. Może nauczycie się od nich co nieco, jak prowadzić klub piłkarski...
Kibic z lat 90. skomentował(a) Lechia Dzierżoniów z ósmą porażką u siebie [35 foto + 1 video]1 miesięcy 29 dni temu
Dlaczego Lukasz Bienias nie jest juz prezesem Lechii ? Ja od lat w Polsce nie mieszkam ale jestem kibicem Lechii i widze ze Lechia od tego sezonu bardzo doluje sportowo oczywiscie i to nie tylko pierwsza druzyna gdzie nie bylo po odejsciu z pierwszego zespolu paru zawodnikow zadnych wartosciowch wzmocnien tak jak to bywalo w poprzednich latach ale rowniez mlodziez jak to jest ze klub ktory byl czy nadal jest stawiany za wzor pracy z mlodzieza ma takie osiagniecia ? bo czym tu sie chwalic jesli druzyna juniora mlodszego w sezonie zdobywa tylko 2 punkty Czy ktos moze napisac dlaczego nastapila zmiana prezesa ? pytam bo nie bylo o zmianie prezesa zadnej wzmianki nie kazda zmiana jak do tej pory widac wychodzi na dobre ale to moja opinia ja oczywiscie nowemu prezesowi zycze sukcesow i mam nadzieje ze Lechia sportowo wroci na wlasciwe miejsce
Wojtek skomentował(a) Lechia Dzierżoniów z ósmą porażką u siebie [35 foto + 1 video]1 miesięcy 29 dni temu
Szukaj na portalach, którym UM płaci. :)
Anonim skomentował(a) Przed nami Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości2 miesięcy 1 dni temu
Gdzie są wyniki/?
wiesiek skomentował(a) Przed nami Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości2 miesięcy 2 dni temu
Zarząd i Trener do Dymisji i to jak najszybciej!!!!
Kibic Lechii skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów2 miesięcy 6 dni temu
Marnowanie pieniędzy. Żadnych kibiców na meczu, tragiczne wyniki i tragiczna organizacja okołomeczowa. Przynajmniej w IV będą ciekawe mecze z Bielawą i Świdnicą :)
Anonim skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów2 miesięcy 6 dni temu


REKLAMA

Pieszyce

VIII Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy z okazji Święta Konstytucji 3 Maja w Pieszycach

VIII Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy z okazji Święta Konstytucji 3 Maja w Pieszycach Pieszyce Sporty walki  zapasy sporty walki sport Pieszyce

W dniu 05 maja 2018 roku w Pieszycach został zorganizowany VIII Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Turniej miał za zadanie uczcić rocznicę Święta Konstytucji 3 Maja oraz popularyzować zapasy dyscyplinę olimpijska na terenie Pieszyc oraz powiatu Dzierżoniowskiego. W zawodach uczestniczyło 187 zawodników z 19 klubów z Czech oraz Polski. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonała Burmistrz Miasta Pieszyce Pani Dorota Konieczna – Enozel.

Do hali Zespołu Szkół w Pieszycach przyjechało 18 ekip z Polski: MLKS Wisła Świecie, Agros Żary, Znicz Chęciny, ZKS Gogolin, Czarny Połaniec, LUKS ORŁY Namysłów, KS Lotnik Wrocław, WKS Śląsk Milicz, Rokita Brzeg Dolny, Zagłębie Wałbrzych, Wiatr Wołów, Suples Krapkowice, Opal Kudowa, Olimpijczyk Sulmierzyce, JUNIOR Dzierżoniów, ZKS Bielawianka, IRON BULLS Bielawa oraz SOWA Pieszyce. Z zagranicznych ekip przyjechała drużyna TAK HELLAS Brno z Czech. Po raz kolejny przyjechała reprezentacja WISŁY Świecie, która jest z miasta partnerskiego. Był też moment wyróżnienia samorządowców, działaczy oraz sponsorów. Prezes Polskiego Związku Zapaśniczego Andrzej Supron wyróżnił okolicznościowymi dyplomami panią Burmistrz Dorotę Konieczna-Enozel oraz vice burmistrza Krzysztofa Galiaka. Srebrne odznaki Polskiego Zwiazku Zapasnicznego otrzymali sponsorzy Marek Drozdowski i Wiesław Berezicki oraz działacze Renata Łukasiewicz i Emilia Kołosz.

W trzech kategoriach wiekowych startowały dzieci urodzone (2007-2010), młodziczki i młodzicy(rocznik 2004-2006) oraz kadetki i kadeci (rocznik 2001-2003). Najlepszą zawodniczką VIII Międzynarodowego Turnieju okazała się Weronika Smaczynska-IRON BULLS Bielawa oraz Ondrej Kocmanek TAK HELLAS Brno.

Zapaśnicy z SOWY wywalczyli pięc srebrnych medali: Wanesa Międła 30kg, Kacper Tersa 22kg w dzieciach a w młodziczkach Wiktoria Szeliga 46kg, Milena Sawka 50kg oraz Natalia Zając 62kg. Brązowe medale zdobyli w dzieciach: Oliwia Międła 25kg, Julia Niespiałowska 25kg, Weronika Prusko 30kg, Dawid Konieczny 22kg, Kamil Szeliga 22kg, Kuba Tersa 28kg, Krzysztof Genc 33kg, Mikołaj Jakubczyk 35kg, Patryk Gorzynski 38kg, Michał Targoni 46kg.

Najlepszym zawodnikiem z JUNIORA Dzierżoniów okazał się Mariusz Konieczny 65kg w dzieciach, który wygrał swoją kategorie. Srebrne krązki zdobyli: Rozalia Kowalewska 48kg, Oskar Pych-Lipinski 30kg. Brązowe medale w zawodach wywalczyli: Antonii Kowalewski 35kg, Bartosz Pych-Lipinski 41kg, Grzegorz Mazur 48kg. Na V miejscu uplasowali się Bartosz Kruk 41kg, Michał Kaczor 44kg, Daniel Konieczny 48kg.

Młodzi zapaśnicy z IRON BULLS Bielawa wywalczyli pięć złotych medali: Klaudia Kutyba 30kg, Bartłomiej Kutyba 22kg w dzieciach, Weronika Smaczynska 58kg w młodziczkach a Olimpia Łosyk 57kg i Franciszek Koper 51kg w kadetach. Srebrne zdobyli: Joanna Nowak 58kg, Sylwia Moskal 49kg. Brązowe krążki otrzymali : Bartosz Goryczka 24kg, Karol Smolinski 28kg, Tymoteusz Wondraszek 30kg, Michał Łakomski 35kg, Oskar Janeczek 65kg, Sandra Moskal 57kg, Alicja Zdolska 65kg, Antoni Koper 51kg. W eliminacjach odpadli Sofia Savina VIIm 54kg, Patrycja Smaczynska IXm 54kg, Karol Kurbiel Xm 35kg, Dorian Smaczyński XIm 35kg, Maciej Wilk VIIIm 68kg.

Klasyfikacja drużynowa:
I miejsce –TAK HELLAS Brno
II miejsce –ULKS SOWA Pieszyce
III miejsce –UKS IRON BULLS Bielawa

Współorganizatorami imprezy byli : Burmistrz Pieszyc, ULKS SOWA Pieszyce. Zadanie było współfinansowane ze środków otrzymanych z Urzędu Miejskiego w Pieszycach oraz Powiatu Dzierżoniowskiego. Sponsorzy – Ekologiczne Centrum Odzysku Marek Drozdowski oraz PROMASZ Mariola i Wiesław Berezicki.


Galeria - VIII Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy z okazji Święta Konstytucji 3 Maja w Pieszycach Pieszyce


VIII Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy z okazji Święta Konstytucji 3 Maja w Pieszycach | Pieszyce VIII Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy z okazji Święta Konstytucji 3 Maja w Pieszycach | Pieszyce VIII Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy z okazji Święta Konstytucji 3 Maja w Pieszycach | Pieszyce VIII Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy z okazji Święta Konstytucji 3 Maja w Pieszycach | Pieszyce VIII Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy z okazji Święta Konstytucji 3 Maja w Pieszycach | Pieszyce VIII Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy z okazji Święta Konstytucji 3 Maja w Pieszycach | Pieszyce VIII Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy z okazji Święta Konstytucji 3 Maja w Pieszycach | Pieszyce VIII Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy z okazji Święta Konstytucji 3 Maja w Pieszycach | Pieszyce VIII Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy z okazji Święta Konstytucji 3 Maja w Pieszycach | Pieszyce VIII Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy z okazji Święta Konstytucji 3 Maja w Pieszycach | Pieszyce VIII Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy z okazji Święta Konstytucji 3 Maja w Pieszycach | Pieszyce VIII Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy z okazji Święta Konstytucji 3 Maja w Pieszycach | Pieszyce
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl