Bielawa

UKS Iron Bulls Bielawa wyróżniony przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego

Received 322278045094101

W dniu 11 marca w Wrocławiu odbyła się Dolnośląska Gala Sportu Młodzieżowego organizowana przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Co roku najlepsze klubu w ramach szkolenia sportu młodzieżowego zdobywają punkty w takich imprezach jak Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Juniorów, Mistrzostwa Polski Kadetów oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików..Rok 2018 dla klubu UKS IRON BULLS BIELAWA był rekordowy pod każdym względem. W punktacji Ministerstwa Sportu i Turystyki uzyskaliśmy , 152pkt co dało najlepszy wynik w historii Bielawy. W tym samym roku zdobyliśmy 11 medali w Mistrzostwach Polski w zapasach oraz w sumo. Nasi zawodnicy i zawodniczki wygrywali je we wszystkich grupach młodzieżowych do 23lat ( młodzik, junior młodszy, junior, młodzieżowiec). Podopieczni Stanisława Warchoła, Mariusza Tyrchy oraz Norberta Warchoła reprezentowali Polskę oraz promowali Miasto Bielawa w takich imprezach jak Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Polski, Międzynarodowe Zawody, Puchary Polski, Międzywojewódzkie Mistrzostwa itp. Drugi rok z rzędu jesteśmy najlepszym klubem w Powiecie Dzierżoniowskim.

Wszystkim tym co przyczynili się do naszych sukcesów chciałbym bardzo mocno podziękować. Zarówno dyrektorzy jednostek organizacyjnych, kierownicy, pracownicy im podlegli. Wielkie słowa uznania dla rodziców którzy spierają swoje pociechy oraz sponsorów.. Nasz klub uplasował się na 17 miejscu wśród Dolnośląskich klubów. W Polsce na 3766 sklasyfikowanych klubów udało się uzyskać 191 miejsce – Norbert Warchoł.

Dzieci, młodzież oraz dorosłych zapraszamy na zajęcia w naszym klubie, które odbywają się Szkole Podstawowej nr 10 z Oddziałami Sportowymi i Gimnazjum.

Więcej informacji 667-675-626 oraz 693-981-359


Galeria - UKS Iron Bulls Bielawa wyróżniony przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego Bielawa


UKS Iron Bulls Bielawa wyróżniony przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego | Bielawa UKS Iron Bulls Bielawa wyróżniony przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego | Bielawa UKS Iron Bulls Bielawa wyróżniony przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego | Bielawa
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl