2
Zarząd i Trener do Dymisji i to jak najszybciej!!!!
Kibic Lechii skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów0 miesięcy 3 dni temu
Marnowanie pieniędzy. Żadnych kibiców na meczu, tragiczne wyniki i tragiczna organizacja okołomeczowa. Przynajmniej w IV będą ciekawe mecze z Bielawą i Świdnicą :)
Anonim skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów0 miesięcy 3 dni temu
IVliga, IVliga MZKS
Anonim skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów0 miesięcy 3 dni temu
nie jestem polakiem ale ..będę jak brał udział ..!!!!
Adrian Rus skomentował(a) Pieszyce: Zapraszamy na obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości0 miesięcy 4 dni temu
Nie jesteśmy na Dobie! Tylko INFODDZ. W policji nauczyli tylko kopiuj/wklej?
Anonim skomentował(a) Podsumowanie akcji „Znicz 2018”0 miesięcy 8 dni temu
Mieszkańcy powiatu dzierżoniowskiego!!! Nie dowiecie się tego z Doby bo decydenci Komendy Powiatowej Policji blokują te informacje. W KPP Dzierżoniów wszyscy z patrolówki i ruchu drogowego są na zwolnieniach lekarskich. Patrole na ulicy składają się z ludzi, którzy nie mają pojęcia o Waszych problemach i sposobach ich załatwienia bo na co dzień liczą słupki. Nawet "dochodzenówka" i ci DDZ K się pochorowali. NASZE BEZPIECZEŃSTWO JEEST ZAGROŻONE!!!! Doba Wam o tym nie powie, inne źródła masowego przekazu też nie.
Anonim skomentował(a) Podsumowanie akcji „Znicz 2018”0 miesięcy 9 dni temu
Lider pokazał dzisiaj klasę:) przegrywając 1:3 dużo drużyn już by mecz liczyło na straty :)
Mks skomentował(a) Pogoń Pieszyce 11 wygrana w sezonie0 miesięcy 10 dni temu
Przy 2-2 trener ściąga Cebulskiego, jak to właśnie Cebulski kręcił lewą stroną jak chciał. A po zmianie już wszyscy widzieli jak to się skończyło. ehhh
Anonim skomentował(a) Grali i łomot dostali0 miesięcy 24 dni temu
Jak można zmarnować tyle 100% sytuacji? No jak?
Porażka skomentował(a) Grali i łomot dostali0 miesięcy 24 dni temu
A ja chcę żeby była zawsze pogoda na meczach.
Anonim skomentował(a) Pogoń Pieszyce nie do zatrzymania13 godzin 25 minut 35 sekund temu


REKLAMA

Bielawa

Udział uczniów Gimnazjum nr 1 w Bielawie w programie edukacyjnym „Opowiem ci o wolnej Polsce”

Udział uczniów Gimnazjum nr 1 w Bielawie  w programie edukacyjnym „Opowiem ci o wolnej Polsce” Bielawa Edukacja News

Spotykamy się, rozmawiamy, nagrywamy, montujemy film i piszemy transkrypcję. Takie zadania wykonały uczennice Gimnazjum nr 1 im. Zesłańców Sybiru w Bielawie biorące udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Opowiem ci o wolnej Polsce” organizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej, Muzeum Powstania Warszawskiego i Centrum Edukacji Obywatelskiej. Program ma na celu przybliżenie wydarzeń związanych
z najnowszą historią Polski. Nikola Bielak, Nikola Pichniarczyk, Wiktoria Wiśniewska, Katarzyna Brylińska i Michelle Łuczak realizowały przedsięwzięcie po raz drugi, a Agnieszka Pułkownik debiutowała.

W tym roku uczennice rozmawiały z dwoma świadkami historii: Sybirakiem – Janem Kozakowskim i działaczem Solidarności – Januszem Woźniakiem. Obaj panowie przedstawili niesamowite historie swojego życia. Na podstawie opowieści powstały filmy prezentujące ich sylwetki.

6 i 7 czerwca uczennice Gimnazjum nr 1 w Bielawie wzięły udział w konferencji podsumowującej program, która zorganizowana była w Warszawie. Pierwszego dnia uczestniczyły w warsztatach z myślicielstwa, oglądały projekcje wszystkich filmów (również swoich) połączone z dyskusją. Drugiego dnia tradycyjnie odbyły się targi projektów, podczas których stoiska uczennic odwiedzili eksperci – reżyserka filmowa współpracująca z BBC Małgorzata Brama oraz dyrektor TVP Historia Piotr Gursztyn.

W konferencji wzięły udział 22 grupy projektowe z całego kraju, w tym dwie z Gimnazjum nr 1 w Bielawie i jedna składająca się z absolwentów tego gimnazjum. Warto pamiętać, że od czterech lat uczniowie tej szkoły biorą udział w programie edukacyjnym „Opowiem ci o wolnej Polsce”. Opiekunem grup była Pani Renata Norberciak.


Galeria - Udział uczniów Gimnazjum nr 1 w Bielawie w programie edukacyjnym „Opowiem ci o wolnej Polsce” Bielawa


Udział uczniów Gimnazjum nr 1 w Bielawie  w programie edukacyjnym „Opowiem ci o wolnej Polsce” | Bielawa Udział uczniów Gimnazjum nr 1 w Bielawie  w programie edukacyjnym „Opowiem ci o wolnej Polsce” | Bielawa Udział uczniów Gimnazjum nr 1 w Bielawie  w programie edukacyjnym „Opowiem ci o wolnej Polsce” | Bielawa Udział uczniów Gimnazjum nr 1 w Bielawie  w programie edukacyjnym „Opowiem ci o wolnej Polsce” | Bielawa