2
Zagiew też awansowała :) Lechia spada to może pieniądz się jakiś znajdzie.
:) skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 26 kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 2 dni temu
Brawo TRÓJECZKA
Darek skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 25 kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 6 dni temu
Brawo pany
Anonim skomentował(a) Bielawianka Bielawa poza zasięgiem rywala0 miesięcy 13 dni temu
Skandal żeby nie można było spokojne nawet po przejściu dla pieszych przejść do miejsca zamieszkania !!!!!
niezadowolony skomentował(a) Zamknięte drogi – Międzynarodowe Kryterium Kolarskie „Dzierżoniów 2019”0 miesięcy 14 dni temu
Się pytam grzecznie, jakich "bobrów"????
Kibic skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 24. kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 15 dni temu
Na giełdzie rynku rolnego dobrze płacą za wiosenne nowalijki.Może panowie się nie wstrzelili w asortyment...
Motyka skomentował(a) Zlikwidowania plantacji marihuany0 miesięcy 21 dni temu
Całe szczęście dla właściciela karty że kwota na karcie nie zamknęła się w dokonaniu mniejszej ilości transakcji.Tuman,a wygranym jest właściciel.
Motyka skomentował(a) 15 transakcji w kilka godzin wykonał mężczyzna znalezioną kartą płatniczą0 miesięcy 21 dni temu
Panie redaktorze. Postacią numer jeden w zespole Śląska był bramkarz tej drużyny Krzysztof Maciak.rozumiem, że był pan na meczu i to jest opinia fachowca. Maciak bronił w tym meczu z 70% skutecznością. Samo rzucenie bramek to za mało. Jeśli się pisze to trzeba wiedzieć o czym.
Wroclawianin kibic Śląska Wrocław Handball Team. skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 23. kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 24 dni temu
To paranoja,skandal błanezada,kompromitacja.....wróble na dachu ,te zeszłoroczne z komisariatu z Bielawy ćwierkają ,że milcja zakazała,po przez OZPN-;Wrocław aby bez kibica.Niech prezesi prowicjalnego komisariatu się podadzą do dymisji,wraz dziewoją z tym źle upiętym warkoczę- mundurową jak im sié nie nie chce,albo przejdą do agencji ochrony.A co na to burmistrz !!. Niech się wypowie .Najlepiej zakazać i mieć spokój -milicjia .Prowicjonalne myślenie.Na mieście patrole stójkowych,rewizje sam.Broń maszynowa,krótka,długa itp.itk.Żenada.Powinna jeździć szczekaczka i informować,że meczu nie ma. A to wina klubu.Tak się traktuje kibica. A kobitę z bachorem to wpuścili.Nie tylko z W.wpuszczali,ale z B.też,znajomych- znajomych. Trza powiadomić Brudzińskiego i tyle, jakich ma prezesów milicji w Bielawie.Pismo w przygotowaniu przez adwokatów.Przeta klub nie miał żadnych zakazów,o ile mnie pamięć nie myli.Niech kibic bojkotuje mecze ,zresztą słyszał takie głosy przed zwartym kordonem stójkowych w wyposażeniu ochronnym do rozpędzania nie legalnych zgromadzeń ludzia.
Zawiedziony kibic. skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie0 miesięcy 26 dni temu
Żenada Bielawa. Mecz z wiceliderem bez kibiców. Klub nie potrafi zorganizować meczu na własnym terenie.
Olo skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie0 miesięcy 27 dni temu


TWÓJ SERWIS REGIONALNY

Bielawa

Udział uczniów Gimnazjum nr 1 w Bielawie w programie edukacyjnym „Opowiem ci o wolnej Polsce”

Udział uczniów Gimnazjum nr 1 w Bielawie  w programie edukacyjnym „Opowiem ci o wolnej Polsce” Bielawa Edukacja News

Spotykamy się, rozmawiamy, nagrywamy, montujemy film i piszemy transkrypcję. Takie zadania wykonały uczennice Gimnazjum nr 1 im. Zesłańców Sybiru w Bielawie biorące udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Opowiem ci o wolnej Polsce” organizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej, Muzeum Powstania Warszawskiego i Centrum Edukacji Obywatelskiej. Program ma na celu przybliżenie wydarzeń związanych
z najnowszą historią Polski. Nikola Bielak, Nikola Pichniarczyk, Wiktoria Wiśniewska, Katarzyna Brylińska i Michelle Łuczak realizowały przedsięwzięcie po raz drugi, a Agnieszka Pułkownik debiutowała.

W tym roku uczennice rozmawiały z dwoma świadkami historii: Sybirakiem – Janem Kozakowskim i działaczem Solidarności – Januszem Woźniakiem. Obaj panowie przedstawili niesamowite historie swojego życia. Na podstawie opowieści powstały filmy prezentujące ich sylwetki.

6 i 7 czerwca uczennice Gimnazjum nr 1 w Bielawie wzięły udział w konferencji podsumowującej program, która zorganizowana była w Warszawie. Pierwszego dnia uczestniczyły w warsztatach z myślicielstwa, oglądały projekcje wszystkich filmów (również swoich) połączone z dyskusją. Drugiego dnia tradycyjnie odbyły się targi projektów, podczas których stoiska uczennic odwiedzili eksperci – reżyserka filmowa współpracująca z BBC Małgorzata Brama oraz dyrektor TVP Historia Piotr Gursztyn.

W konferencji wzięły udział 22 grupy projektowe z całego kraju, w tym dwie z Gimnazjum nr 1 w Bielawie i jedna składająca się z absolwentów tego gimnazjum. Warto pamiętać, że od czterech lat uczniowie tej szkoły biorą udział w programie edukacyjnym „Opowiem ci o wolnej Polsce”. Opiekunem grup była Pani Renata Norberciak.


Galeria - Udział uczniów Gimnazjum nr 1 w Bielawie w programie edukacyjnym „Opowiem ci o wolnej Polsce” Bielawa


Udział uczniów Gimnazjum nr 1 w Bielawie  w programie edukacyjnym „Opowiem ci o wolnej Polsce” | Bielawa Udział uczniów Gimnazjum nr 1 w Bielawie  w programie edukacyjnym „Opowiem ci o wolnej Polsce” | Bielawa Udział uczniów Gimnazjum nr 1 w Bielawie  w programie edukacyjnym „Opowiem ci o wolnej Polsce” | Bielawa Udział uczniów Gimnazjum nr 1 w Bielawie  w programie edukacyjnym „Opowiem ci o wolnej Polsce” | Bielawa