2
Brawo chłopaki tak trzymac
Janpol skomentował(a) Bielawianka wygrywa sparing z Orłem Ząbkowice Śląskie 3-00 miesięcy 2 dni temu
Skarpetko? Kibice Lechii to już przechodzą samych siebie :) Odchodzą wszyscy zawodnicy a napina się... "skarpeta". Dobrze się dzieję w Lechii, odchodzi kapitan ;)
Anonim skomentował(a) Odszedł Kapitan trzecioligowca z Dzierżoniowa0 miesięcy 2 dni temu
Nie napinaj się tak skarpetko hihih
skarpetovsky skomentował(a) Odszedł Kapitan trzecioligowca z Dzierżoniowa0 miesięcy 4 dni temu
Uuuu dzieje się w Lechii
Anonim skomentował(a) Odszedł Kapitan trzecioligowca z Dzierżoniowa0 miesięcy 4 dni temu
Brawo więcej takich akcji pora skończyć z napadamipomocniczki też powinny dostać po10 latek odosobnienia
Jola skomentował(a) Bielawscy policjanci zatrzymali i doprowadzili do prokuratury sprawców rozboju0 miesięcy 23 dni temu
Rudnicki już 2 lata nie jest szefem sztabu WOŚP. Przynajmniej oficjalnie jest nim Drabczyk.
Anonim skomentował(a) Dzierżoniów: Nie żyje Paweł Adamowicz. Wiec pamięci – 14.01.2019.1 miesięcy 4 dni temu
kto kupował od niego ten złom, wiedział że to z kradzieży
jan skomentował(a) Złodziej studzienek zatrzymany2 miesięcy 2 dni temu
Wielu z nas poruszało się tymi drogami które zionęły niespodziewanymi otworami.Jako osoba wierząca użyje często używanego zwrotu '' Bug jedynie wie do ilu nieszczęść mogło dojść z zaistniałego dla nas niebezpieczeństwa. Proszę dopnijcie temu bydlakowi parę paragrafów i zamknijcie to ścierwo.
Motyka skomentował(a) Złodziej studzienek zatrzymany2 miesięcy 3 dni temu
Zmien foto, bo jakies starsze jeszce z Maćkiem jako trenerem...
Kibic. skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 9. kolejki II ligi mężczyzn gr. 12 miesięcy 29 dni temu
Miała być kasa z Genui, świetlana przyszłość i perspektywy. Tymczasem za rok derby z Pogonią Pieszyce, a jeszcze niedawno te dwa kluby dzieliły 3 (!) klasy rozgrywkowe. Panowie działacze - kupcie w Lidlu ćwierć kilo dobrej kawy i dwie paczki ciastek i pojedźcie do Pieszyc na rozmowy z zarządem Pogoni. Może nauczycie się od nich co nieco, jak prowadzić klub piłkarski...
Kibic z lat 90. skomentował(a) Lechia Dzierżoniów z ósmą porażką u siebie [35 foto + 1 video]4 godzin 4 minut 1 sekund temu


TWÓJ SERWIS REGIONALNY

Powiat Dzierżoniowski

Trwa nabór wniosków o dotacje do 5 tys. zł

Trwa nabór wniosków o dotacje do 5 tys. zł Powiat Dzierżoniowski

Przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych mogą się starać o dotacje do 5 tys. zł w ramach dwóch dolnośląskich programów. Spotkanie informacyjne odbyło się 7 września w Starostwie Powiatowym w Dzierżoniowie.

Spotkanie zorganizował Wydział Bezpieczeństwa i Spraw Obywatelskich Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie we współpracy z Dolnośląską Federacją Organizacji Pozarządowych – realizatorem programów. Wzięli w nim udział przedstawiciele organizacji pozarządowych i aktywni mieszkańcy powiatu dzierżoniowskiego.

Dolnośląskie Małe Granty

Do 13 września można składać wnioski w kolejnej edycji Dolnośląskich Małych Grantów. To program, który przewiduje wsparcie dla lokalnych inicjatyw obywatelskich. O dotacje mogą się starać grupy nieformalne, w skład których wchodzą minimum 3 osoby mieszkające na Dolnym Śląsku, które ukończyły 18 lat.

– W ramach „małych grantów” można zdobyć wsparcie finansowe m.in. na realizację wydarzeń kulturalnych, sportowych, turystycznych, edukacyjnych, a także działań na rzecz rodzin, dzieci i młodzieży, seniorów, osób niepełnosprawnych oraz ekologii i ochrony zwierząt – mówił prowadzący spotkanie Waldemar Weihs, prezes Fundacji „Merkury”.

Granty finansowane są przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Wsparcie jednego projektu nie może przekroczyć 5 tys. zł. Realizacja projektów musi się odbyć w terminie 27 września – 7 grudnia 2018 roku.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.malegranty.pl

Dolnośląski Fundusz Małych Inicjatyw
Natomiast w terminie do 15 września trwa nabór wniosków w innym programie dofinansowanym ze środków rządowego programu dotacyjnego – Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Dolnośląski Fundusz Małych Inicjatyw jest przeznaczony dla młodych organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych i samopomocowych. Jego celem jest finansowe i merytoryczne wsparcie dla lokalnych działań, realizowanych na terenie Dolnego Śląska i dla jego mieszkańców. Mogą to być na przykład: pikniki, warsztaty, akcje edukacyjne, wydarzenia kulturalne, sportowe, działania dla młodzieży, działania dla seniorów itp.

Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 5 tys. zł, a realizacja projektów powinna odbyć się w terminie 7 października – 7 grudnia 2018 r.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.maleinicjatywy.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl