2
Zmien foto, bo jakies starsze jeszce z Maćkiem jako trenerem...
Kibic. skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 9. kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 22 dni temu
Miała być kasa z Genui, świetlana przyszłość i perspektywy. Tymczasem za rok derby z Pogonią Pieszyce, a jeszcze niedawno te dwa kluby dzieliły 3 (!) klasy rozgrywkowe. Panowie działacze - kupcie w Lidlu ćwierć kilo dobrej kawy i dwie paczki ciastek i pojedźcie do Pieszyc na rozmowy z zarządem Pogoni. Może nauczycie się od nich co nieco, jak prowadzić klub piłkarski...
Kibic z lat 90. skomentował(a) Lechia Dzierżoniów z ósmą porażką u siebie [35 foto + 1 video]0 miesięcy 23 dni temu
Dlaczego Lukasz Bienias nie jest juz prezesem Lechii ? Ja od lat w Polsce nie mieszkam ale jestem kibicem Lechii i widze ze Lechia od tego sezonu bardzo doluje sportowo oczywiscie i to nie tylko pierwsza druzyna gdzie nie bylo po odejsciu z pierwszego zespolu paru zawodnikow zadnych wartosciowch wzmocnien tak jak to bywalo w poprzednich latach ale rowniez mlodziez jak to jest ze klub ktory byl czy nadal jest stawiany za wzor pracy z mlodzieza ma takie osiagniecia ? bo czym tu sie chwalic jesli druzyna juniora mlodszego w sezonie zdobywa tylko 2 punkty Czy ktos moze napisac dlaczego nastapila zmiana prezesa ? pytam bo nie bylo o zmianie prezesa zadnej wzmianki nie kazda zmiana jak do tej pory widac wychodzi na dobre ale to moja opinia ja oczywiscie nowemu prezesowi zycze sukcesow i mam nadzieje ze Lechia sportowo wroci na wlasciwe miejsce
Wojtek skomentował(a) Lechia Dzierżoniów z ósmą porażką u siebie [35 foto + 1 video]0 miesięcy 23 dni temu
Szukaj na portalach, którym UM płaci. :)
Anonim skomentował(a) Przed nami Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości0 miesięcy 26 dni temu
Gdzie są wyniki/?
wiesiek skomentował(a) Przed nami Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości0 miesięcy 27 dni temu
Zarząd i Trener do Dymisji i to jak najszybciej!!!!
Kibic Lechii skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów1 miesięcy 1 dni temu
Marnowanie pieniędzy. Żadnych kibiców na meczu, tragiczne wyniki i tragiczna organizacja okołomeczowa. Przynajmniej w IV będą ciekawe mecze z Bielawą i Świdnicą :)
Anonim skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów1 miesięcy 1 dni temu
IVliga, IVliga MZKS
Anonim skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów1 miesięcy 1 dni temu
nie jestem polakiem ale ..będę jak brał udział ..!!!!
Adrian Rus skomentował(a) Pieszyce: Zapraszamy na obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości1 miesięcy 2 dni temu
Nie jesteśmy na Dobie! Tylko INFODDZ. W policji nauczyli tylko kopiuj/wklej?
Anonim skomentował(a) Podsumowanie akcji „Znicz 2018”1 miesięcy 6 dni temu


REKLAMA

Powiat Dzierżoniowski

Trwa nabór wniosków o dotacje do 5 tys. zł

Trwa nabór wniosków o dotacje do 5 tys. zł Powiat Dzierżoniowski

Przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych mogą się starać o dotacje do 5 tys. zł w ramach dwóch dolnośląskich programów. Spotkanie informacyjne odbyło się 7 września w Starostwie Powiatowym w Dzierżoniowie.

Spotkanie zorganizował Wydział Bezpieczeństwa i Spraw Obywatelskich Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie we współpracy z Dolnośląską Federacją Organizacji Pozarządowych – realizatorem programów. Wzięli w nim udział przedstawiciele organizacji pozarządowych i aktywni mieszkańcy powiatu dzierżoniowskiego.

Dolnośląskie Małe Granty

Do 13 września można składać wnioski w kolejnej edycji Dolnośląskich Małych Grantów. To program, który przewiduje wsparcie dla lokalnych inicjatyw obywatelskich. O dotacje mogą się starać grupy nieformalne, w skład których wchodzą minimum 3 osoby mieszkające na Dolnym Śląsku, które ukończyły 18 lat.

– W ramach „małych grantów” można zdobyć wsparcie finansowe m.in. na realizację wydarzeń kulturalnych, sportowych, turystycznych, edukacyjnych, a także działań na rzecz rodzin, dzieci i młodzieży, seniorów, osób niepełnosprawnych oraz ekologii i ochrony zwierząt – mówił prowadzący spotkanie Waldemar Weihs, prezes Fundacji „Merkury”.

Granty finansowane są przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Wsparcie jednego projektu nie może przekroczyć 5 tys. zł. Realizacja projektów musi się odbyć w terminie 27 września – 7 grudnia 2018 roku.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.malegranty.pl

Dolnośląski Fundusz Małych Inicjatyw
Natomiast w terminie do 15 września trwa nabór wniosków w innym programie dofinansowanym ze środków rządowego programu dotacyjnego – Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Dolnośląski Fundusz Małych Inicjatyw jest przeznaczony dla młodych organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych i samopomocowych. Jego celem jest finansowe i merytoryczne wsparcie dla lokalnych działań, realizowanych na terenie Dolnego Śląska i dla jego mieszkańców. Mogą to być na przykład: pikniki, warsztaty, akcje edukacyjne, wydarzenia kulturalne, sportowe, działania dla młodzieży, działania dla seniorów itp.

Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 5 tys. zł, a realizacja projektów powinna odbyć się w terminie 7 października – 7 grudnia 2018 r.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.maleinicjatywy.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl