2
Fajnie że grają młodym składem tylko żeby nie skończyło się to spadkiem.
Anonim skomentował(a) Zapraszamy na sobotni mecz Bielawianki Bielawa0 miesięcy 2 dni temu
Gratulacje Panie Bienias. Kawał dobrej roboty
Rychu skomentował(a) Weszliśmy w dorosłość ;)0 miesięcy 4 dni temu
Łukasz w styczniu zrezygnował i nie ma go w klubie od tego czasu.
Krzysiek skomentował(a) Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto]0 miesięcy 9 dni temu
Masakra się dziej i tyle. Pewnie zarząd do wyborów się szykuje. Zobaczymy ilu z zarządu będzie startować by na stołek wskoczyć.
Anonim skomentował(a) Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto]0 miesięcy 12 dni temu
Co się dzieje w Lechii? Łukasz ogłosił stronę nieoficjalną... juniorzy odchodzą do Bielawianki. Zespół klejony na siłę. Nawet Borowy zagrał w sparingu Bielawianki. O co tu chodzi? Chcą kontrolowanie spuścić klub do IV ligi?
ja skomentował(a) Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto]0 miesięcy 12 dni temu
PiSowski komisarzyna dalej z pijakiem trzyma
Anonim skomentował(a) 74. rocznica Powstania Warszawskiego0 miesięcy 15 dni temu
"kradzieże i włamania przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich" - kradli rowery sędziom sprzed sądu? ;-) A tak na poważnie, to wiecie dlaczego jest taka plaga kradzieży zwłaszcza drobnych? Ano dlatego, że mamy głupi przepis prawny który stanowi że kradzież do kwoty bodaj około 800 złotych to wykroczenie a nie przestępstwo podczas gdy wyłudzenie nawet jednej złotówki to jest przestępstwo: http://pamietnikwindykatora.pl/2014/10/16/wyludzenie-niskiej-kwoty/ Z tym, że jak udowodnia serię kradzieży to sumują szkody.
Grzesiek skomentował(a) Dwóch nieletnich będzie odpowiadać za liczne kradzieże i włamania przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.0 miesięcy 18 dni temu
Proszę zainteresować się gościem który codziennie mimo zakazów jeździ ciągnikiem siodłowym z naczepą rano i popołudniu. Może ma specjalne pozwolenie ale w trosce o mieszczkańców ul. Okrzei oraz innych osób proszę to sprawdzić zanim się coś stanie. Zakaz to zakaz a on łamie przepisy w biały dzień.
Boję się o dziecko skomentował(a) Posterunku Policji w Piławie Górnej po remoncie0 miesięcy 21 dni temu
Dramat. Rozjebali ich jak rolnik gnój po polu.
Howard Web skomentował(a) Przegrana 10:0 Lechii w meczu kontrolnym0 miesięcy 23 dni temu
Kibice Lechii śmiali się że Bielawianka gra z wiochami, a teraz ta wiocha poniżyła ich na własnym boisku :D
kibice Lechii XD skomentował(a) Przegrana 10:0 Lechii w meczu kontrolnym0 miesięcy 26 dni temu


REKLAMA

Dzierżoniów

TRAKT 2018 – podsumowanie

TRAKT 2018 - podsumowanie Dzierżoniów Kolarstwo  sport kolarstwo Dzierżoniów

W niedzielę 6 maja 2018 roku, przy pięknej słonecznej pogodzie, odbył się Terenowy Rajd Amatorów Kolarstwa i Turystyki TRAKT 2018. Już po godzinie 8:00 na dzierżoniowskim rynku zaczęli pojawiać się pierwsi uczestnicy, aby zapisać się na jedną z wybranych tras.

Po przeliczeniu wszystkich list startowych, łącznie ze zgłoszeniami od grup zorganizowanych, okazało się, że w imprezie wzięło udział rekordowe 1901 osób. Najstarszym uczestnikiem TRAKT-u był Pan Józef Wojdas – 90 lat, dla którego przewidziano nagrodę w postaci bonu do wykorzystania w salonie optycznym ufundowany przez firmę „Optyk na Świdnickiej”. Bon jest do odebrania w siedzibie firmy przy ul. Świdnickiej 1 w Dzierżoniowie.

TRAKT, jako idealna propozycja dla osób lubiących poznawać w aktywny sposób okoliczne tereny, przyciągnął przedstawicieli różnych środowisk: uczniów dzierżoniowskich szkół, członków Polskiego Związku Niewidomych, uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej, a także tradycyjnie już naszych sąsiadów z Czech.

Osoby, które wzięły udział w wydarzeniu miały do wyboru 3 trasy piesze (TRAKT Smoka, 12 km – Nordic Walking, 25 km – Górska) 8 tras rowerowych (10 km, 20 km, 30 km, 40 km, 50 km, 55 km – Górska, 60 km, 100 km) oraz 1 trasę motocyklową. Wszystkie trasy swój początek miały na dzierżoniowskim rynku.

Podczas zapisów uczestnicy otrzymywali pamiątkowe koszulki, słodki poczęstunek na drogę, a także brali udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Nagrodą główną w losowaniu był rower turystyczny ufundowany przez sklep sportowy K2 w Dzierżoniowie. Niestety nie zgłosił się szczęśliwy zwycięzca nagrody głównej, w związku z czym wkrótce zostanie ogłoszony przez Wydział Promocji Urzędu Miasta w Dzierżoniowie konkurs, w którym będzie ona do wygrania. Zachęcamy zatem do śledzenia strony internetowej naszego miasta.

Najwięcej osób uczestniczyło w trasie rowerowej 10 km (441 osób) oraz trasie rowerowej 20 km (387 osób). Już tradycyjnie dużą popularnością cieszyły się także trasa rowerowa
30 km oraz Trakt Smoka.

Liczba uczestników na poszczególnych trasach TRAKT-u:
Trakt smoka – 266 osób
Trasa piesza 12 km – 117 osób
Trasa piesza 25 km – 95 osób
Trasa motocyklowa – 62 osoby
Trasa rowerowa 10 km – 441 osób
Trasa rowerowa 20 km – 387 osób
Trasa rowerowa 30 km –260 osób
Trasa rowerowa 40 km –107 osób
Trasa rowerowa 50 km – 92 osoby
Trasa rowerowa 55 km – 13 osób
Trasa rowerowa 60 km – 32 osoby
Trasa rowerowa 100 km – 29 osób

Po pokonaniu wybranej trasy uczestnicy spotkali się na terenie Targowiska Miejskiego w Dzierżoniowie, gdzie na każdego czekał ciepły posiłek, a na sam koniec imprezy odbył się koncert zespołu Power Play.

Organizatorami imprezy byli Miasto Dzierżoniów oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, a finansowana ona była ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015-2020.

 


Galeria - TRAKT 2018 – podsumowanie Dzierżoniów


TRAKT 2018 – podsumowanie | Dzierżoniów TRAKT 2018 – podsumowanie | Dzierżoniów TRAKT 2018 – podsumowanie | Dzierżoniów TRAKT 2018 – podsumowanie | Dzierżoniów TRAKT 2018 – podsumowanie | Dzierżoniów TRAKT 2018 – podsumowanie | Dzierżoniów TRAKT 2018 – podsumowanie | Dzierżoniów TRAKT 2018 – podsumowanie | Dzierżoniów TRAKT 2018 – podsumowanie | Dzierżoniów TRAKT 2018 – podsumowanie | Dzierżoniów TRAKT 2018 – podsumowanie | Dzierżoniów TRAKT 2018 – podsumowanie | Dzierżoniów TRAKT 2018 – podsumowanie | Dzierżoniów TRAKT 2018 – podsumowanie | Dzierżoniów TRAKT 2018 – podsumowanie | Dzierżoniów TRAKT 2018 – podsumowanie | Dzierżoniów TRAKT 2018 – podsumowanie | Dzierżoniów TRAKT 2018 – podsumowanie | Dzierżoniów
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl