2
Rudnicki już 2 lata nie jest szefem sztabu WOŚP. Przynajmniej oficjalnie jest nim Drabczyk.
Anonim skomentował(a) Dzierżoniów: Nie żyje Paweł Adamowicz. Wiec pamięci – 14.01.2019.0 miesięcy 2 dni temu
kto kupował od niego ten złom, wiedział że to z kradzieży
jan skomentował(a) Złodziej studzienek zatrzymany1 miesięcy 1 dni temu
Wielu z nas poruszało się tymi drogami które zionęły niespodziewanymi otworami.Jako osoba wierząca użyje często używanego zwrotu '' Bug jedynie wie do ilu nieszczęść mogło dojść z zaistniałego dla nas niebezpieczeństwa. Proszę dopnijcie temu bydlakowi parę paragrafów i zamknijcie to ścierwo.
Motyka skomentował(a) Złodziej studzienek zatrzymany1 miesięcy 1 dni temu
Zmien foto, bo jakies starsze jeszce z Maćkiem jako trenerem...
Kibic. skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 9. kolejki II ligi mężczyzn gr. 11 miesięcy 28 dni temu
Miała być kasa z Genui, świetlana przyszłość i perspektywy. Tymczasem za rok derby z Pogonią Pieszyce, a jeszcze niedawno te dwa kluby dzieliły 3 (!) klasy rozgrywkowe. Panowie działacze - kupcie w Lidlu ćwierć kilo dobrej kawy i dwie paczki ciastek i pojedźcie do Pieszyc na rozmowy z zarządem Pogoni. Może nauczycie się od nich co nieco, jak prowadzić klub piłkarski...
Kibic z lat 90. skomentował(a) Lechia Dzierżoniów z ósmą porażką u siebie [35 foto + 1 video]1 miesięcy 29 dni temu
Dlaczego Lukasz Bienias nie jest juz prezesem Lechii ? Ja od lat w Polsce nie mieszkam ale jestem kibicem Lechii i widze ze Lechia od tego sezonu bardzo doluje sportowo oczywiscie i to nie tylko pierwsza druzyna gdzie nie bylo po odejsciu z pierwszego zespolu paru zawodnikow zadnych wartosciowch wzmocnien tak jak to bywalo w poprzednich latach ale rowniez mlodziez jak to jest ze klub ktory byl czy nadal jest stawiany za wzor pracy z mlodzieza ma takie osiagniecia ? bo czym tu sie chwalic jesli druzyna juniora mlodszego w sezonie zdobywa tylko 2 punkty Czy ktos moze napisac dlaczego nastapila zmiana prezesa ? pytam bo nie bylo o zmianie prezesa zadnej wzmianki nie kazda zmiana jak do tej pory widac wychodzi na dobre ale to moja opinia ja oczywiscie nowemu prezesowi zycze sukcesow i mam nadzieje ze Lechia sportowo wroci na wlasciwe miejsce
Wojtek skomentował(a) Lechia Dzierżoniów z ósmą porażką u siebie [35 foto + 1 video]1 miesięcy 29 dni temu
Szukaj na portalach, którym UM płaci. :)
Anonim skomentował(a) Przed nami Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości2 miesięcy 1 dni temu
Gdzie są wyniki/?
wiesiek skomentował(a) Przed nami Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości2 miesięcy 2 dni temu
Zarząd i Trener do Dymisji i to jak najszybciej!!!!
Kibic Lechii skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów2 miesięcy 6 dni temu
Marnowanie pieniędzy. Żadnych kibiców na meczu, tragiczne wyniki i tragiczna organizacja okołomeczowa. Przynajmniej w IV będą ciekawe mecze z Bielawą i Świdnicą :)
Anonim skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów2 miesięcy 6 dni temu


REKLAMA

Dzierżoniów

TRAKT 2018 – podsumowanie

TRAKT 2018 - podsumowanie Dzierżoniów Kolarstwo  sport kolarstwo Dzierżoniów

W niedzielę 6 maja 2018 roku, przy pięknej słonecznej pogodzie, odbył się Terenowy Rajd Amatorów Kolarstwa i Turystyki TRAKT 2018. Już po godzinie 8:00 na dzierżoniowskim rynku zaczęli pojawiać się pierwsi uczestnicy, aby zapisać się na jedną z wybranych tras.

Po przeliczeniu wszystkich list startowych, łącznie ze zgłoszeniami od grup zorganizowanych, okazało się, że w imprezie wzięło udział rekordowe 1901 osób. Najstarszym uczestnikiem TRAKT-u był Pan Józef Wojdas – 90 lat, dla którego przewidziano nagrodę w postaci bonu do wykorzystania w salonie optycznym ufundowany przez firmę „Optyk na Świdnickiej”. Bon jest do odebrania w siedzibie firmy przy ul. Świdnickiej 1 w Dzierżoniowie.

TRAKT, jako idealna propozycja dla osób lubiących poznawać w aktywny sposób okoliczne tereny, przyciągnął przedstawicieli różnych środowisk: uczniów dzierżoniowskich szkół, członków Polskiego Związku Niewidomych, uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej, a także tradycyjnie już naszych sąsiadów z Czech.

Osoby, które wzięły udział w wydarzeniu miały do wyboru 3 trasy piesze (TRAKT Smoka, 12 km – Nordic Walking, 25 km – Górska) 8 tras rowerowych (10 km, 20 km, 30 km, 40 km, 50 km, 55 km – Górska, 60 km, 100 km) oraz 1 trasę motocyklową. Wszystkie trasy swój początek miały na dzierżoniowskim rynku.

Podczas zapisów uczestnicy otrzymywali pamiątkowe koszulki, słodki poczęstunek na drogę, a także brali udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Nagrodą główną w losowaniu był rower turystyczny ufundowany przez sklep sportowy K2 w Dzierżoniowie. Niestety nie zgłosił się szczęśliwy zwycięzca nagrody głównej, w związku z czym wkrótce zostanie ogłoszony przez Wydział Promocji Urzędu Miasta w Dzierżoniowie konkurs, w którym będzie ona do wygrania. Zachęcamy zatem do śledzenia strony internetowej naszego miasta.

Najwięcej osób uczestniczyło w trasie rowerowej 10 km (441 osób) oraz trasie rowerowej 20 km (387 osób). Już tradycyjnie dużą popularnością cieszyły się także trasa rowerowa
30 km oraz Trakt Smoka.

Liczba uczestników na poszczególnych trasach TRAKT-u:
Trakt smoka – 266 osób
Trasa piesza 12 km – 117 osób
Trasa piesza 25 km – 95 osób
Trasa motocyklowa – 62 osoby
Trasa rowerowa 10 km – 441 osób
Trasa rowerowa 20 km – 387 osób
Trasa rowerowa 30 km –260 osób
Trasa rowerowa 40 km –107 osób
Trasa rowerowa 50 km – 92 osoby
Trasa rowerowa 55 km – 13 osób
Trasa rowerowa 60 km – 32 osoby
Trasa rowerowa 100 km – 29 osób

Po pokonaniu wybranej trasy uczestnicy spotkali się na terenie Targowiska Miejskiego w Dzierżoniowie, gdzie na każdego czekał ciepły posiłek, a na sam koniec imprezy odbył się koncert zespołu Power Play.

Organizatorami imprezy byli Miasto Dzierżoniów oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, a finansowana ona była ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015-2020.

 


Galeria - TRAKT 2018 – podsumowanie Dzierżoniów


TRAKT 2018 – podsumowanie | Dzierżoniów TRAKT 2018 – podsumowanie | Dzierżoniów TRAKT 2018 – podsumowanie | Dzierżoniów TRAKT 2018 – podsumowanie | Dzierżoniów TRAKT 2018 – podsumowanie | Dzierżoniów TRAKT 2018 – podsumowanie | Dzierżoniów TRAKT 2018 – podsumowanie | Dzierżoniów TRAKT 2018 – podsumowanie | Dzierżoniów TRAKT 2018 – podsumowanie | Dzierżoniów TRAKT 2018 – podsumowanie | Dzierżoniów TRAKT 2018 – podsumowanie | Dzierżoniów TRAKT 2018 – podsumowanie | Dzierżoniów TRAKT 2018 – podsumowanie | Dzierżoniów TRAKT 2018 – podsumowanie | Dzierżoniów TRAKT 2018 – podsumowanie | Dzierżoniów TRAKT 2018 – podsumowanie | Dzierżoniów TRAKT 2018 – podsumowanie | Dzierżoniów TRAKT 2018 – podsumowanie | Dzierżoniów
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl