Bielawa

Srebrne synchronki

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W dniach 16-17.03 na pięknym obiekcie „Zatoka Sportu” w Łodzi , bielawskie synchronki otworzyły sezon 2019 , startując w I eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Nasze zawodniczki pięknie się zaprezentowały wśród blisko 90 startujących dziewcząt.

Bielawianki zdobyły medal SREBRNY w konkurencji TEAM ( Ardelli Maja, Wiśniewska Maja, Remin Iga, Olesiejko Natasza, Zarzycka Hania, Mazur Kasia, Mika Rozalia, Kumiec Nikola i rez. Kozłowska Maja i Czapiga Ola), ten sam skład zdobył też medal SREBRNY w konkurencji KOMBINACJE. W konkurencji DUETÓW nasze Majki: Ardelli i Wiśniewska zdobyły 4m o włos ocirając się o podium a w konkurencji SOLO dziewczęta pięknie zaprezentowały swoje układy. Bardzo cieszy udany debiut naszego 2 zespołu w składzie( Kumiec Klara, Szczepańczyk Amelia, Kantarek Laura, Markowska Julia , Kozłowska Ola, Maciejewska Julia) które zdobyły w konkurencji Team 7m.

Tak optymistyczne otwarcie sezonu mobilizuje do dalszej wytężonej pracy, a dziewczęta harują naprawdę ciężko. Warto dodać że nasza zawodniczka Hanna Zarzycka łączy treningi klubowe z wyjazdami na szkolenia Kadry Narodowej do której jest powołana.

Nasze wyjazdy na zawody i zgrupowania, i treningi , oraz piękne stroje są możliwe dzięki dotacji z Urzędu Gminy Bielawa oraz Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie .

Dziękujemy wszystkim za wsparcie .


Galeria - Srebrne synchronki Bielawa


Srebrne synchronki | Bielawa Srebrne synchronki | Bielawa Srebrne synchronki | Bielawa Srebrne synchronki | Bielawa
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl