2
Kibice Lechii śmiali się że Bielawianka gra z wiochami, a teraz ta wiocha poniżyła ich na własnym boisku :D
kibice Lechii XD skomentował(a) Przegrana 10:0 Lechii w meczu kontrolnym19 godzin 53 minut 2 sekund temu
Kiedy bedzie znajomy sklad na przyszle mecze??
OP skomentował(a) Lechia Dzierżoniów. Przygotowania w toku.0 miesięcy 4 dni temu
To prawda. Łukasz robił i robi fajny portal (teraz nieoficjalny). A oficjalnego to klub nie ma, przynajmniej na taki nie trafiłem.
bnbn skomentował(a) Kto przyjdzie, kto odejdzie w Lechii Dzierżoniów ?0 miesięcy 8 dni temu
Te zawody w nagłośnienie oraz inne atrakcje zaopatrywała firma https://kreatorzyimprez.pl/zaopatrzenie-imprez/ serdecznie polecam!
Zosia skomentował(a) Szkolna Kronika Sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mościsku – Rok szkolny 2017/20180 miesięcy 10 dni temu
Już zaczynają się antagonizmy w kierunku "nieoficjalnego" portalu. A jest jakiś oficjalny? Wielki szacun dla Łukasza, że przez tyle lat prowadzi stronę Lechii. Nikt nie zdaje sobie sprawy ile to wyrzeczeń, no i poświęconego czasu. Nawet kluby z II czy I ligi nie mają tak treściwych stron.
qqqqqqqqqqqqqqqq skomentował(a) Kto przyjdzie, kto odejdzie w Lechii Dzierżoniów ?0 miesięcy 10 dni temu
no to promocja hehe a rodzice zapłacą bo samego dziecka nie puszczą hehe porażka
Anonim skomentował(a) PROMOCJA NA BASENIE MIEJSKIM AQUARIUS W BIELAWIE0 miesięcy 11 dni temu
6-15 więc ramy czasowe !!! Gamoń napisał inf na plakacie.
Jakie to jest piękne, portal infoddz wie więcej o zawodnikach i klubie, niż oni sami o sobie... Może czas przestać bazować na nieoficjalnym portalu?
Pozdrawiam. skomentował(a) Kto przyjdzie, kto odejdzie w Lechii Dzierżoniów ?0 miesięcy 13 dni temu
To się robi jakis portal plotkarski :)
Oop skomentował(a) Kto przyjdzie, kto odejdzie w Lechii Dzierżoniów ?0 miesięcy 16 dni temu
Co ten chłoptaś ma wspólnego z Dzierżoniowem?
autor skomentował(a) Poseł Jarosław Krajewski w Dzierżoniowie 9.06.2018r.0 miesięcy 29 dni temu

Bielawa

Skandal w Nowej Rudzie na meczu juniorów Bielawianki

Wazne (1)

22 kwietnia w Nowej Rudzie rozegrano mecz na szczycie w lidze okręgowej Juniorów starszych pomiędzy Piastem, a naszym zespołem. Już przed meczem okazało się, że trójka sędziowska nie dotarła na spotkanie co wywołało dużo emocji. Jednak emocje były dopiero przed nami. Gospodarze klubu bez przeprowadzenia losowania (tak mówi regulamin DolZPN w razie nie przybycia sędziów) wyznaczyli swoją trójkę sędziowską.

Pierwsza połowa to wyrównana gra z obu stron. Po stracie w środkowej części boiska gospodarze wyprowadzają akcję dzięki, której zdobywają prowadzenie. My w tej części gry mamy dwie świetne sytuacje do wyrównania, ale szczęścia zabrakło Węgielnikowi.

W 30 minucie na czystą pozycję wychodzi Paszkowski, ale jest faulowany w ostatniej chwili przez zawodnika Piasta – ewidentna czerwona kartka jednak okazuje się, że „sędzia nie posiada kartek!!!

W 35 minucie w polu karnym Piasta zawodnik tej drużyny zagrywa ręką- ewidentny karny (zawodnik sam potwierdza ten fakt), ale „sędzia” nie widzi przewinienia. Faulowany jest brutalnie jeszcze kilka razy Purzycki… bez konsekwencji. Te sytuacje doprowadziły do wielkiego spięcia na boisku z obu stron. Co chwila sędzia musiał uspokajać zawodników obu drużyn i nie radził sobie z emocjami na boisku.

Druga połowa to już duża dominacja naszego zespołu. Oczywiście co chwila sędzia musi przerywać spotkanie, uspokajając obie drużyny, pokazuje kilka żółtych kartek, które zorganizował w przerwie.

Jednak to co dzieje się w 86 minucie przy miażdżącym natarciu Bielawianki nie powinno mieć miejsca na żadnym poziomie rozgrywkowym.

Wszystko zaczyna się po faulu na Eliasiku. Dochodzi do kłótni, a za chwilę do kompletnej bójki obu drużyn, a na boisko z trybun wbiega na pomoc kilku krewkich kibiców gospodarzy atakując naszych zawodników. Sytuacja zrobiła się bardzo niebezpieczna wobec powyższego trener naszego zespołu zarządził zejście do szatni. Na miejsce wezwano policję. Sędzia mimo, że w grze nie pokazał czerwonych kartek w protokole zanotował ich, aż trzy!!! w tym jedną dla naszego zawodnika.

Sędzia słusznie nie wznowił już meczu. W protokole znalazł się zapis ze zdarzeń na boisku i informacja o wtargnięciu kibiców, którą potwierdził podpisem kierownik gospodarzy.