2
Fajnie że grają młodym składem tylko żeby nie skończyło się to spadkiem.
Anonim skomentował(a) Zapraszamy na sobotni mecz Bielawianki Bielawa23 godzin 54 minut 32 sekund temu
Gratulacje Panie Bienias. Kawał dobrej roboty
Rychu skomentował(a) Weszliśmy w dorosłość ;)0 miesięcy 2 dni temu
Łukasz w styczniu zrezygnował i nie ma go w klubie od tego czasu.
Krzysiek skomentował(a) Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto]0 miesięcy 7 dni temu
Masakra się dziej i tyle. Pewnie zarząd do wyborów się szykuje. Zobaczymy ilu z zarządu będzie startować by na stołek wskoczyć.
Anonim skomentował(a) Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto]0 miesięcy 10 dni temu
Co się dzieje w Lechii? Łukasz ogłosił stronę nieoficjalną... juniorzy odchodzą do Bielawianki. Zespół klejony na siłę. Nawet Borowy zagrał w sparingu Bielawianki. O co tu chodzi? Chcą kontrolowanie spuścić klub do IV ligi?
ja skomentował(a) Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto]0 miesięcy 11 dni temu
PiSowski komisarzyna dalej z pijakiem trzyma
Anonim skomentował(a) 74. rocznica Powstania Warszawskiego0 miesięcy 13 dni temu
"kradzieże i włamania przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich" - kradli rowery sędziom sprzed sądu? ;-) A tak na poważnie, to wiecie dlaczego jest taka plaga kradzieży zwłaszcza drobnych? Ano dlatego, że mamy głupi przepis prawny który stanowi że kradzież do kwoty bodaj około 800 złotych to wykroczenie a nie przestępstwo podczas gdy wyłudzenie nawet jednej złotówki to jest przestępstwo: http://pamietnikwindykatora.pl/2014/10/16/wyludzenie-niskiej-kwoty/ Z tym, że jak udowodnia serię kradzieży to sumują szkody.
Grzesiek skomentował(a) Dwóch nieletnich będzie odpowiadać za liczne kradzieże i włamania przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.0 miesięcy 17 dni temu
Proszę zainteresować się gościem który codziennie mimo zakazów jeździ ciągnikiem siodłowym z naczepą rano i popołudniu. Może ma specjalne pozwolenie ale w trosce o mieszczkańców ul. Okrzei oraz innych osób proszę to sprawdzić zanim się coś stanie. Zakaz to zakaz a on łamie przepisy w biały dzień.
Boję się o dziecko skomentował(a) Posterunku Policji w Piławie Górnej po remoncie0 miesięcy 19 dni temu
Dramat. Rozjebali ich jak rolnik gnój po polu.
Howard Web skomentował(a) Przegrana 10:0 Lechii w meczu kontrolnym0 miesięcy 21 dni temu
Kibice Lechii śmiali się że Bielawianka gra z wiochami, a teraz ta wiocha poniżyła ich na własnym boisku :D
kibice Lechii XD skomentował(a) Przegrana 10:0 Lechii w meczu kontrolnym0 miesięcy 25 dni temu


REKLAMA

Dzierżoniów

Rozpoczęli współpracę z firmą

Zespół Szkół nr 1 w Dzierżoniowie podpisał umowę o współpracy dydaktycznej z firmą Frankonia Poland Sp. z o.o. Umożliwi ona lepsze przygotowanie młodzieży do podjęcia pracy zawodowej.

ZSnr1

27 kwietnia, podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego dla klas maturalnych, w dzierżoniowskiej Radiobudzie, czyli w Zespole Szkół nr 1, nastąpiło podpisanie umowy o współpracy dydaktycznej pomiędzy firmą Frankonia Poland Sp. z o.o. a Zespołem Szkół nr 1 im. prof. Wilhelma Rotkiewicza w Dzierżoniowie. Umowę podpisali prezes firmy Krzysztof Zawadzki i dyrektor szkoły Aleksander Koszela.

Obie strony zobowiązały się do współpracy w zakresie edukacji zawodowej uczniów szkoły w celu ich optymalnego przygotowania do pracy zawodowej. Frankonia Poland wyraziła też wolę wspierania kształcenia zawodowego poprzez objęcie patronatem wybranych klas w zawodach technik mechanik i technik mechatronik.

Umową objęto m.in. zajęcia praktyczne, praktyki i staże zawodowe prowadzone w firmie Frankonia Poland, dostosowywanie programów kształcenia zawodowego, prowadzenie szkoleń i wspieranie szkoły w zakresie rozwoju bazy dydaktycznej.

W uroczystości uczestniczyli: wicestarosta Marek Piorun, burmistrz Dzierżoniowa Dariusz Kucharski, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Dzierżoniowa Andrzej Wiczkowski, dyrektor Wydziału Edukacji i Kultury Starostwa Powiatowego Alicja Hromada oraz dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Monika Zawilak.

Współpraca z firmami to jedna z form, która pomaga powiatowym szkołom zawodowym lepiej kształcić pod potrzeby rynku pracy. Inne realizowane przez szkoły to m.in. praktyki zagraniczne.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl