Pieszyce

Remis na inaugurację

Pogoń Pieszyce Karolina Jaworzyna 23mar8PIE018

W pierwszym meczu rundy wiosennej sezonu 2018/2019 wałbrzyskiej klasy okręgowej Pogoń Pieszyce zremisowała na własnym boisku z Karoliną Jaworzyna Śląska 1-1 (0-1). Goście wzmocnieni obcokrajowcami okazali się trudnym przeciwnikiem obejmując prowadzenie w 16′ po golu Italo Rocha De Olivera. W drugiej połowie drużyna z Jaworzyny wyraźnie zaczęła grać na czas, jakby prowadziła co najmniej dwoma bramkami. Okazji do strzelenia goli nie brakowało po obu stronach. Jaworzyna mogła podwyższyć w 60′ na 2:0, ale rzutu karny zmarnował Łucyk. Pieszyczanie w 82′ zdołali wyrównać po strzale z 20 metrów Dominika Morawskiego. Dwie minuty przed końcowym gwizdkiem sędzia nie wskazał ewidentnej jedenastki dla Pogoni.

Pogoń: K. Rzepski – Drążczyk, Stańko, Barczyk, Korzeniowski – Jasiński, Gulik (78` Wojciechów), Morawski, B. Rzepski – Dziuba (46` Kołt), Sł. Gorząd

Remis na inaugurację | Pieszyce Remis na inaugurację | Pieszyce Remis na inaugurację | Pieszyce Remis na inaugurację | Pieszyce Remis na inaugurację | Pieszyce Remis na inaugurację | Pieszyce Remis na inaugurację | Pieszyce Remis na inaugurację | Pieszyce Remis na inaugurację | Pieszyce Remis na inaugurację | Pieszyce Remis na inaugurację | Pieszyce Remis na inaugurację | Pieszyce Remis na inaugurację | Pieszyce Remis na inaugurację | Pieszyce Remis na inaugurację | Pieszyce Remis na inaugurację | Pieszyce Remis na inaugurację | Pieszyce Remis na inaugurację | Pieszyce