Piłka nożna

Remis 1:1 Bielawianki na inaugurację sezonu

54514103 2005927532853505 1925383162477674496 O

16 marca w pierwszym meczu rundy wiosennej Bielawianka Bielawa zmierzyła się w meczu wyjazdowym z drużyną Sokoła Marcinkowice. Kibice oglądali nieciekawą pierwszą połowę, w której poza kilkoma sytuacjami nic szczególnego się nie działo. W drugiej odsłonie tego spotkania wynik na 1:0 otworzył debiutujący w barwach Bielawianki Maciej Aleksiuk. Niespełna 5 minut później gospodarze doprowadzili do wyrównania z rzutu karnego. Skutecznym egzekutorem jedenastki był debiutujący w barwach Sokoła Krzysiek Bialik. Choć spotkanie nabrało tępa wynik nie uległ już zmianie.

Bielawianka: Łukasz Malec – Maciej Aleksiuk (81’Daniel Chmielewski), Bartłomiej Cegiełka, Adam Kowalczyk, Mateusz Kuriata, Paweł Kuśmierek, Adrian Morasz, Bartosz Paszkowski, Piotr Prokop, Maciej Rakoczy.