2
To paranoja,skandal błanezada,kompromitacja.....wróble na dachu ,te zeszłoroczne z komisariatu z Bielawy ćwierkają ,że milcja zakazała,po przez OZPN-;Wrocław aby bez kibica.Niech prezesi prowicjalnego komisariatu się podadzą do dymisji,wraz dziewoją z tym źle upiętym warkoczę- mundurową jak im sié nie nie chce,albo przejdą do agencji ochrony.A co na to burmistrz !!. Niech się wypowie .Najlepiej zakazać i mieć spokój -milicjia .Prowicjonalne myślenie.Na mieście patrole stójkowych,rewizje sam.Broń maszynowa,krótka,długa itp.itk.Żenada.Powinna jeździć szczekaczka i informować,że meczu nie ma. A to wina klubu.Tak się traktuje kibica. A kobitę z bachorem to wpuścili.Nie tylko z W.wpuszczali,ale z B.też,znajomych- znajomych. Trza powiadomić Brudzińskiego i tyle, jakich ma prezesów milicji w Bielawie.Pismo w przygotowaniu przez adwokatów.Przeta klub nie miał żadnych zakazów,o ile mnie pamięć nie myli.Niech kibic bojkotuje mecze ,zresztą słyszał takie głosy przed zwartym kordonem stójkowych w wyposażeniu ochronnym do rozpędzania nie legalnych zgromadzeń ludzia.
Zawiedziony kibic. skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie0 miesięcy 1 dni temu
Żenada Bielawa. Mecz z wiceliderem bez kibiców. Klub nie potrafi zorganizować meczu na własnym terenie.
Olo skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie0 miesięcy 2 dni temu
Żenada jak potraktowali kibiców!!! Najpierw plakaty porozwieszane po całym mieście informujące o meczu, a później jakieś dziwne zakazy. Policji było tyle że mogliby na pewno zabezpieczyć nie jeden mecz na szczycie w ekstraklasie, a nie byli w stanie zabezpieczyć meczu czwartoligowego. Szok!! Mało tego, na miejscu zjawiła się pani która dowodzila tym całym zamieszaniem i zgodziła się na wpuszczanie 10 osób które miały być w formie ochrony ( dostali kamizelki) , szkoda tylko że wśród tycz dziesięciu osób były to osoby z Wałbrzycha. Ciekawe w jaki sposób nowy prezes zrekompensuje to kibica.
Kibic skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie0 miesięcy 2 dni temu
Ciekawe czy zrobi druzyne Bielawianki czy dalej bedzie to zaplecze Lechii
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 4 dni temu
Dobry wybór !
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 5 dni temu
Wreszcie nie ma sztuki Czesia !!! Mimo że jest Hałka nic się nie zmienia. Dalej będą rządzić te same osoby z drugiej linii ...POWODZENIA
kibic skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 5 dni temu
wyjebcie tego Markowskiego
Kibic Bielawy skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 5 dni temu
Czas pokaże czy to dobry wybór.
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 5 dni temu
Oby na plus dla Bielawianki
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 5 dni temu
Ach ta nasza dzierżoniowska młodzież
Klo skomentował(a) 107. miesięcznica tragedii smoleńskiej w Dzierżoniowie – 10.03.2019.0 miesięcy 13 dni temu


TWÓJ SERWIS REGIONALNY

News

Przedstawiciele Hufców ZHP na Zjeździe Chorągwi Dolnośląskiej

Przedstawiciele Hufców ZHP na Zjeździe Chorągwi Dolnośląskiej News Organizacje PP Warto przeczytać

27.10.2018 we Wrocławiu odbywał się XI Zjazd Chorągwi Dolnośląskiej ZHP. Wybrano na nim władze Chorągwi na czteroletnią kadencję do 2022 roku m.in. przedłużając mandat obecnej komendantce Chorągwi. W Zjeździe aktywnie uczestniczyli instruktorzy ZHP działający na terenie Powiatu Dzierżoniowskiego, delegaci z Hufców Łagiewniki i Ziemi Dzierżoniowskiej oraz członkowie ustępujących władz – Ryszard Gacek, Przemysław Kucharek, Tomasz Tkacz, Krystyna Waś i Krzysztof Wojtas. Druh Przemysław Kucharek został  wybrany Wiceprzewodniczącym Zjazdu.

W trakcie Zjazdu druh Ryszard Gacek otrzymał Honorową Odznakę „Zasłużony dla Chorągwi Dolnośląskiej” w stopniu złotym oraz odznakę 100-lecia ZHP od Poczty Harcerskiej „Szaniec” za propagowanie historii ruchu harcerskiego w Polsce.

Zjazd nie udzielił absolutorium tylko byłemu komendantowi Chorągwi Zbigniewowi Pawłowi Skupińskiemu. Do nowych władz Chorągwi zostali wybrani w pierwszym głosowaniu: Ryszard Gacek i Krzysztof Wojtas (Sąd Harcerski Chorągwi) oraz Adam Gacek (Komisja Rewizyjna Chorągwi – wiceprzewodniczący) i Andrea Wilk (Rada Chorągwi). Z kandydowania do Rady Chorągwi po dwóch przegranych głosowaniach wycofał się Tomasz Tkacz.

W ciągu roku planowany jest Nadzwyczajny Zjazd Chorągwi, który przyjmie nową Strategię Rozwoju Chorągwi Dolnośląskiej ZHP. W przyszłym roku także Hufce wybiorą swoje nowe władze na kolejną kadencję.

http://harcerstwoziemidzierzoniowskiej.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl