2
Rudnicki już 2 lata nie jest szefem sztabu WOŚP. Przynajmniej oficjalnie jest nim Drabczyk.
Anonim skomentował(a) Dzierżoniów: Nie żyje Paweł Adamowicz. Wiec pamięci – 14.01.2019.0 miesięcy 3 dni temu
kto kupował od niego ten złom, wiedział że to z kradzieży
jan skomentował(a) Złodziej studzienek zatrzymany1 miesięcy 2 dni temu
Wielu z nas poruszało się tymi drogami które zionęły niespodziewanymi otworami.Jako osoba wierząca użyje często używanego zwrotu '' Bug jedynie wie do ilu nieszczęść mogło dojść z zaistniałego dla nas niebezpieczeństwa. Proszę dopnijcie temu bydlakowi parę paragrafów i zamknijcie to ścierwo.
Motyka skomentował(a) Złodziej studzienek zatrzymany1 miesięcy 2 dni temu
Zmien foto, bo jakies starsze jeszce z Maćkiem jako trenerem...
Kibic. skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 9. kolejki II ligi mężczyzn gr. 11 miesięcy 29 dni temu
Miała być kasa z Genui, świetlana przyszłość i perspektywy. Tymczasem za rok derby z Pogonią Pieszyce, a jeszcze niedawno te dwa kluby dzieliły 3 (!) klasy rozgrywkowe. Panowie działacze - kupcie w Lidlu ćwierć kilo dobrej kawy i dwie paczki ciastek i pojedźcie do Pieszyc na rozmowy z zarządem Pogoni. Może nauczycie się od nich co nieco, jak prowadzić klub piłkarski...
Kibic z lat 90. skomentował(a) Lechia Dzierżoniów z ósmą porażką u siebie [35 foto + 1 video]1 miesięcy 30 dni temu
Dlaczego Lukasz Bienias nie jest juz prezesem Lechii ? Ja od lat w Polsce nie mieszkam ale jestem kibicem Lechii i widze ze Lechia od tego sezonu bardzo doluje sportowo oczywiscie i to nie tylko pierwsza druzyna gdzie nie bylo po odejsciu z pierwszego zespolu paru zawodnikow zadnych wartosciowch wzmocnien tak jak to bywalo w poprzednich latach ale rowniez mlodziez jak to jest ze klub ktory byl czy nadal jest stawiany za wzor pracy z mlodzieza ma takie osiagniecia ? bo czym tu sie chwalic jesli druzyna juniora mlodszego w sezonie zdobywa tylko 2 punkty Czy ktos moze napisac dlaczego nastapila zmiana prezesa ? pytam bo nie bylo o zmianie prezesa zadnej wzmianki nie kazda zmiana jak do tej pory widac wychodzi na dobre ale to moja opinia ja oczywiscie nowemu prezesowi zycze sukcesow i mam nadzieje ze Lechia sportowo wroci na wlasciwe miejsce
Wojtek skomentował(a) Lechia Dzierżoniów z ósmą porażką u siebie [35 foto + 1 video]1 miesięcy 30 dni temu
Szukaj na portalach, którym UM płaci. :)
Anonim skomentował(a) Przed nami Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości2 miesięcy 2 dni temu
Gdzie są wyniki/?
wiesiek skomentował(a) Przed nami Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości2 miesięcy 3 dni temu
Zarząd i Trener do Dymisji i to jak najszybciej!!!!
Kibic Lechii skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów2 miesięcy 7 dni temu
Marnowanie pieniędzy. Żadnych kibiców na meczu, tragiczne wyniki i tragiczna organizacja okołomeczowa. Przynajmniej w IV będą ciekawe mecze z Bielawą i Świdnicą :)
Anonim skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów2 miesięcy 7 dni temu


REKLAMA

News

Przedstawiciele Hufców ZHP na Zjeździe Chorągwi Dolnośląskiej

Przedstawiciele Hufców ZHP na Zjeździe Chorągwi Dolnośląskiej News Organizacje PP Warto przeczytać

27.10.2018 we Wrocławiu odbywał się XI Zjazd Chorągwi Dolnośląskiej ZHP. Wybrano na nim władze Chorągwi na czteroletnią kadencję do 2022 roku m.in. przedłużając mandat obecnej komendantce Chorągwi. W Zjeździe aktywnie uczestniczyli instruktorzy ZHP działający na terenie Powiatu Dzierżoniowskiego, delegaci z Hufców Łagiewniki i Ziemi Dzierżoniowskiej oraz członkowie ustępujących władz – Ryszard Gacek, Przemysław Kucharek, Tomasz Tkacz, Krystyna Waś i Krzysztof Wojtas. Druh Przemysław Kucharek został  wybrany Wiceprzewodniczącym Zjazdu.

W trakcie Zjazdu druh Ryszard Gacek otrzymał Honorową Odznakę „Zasłużony dla Chorągwi Dolnośląskiej” w stopniu złotym oraz odznakę 100-lecia ZHP od Poczty Harcerskiej „Szaniec” za propagowanie historii ruchu harcerskiego w Polsce.

Zjazd nie udzielił absolutorium tylko byłemu komendantowi Chorągwi Zbigniewowi Pawłowi Skupińskiemu. Do nowych władz Chorągwi zostali wybrani w pierwszym głosowaniu: Ryszard Gacek i Krzysztof Wojtas (Sąd Harcerski Chorągwi) oraz Adam Gacek (Komisja Rewizyjna Chorągwi – wiceprzewodniczący) i Andrea Wilk (Rada Chorągwi). Z kandydowania do Rady Chorągwi po dwóch przegranych głosowaniach wycofał się Tomasz Tkacz.

W ciągu roku planowany jest Nadzwyczajny Zjazd Chorągwi, który przyjmie nową Strategię Rozwoju Chorągwi Dolnośląskiej ZHP. W przyszłym roku także Hufce wybiorą swoje nowe władze na kolejną kadencję.

http://harcerstwoziemidzierzoniowskiej.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl