2
To paranoja,skandal błanezada,kompromitacja.....wróble na dachu ,te zeszłoroczne z komisariatu z Bielawy ćwierkają ,że milcja zakazała,po przez OZPN-;Wrocław aby bez kibica.Niech prezesi prowicjalnego komisariatu się podadzą do dymisji,wraz dziewoją z tym źle upiętym warkoczę- mundurową jak im sié nie nie chce,albo przejdą do agencji ochrony.A co na to burmistrz !!. Niech się wypowie .Najlepiej zakazać i mieć spokój -milicjia .Prowicjonalne myślenie.Na mieście patrole stójkowych,rewizje sam.Broń maszynowa,krótka,długa itp.itk.Żenada.Powinna jeździć szczekaczka i informować,że meczu nie ma. A to wina klubu.Tak się traktuje kibica. A kobitę z bachorem to wpuścili.Nie tylko z W.wpuszczali,ale z B.też,znajomych- znajomych. Trza powiadomić Brudzińskiego i tyle, jakich ma prezesów milicji w Bielawie.Pismo w przygotowaniu przez adwokatów.Przeta klub nie miał żadnych zakazów,o ile mnie pamięć nie myli.Niech kibic bojkotuje mecze ,zresztą słyszał takie głosy przed zwartym kordonem stójkowych w wyposażeniu ochronnym do rozpędzania nie legalnych zgromadzeń ludzia.
Zawiedziony kibic. skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie0 miesięcy 2 dni temu
Żenada Bielawa. Mecz z wiceliderem bez kibiców. Klub nie potrafi zorganizować meczu na własnym terenie.
Olo skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie0 miesięcy 2 dni temu
Żenada jak potraktowali kibiców!!! Najpierw plakaty porozwieszane po całym mieście informujące o meczu, a później jakieś dziwne zakazy. Policji było tyle że mogliby na pewno zabezpieczyć nie jeden mecz na szczycie w ekstraklasie, a nie byli w stanie zabezpieczyć meczu czwartoligowego. Szok!! Mało tego, na miejscu zjawiła się pani która dowodzila tym całym zamieszaniem i zgodziła się na wpuszczanie 10 osób które miały być w formie ochrony ( dostali kamizelki) , szkoda tylko że wśród tycz dziesięciu osób były to osoby z Wałbrzycha. Ciekawe w jaki sposób nowy prezes zrekompensuje to kibica.
Kibic skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie0 miesięcy 2 dni temu
Ciekawe czy zrobi druzyne Bielawianki czy dalej bedzie to zaplecze Lechii
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 5 dni temu
Dobry wybór !
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 5 dni temu
Wreszcie nie ma sztuki Czesia !!! Mimo że jest Hałka nic się nie zmienia. Dalej będą rządzić te same osoby z drugiej linii ...POWODZENIA
kibic skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 5 dni temu
wyjebcie tego Markowskiego
Kibic Bielawy skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 5 dni temu
Czas pokaże czy to dobry wybór.
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 5 dni temu
Oby na plus dla Bielawianki
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 5 dni temu
Ach ta nasza dzierżoniowska młodzież
Klo skomentował(a) 107. miesięcznica tragedii smoleńskiej w Dzierżoniowie – 10.03.2019.0 miesięcy 13 dni temu


TWÓJ SERWIS REGIONALNY

Edukacja

Promowali zdrowie z Karolem Okrasą

Promowali zdrowie z Karolem Okrasą Edukacja News Pieszyce Powiat Dzierżoniowski

Z inicjatywy Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół w Pieszycach 10 października już po raz czwarty odbył się Festiwal Promocji Zdrowia. W tym roku gościem specjalnym był znany z telewizyjnych programów kulinarnych Karol Okrasa.

Festiwal przyciągnął wielu gości. Na widowni poza młodzieżą ze szkół powiatu dzierżoniowskiego zasiedli: wicestarosta Marek Piorun, burmistrz Pieszyc Dorota Konieczna-Enozel, szefowie kuchni lokalnych restauracji oraz grono fanów kuchni Karola Okrasy.

Podczas imprezy gość specjalny opowiadał między innymi o tym, jak gotować, by nie chorować, jak komponować smaczne potrawy i jak gotować z pasją.

Wykład Karola Okrasy zatytułowany „Pasja w życiu i zdrowe odżywianie” był też okazją do zadawania pytań, na które gość chętnie odpowiadał. W ten sposób publiczność dowiedziała się między innymi, że gwiazda telewizyjnych programów kulinarnych często wstaje przed piątą rano i nie wyobraża sobie śniadania bez kilku kanapek na białych bułkach z gazetą w dłoni. Szef kuchni mówił też, że jeśli jednego dnia pozwoli sobie najeść się do syta jakąś ciężkostrawną potrawą, to w kolejnym dniu stawia raczej na lekkie potrawy w niewielkich ilościach, ale za to jedzonych częściej, co według niego jest najlepszą receptą na zdrowe, zrównoważone odżywianie, a w połączeniu z aktywnością fizyczną, również na zdrowy tryb życia.

W ramach Festiwalu zorganizowano również konkurs „Kulinarne Potyczki” pod hasłem „Wariacje wokół sałatek i kanapek”, w którym udział wzięli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu. Komisja konkursowa z Karolem Okrasą jako przewodniczącym z 20 drużyn wybrała trzy najlepsze. Pierwsze miejsce zajęły uczennice Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Pieszycach Oliwia Paśko i Amelia Opalska. Drugie miejsce otrzymały Maria Maciejewska i Natalia Lara ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Bielawie, a trzecie – Natalia Kobierska i Natasza Linkert ze Szkoły Podstawowej Sióstr Salezjanek z Dzierżoniowa.

Przewodniczący komisji podkreślił, że wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się wspaniałym talentem kulinarnym i pasją do gotowania. Podsumowując konkurs i całą imprezę dodał jeszcze, że każdą potrawę powinno się jeść trzy razy, tzn.: pierwszy raz – kiedy na nią patrzymy i zachęca nas tym, w jaki sposób jest podana, drugi raz – kiedy czujemy jej aromat i kusząco pachnie, a trzeci raz – kiedy ją zjadamy i wykwintnie smakuje.

Impreza była współfinansowana ze środków Powiatu Dzierżoniowskiego.

Galeria zdjęć http://www.pow.dzierzoniow.pl/promowali-zdrowie-z-karolem-okrasa.html

Promowali zdrowie z Karolem Okrasą Edukacja News Pieszyce Powiat Dzierżoniowski

źródło: Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl