2
To prawda. Łukasz robił i robi fajny portal (teraz nieoficjalny). A oficjalnego to klub nie ma, przynajmniej na taki nie trafiłem.
bnbn skomentował(a) Kto przyjdzie, kto odejdzie w Lechii Dzierżoniów ?0 miesięcy 1 dni temu
Te zawody w nagłośnienie oraz inne atrakcje zaopatrywała firma https://kreatorzyimprez.pl/zaopatrzenie-imprez/ serdecznie polecam!
Zosia skomentował(a) Szkolna Kronika Sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mościsku – Rok szkolny 2017/20180 miesięcy 3 dni temu
Już zaczynają się antagonizmy w kierunku "nieoficjalnego" portalu. A jest jakiś oficjalny? Wielki szacun dla Łukasza, że przez tyle lat prowadzi stronę Lechii. Nikt nie zdaje sobie sprawy ile to wyrzeczeń, no i poświęconego czasu. Nawet kluby z II czy I ligi nie mają tak treściwych stron.
qqqqqqqqqqqqqqqq skomentował(a) Kto przyjdzie, kto odejdzie w Lechii Dzierżoniów ?0 miesięcy 3 dni temu
no to promocja hehe a rodzice zapłacą bo samego dziecka nie puszczą hehe porażka
Anonim skomentował(a) PROMOCJA NA BASENIE MIEJSKIM AQUARIUS W BIELAWIE0 miesięcy 4 dni temu
6-15 więc ramy czasowe !!! Gamoń napisał inf na plakacie.
Anonim skomentował(a) PROMOCJA NA BASENIE MIEJSKIM AQUARIUS W BIELAWIE0 miesięcy 5 dni temu
Jakie to jest piękne, portal infoddz wie więcej o zawodnikach i klubie, niż oni sami o sobie... Może czas przestać bazować na nieoficjalnym portalu?
Pozdrawiam. skomentował(a) Kto przyjdzie, kto odejdzie w Lechii Dzierżoniów ?0 miesięcy 6 dni temu
To się robi jakis portal plotkarski :)
Oop skomentował(a) Kto przyjdzie, kto odejdzie w Lechii Dzierżoniów ?0 miesięcy 10 dni temu
Co ten chłoptaś ma wspólnego z Dzierżoniowem?
autor skomentował(a) Poseł Jarosław Krajewski w Dzierżoniowie 9.06.2018r.0 miesięcy 23 dni temu
Widocznie nie albo doszli do wniosku, że po co ładować kasę w tzw. gwiazdy :)
Anonim skomentował(a) Zapraszamy na Dni Pieszyc 20180 miesięcy 29 dni temu
Pierwsza połowa przespana
Anonim skomentował(a) Remis Bielawianki Bielawa w ostatnim meczu domowym tego sezonu1 miesięcy 12 dni temu


REKLAMA

Bielawa

Promocja Przewodnika po Bielawie

Bielawa Przewodnik Rafał Brzeziński

19 czerwca 2018 r. w hotelu Pałac Bielawa odbyła się promocja najnowszej książki dra Rafała Brzezińskiego „Bielawa. Wędrówki ulicami miasta. Przewodnik”. Mimo ważnego meczu Polska-Senegal na promocję przyszło 70 osób. Jak powiedział autor: „to publikacja długo oczekiwana nie tylko przez turystów przyjeżdżających do Bielawy ale także, a może przede wszystkim, przez jej mieszkańców – miłośników tego miasta. Do tej pory – poza broszurami i folderami – zainteresowani ofertą turystyczną Bielawy musieli sięgać do opracowań ogólnych, do albumów, do kronik czy wydawnictw monograficznych. Bielawa do tej pory nie miała przewodnika turystycznego ani przed II wojną światową, ani po wojnie. Warto podkreślić, że dzisiejsza promocja to ważne, historyczne wydarzenie dla miasta i jego atrakcji turystycznych”.

Dr Rafał Brzeziński przybliżył historię powstawania przewodników turystycznych po Górach Sowich, o pierwszym takim przewodniku z 1855 r. Opowiedział także o powstaniu bielawskiego Towarzystwa Turystycznego w 1883 r. Zwrócił uwagę że inicjatywa założenia tak prężnej organizacji turystycznej pochodziła od mieszkańców Bielawy zaangażowanych w jej rozwój tzw. „51 Sów”. Wszyscy inicjatorzy powstania tej organizacji turystycznej zostali wymienieni z imienia i nazwiska w publikacji jubileuszowej. Dr Brzeziński powiedział: „tutaj chcę zwrócić szczególną uwagę na te zaangażowanie społeczne, które przyczyniło się w 2018 r. do wydania właśnie dzisiaj prezentowanej książki „Bielawa. Wędrówki ulicami miasta. Przewodnik”. Tak jak „51 Sów” w 1883 r. zakładało pierwszą bielawską organizację turystyczną tak 138 lat później dzięki Patronatowi powstał pierwszy przewodnik turystyczny po Bielawie. I tutaj symbolika była dla mnie ważna. Udało się powtórzyć liczbę „51” osób, które Patronowało wydaniu pierwszego Przewodnika turystycznego po Bielawie. Wydanie publikacji wsparły także: Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie, Lincoln Electric Bester, Zakład Przetwórstwa Mięsnego Jerzy Gawrycki, Cech Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości w Bielawie i hotel Pałac Bielawa.

O samym tworzeniu Przewodnika, dr Brzeziński powiedział: „zacząłem pisać na początku 2014 r. Jednak ostatnie dwa lata i zaangażowani ludzie przyczyniły się do wydania tej pozycji. Szczególnie dziękuję zespołowi redakcyjnemu za pracę nad przewodnikiem, za trud i cierpliwość co do moich oczekiwań”.

Kolejna promocja książki „Bielawa. Wędrówki ulicami miasta. Przewodnik” odbędzie się 29 czerwca 2018 r. o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bielawie.

Bielawa Przewodnik Rafał Brzeziński

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl