Dzierżoniów

Porażka w drugim sparingu Lechii Dzierżoniów

Piłkanozna17

Niewiele różnił się sposób gry naszego zespołu w drugiej grze kontrolnej. Ponownie to rywale byli dominującym zespołem, a Lechici nastawiali się na grę z kontry i byli schowani za podwójną gardą. Trójkolorowi ulegli niepełnej i nadal testowanej kadrze amatorów DZPN 0:1. W opinii obecnych na spotkaniu ludzi piłki regionalnej, jedynym wyróżniającym się graczem trójkolorowych był występujący w sparingu w ofensywie. Grzegorz Borowy, ale sam zespół Lechii jako całość nie zachwycił.

lechiainfoddz 650x66 - Porażka w drugim sparingu Lechii Dzierżoniów

Do składu powrócił nieobecny wcześniej Szydziak oraz Korkuś, zabrakło wypożyczonego z Piasta Żmigród Trzepacza, który w poprzednim sparingu odniósł kontuzję, która wyklucza go z treningów i gry na miesiąc orwz chorego Śmiałowskiego. Odnotowując występ nowych graczy w zespole to należy stwierdzić jedynie, że zagrali. Obserwujący mecz byli zgodni w jednym, iż żaden z zawodników oprócz wspomnianego Borowego nie wyróżniał się spośród reszty zawodników. W pierwszej połowie rywale za sprawą Tragarza zdobyli bramkę, której jednak nie uznano. Wynik meczu został ustalony w drugiej części spotkania uderzeniem z rzutu wolnego. Rywale zagrali dziś eksperymentalnym składem (bez kilku podstawowych graczy, którzy jadą na czerwcowe finały UEFA Regions Cup do Niemiec), natomiast w naszym zespole jak na sparing, wystąpiło mało piłkarzy, bo tylko piętnastu. Podsumowując ten pojedynek, pomimo porażki drużyna zagrała nieco lepszy pojedynek, niż z Górnikiem Polkowice, ale zaznaczyć należy, że przeciwnik był też słabszy.

Majchrowski (46′ Spaleniak) – P.Paszkowski (60′ M.Paszkowski), Korkuś, Słonecki (75′ Tomaszewski), Chlipała, Pietkiewicz, Majbroda, Terpiłowski, Januszczak, Szydziak (50′ Orzechowski), Borowy

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl