2
Jak zawsze super zdjęcia
Anonim skomentował(a) W meczu przyjaźni lepszy Piast0 miesięcy 2 dni temu
Zagiew też awansowała :) Lechia spada to może pieniądz się jakiś znajdzie.
:) skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 26 kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 5 dni temu
Brawo TRÓJECZKA
Darek skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 25 kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 9 dni temu
Brawo pany
Anonim skomentował(a) Bielawianka Bielawa poza zasięgiem rywala0 miesięcy 16 dni temu
Skandal żeby nie można było spokojne nawet po przejściu dla pieszych przejść do miejsca zamieszkania !!!!!
niezadowolony skomentował(a) Zamknięte drogi – Międzynarodowe Kryterium Kolarskie „Dzierżoniów 2019”0 miesięcy 17 dni temu
Się pytam grzecznie, jakich "bobrów"????
Kibic skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 24. kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 19 dni temu
Na giełdzie rynku rolnego dobrze płacą za wiosenne nowalijki.Może panowie się nie wstrzelili w asortyment...
Motyka skomentował(a) Zlikwidowania plantacji marihuany0 miesięcy 25 dni temu
Całe szczęście dla właściciela karty że kwota na karcie nie zamknęła się w dokonaniu mniejszej ilości transakcji.Tuman,a wygranym jest właściciel.
Motyka skomentował(a) 15 transakcji w kilka godzin wykonał mężczyzna znalezioną kartą płatniczą0 miesięcy 25 dni temu
Panie redaktorze. Postacią numer jeden w zespole Śląska był bramkarz tej drużyny Krzysztof Maciak.rozumiem, że był pan na meczu i to jest opinia fachowca. Maciak bronił w tym meczu z 70% skutecznością. Samo rzucenie bramek to za mało. Jeśli się pisze to trzeba wiedzieć o czym.
Wroclawianin kibic Śląska Wrocław Handball Team. skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 23. kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 27 dni temu
To paranoja,skandal błanezada,kompromitacja.....wróble na dachu ,te zeszłoroczne z komisariatu z Bielawy ćwierkają ,że milcja zakazała,po przez OZPN-;Wrocław aby bez kibica.Niech prezesi prowicjalnego komisariatu się podadzą do dymisji,wraz dziewoją z tym źle upiętym warkoczę- mundurową jak im sié nie nie chce,albo przejdą do agencji ochrony.A co na to burmistrz !!. Niech się wypowie .Najlepiej zakazać i mieć spokój -milicjia .Prowicjonalne myślenie.Na mieście patrole stójkowych,rewizje sam.Broń maszynowa,krótka,długa itp.itk.Żenada.Powinna jeździć szczekaczka i informować,że meczu nie ma. A to wina klubu.Tak się traktuje kibica. A kobitę z bachorem to wpuścili.Nie tylko z W.wpuszczali,ale z B.też,znajomych- znajomych. Trza powiadomić Brudzińskiego i tyle, jakich ma prezesów milicji w Bielawie.Pismo w przygotowaniu przez adwokatów.Przeta klub nie miał żadnych zakazów,o ile mnie pamięć nie myli.Niech kibic bojkotuje mecze ,zresztą słyszał takie głosy przed zwartym kordonem stójkowych w wyposażeniu ochronnym do rozpędzania nie legalnych zgromadzeń ludzia.
Zawiedziony kibic. skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie0 miesięcy 30 dni temu


TWÓJ SERWIS REGIONALNY

Interesujące

Polsko-ukraiński projekt MigrARTion

Polsko-ukraiński projekt MigrARTion Interesujące Kultura, sztuka, film

Polsko-ukraiński projekt MigrARTion – zapraszamy na prezentację wyników działań uczestników

Niedziela, 27 sierpnia 2017 r., godz.16:00
Fundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego, budynek „Pralnia”
Krzyżowa 7, 58-112 Grodziszcze

Od 18 sierpnia trwa w Krzyżowej wyjątkowy polsko-ukraiński projekt ”MigrARTion”.

”MigrARTion” to projekt, który ma na celu zbadanie postrzegania procesów migracyjnych wśród uczestników oraz w regionie Dolnego Śląska i dokumentowanie tych badań za pomocą środków artystycznych. Uczestnikami projektu są młodzi ludzie z Polski i Ukrainy, w wieku 17-35 lat.

27 sierpnia o godzinie 16.00 zostaną podsumowane działania uczestników projektu podczas uroczystego wernisażu połączonego z pokazem filmów. Wernisaż odbędzie się na terenie Fundacji „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego w galerii w budynku „Pralnia”.

O polsko-ukraińskim projekcie ”MigrARTion”

Projekt ”MigrARTion”, który od 18 do 27 sierpnia odbywa się w Krzyżowej, jest związany z kwestią migracji i jej doświadczeniem wyrażanym w różnych dziedzinach artystycznych. Projekt jest realizowany przez młodzież polską i ukraińską we współpracy z Fundacją ”Krzyżowa” i ukraińskim NGO „Cultural Geographies”. W projekcie bierze udział 21 osób z Polski i 19 z Ukrainy.

Uczestnicy projektu ”MigrARTion” pochodzą z różnych regionów, co jest głównym powodem ich zainteresowania tematem migracji. Zarówno Polacy jak i Ukraińcy, biorący udział w projekcie, są mocno zaangażowani w życie kulturalne i społeczne i za pomocą środków artystycznych pragną zaprezentować procesy migracyjne na terenie Dolnego Śląska. W czasie spotkania młodzież bierze udział w 3 warsztatach, pracując albo w grupie filmowej, albo graficznej, albo ceramicznej. Celem projektu jest znalezienie odpowiedzi na pytanie: jak wykorzystywać sztukę do zbadania różnych zagadnień społecznych i stworzenie oryginalnych dzieł sztuki, które zostaną wystawione w Krzyżowej, a po projekcie, w Ukrainie. Jednym z podstawowych aspektów projektu jest wspólne doświadczenie – pomimo wszystkich różnic, Polacy i Ukraińcy mają wiele wspólnego, co otwiera drogę do wzajemnego zrozumienia.W czasie projektu uczestnicy rozwijają swoją kreatywność i twórcze myślenie. Uczą się również, jak współpracować w międzynarodowej grupie. Projekt ma sprzyjać nawiązaniu kontaktów między młodzieżą, co, mamy nadzieję, spowoduje dalsze polsko-ukraińskie współdziałanie.

W ramach projektu warsztaty prowadzą:

Marek Stanielewicz – nauczyciel projektowania graficznego na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Od 1996 r. prowadzi w Krzyżowej warsztaty i plenery plastyczne dla studentów akademii, młodzieży i dzieci. Projektant mody, kolekcjoner fajek, kustosz Domku Miedziorytnika we Wrocławiu.

Janina Myronowa – urodzona w Doniecku na Ukrainie. Absolwentka Wydziału Ceramiki i Szkła Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu oraz Narodowej Akademii Sztuk Pięknych we Lwowie. Obecnie studentka Międzywydziałowych Studiów Doktoranckich na Akademii we Wrocławiu. Wzięła udział w ponad 100 wystawach zbiorowych oraz zrealizowała 12 wystaw indywidualnych. Od 15 lat zajmuje się ceramiką i bardzo lubi podróżować, odwiedzając różne sympozja ceramiczne.

Dmytro Tiazhlov – urodzony w 1976 roku, w Dnieprodzierżyńsku, na wschodniej Ukrainie operator i reżyser filmowy. Absolwent Instytutu Sztuki Teatralnej i Telewizji w Kijowie. Od 2007 roku kurator artystyczny warsztatów fotograficznych w Narodowym Uniwersytecie Teatru, Kina i Telewizji w Kijowie. Od 2013 roku jest kuratorem warsztatów filmowych dla młodych filmowców IndieLab.

Warsztaty potrwają do 27 sierpnia. Grupa jest obecna na terenie Fundacji w terminie 25-27.08. w godzinach: 09:00-13:00.

Organizatorami projektu są: Fundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego we współpracy z Cultural Geographies iDomkiem Miedziorytnika.

Projekt został sfinansowany ze środków Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl