2
Mój podopieczny ma Alzheimera, już ma 85 lat także inne choroby też się go czepiają. Ale jest to sympatyczny starszy pan. Na początku się bałam wyjechać do Niemiec do pracy, ale była okazja, że w laxo care szukali opiekunek i zdecydowałam się , już się przyzwyczaiłam do pracy i swoich obowiązków.
Krystyna skomentował(a) Opiekunka do osób starszych w Niemczech – najczęstsze schorzenia seniorów0 miesięcy 11 dni temu
Super impreza
Kibic skomentował(a) 4 etap CCC Tour Grody Piastowskie – zamknięte drogi w Dzierżoniowie1 miesięcy 4 dni temu
Żenada
Anonim skomentował(a) Karne do poprawy1 miesięcy 13 dni temu
Jak zawsze super zdjęcia
Anonim skomentował(a) W meczu przyjaźni lepszy Piast1 miesięcy 26 dni temu
Zagiew też awansowała :) Lechia spada to może pieniądz się jakiś znajdzie.
:) skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 26 kolejki II ligi mężczyzn gr. 11 miesięcy 29 dni temu
Brawo TRÓJECZKA
Darek skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 25 kolejki II ligi mężczyzn gr. 12 miesięcy 2 dni temu
Brawo pany
Anonim skomentował(a) Bielawianka Bielawa poza zasięgiem rywala2 miesięcy 9 dni temu
Skandal żeby nie można było spokojne nawet po przejściu dla pieszych przejść do miejsca zamieszkania !!!!!
niezadowolony skomentował(a) Zamknięte drogi – Międzynarodowe Kryterium Kolarskie „Dzierżoniów 2019”2 miesięcy 10 dni temu
Się pytam grzecznie, jakich "bobrów"????
Kibic skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 24. kolejki II ligi mężczyzn gr. 12 miesięcy 11 dni temu
Na giełdzie rynku rolnego dobrze płacą za wiosenne nowalijki.Może panowie się nie wstrzelili w asortyment...
Motyka skomentował(a) Zlikwidowania plantacji marihuany2 miesięcy 17 dni temu

TWÓJ SERWIS REGIONALNY

Piłka ręczna

Piłka ręczna – podsumowanie 25 kolejki II ligi mężczyzn gr. 1

Piłka ręczna - podsumowanie 25 kolejki II ligi mężczyzn gr. 1 Piłka ręczna  sport piłka ręczna

W miniony weekend rozgrywano mecze 25. kolejki II ligi mężczyzn gr. 1 w piłce ręcznej. Nieprawdopodobną serię zwycięstw nadal notuje tryumfator rozgrywek, natomiast prestiżową wygraną w derbach odnieśli szczypiorniści z Nowej Soli.

Świebodzin gorszy od Trójki w derbowym pojedynku – i to drugi raz w tym sezonie! Mało tego, mecz skończył się niemal identycznym wynikiem jak w grudniu (wtedy było 26:21 dla ekipy Bronisława Malego, teraz 26:20). Goście, wspierani kapitalnym dopingiem licznej grupy swoich fanów, rywalowi odskoczyli dopiero pod koniec pierwszej połowy. Seria 5 trafień z rzędu sprawiła, że na przerwę przyjezdni zeszli właśnie z 5-bramkową przewagą. W drugiej połowie kontrolowali oni boiskowe wydarzenia i zabrali cenne 3 punkty ze sobą. W Nowej Soli drzemie ogromny potencjał – zarówno organizacyjny, jak i sportowy.

Tęcza bez najmniejszych problemów uporała się z ostatnim w tabeli Koninem, rzucając rywalowi aż 43 bramki. Był to srogi rewanż za pojedynek z pierwszej rundy, gdzie Kościan kompromitująco przegrał z najsłabszą drużyną w lidze. Warto też zaznaczyć, że Start do Kościana przyjechał w 9-osobowym składzie.

Bobry kontynuują kapitalną serię bez porażki. Ich kolejną ofiarą okazał się solidny w tym sezonie Brzeg. Orlik zaczął kapitalnie – w 17. minucie zaskakująco prowadził aż 14:6. Gospodarze przebudzili się jednak w końcówce pierwszej połowy i na przerwę zeszli przegrywając zaledwie jedną bramką. Druga odsłona rywalizacji była pasjonująca, bo najpierw na prowadzenie wyszli podopieczni Artura Szabata, a chwilę później po raz kolejny wygrywali goście. Doświadczenie znów wzięło górę. Oborniki zagrały kapitaną końcówkę i odniosły 24 zwycięstwo w sezonie.

Lider Swarzędz mimo dzielnej postawy, nie zdołał zapunktować w pojedynku ze Spartą Oborniki. Zespół Marka Arciszewskiego nie miał łatwej przeprawy, ale zanotował 13 zwycięstwo w sezonie i obecnie zajmuje 6 miejsce w ligowej tabeli. W ekipie gospodarzy, tradycyjnie już z dobrej strony zaprezentował się Filip Stachowiak, zdobywca aż 10 trafień.

Dziewiątka lepsza od Śląska. Gospodarze zagrali świetne drugie 30 minut i zdecydowanie pokonali zespół z Wrocławia. Tradycyjnie, koncert skutecznej gry zaprezentował znakomity Wojciech Szyba, który po raz kolejny zapisał na swoim koncie dwucyfrową liczbę bramek. Czy to już czas na rozwinięcie skrzydeł na wyższym poziomie rozgrywek?

Kąty w wyjazdowym meczu rozbiły Moto-Jelcza. Losy spotkania na dobre rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie, gdzie goście prowadzili różnicą siedemnastu bramek. Druga odsłona pojedynku była już zdecydowanie bardziej wyrównana, ale koniec końców w pełni zasłużone 3 punkty pojechały do Kątów Wrocławskich – rewelacji tegorocznych rozgrywek.

Żagiew może nie efektownie, ale konsekwentnie zdobywa kolejne ligowe punkty. Dzięki wygranej w Komprachcicach, już tylko katastrofa, jaką byłaby porażka przed własną publicznością z Moto-Jelczem, mogłoby odebrać ekipie Damiana Pikusa drugie miejsce na koniec rozgrywek. Drugie miejsce, które poza tytułem wicemistrzowskim, może dać kibicom w Dzierżoniowie jeszcze więcej powodów do radości. Najlepszym strzelcem MKS tego wieczora był będący w ostatnim czasie w dobrej dyspozycji Mateusz Matlęga – 6 trafień.

TS Zew Świebodzin  – UKS Trójka Nowa Sól 20:26 (10:15)
MKS Tęcza Kościan – SSRiR Start Konin 43:24 (22:8)
Stowarzyszenie Piłki Ręcznej BÓR Oborniki Śląskie – SKS Orlik Brzeg 33:31 (15:16)
UKS Lider Swarzędz – SKF KPR Sparta Oborniki  27:29 (14:15)
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – Śląsk Wrocław Handball Team 28:21 (11:10)
Moto-Jelcz Oława – UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 20:37 (6:23)
LKS OSiR Komprachcice – MKS Żagiew Dzierżoniów 21:28 (5:14)