Anonim skomentował(a) W meczu przyjaźni lepszy Piast0 miesięcy 2 dni temu
Zagiew też awansowała :) Lechia spada to może pieniądz się jakiś znajdzie.
:) skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 26 kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 5 dni temu
Brawo TRÓJECZKA
Darek skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 25 kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 9 dni temu
Brawo pany
Anonim skomentował(a) Bielawianka Bielawa poza zasięgiem rywala0 miesięcy 16 dni temu
Skandal żeby nie można było spokojne nawet po przejściu dla pieszych przejść do miejsca zamieszkania !!!!!
niezadowolony skomentował(a) Zamknięte drogi – Międzynarodowe Kryterium Kolarskie „Dzierżoniów 2019”0 miesięcy 17 dni temu
Się pytam grzecznie, jakich "bobrów"????
Kibic skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 24. kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 19 dni temu
Na giełdzie rynku rolnego dobrze płacą za wiosenne nowalijki.Może panowie się nie wstrzelili w asortyment...
Motyka skomentował(a) Zlikwidowania plantacji marihuany0 miesięcy 25 dni temu
Całe szczęście dla właściciela karty że kwota na karcie nie zamknęła się w dokonaniu mniejszej ilości transakcji.Tuman,a wygranym jest właściciel.
Motyka skomentował(a) 15 transakcji w kilka godzin wykonał mężczyzna znalezioną kartą płatniczą0 miesięcy 25 dni temu
Panie redaktorze. Postacią numer jeden w zespole Śląska był bramkarz tej drużyny Krzysztof Maciak.rozumiem, że był pan na meczu i to jest opinia fachowca. Maciak bronił w tym meczu z 70% skutecznością. Samo rzucenie bramek to za mało. Jeśli się pisze to trzeba wiedzieć o czym.
Wroclawianin kibic Śląska Wrocław Handball Team. skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 23. kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 27 dni temu
To paranoja,skandal błanezada,kompromitacja.....wróble na dachu ,te zeszłoroczne z komisariatu z Bielawy ćwierkają ,że milcja zakazała,po przez OZPN-;Wrocław aby bez kibica.Niech prezesi prowicjalnego komisariatu się podadzą do dymisji,wraz dziewoją z tym źle upiętym warkoczę- mundurową jak im sié nie nie chce,albo przejdą do agencji ochrony.A co na to burmistrz !!. Niech się wypowie .Najlepiej zakazać i mieć spokój -milicjia .Prowicjonalne myślenie.Na mieście patrole stójkowych,rewizje sam.Broń maszynowa,krótka,długa itp.itk.Żenada.Powinna jeździć szczekaczka i informować,że meczu nie ma. A to wina klubu.Tak się traktuje kibica. A kobitę z bachorem to wpuścili.Nie tylko z W.wpuszczali,ale z B.też,znajomych- znajomych. Trza powiadomić Brudzińskiego i tyle, jakich ma prezesów milicji w Bielawie.Pismo w przygotowaniu przez adwokatów.Przeta klub nie miał żadnych zakazów,o ile mnie pamięć nie myli.Niech kibic bojkotuje mecze ,zresztą słyszał takie głosy przed zwartym kordonem stójkowych w wyposażeniu ochronnym do rozpędzania nie legalnych zgromadzeń ludzia.
Zawiedziony kibic. skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie0 miesięcy 30 dni temu

TWÓJ SERWIS REGIONALNY

Dzierżoniów

Piłka ręczna – podsumowanie 24. kolejki II ligi mężczyzn gr. 1

Piłka ręczna – podsumowanie 24. kolejki II ligi mężczyzn gr. 1 Dzierżoniów Piłka ręczna  sport piłka ręczna

W miniony weekend rozgrywano mecze 24. kolejki II ligi mężczyzn gr. 1 w piłce ręcznej. Tym razem obyło się bez sensacji – faworyci zgodnie wygrali swoje mecze.

Nowa Sól bardzo nastawiała się na przyjazd wicelidera z Dzierżoniowa, licząc na sprawienie kolejnej sensacji przed własną publicznością. Podopieczni Damiana Pikusa okazali się jednak zbyt mocni. Tego wieczora kapitalnie zaprezentowały się skrzydła Żagwi – Mateusz Błażkiewicz oraz Piotr Kuciński, którzy razem zdobyli blisko 20 bramek. Wliczając w to dobrą postawę Wasilewicza w bramce, na wicelidera nie było mocnych. Licznie zgromadzeni kibice przy hali w Nowej Soli, musieli się obejść smakiem wobec 3 punktów, które pojechały pod Góry Sowie.

Kąty Wrocławskie bez najmniejszych problemów rozprawiły się z Komprachcicami. Pojedynek na dobrą sprawę rozstrzygnął się już w pierwszej połowie, na którą gospodarze zeszli z zapasem 6 trafień. Po przerwie zagrali jeszcze skuteczniej, dzięki czemu zwyciężyli aż 35:21.

Z bardzo dobrej strony pokazali się szczypiorniści Śląska Wrocław. Podopieczni Daniela Grobelnego bardzo zdecydowanie ograli Moto-Jelcza. Duża w tym zasługa Dawida Platta oraz Michała Słomczewskiego, którzy zdobyli aż po 10 bramek dla ekipy ze stolicy Dolnego Śląska.

Orlik Brzeg co prawda wygrał z Liderem Swarzędz, ale po raz kolejny udowodnił że na sam koniec rozgrywek złapał lekką zadyszkę. Po fatalnej porażce w Legnicy, teraz przyszło przełamanie, ale na pewno nie takie, jakiego oczekiwali miejscowi – przyjezdni bowiem w tabeli zajmują 3 miejsce od końca, a przegrali zaledwie jednym trafieniem po bardzo emocjonującym pojedynku.

Dziewiątka po raz kolejny gra w kratkę – po kapitalnym występie przed własną publicznością we wspominanej rywalizacji z Orlikiem, teraz przyszedł czas na zdecydowaną porażkę ze Spartą Oborniki. Zespół Marka Arciszewskiego przeszedł istne odrodzenie w drugiej połowie – do przerwy przegrywał 3 trafieniami, natomiast drugie 30 minut zwyciężył aż 19:6, co sprawiło że 3 punkty zostały w Wielkopolsce.

Pierwsze 30 minut w meczu czerwonej latarni z liderem a zarazem zwycięzcą ligi, przebiegały w zaskakujący sposób. Ostatni w stawce 14 ekip Konin, na przerwę w pojedynku z Borem zszedł prowadząc. Wszystko jednak wróciło do normy w drugiej połowie – goście zwarli szyki i odnieśli 23. zwycięstwo w tym sezonie. Wszystko rozstrzygnęło się między 48 a 55 minutą, kiedy to drużyna Artura Szabata zdobyła 7 bramek z rzędu – 4 z nich były autorstwa właśnie wspomnianego grającego trenera popularnych Bobrów.

Tęcza zachowała szanse na zajęcie drugiego miejsca na koniec trwających rozgrywek. MKS wygrał bardzo ważny i trudny mecz rozgrywany w Twierdzy Świebodzin – jak zwykło się mówić o hali Zewu. Do przerwy był remis, ale w ostatecznym rozrachunku 3 punkty pojechały do Kościana. Było też jednak wiele niezdrowych emocji – w protokole opisano wybitnie niesportowe zachowanie rozgrywającego Tęczy, Tomasza Piątka. Uderzył on otwartą dłonią w twarz zawodnika gospodarzy, gdy piłka nie była w grze. Na takie sytuacje można jedynie spuścić zasłonę milczenia.

UKS Trójka Nowa Sól – MKS Żagiew Dzierżoniów 24:33 (11:15)
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie – LKS OSiR Komprachcice 35:21 (16:10)
Śląsk Wrocław Handball Team – Moto-Jelcz Oława 38:24 (21:15)
SKF KPR Sparta Oborniki  – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 30:19 (11:13)
SKS Orlik Brzeg – UKS Lider Swarzędz 34:33 (16:13)
SSRiR Start Konin – Stowarzyszenie Piłki Ręcznej BÓR Oborniki Śląskie 24:32 (15:14)
TS Zew Świebodzin – MKS Tęcza Kościan 22:24 (12:12)