Kibic skomentował(a) 4 etap CCC Tour Grody Piastowskie – zamknięte drogi w Dzierżoniowie0 miesięcy 9 dni temu
Żenada
Anonim skomentował(a) Karne do poprawy0 miesięcy 18 dni temu
Jak zawsze super zdjęcia
Anonim skomentował(a) W meczu przyjaźni lepszy Piast1 godzin 30 minut 8 sekund temu
Zagiew też awansowała :) Lechia spada to może pieniądz się jakiś znajdzie.
:) skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 26 kolejki II ligi mężczyzn gr. 11 miesięcy 3 dni temu
Brawo TRÓJECZKA
Darek skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 25 kolejki II ligi mężczyzn gr. 11 miesięcy 7 dni temu
Brawo pany
Anonim skomentował(a) Bielawianka Bielawa poza zasięgiem rywala1 miesięcy 14 dni temu
Skandal żeby nie można było spokojne nawet po przejściu dla pieszych przejść do miejsca zamieszkania !!!!!
niezadowolony skomentował(a) Zamknięte drogi – Międzynarodowe Kryterium Kolarskie „Dzierżoniów 2019”1 miesięcy 15 dni temu
Się pytam grzecznie, jakich "bobrów"????
Kibic skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 24. kolejki II ligi mężczyzn gr. 11 miesięcy 16 dni temu
Na giełdzie rynku rolnego dobrze płacą za wiosenne nowalijki.Może panowie się nie wstrzelili w asortyment...
Motyka skomentował(a) Zlikwidowania plantacji marihuany1 miesięcy 21 dni temu
Całe szczęście dla właściciela karty że kwota na karcie nie zamknęła się w dokonaniu mniejszej ilości transakcji.Tuman,a wygranym jest właściciel.
Motyka skomentował(a) 15 transakcji w kilka godzin wykonał mężczyzna znalezioną kartą płatniczą1 miesięcy 21 dni temu

TWÓJ SERWIS REGIONALNY

Piłka ręczna

Piłka ręczna – podsumowanie 21. kolejki II ligi mężczyzn gr. 1

Piłka ręczna – podsumowanie 21. kolejki II ligi mężczyzn gr. 1 Piłka ręczna

W miniony weekend rozgrywano mecze 21. kolejki II ligi mężczyzn gr. 1 w piłce ręcznej. 20 zwycięstwo w sezonie odnieśli szczypiorniści Boru Oborniki Śląskie. W innych meczach obyło się bez niespodzianek.

Oborniki Śląskie na fali – kapitalna ekipa Artura Szabata tym razem lepsza okazała się od rewelacyjnej w drugiej rundzie Nowej Soli. Przyjezdni opór stawiali jedynie przez pierwsze 15 minut, później na parkiecie rządzili już gospodarze. Aż 14 bramek zdobył wspomniany grający trener miejscowych – Szabat. Najlepszym rzucającym po drugiej stronie był Kamil Kowalski.

Łatwej przeprawy w wyjazdowym pojedynku ze Swarzędzem nie mieli faworyzowani gracze z Kościana. Po remisowej pierwszej połowie, 3 punkty ostatecznie powędrowały na konto Tęczy, która zajmuje 4 miejsce w ligowej tabeli i traci zaledwie jedno oczko do będącego na najniższym stopniu podium Brzegu.

Ważna wygrana szczypiornistów z Legnicy – Dziewiątka w ciekawie zapowiadającym się pojedynku pokonała Zew Świebodzin, który w tabeli plasuje się przed ekipą z Dolnego Śląska. Bez problemu z ostatnim w tabeli Koninem uporała się Oława. Moto-Jelcz już w pierwszych 30 minutach meczu rozstrzygnął losy spotkania, wygrywając ją jedenastoma trafieniami.
Orlik Brzeg nie potknął się w derbowym meczu z o wiele słabszą drużyną z Komprachcic. Mimo to OSiR postawił trudne warunki faworyzowanej ekipie z 3. miejsca w tabeli – do przerwy był remis. Trudy pojedynku lepiej znieśli jednak gracze SKS, dzięki czemu utrzymali bardzo wysokie miejsce w ligowej stawce.

3 punkty zdobyła także Żagiew – jeszcze w poprzedniej rundzie nie było by to nic zaskakującego, jednak jak dotąd druga część rozgrywek dla ekipy z Dzierżoniowa jest bardzo nieudana. Na Dolny Śląsk przyjechała drużyna Sparty Oborniki. Przyjezdni walczyli dzielnie, ale MKS w swoich szeregach miał świetnie dysponowanego Mateusza Błażkiewicza. Popularny Siwy rzucił aż 11 bramek na 24 całego zespołu i w głównej mierze dzięki niemu 3 punkty zostały pod Górami Sowimi.

Śląsk nie miał nic do powiedzenia w wyjazdowym meczu z Kątami Wrocławskimi. Kącka lokomotywa sporą przewagę osiągnęła już w pierwszych 30 minutach, a po przerwie zdołała ją powiększyć. Wrocławianie grają w kratkę i są nieobliczalni – wszystko zależy od tego, czy danego dnia dysponują pełną kadrą…

Stowarzyszenie Piłki Ręcznej BÓR Oborniki Śląskie – UKS Lider Swarzędz 37:30 (21:13)
UKS Lider Swarzędz – MKS Tęcza Kościan  29:33 (16:16)
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – TS Zew Świebodzin 25:19 (13:11)
Moto-Jelcz Oława  – SSRiR Start Konin 38:25 (20:9)
LKS OSiR Komprachcice – SKS Orlik Brzeg 26:31 (14:14)
MKS Żagiew Dzierżoniów – SKF KPR Sparta Oborniki 24:20 (13:10)
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie – Śląsk Wrocław Handball Team 31:22 (17:10)