2
To paranoja,skandal błanezada,kompromitacja.....wróble na dachu ,te zeszłoroczne z komisariatu z Bielawy ćwierkają ,że milcja zakazała,po przez OZPN-;Wrocław aby bez kibica.Niech prezesi prowicjalnego komisariatu się podadzą do dymisji,wraz dziewoją z tym źle upiętym warkoczę- mundurową jak im sié nie nie chce,albo przejdą do agencji ochrony.A co na to burmistrz !!. Niech się wypowie .Najlepiej zakazać i mieć spokój -milicjia .Prowicjonalne myślenie.Na mieście patrole stójkowych,rewizje sam.Broń maszynowa,krótka,długa itp.itk.Żenada.Powinna jeździć szczekaczka i informować,że meczu nie ma. A to wina klubu.Tak się traktuje kibica. A kobitę z bachorem to wpuścili.Nie tylko z W.wpuszczali,ale z B.też,znajomych- znajomych. Trza powiadomić Brudzińskiego i tyle, jakich ma prezesów milicji w Bielawie.Pismo w przygotowaniu przez adwokatów.Przeta klub nie miał żadnych zakazów,o ile mnie pamięć nie myli.Niech kibic bojkotuje mecze ,zresztą słyszał takie głosy przed zwartym kordonem stójkowych w wyposażeniu ochronnym do rozpędzania nie legalnych zgromadzeń ludzia.
Zawiedziony kibic. skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie3 godzin 53 minut 53 sekund temu
Żenada Bielawa. Mecz z wiceliderem bez kibiców. Klub nie potrafi zorganizować meczu na własnym terenie.
Olo skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie12 godzin 42 minut 59 sekund temu
Żenada jak potraktowali kibiców!!! Najpierw plakaty porozwieszane po całym mieście informujące o meczu, a później jakieś dziwne zakazy. Policji było tyle że mogliby na pewno zabezpieczyć nie jeden mecz na szczycie w ekstraklasie, a nie byli w stanie zabezpieczyć meczu czwartoligowego. Szok!! Mało tego, na miejscu zjawiła się pani która dowodzila tym całym zamieszaniem i zgodziła się na wpuszczanie 10 osób które miały być w formie ochrony ( dostali kamizelki) , szkoda tylko że wśród tycz dziesięciu osób były to osoby z Wałbrzycha. Ciekawe w jaki sposób nowy prezes zrekompensuje to kibica.
Kibic skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie12 godzin 50 minut 30 sekund temu
Ciekawe czy zrobi druzyne Bielawianki czy dalej bedzie to zaplecze Lechii
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Dobry wybór !
Wreszcie nie ma sztuki Czesia !!! Mimo że jest Hałka nic się nie zmienia. Dalej będą rządzić te same osoby z drugiej linii ...POWODZENIA
kibic skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
wyjebcie tego Markowskiego
Kibic Bielawy skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Czas pokaże czy to dobry wybór.
Oby na plus dla Bielawianki
Ach ta nasza dzierżoniowska młodzież
Klo skomentował(a) 107. miesięcznica tragedii smoleńskiej w Dzierżoniowie – 10.03.2019.0 miesięcy 11 dni temu

TWÓJ SERWIS REGIONALNY

Piłka ręczna

Piłka ręczna – podsumowanie 21. kolejki II ligi mężczyzn gr. 1

Piłka ręczna – podsumowanie 21. kolejki II ligi mężczyzn gr. 1 Piłka ręczna

W miniony weekend rozgrywano mecze 21. kolejki II ligi mężczyzn gr. 1 w piłce ręcznej. 20 zwycięstwo w sezonie odnieśli szczypiorniści Boru Oborniki Śląskie. W innych meczach obyło się bez niespodzianek.

Oborniki Śląskie na fali – kapitalna ekipa Artura Szabata tym razem lepsza okazała się od rewelacyjnej w drugiej rundzie Nowej Soli. Przyjezdni opór stawiali jedynie przez pierwsze 15 minut, później na parkiecie rządzili już gospodarze. Aż 14 bramek zdobył wspomniany grający trener miejscowych – Szabat. Najlepszym rzucającym po drugiej stronie był Kamil Kowalski.

Łatwej przeprawy w wyjazdowym pojedynku ze Swarzędzem nie mieli faworyzowani gracze z Kościana. Po remisowej pierwszej połowie, 3 punkty ostatecznie powędrowały na konto Tęczy, która zajmuje 4 miejsce w ligowej tabeli i traci zaledwie jedno oczko do będącego na najniższym stopniu podium Brzegu.

Ważna wygrana szczypiornistów z Legnicy – Dziewiątka w ciekawie zapowiadającym się pojedynku pokonała Zew Świebodzin, który w tabeli plasuje się przed ekipą z Dolnego Śląska. Bez problemu z ostatnim w tabeli Koninem uporała się Oława. Moto-Jelcz już w pierwszych 30 minutach meczu rozstrzygnął losy spotkania, wygrywając ją jedenastoma trafieniami.
Orlik Brzeg nie potknął się w derbowym meczu z o wiele słabszą drużyną z Komprachcic. Mimo to OSiR postawił trudne warunki faworyzowanej ekipie z 3. miejsca w tabeli – do przerwy był remis. Trudy pojedynku lepiej znieśli jednak gracze SKS, dzięki czemu utrzymali bardzo wysokie miejsce w ligowej stawce.

3 punkty zdobyła także Żagiew – jeszcze w poprzedniej rundzie nie było by to nic zaskakującego, jednak jak dotąd druga część rozgrywek dla ekipy z Dzierżoniowa jest bardzo nieudana. Na Dolny Śląsk przyjechała drużyna Sparty Oborniki. Przyjezdni walczyli dzielnie, ale MKS w swoich szeregach miał świetnie dysponowanego Mateusza Błażkiewicza. Popularny Siwy rzucił aż 11 bramek na 24 całego zespołu i w głównej mierze dzięki niemu 3 punkty zostały pod Górami Sowimi.

Śląsk nie miał nic do powiedzenia w wyjazdowym meczu z Kątami Wrocławskimi. Kącka lokomotywa sporą przewagę osiągnęła już w pierwszych 30 minutach, a po przerwie zdołała ją powiększyć. Wrocławianie grają w kratkę i są nieobliczalni – wszystko zależy od tego, czy danego dnia dysponują pełną kadrą…

Stowarzyszenie Piłki Ręcznej BÓR Oborniki Śląskie – UKS Lider Swarzędz 37:30 (21:13)
UKS Lider Swarzędz – MKS Tęcza Kościan  29:33 (16:16)
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – TS Zew Świebodzin 25:19 (13:11)
Moto-Jelcz Oława  – SSRiR Start Konin 38:25 (20:9)
LKS OSiR Komprachcice – SKS Orlik Brzeg 26:31 (14:14)
MKS Żagiew Dzierżoniów – SKF KPR Sparta Oborniki 24:20 (13:10)
UKS GOKiS Kąty Wrocławskie – Śląsk Wrocław Handball Team 31:22 (17:10)