2
ło panie, ale lanie
Anonim skomentował(a) Lechia zebrała baty w Bielsku … [1 video + 43 foto]11 godzin 47 minut 34 sekund temu
Brawo drużyna
Anonim skomentował(a) Przebudzenie Bielawianki Bielawa0 miesięcy 2 dni temu
Bardzo dobre sędziowanie na turnieju, pozdrawiam
Xyz skomentował(a) IV Memoriał Oskara Plinty – podsumowanie0 miesięcy 15 dni temu
I znowu w plecy
Marek skomentował(a) Sobota: mecz Bielawianka – Polonia Świdnica0 miesięcy 16 dni temu
Chciałbym aby Lechia spadła, IV liga z Lechią, Górnikiem Wałbrzych czy Polonią Świdnica zapowiada się ciekawie. ps. kibice Lechii bez spiny to nie jest atak
Bielawianka skomentował(a) Porażka Lechii Dzierżoniów 0:10 miesięcy 19 dni temu
Oho, zaczęliśmy się podpisywać. Skąd my to znamy?:)
Widzę skomentował(a) Sukces Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów na Otwartych Mistrzostwach Powiatu Dzierżoniowskiego!0 miesięcy 20 dni temu
Będzie sieka na wyborach. Stawiam na drugą turę Rak kontra Łyżwa
Anonim skomentował(a) Marcin Rak kandydatem na stanowisko Burmistrza Miasta Bielawy0 miesięcy 26 dni temu
Kandydat jednocześnie popierany przez PIS i OBS? To niezgodne z naturą. To tak jakby kogoś popieralo i PiS i PO jednocześnie. Więc coś z tym PIS w Bielawie jest nie tak. To PIS tylko z nazwy. Taka wydmuszka.
Jestem za!
Kurcze, może być ciekawie.

Bielawa

Pewna wygrana Bielawianki 3:0

Pewna wygrana Bielawianki 3:0 Bielawa Piłka nożna  sport Piłka nożna Bielawianka Bielawa

W sobotę 7 kwietnia Bielawianka Bielawa podejmowała drużynę Wiwa Goszcz. Od pierwszych minut gospodarze narzucili przeciwnikom wysokie tępo gry, co zaowocowało w 20 minucie pierwszym golem w tym spotkaniu, którego strzelił Cegiełka. W ciągu następnych 8 minut było już 3:0 po trafieniach – Koefendera (25′) i Prokopa (28′). Chociaż okazji do podwyższenia wyniku bielawianie mieli wiele to rezultat z pierwszej połowy utrzymał się do końca spotkania.

Bielawianka: Łukasz Malec – Paweł Kuśmierek Adrian Morasz, Marcos Pauli, Bartosz Paszkowski, Bartłomiej Cegiełka, Adam Kowalczyk, Piotr Prokop, Murilo Koefender, Mateusz Kuriata, Łukasz Wiącek

Rezerwowi: Mateusz Łużny, Dawid Włodek, Dawid Januszewicz, Jakub Gucwa, Julio Cezar, Łukasz Grzywiński, Bartosz Tomkiewicz

Już dziś zapraszamy w sobotę 14.04.2018 r. do Bielawy na mecz Bielawianka Bielawa – Śląsk Wrocław II

Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa Pewna wygrana Bielawianki 3:0 | Bielawa