2
To paranoja,skandal błanezada,kompromitacja.....wróble na dachu ,te zeszłoroczne z komisariatu z Bielawy ćwierkają ,że milcja zakazała,po przez OZPN-;Wrocław aby bez kibica.Niech prezesi prowicjalnego komisariatu się podadzą do dymisji,wraz dziewoją z tym źle upiętym warkoczę- mundurową jak im sié nie nie chce,albo przejdą do agencji ochrony.A co na to burmistrz !!. Niech się wypowie .Najlepiej zakazać i mieć spokój -milicjia .Prowicjonalne myślenie.Na mieście patrole stójkowych,rewizje sam.Broń maszynowa,krótka,długa itp.itk.Żenada.Powinna jeździć szczekaczka i informować,że meczu nie ma. A to wina klubu.Tak się traktuje kibica. A kobitę z bachorem to wpuścili.Nie tylko z W.wpuszczali,ale z B.też,znajomych- znajomych. Trza powiadomić Brudzińskiego i tyle, jakich ma prezesów milicji w Bielawie.Pismo w przygotowaniu przez adwokatów.Przeta klub nie miał żadnych zakazów,o ile mnie pamięć nie myli.Niech kibic bojkotuje mecze ,zresztą słyszał takie głosy przed zwartym kordonem stójkowych w wyposażeniu ochronnym do rozpędzania nie legalnych zgromadzeń ludzia.
Zawiedziony kibic. skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie4 godzin 15 minut 54 sekund temu
Żenada Bielawa. Mecz z wiceliderem bez kibiców. Klub nie potrafi zorganizować meczu na własnym terenie.
Olo skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie13 godzin 5 minut 0 sekund temu
Żenada jak potraktowali kibiców!!! Najpierw plakaty porozwieszane po całym mieście informujące o meczu, a później jakieś dziwne zakazy. Policji było tyle że mogliby na pewno zabezpieczyć nie jeden mecz na szczycie w ekstraklasie, a nie byli w stanie zabezpieczyć meczu czwartoligowego. Szok!! Mało tego, na miejscu zjawiła się pani która dowodzila tym całym zamieszaniem i zgodziła się na wpuszczanie 10 osób które miały być w formie ochrony ( dostali kamizelki) , szkoda tylko że wśród tycz dziesięciu osób były to osoby z Wałbrzycha. Ciekawe w jaki sposób nowy prezes zrekompensuje to kibica.
Kibic skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie13 godzin 12 minut 31 sekund temu
Ciekawe czy zrobi druzyne Bielawianki czy dalej bedzie to zaplecze Lechii
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Dobry wybór !
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Wreszcie nie ma sztuki Czesia !!! Mimo że jest Hałka nic się nie zmienia. Dalej będą rządzić te same osoby z drugiej linii ...POWODZENIA
kibic skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
wyjebcie tego Markowskiego
Kibic Bielawy skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Czas pokaże czy to dobry wybór.
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Oby na plus dla Bielawianki
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Ach ta nasza dzierżoniowska młodzież
Klo skomentował(a) 107. miesięcznica tragedii smoleńskiej w Dzierżoniowie – 10.03.2019.0 miesięcy 11 dni temu


TWÓJ SERWIS REGIONALNY

Dzierżoniów

Otwarte Spotkanie Organizacyjne struktur partii Federacja dla Rzeczypospolitej

Otwarte Spotkanie Organizacyjne struktur partii Federacja dla Rzeczypospolitej Dzierżoniów News Powiat Dzierżoniowski  Samorząd Dzierżoniów

Dnia 15.02. 2019.odbyło się w Dzierżoniowie Otwarte Spotkanie Organizacyjne struktur partii Federacja dla Rzeczypospolitej, której założycielem jest były poseł Kukiz 15 Pan Marek Jakubiak.

Spotkanie w Dzierżoniowie było pierwszym takim w POWIECIE DZIERŻONIOWSKIM, a mimo to zgromadziło kilkadziesiąt osób. Nie zabrakło na nim przedstawicieli wszystkich POWIATÓW Okręgu Wałbrzyskiego.

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE STRUKTUR FDR W DZIERŻONIOWIE

Kolejne owocne spotkanie o Polsce🇵🇱🇵🇱🇵🇱i dla Polski🇵🇱🇵🇱🇵🇱Dyskutujemy, czasem nawet spieramy- lecz nigdy nie zwalczamy🤝Tam gdzie marzenie o normalnej Polsce spotyka sięz doświadczeniem,autorytetem i chęcią współdziałania-tam właśnie jesteśmyNie dzielimy się na młodych,starych,wykształconych lub gniewnych. Wszyscy jesteśmy Polakami-świadomymi Obywatelami,chcących dobra dla naszego kraju, dla nas i naszych dzieci. Chcemy zmian,lecz nie chcemy niszczyć! Mamy propozycje rozwiązań, dlatego szukamy dialogu.Rozsądnie i z szacunkiem wobec Każdego🤝🤝🤝Wy też możecie dołączyć!!!👍 https://www.federacjadlarp.org/FEDERACJA DLA RZECZYPOSPOLITEJ 🇵🇱

Opublikowany przez Wałbrzych – Federacja dla Rzeczypospolitej Poniedziałek, 18 lutego 2019

Powiat Ząbkowicki reprezentował Arkadiusz Moczulewski, Powiat Wałbrzyski-Tomasz Jagieła, Powiat Świdnicki-Piotr Kaliś, Powiat Kłodzki-Grzegorz Włodarski.

Na czele Powiatu Dzierżoniowskiego stał Grzegorz Hercuń– organizator spotkania, pełniący obecnie obowiązki Przewodniczącego całego Okręgu Wałbrzyskiego.

Nie zabrakło również przedstawicieli sąsiedniego Okręgu Wrocławskiego.

Na spotkaniu omówione zostały nie tylko bieżące tematy partyjne, lecz także przyjazd Prezesa Federacji dla Rzeczypospolitej, Posła na Sejm RP Marka Jakubiaka do naszego regionu.

Głebokie reformy ZUS, zwiększenie kwoty wolnej od podatku do 30000 zł, demokratyzne podejmowanie decyzji przez członków partii – tzw. E-voting za pomoca urządzeń mobilnych, czy tez obligatoryjne referenda bezprogowe – to główne zagadnienia omawiane podczas spotkania.

Obecnie lider FdR Marek Jakubiak wyruszył w wyborczą podróż po Polsce, by przemawiać do członków Federacji oraz potencjalnych wyborców.

16.02.2019 odbyło sie OTWARTE SPOTKANIE w Szczecinie.

Po Szczecinie przyjdzie czas na Katowice, Rzeszów, Wrocław i Gdańsk.

https://www.federacjadlarp.org


Galeria - Otwarte Spotkanie Organizacyjne struktur partii Federacja dla Rzeczypospolitej Dzierżoniów


Otwarte Spotkanie Organizacyjne struktur partii Federacja dla Rzeczypospolitej | Dzierżoniów Otwarte Spotkanie Organizacyjne struktur partii Federacja dla Rzeczypospolitej | Dzierżoniów Otwarte Spotkanie Organizacyjne struktur partii Federacja dla Rzeczypospolitej | Dzierżoniów Otwarte Spotkanie Organizacyjne struktur partii Federacja dla Rzeczypospolitej | Dzierżoniów Otwarte Spotkanie Organizacyjne struktur partii Federacja dla Rzeczypospolitej | Dzierżoniów Otwarte Spotkanie Organizacyjne struktur partii Federacja dla Rzeczypospolitej | Dzierżoniów Otwarte Spotkanie Organizacyjne struktur partii Federacja dla Rzeczypospolitej | Dzierżoniów Otwarte Spotkanie Organizacyjne struktur partii Federacja dla Rzeczypospolitej | Dzierżoniów Otwarte Spotkanie Organizacyjne struktur partii Federacja dla Rzeczypospolitej | Dzierżoniów Otwarte Spotkanie Organizacyjne struktur partii Federacja dla Rzeczypospolitej | Dzierżoniów Otwarte Spotkanie Organizacyjne struktur partii Federacja dla Rzeczypospolitej | Dzierżoniów Otwarte Spotkanie Organizacyjne struktur partii Federacja dla Rzeczypospolitej | Dzierżoniów Otwarte Spotkanie Organizacyjne struktur partii Federacja dla Rzeczypospolitej | Dzierżoniów
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl