2
Szukaj na portalach, którym UM płaci. :)
Anonim skomentował(a) Przed nami Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości21 godzin 43 minut 45 sekund temu
Gdzie są wyniki/?
wiesiek skomentował(a) Przed nami Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości0 miesięcy 1 dni temu
Zarząd i Trener do Dymisji i to jak najszybciej!!!!
Kibic Lechii skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów0 miesięcy 5 dni temu
Marnowanie pieniędzy. Żadnych kibiców na meczu, tragiczne wyniki i tragiczna organizacja okołomeczowa. Przynajmniej w IV będą ciekawe mecze z Bielawą i Świdnicą :)
Anonim skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów0 miesięcy 5 dni temu
IVliga, IVliga MZKS
Anonim skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów0 miesięcy 5 dni temu
nie jestem polakiem ale ..będę jak brał udział ..!!!!
Adrian Rus skomentował(a) Pieszyce: Zapraszamy na obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości0 miesięcy 6 dni temu
Nie jesteśmy na Dobie! Tylko INFODDZ. W policji nauczyli tylko kopiuj/wklej?
Anonim skomentował(a) Podsumowanie akcji „Znicz 2018”0 miesięcy 10 dni temu
Mieszkańcy powiatu dzierżoniowskiego!!! Nie dowiecie się tego z Doby bo decydenci Komendy Powiatowej Policji blokują te informacje. W KPP Dzierżoniów wszyscy z patrolówki i ruchu drogowego są na zwolnieniach lekarskich. Patrole na ulicy składają się z ludzi, którzy nie mają pojęcia o Waszych problemach i sposobach ich załatwienia bo na co dzień liczą słupki. Nawet "dochodzenówka" i ci DDZ K się pochorowali. NASZE BEZPIECZEŃSTWO JEEST ZAGROŻONE!!!! Doba Wam o tym nie powie, inne źródła masowego przekazu też nie.
Anonim skomentował(a) Podsumowanie akcji „Znicz 2018”0 miesięcy 11 dni temu
Lider pokazał dzisiaj klasę:) przegrywając 1:3 dużo drużyn już by mecz liczyło na straty :)
Mks skomentował(a) Pogoń Pieszyce 11 wygrana w sezonie0 miesięcy 12 dni temu
Przy 2-2 trener ściąga Cebulskiego, jak to właśnie Cebulski kręcił lewą stroną jak chciał. A po zmianie już wszyscy widzieli jak to się skończyło. ehhh
Anonim skomentował(a) Grali i łomot dostali0 miesięcy 26 dni temu


REKLAMA

Powiat Dzierżoniowski

Obradowała komisja bezpieczeństwa

Ocena stanu bezpieczeństwa od początku 2018 roku oraz przygotowanie powiatowych służb do okresu wakacyjnego – to główne tematy, którymi zajmowała się Powiatowa Komisja Bezpieczeństwa i Porządku na posiedzeniu 20 czerwca.

Obradowała komisja bezpieczeństwa Powiat Dzierżoniowski Pozostałe informacje

Spotkanie odbyło się w Starostwie Powiatowym w Dzierżoniowie. Wzięli w nim udział przedstawiciele powiatowych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem obywateli, delegaci Rady Powiatu oraz wójtowie i burmistrzowie gmin, a przewodniczył starosta dzierżoniowski Janusz Guzdek.

Bezpieczeństwo w powiecie

W pierwszej części spotkania przedstawiciele straży pożarnej, inspekcji sanitarnej, weterynarii, nadzoru budowlanego, służby drogowej, sądu, prokuratury rejonowej i aresztu śledczego przedstawili informacje o działalności swoich jednostek w okresie styczeń – maj 2018 roku. Z wystąpień wynikało, że minione miesiące były w naszym powiecie bezpieczne.

Wiesława Bronowicka, dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Dzierżoniowie zwróciła uwagę na temat szczepień ochronnych dzieci, w związku z tym, że różne kraje wprowadzają ograniczenia dla dzieci nieszczepionych, by chronić pozostałe. Obecnie poziom szczepień wynosi u nas 90 procent, co daje gwarancję bezpieczeństwa.

Czesław Barwicki, Powiatowy Lekarz Weterynarii, zwrócił uwagę na zagrożenie wystąpienia na naszym terenie Afrykańskiego Pomoru Świń (ASF). Choroba ta dynamicznie się rozprzestrzenia. Nie jest ona groźna dla ludzi, ale stwarza zagrożenie dla trzody chlewnej i powoduje straty ekonomiczne.

Tomasz Fedorszczak, Prokurator Rejonowy w Dzierżoniowie, poinformował natomiast, że o ile klasyczna przestępczość kryminalna spada, to ta w cyberprzestrzeni znacząco rośnie. Ostrzegał przed otwieraniem plików nieznanego pochodzenia, które może sparaliżować pracę na długi czas.

Bezpieczne wakacje

Następnie obecni na spotkaniu przedstawiciele służb, inspekcji i straży oraz wójtowie i burmistrzowie gmin omówili działania podejmowane w ramach akcji „Bezpieczne wakacje”. Dotyczą one m.in. organizacji czasu wolnego dla dzieci, bezpieczeństwa w miejscach letniego wypoczynku, na akwenach wodnych, na placach zabaw oraz na imprezach masowych w okresie letnim.

Na koniec starosta przekazał podziękowania dla aresztu śledczego za nieodpłatną pracę skazanych na rzecz społeczeństwa naszego powiatu, do której każdego dnia jest oddelegowanych ok. 80 osób. Podziękował również za wszelkie działania, które wpływają na dobry poziom bezpieczeństwa w naszym powiecie.

Kolejne posiedzenie Powiatowej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku zaplanowano na listopad.

Galeria zdjęć http://www.pow.dzierzoniow.pl/obradowala-komisja-bezpieczenstwa.html

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl