2
To prawda. Łukasz robił i robi fajny portal (teraz nieoficjalny). A oficjalnego to klub nie ma, przynajmniej na taki nie trafiłem.
bnbn skomentował(a) Kto przyjdzie, kto odejdzie w Lechii Dzierżoniów ?0 miesięcy 1 dni temu
Te zawody w nagłośnienie oraz inne atrakcje zaopatrywała firma https://kreatorzyimprez.pl/zaopatrzenie-imprez/ serdecznie polecam!
Zosia skomentował(a) Szkolna Kronika Sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mościsku – Rok szkolny 2017/20180 miesięcy 3 dni temu
Już zaczynają się antagonizmy w kierunku "nieoficjalnego" portalu. A jest jakiś oficjalny? Wielki szacun dla Łukasza, że przez tyle lat prowadzi stronę Lechii. Nikt nie zdaje sobie sprawy ile to wyrzeczeń, no i poświęconego czasu. Nawet kluby z II czy I ligi nie mają tak treściwych stron.
qqqqqqqqqqqqqqqq skomentował(a) Kto przyjdzie, kto odejdzie w Lechii Dzierżoniów ?0 miesięcy 3 dni temu
no to promocja hehe a rodzice zapłacą bo samego dziecka nie puszczą hehe porażka
Anonim skomentował(a) PROMOCJA NA BASENIE MIEJSKIM AQUARIUS W BIELAWIE0 miesięcy 4 dni temu
6-15 więc ramy czasowe !!! Gamoń napisał inf na plakacie.
Anonim skomentował(a) PROMOCJA NA BASENIE MIEJSKIM AQUARIUS W BIELAWIE0 miesięcy 5 dni temu
Jakie to jest piękne, portal infoddz wie więcej o zawodnikach i klubie, niż oni sami o sobie... Może czas przestać bazować na nieoficjalnym portalu?
Pozdrawiam. skomentował(a) Kto przyjdzie, kto odejdzie w Lechii Dzierżoniów ?0 miesięcy 6 dni temu
To się robi jakis portal plotkarski :)
Oop skomentował(a) Kto przyjdzie, kto odejdzie w Lechii Dzierżoniów ?0 miesięcy 10 dni temu
Co ten chłoptaś ma wspólnego z Dzierżoniowem?
autor skomentował(a) Poseł Jarosław Krajewski w Dzierżoniowie 9.06.2018r.0 miesięcy 23 dni temu
Widocznie nie albo doszli do wniosku, że po co ładować kasę w tzw. gwiazdy :)
Anonim skomentował(a) Zapraszamy na Dni Pieszyc 20180 miesięcy 29 dni temu
Pierwsza połowa przespana
Anonim skomentował(a) Remis Bielawianki Bielawa w ostatnim meczu domowym tego sezonu1 miesięcy 12 dni temu


REKLAMA

Powiat DDZ

Obradowała komisja bezpieczeństwa

Ocena stanu bezpieczeństwa od początku 2018 roku oraz przygotowanie powiatowych służb do okresu wakacyjnego – to główne tematy, którymi zajmowała się Powiatowa Komisja Bezpieczeństwa i Porządku na posiedzeniu 20 czerwca.

Komisja Bezpieczenstwa (9)

Spotkanie odbyło się w Starostwie Powiatowym w Dzierżoniowie. Wzięli w nim udział przedstawiciele powiatowych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem obywateli, delegaci Rady Powiatu oraz wójtowie i burmistrzowie gmin, a przewodniczył starosta dzierżoniowski Janusz Guzdek.

Bezpieczeństwo w powiecie

W pierwszej części spotkania przedstawiciele straży pożarnej, inspekcji sanitarnej, weterynarii, nadzoru budowlanego, służby drogowej, sądu, prokuratury rejonowej i aresztu śledczego przedstawili informacje o działalności swoich jednostek w okresie styczeń – maj 2018 roku. Z wystąpień wynikało, że minione miesiące były w naszym powiecie bezpieczne.

Wiesława Bronowicka, dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Dzierżoniowie zwróciła uwagę na temat szczepień ochronnych dzieci, w związku z tym, że różne kraje wprowadzają ograniczenia dla dzieci nieszczepionych, by chronić pozostałe. Obecnie poziom szczepień wynosi u nas 90 procent, co daje gwarancję bezpieczeństwa.

Czesław Barwicki, Powiatowy Lekarz Weterynarii, zwrócił uwagę na zagrożenie wystąpienia na naszym terenie Afrykańskiego Pomoru Świń (ASF). Choroba ta dynamicznie się rozprzestrzenia. Nie jest ona groźna dla ludzi, ale stwarza zagrożenie dla trzody chlewnej i powoduje straty ekonomiczne.

Tomasz Fedorszczak, Prokurator Rejonowy w Dzierżoniowie, poinformował natomiast, że o ile klasyczna przestępczość kryminalna spada, to ta w cyberprzestrzeni znacząco rośnie. Ostrzegał przed otwieraniem plików nieznanego pochodzenia, które może sparaliżować pracę na długi czas.

Bezpieczne wakacje

Następnie obecni na spotkaniu przedstawiciele służb, inspekcji i straży oraz wójtowie i burmistrzowie gmin omówili działania podejmowane w ramach akcji „Bezpieczne wakacje”. Dotyczą one m.in. organizacji czasu wolnego dla dzieci, bezpieczeństwa w miejscach letniego wypoczynku, na akwenach wodnych, na placach zabaw oraz na imprezach masowych w okresie letnim.

Na koniec starosta przekazał podziękowania dla aresztu śledczego za nieodpłatną pracę skazanych na rzecz społeczeństwa naszego powiatu, do której każdego dnia jest oddelegowanych ok. 80 osób. Podziękował również za wszelkie działania, które wpływają na dobry poziom bezpieczeństwa w naszym powiecie.

Kolejne posiedzenie Powiatowej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku zaplanowano na listopad.

Galeria zdjęć http://www.pow.dzierzoniow.pl/obradowala-komisja-bezpieczenstwa.html

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl