2
Brawo chłopaki tak trzymac
Janpol skomentował(a) Bielawianka wygrywa sparing z Orłem Ząbkowice Śląskie 3-00 miesięcy 5 dni temu
Skarpetko? Kibice Lechii to już przechodzą samych siebie :) Odchodzą wszyscy zawodnicy a napina się... "skarpeta". Dobrze się dzieję w Lechii, odchodzi kapitan ;)
Anonim skomentował(a) Odszedł Kapitan trzecioligowca z Dzierżoniowa0 miesięcy 6 dni temu
Nie napinaj się tak skarpetko hihih
skarpetovsky skomentował(a) Odszedł Kapitan trzecioligowca z Dzierżoniowa0 miesięcy 8 dni temu
Uuuu dzieje się w Lechii
Anonim skomentował(a) Odszedł Kapitan trzecioligowca z Dzierżoniowa0 miesięcy 8 dni temu
Brawo więcej takich akcji pora skończyć z napadamipomocniczki też powinny dostać po10 latek odosobnienia
Jola skomentował(a) Bielawscy policjanci zatrzymali i doprowadzili do prokuratury sprawców rozboju0 miesięcy 26 dni temu
Rudnicki już 2 lata nie jest szefem sztabu WOŚP. Przynajmniej oficjalnie jest nim Drabczyk.
Anonim skomentował(a) Dzierżoniów: Nie żyje Paweł Adamowicz. Wiec pamięci – 14.01.2019.1 miesięcy 7 dni temu
kto kupował od niego ten złom, wiedział że to z kradzieży
jan skomentował(a) Złodziej studzienek zatrzymany2 miesięcy 6 dni temu
Wielu z nas poruszało się tymi drogami które zionęły niespodziewanymi otworami.Jako osoba wierząca użyje często używanego zwrotu '' Bug jedynie wie do ilu nieszczęść mogło dojść z zaistniałego dla nas niebezpieczeństwa. Proszę dopnijcie temu bydlakowi parę paragrafów i zamknijcie to ścierwo.
Motyka skomentował(a) Złodziej studzienek zatrzymany2 miesięcy 6 dni temu
Zmien foto, bo jakies starsze jeszce z Maćkiem jako trenerem...
Kibic. skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 9. kolejki II ligi mężczyzn gr. 13 miesięcy 2 dni temu
Miała być kasa z Genui, świetlana przyszłość i perspektywy. Tymczasem za rok derby z Pogonią Pieszyce, a jeszcze niedawno te dwa kluby dzieliły 3 (!) klasy rozgrywkowe. Panowie działacze - kupcie w Lidlu ćwierć kilo dobrej kawy i dwie paczki ciastek i pojedźcie do Pieszyc na rozmowy z zarządem Pogoni. Może nauczycie się od nich co nieco, jak prowadzić klub piłkarski...
Kibic z lat 90. skomentował(a) Lechia Dzierżoniów z ósmą porażką u siebie [35 foto + 1 video]3 miesięcy 3 dni temu


TWÓJ SERWIS REGIONALNY

Powiat Dzierżoniowski

Obradowała komisja bezpieczeństwa

Ocena stanu bezpieczeństwa od początku 2018 roku oraz przygotowanie powiatowych służb do okresu wakacyjnego – to główne tematy, którymi zajmowała się Powiatowa Komisja Bezpieczeństwa i Porządku na posiedzeniu 20 czerwca.

Obradowała komisja bezpieczeństwa Powiat Dzierżoniowski Pozostałe informacje

Spotkanie odbyło się w Starostwie Powiatowym w Dzierżoniowie. Wzięli w nim udział przedstawiciele powiatowych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem obywateli, delegaci Rady Powiatu oraz wójtowie i burmistrzowie gmin, a przewodniczył starosta dzierżoniowski Janusz Guzdek.

Bezpieczeństwo w powiecie

W pierwszej części spotkania przedstawiciele straży pożarnej, inspekcji sanitarnej, weterynarii, nadzoru budowlanego, służby drogowej, sądu, prokuratury rejonowej i aresztu śledczego przedstawili informacje o działalności swoich jednostek w okresie styczeń – maj 2018 roku. Z wystąpień wynikało, że minione miesiące były w naszym powiecie bezpieczne.

Wiesława Bronowicka, dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Dzierżoniowie zwróciła uwagę na temat szczepień ochronnych dzieci, w związku z tym, że różne kraje wprowadzają ograniczenia dla dzieci nieszczepionych, by chronić pozostałe. Obecnie poziom szczepień wynosi u nas 90 procent, co daje gwarancję bezpieczeństwa.

Czesław Barwicki, Powiatowy Lekarz Weterynarii, zwrócił uwagę na zagrożenie wystąpienia na naszym terenie Afrykańskiego Pomoru Świń (ASF). Choroba ta dynamicznie się rozprzestrzenia. Nie jest ona groźna dla ludzi, ale stwarza zagrożenie dla trzody chlewnej i powoduje straty ekonomiczne.

Tomasz Fedorszczak, Prokurator Rejonowy w Dzierżoniowie, poinformował natomiast, że o ile klasyczna przestępczość kryminalna spada, to ta w cyberprzestrzeni znacząco rośnie. Ostrzegał przed otwieraniem plików nieznanego pochodzenia, które może sparaliżować pracę na długi czas.

Bezpieczne wakacje

Następnie obecni na spotkaniu przedstawiciele służb, inspekcji i straży oraz wójtowie i burmistrzowie gmin omówili działania podejmowane w ramach akcji „Bezpieczne wakacje”. Dotyczą one m.in. organizacji czasu wolnego dla dzieci, bezpieczeństwa w miejscach letniego wypoczynku, na akwenach wodnych, na placach zabaw oraz na imprezach masowych w okresie letnim.

Na koniec starosta przekazał podziękowania dla aresztu śledczego za nieodpłatną pracę skazanych na rzecz społeczeństwa naszego powiatu, do której każdego dnia jest oddelegowanych ok. 80 osób. Podziękował również za wszelkie działania, które wpływają na dobry poziom bezpieczeństwa w naszym powiecie.

Kolejne posiedzenie Powiatowej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku zaplanowano na listopad.

Galeria zdjęć http://www.pow.dzierzoniow.pl/obradowala-komisja-bezpieczenstwa.html

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl