2
Zagiew też awansowała :) Lechia spada to może pieniądz się jakiś znajdzie.
:) skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 26 kolejki II ligi mężczyzn gr. 115 godzin 58 minut 34 sekund temu
Brawo TRÓJECZKA
Darek skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 25 kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 4 dni temu
Brawo pany
Anonim skomentował(a) Bielawianka Bielawa poza zasięgiem rywala0 miesięcy 11 dni temu
Skandal żeby nie można było spokojne nawet po przejściu dla pieszych przejść do miejsca zamieszkania !!!!!
niezadowolony skomentował(a) Zamknięte drogi – Międzynarodowe Kryterium Kolarskie „Dzierżoniów 2019”0 miesięcy 12 dni temu
Się pytam grzecznie, jakich "bobrów"????
Kibic skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 24. kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 14 dni temu
Na giełdzie rynku rolnego dobrze płacą za wiosenne nowalijki.Może panowie się nie wstrzelili w asortyment...
Motyka skomentował(a) Zlikwidowania plantacji marihuany0 miesięcy 20 dni temu
Całe szczęście dla właściciela karty że kwota na karcie nie zamknęła się w dokonaniu mniejszej ilości transakcji.Tuman,a wygranym jest właściciel.
Motyka skomentował(a) 15 transakcji w kilka godzin wykonał mężczyzna znalezioną kartą płatniczą0 miesięcy 20 dni temu
Panie redaktorze. Postacią numer jeden w zespole Śląska był bramkarz tej drużyny Krzysztof Maciak.rozumiem, że był pan na meczu i to jest opinia fachowca. Maciak bronił w tym meczu z 70% skutecznością. Samo rzucenie bramek to za mało. Jeśli się pisze to trzeba wiedzieć o czym.
Wroclawianin kibic Śląska Wrocław Handball Team. skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 23. kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 22 dni temu
To paranoja,skandal błanezada,kompromitacja.....wróble na dachu ,te zeszłoroczne z komisariatu z Bielawy ćwierkają ,że milcja zakazała,po przez OZPN-;Wrocław aby bez kibica.Niech prezesi prowicjalnego komisariatu się podadzą do dymisji,wraz dziewoją z tym źle upiętym warkoczę- mundurową jak im sié nie nie chce,albo przejdą do agencji ochrony.A co na to burmistrz !!. Niech się wypowie .Najlepiej zakazać i mieć spokój -milicjia .Prowicjonalne myślenie.Na mieście patrole stójkowych,rewizje sam.Broń maszynowa,krótka,długa itp.itk.Żenada.Powinna jeździć szczekaczka i informować,że meczu nie ma. A to wina klubu.Tak się traktuje kibica. A kobitę z bachorem to wpuścili.Nie tylko z W.wpuszczali,ale z B.też,znajomych- znajomych. Trza powiadomić Brudzińskiego i tyle, jakich ma prezesów milicji w Bielawie.Pismo w przygotowaniu przez adwokatów.Przeta klub nie miał żadnych zakazów,o ile mnie pamięć nie myli.Niech kibic bojkotuje mecze ,zresztą słyszał takie głosy przed zwartym kordonem stójkowych w wyposażeniu ochronnym do rozpędzania nie legalnych zgromadzeń ludzia.
Zawiedziony kibic. skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie0 miesięcy 25 dni temu
Żenada Bielawa. Mecz z wiceliderem bez kibiców. Klub nie potrafi zorganizować meczu na własnym terenie.
Olo skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie0 miesięcy 25 dni temu

TWÓJ SERWIS REGIONALNY

Dzierżoniów

Obowiązek wykonany

Obowiązek wykonany Dzierżoniów Piłka ręczna

Żagiew nie ma już żadnego marginesu błędu – 3 punkty w starciu ze Swarzędzem były obowiązkiem. Podopiecznym trenera Górecznego udało się z niego wywiązać. W końcu bardzo dobrze w ataku zagrał Robert Szuszkiewicz, a jego wysoka forma może cieszyć przed starciem z liderem rozgrywek.

Każdy inny wynik niż pewna wygrana z beniaminkiem, dla dzierżoniowian byłby zawodem oraz sygnałem ostrzegawczym przed starciem z Borem. Wynik spotkania otworzył niezwodny Mateusz Błażkiewicz. Kolejne dwie bramki dla przyjezdnych zdobywali Antosik oraz Piróg. Swarzędz poważniejszy opór stawiał do 20 minuty.

Końcówka pierwszej połowy już zdecydowanie należała do ekipy z Dolnego Śląska – w ciągu 10 minut rzuciła ona 7 bramek, kapitulując zaledwie dwukrotnie. Na przerwę Żagiew zeszła prowadząc 15:8.

Wobec takiego obrotu wydarzeń, druga połowa miała być jedynie formalnością. W dodatku, zaczęła się ona dla dzierżoniowian w sposób wymarzony – szybkie 4 trafienia Matlęgi, Szuszkiewicza oraz Piróga sprawiły, że było już 19:8. Miejscowi byli do tej pory jedynie tłem dla szczypiornistów aspirujących do awansu o klasę wyżej.

Niestety, między 40. a 50. minutą spotkania wśród przyjezdnych nastąpił mały przestój, a do roboty wzięli się zawodnicy UKS. W ciągu 8 minut, rzucili oni aż 8 bramek – Żagiew odpowiedziała tylko trzema trafieniami i jedenastobramkowa przewaga stopniała do pięciu goli.

Na szczęście w samej końcówce skutecznością znów imponował Szuszkiewicz, a swoje trafienia dołożyli także Galik i Kuciński, przez co udało się nieco podreperować wynik. Warto zaznaczyć również, że wiele razy szwankowała celność i koncentracja, w wyniku czego Żagiew zmarnowała wiele stuprocentowych sytuacji. MKS wygrał 31:23.

Teraz misja – ograć lidera. Już w najbliższą sobotę wielkie starcie w Obornikach Śląskich, gdzie pierwszy w ligowej stawce Bór podejmie Żagiew. Dzierżoniowianie jako jedyni byli w stanie pokonać w tym sezonie zespół Artura Szabata – przed własną publicznością MKS wygrał aż 34:27. Na hit wybiera się grupa kibiców z Dzierżoniowa – jeśli zawodnicy dostosują się do poziomu dopingu, porażka będzie niemożliwa.

UKS Lider Swarzędz 23:31 (8:15) MKS Żagiew Dzierżoniów