Kuban skomentował(a) 17:0 i strzelecki popis JS Lechii0 miesięcy 2 dni temu
Też brałem u nich auto na 1% wkładu. Super opcja. Mega konkurencyjna w stosunku do innych firm. Ja brałem w salonie w Białymstoku, ale zakładam, że we wszystkich salonach Auto idea to mają.
Grzesiek skomentował(a) Jakie benefity wiążą się z wzięciem auta w leasing? Zobacz listę0 miesięcy 8 dni temu
Ja się czasem zastanawiam czy nie lepiej jest kupić dobry, używany sprzęt w dużo niższej cenie? I tą kwotę co zostanie przeznaczyć na jeszcze jakieś rzeczy... Ja sam często zamawiam z https://restartplus.pl/ bo już nie raz przekonałem się, że nie ma co inwestować w nowy sprzęt skoro można kupić używany ale dobry.
Maciek skomentował(a) Nowoczesne pracownie w liceach powiatowych0 miesięcy 9 dni temu
W leasingu wszystko wrzucasz w koszty i twoja firma zyskuje. Leasing to najlepsza opcja, a niektóre salony (np. Auto Idea) chcą tylko 1% wkładu własnego. To są mega warunki.
Antoni skomentował(a) Jakie benefity wiążą się z wzięciem auta w leasing? Zobacz listę0 miesięcy 10 dni temu
Super impreza !
Anonim skomentował(a) BWA MASTERS – Mistrzostwa Break Dance za nami0 miesięcy 13 dni temu
A tam w tym całym Bbb to może że 3 z Bielawy i tyle kasy mają
Anonim skomentował(a) Bielawa: Mniej na sport w 2018 roku0 miesięcy 14 dni temu
nie rozumiem dlaczego taka drużyna jak bielawa owls czy snakes maja nie dostać dotacji a dla besteru 250k a i tak wszystko przepierdalaja
chuj skomentował(a) Bielawa: Mniej na sport w 2018 roku0 miesięcy 15 dni temu
Wybory idą :)
Anonim skomentował(a) Bielawa: Mniej na sport w 2018 roku0 miesięcy 15 dni temu
Leasing to najlepsza opcja. Dobrze tylko, zeby sobie fajne auto potem wybrać ;) A teraz akurat trwa wyprzedaż rocznika, więc warto przeglądać kto co ma za ile. Ja myśle nam mercem w auto idea. Przede mną jazda próbna w przyszłym tygodniu i zobaczymy :)
Aleks skomentował(a) Jakie benefity wiążą się z wzięciem auta w leasing? Zobacz listę0 miesięcy 16 dni temu
fakt, mercedesy ostatnio wrocily do lask bardzo mocno, nie dosc ze zrobily sie nieawaryjne ponownie to jeszcze cenowo konkuruja z duzo nizszymi klasami
Marcin skomentował(a) Jakie benefity wiążą się z wzięciem auta w leasing? Zobacz listę0 miesięcy 17 dni temu

Dzierżoniów

Za nami już 10. kolejka II ligi Szczypiorniaka

BartekZ

Za nami już 10. kolejka rozgrywek II Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn gr. 1. Wśród siedmiu spotkań, mianem niespodzianki nazwać można wygraną beniaminka z Kątów Wrocławskich nad Tęczą Kościan. Dla kibiców z Dzierżoniowa najważniejsza jest informacja o upragnionym zwycięstwie Żagwi. Zaskakująco wysoko w Grodkowie przegrał Śląsk Wrocław. Zapraszamy na kilka zdań o każdym z pojedynków!

Wyniki meczów prezentują się następująco:

SPR Bór Oborniki Śląskie 29:28 (12:13) LKS OSiR Komprachcice

Faworytem tego spotkania wydawała się być ekipa z Komprachcic. Mecz miał kilka zwrotów akcji – na początku na trzybramkowe prowadzenie wyszli gospodarze, jednak jeszcze przed przerwą karta się odwróciła i na trzy trafienia odskoczyli przyjezdni. Równie zacięta była druga odsłona tego starcia. W 43. minucie Bór znów uciekł rywalom na 3 punkty, ci jednak nadal nie dawali za wygraną. Mimo że na 4 minuty przed końcem Oborniki prowadziły 28:24, to końcówka należała do szczypiornistów LKS. Tym jednak zabrakło czasu, by doprowadzić do remisu. Koniec końców, 3 punkty zostały na Dolnym Śląsku. Najokazalszym łupem bramkowym pochwalić mogą się: po stronie Boru – Sawicki i Ramiączek (po 8), natomiast po stronie Komprachcic – Ungier (9).

TS ZEW Świebodzin 36:21 (20:7) EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

Zgodnie z oczekiwaniami przebiegało spotkanie w Świebodzinie, gdzie tamtejszy ZEW bez problemów ograł słabą w tym roku Dziewiątkę. Pojedynek zacięty był zaledwie przez nieco ponad 10 pierwszych minut. Później wyższy bieg wrzucili gospodarze. Tradycyjnie w ich szeregach błyszczał Nogajewski, który tego wieczora trafił do bramki rywala aż 12 razy. U legniczan, najwyższy dorobek bramkowy wynosił 3 gole – jednak pochwalić może się nim aż pięciu zawodników: Pasieczny, Sydor, Gorczyca, Myśluk oraz Szyba.

KS Forza Wrocław 45:24 (22:13) SKS Orlik Brzeg

Forza sprawiła srogie lanie czerwonej latarni z Brzegu. Wynik 45:24 jest na tyle druzgocący, że trudno cokolwiek napisać o tym spotkaniu. Najlepszym podsumowaniem tej rywalizacji niech będzie ostatnie 10 minut starcia – gdzie wrocławianie zdobyli 10 bramek, przy zaledwie jednym trafieniu gości. Najskuteczniejsi w ataku byli: po stronie Forzy Burzyński i Tkaczyk (po 11), dla Brzegu natomiast Stopka i Grochowski (po 7). Na uwagę zasługuje dobre wejście do drużyny tego drugiego – były rozgrywający ŚKPR Świdnica, bardzo szybko staje się jednym z liderów Orlika.

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 28:23 (15:15) MKS Tęcza Kościan

Niespodzianka. Skazywane na porażkę Kąty, zagrały na nosie faworyzowanej Tęczy, która po obiecującym starcie ligi, notuje teraz okres słabszej dyspozycji. Gospodarze świetnie weszli w mecz, prowadząc już nawet 3:0. Niezwykle zacięta pierwsza połowa skończyła się jednak remisem. Ciekawie było też po przerwie. Decydujący był okres między 40. a 45. minutą, kiedy UKS zdobył 4 bramki z rzędu, nie tracąc przy tym żadnej. To pozwoliło zachować stosunkowo bezpieczną przewagę przy walce bramka za bramkę w końcówce. Najlepsi w ataku byli: Kazimierczak dla Kątów (8) oraz Weiss dla Tęczy (6).

MKST Astra Nowa Sól 23:32 (9:17) SKF KPR Sparta Oborniki

Oborniki uniknęły wpadki i bez problemu – podobnie jak reszta stawki z samego szczytu tabeli – wygrały ze skazaną na pożarcie Astrą. Przyjezdni spotkanie kontrolowali od początku do końca i było to ich dziewiąte zwycięstwo w sezonie. Najwięcej bramek dla gości zdobyli: Jonasz Ratajczak oraz Hubert Narożny (po 5), natomiast dla miejscowych – Sebastian Lotko (6).

UKS Olimp Grodków 34:19 (18:5) Śląsk Wrocław Handball Team

W starciu spadkowiczów z I. Ligi, zdecydowanie lepszy okazał się Olimp. Końcowy rezultat to przede wszystkim sprawa dramatycznej postawy wrocławian w pierwszej odsłonie tego pojedynku – podopieczni Grobelnego w tej części rywalizacji rzucili zaledwie 4 bramki z gry. Nieco lepiej było po przerwie, ale nawet to nie wystarczyło do zmazania plamy z dość przykrego wyjazdu do ekipy ze szczytu tabeli. Zdecydowanie najlepszy w ofensywie Śląska był ex-Żagwista, Maciej Seroczyński. Popularny Serek zdobył aż 8 bramek dla ekipy ze stolicy Dolnego Śląska. Po przeciwnej stronie szalał Maciej Maciejewski – autor aż 10 trafień dla OIimpu. Jeśli Śląsk podobnie jak w Grodkowie, w najbliższą sobotę zaprezentuje się przed własną publicznością w starciu z Żagwią, możemy być świadkami niemałej niespodzianki.

MKS Żagiew Dzierżoniów 32:26 (17:9) SSRiR Start Konin

ZAPOWIEDŹ!

11. kolejka rozgrywek zapowiada się niezwykle interesująco. Dzierżoniowska Żagiew powalczy o sprawienie niespodzianki we Wrocławiu, gdzie podejmie tamtejszy Śląsk. Gorąco będzie podczas pojedynku Sparty z Olimpem, a więc dwóch ekip z samego szczytu. O arcyważne punkty powalczy Orlik Brzeg – okazja idealna, bo jego rywalem na własnym parkiecie będzie beniaminek z Kątów Wrocławskich. Mimo wszystko, rozpędzony GOKiS na pewno nie będzie wygodnym rywalem.