2
To paranoja,skandal błanezada,kompromitacja.....wróble na dachu ,te zeszłoroczne z komisariatu z Bielawy ćwierkają ,że milcja zakazała,po przez OZPN-;Wrocław aby bez kibica.Niech prezesi prowicjalnego komisariatu się podadzą do dymisji,wraz dziewoją z tym źle upiętym warkoczę- mundurową jak im sié nie nie chce,albo przejdą do agencji ochrony.A co na to burmistrz !!. Niech się wypowie .Najlepiej zakazać i mieć spokój -milicjia .Prowicjonalne myślenie.Na mieście patrole stójkowych,rewizje sam.Broń maszynowa,krótka,długa itp.itk.Żenada.Powinna jeździć szczekaczka i informować,że meczu nie ma. A to wina klubu.Tak się traktuje kibica. A kobitę z bachorem to wpuścili.Nie tylko z W.wpuszczali,ale z B.też,znajomych- znajomych. Trza powiadomić Brudzińskiego i tyle, jakich ma prezesów milicji w Bielawie.Pismo w przygotowaniu przez adwokatów.Przeta klub nie miał żadnych zakazów,o ile mnie pamięć nie myli.Niech kibic bojkotuje mecze ,zresztą słyszał takie głosy przed zwartym kordonem stójkowych w wyposażeniu ochronnym do rozpędzania nie legalnych zgromadzeń ludzia.
Zawiedziony kibic. skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie4 godzin 35 minut 38 sekund temu
Żenada Bielawa. Mecz z wiceliderem bez kibiców. Klub nie potrafi zorganizować meczu na własnym terenie.
Olo skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie13 godzin 24 minut 44 sekund temu
Żenada jak potraktowali kibiców!!! Najpierw plakaty porozwieszane po całym mieście informujące o meczu, a później jakieś dziwne zakazy. Policji było tyle że mogliby na pewno zabezpieczyć nie jeden mecz na szczycie w ekstraklasie, a nie byli w stanie zabezpieczyć meczu czwartoligowego. Szok!! Mało tego, na miejscu zjawiła się pani która dowodzila tym całym zamieszaniem i zgodziła się na wpuszczanie 10 osób które miały być w formie ochrony ( dostali kamizelki) , szkoda tylko że wśród tycz dziesięciu osób były to osoby z Wałbrzycha. Ciekawe w jaki sposób nowy prezes zrekompensuje to kibica.
Kibic skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie13 godzin 32 minut 15 sekund temu
Ciekawe czy zrobi druzyne Bielawianki czy dalej bedzie to zaplecze Lechii
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Dobry wybór !
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Wreszcie nie ma sztuki Czesia !!! Mimo że jest Hałka nic się nie zmienia. Dalej będą rządzić te same osoby z drugiej linii ...POWODZENIA
kibic skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
wyjebcie tego Markowskiego
Kibic Bielawy skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Czas pokaże czy to dobry wybór.
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Oby na plus dla Bielawianki
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Ach ta nasza dzierżoniowska młodzież
Klo skomentował(a) 107. miesięcznica tragedii smoleńskiej w Dzierżoniowie – 10.03.2019.0 miesięcy 11 dni temu


TWÓJ SERWIS REGIONALNY

Edukacja

Najlepsi uczniowie powalczą we Wrocławiu

Najlepsi uczniowie powalczą we Wrocławiu Edukacja Warto przeczytać  edukacja

Przed nami wojewódzki etap Olimpiady ZUS dla uczniów „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” – półfinał na Dolnym Śląsku. Będzie gorąco od emocji! Wydarzenie odbędzie się w piątek, 15 marca o godz. 11.00, w Oddziale ZUS we Wrocławiu, przy ul. Pretficza 11, w sali konferencyjnej.

W olimpiadzie wezmą udział najlepsi z najlepszych z całego województwa dolnośląskiego – 63 uczniów z 21 szkół. Powalczą o tytuł zwycięzcy w trzyosobowych zespołach. Ten skład to efekt silnej konkurencji, bowiem w całym województwie dolnośląskim do konkursu na temat ubezpieczeń społecznych pierwotnie przystąpiło 2,3 tys. uczniów z 66 szkół ponadpodstawowych. Do etapu wojewódzkiego przeszli już jednak tylko ci najlepsi.

– Uczniowie ciężko pracują i chętnie biorą udział w dodatkowych zajęciach. Zadanie nie jest łatwe. W etapie wojewódzkim olimpiady weźmie udział 21 drużyn ale tylko jedna z nich awansuje do finału. Będzie to drużyna z najwyższą liczbą punktów. Już na tym etapie uczniowie z trzech pierwszych miejsc otrzymają od nas atrakcyjne nagrody rzeczowe – mówi Magdalena Walter, koordynator ds. komunikacji społecznej i edukacji Oddziału ZUS w Wałbrzychu. – Wspierają nas również Uczelnie, z którymi współpracujemy. Dodatkowe nagrody przekazała Politechnika Wrocławska i Uniwersytet Ekonomiczny. Uczniowie otrzymają też upominki przekazane przez Urząd Marszałkowski. W finale, oprócz nagród rzeczowych, uczniowie zawalczą też o indeksy na wybrane uczelnie w kraju oraz o dodatkowe punkty w rekrutacji na wymarzone studia – dodaje Walter.

Katarzyna Nieć, Dyrektor Zespołu Szkół nr 7 im. Komisji Edukacji Narodowej w Wałbrzychu podkreśla, że szkoła już kolejny raz bierze udział w Lekcjach z ZUS i w Olimpiadzie.

– Uczniowie zdobywają wiedzę, która bardzo im się przyda w dorosłym życiu, więc chętnie uczestniczyli w dodatkowych zajęciach. Ubezpieczenia społeczne to nie jest łatwy temat. Uważam jednak, że takie zajęcia są nam potrzebne – dodaje pani Dyrektor.

Nikola z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. A. Mickiewicza z Lubania po raz kolejny bierze udział w Olimpiadzie. Uważa, że „Warto wiedzieć więcej” – stąd jej udział w lekcjach z ZUS. Renata z pierwszej klasy twierdzi, że bierze udział, bo chcę siebie sprawdzić, czy potrafi, czy da radę. Aleksandra po maturze chce studiować na Uniwersytecie Ekonomiczny – Wiedza, którą zdobywam będzie przydatna na przyszłej Uczelni, ale też w życiu – mówi.

15 marca w Oddziale ZUS we Wrocławiu pojawią się uczniowie z 21 szkół z całego naszego regionu: z Milicza, Oleśnicy, Legnicy, Polkowic, Głogowa, Lubina, Jawora, Wałbrzycha, Dzierżoniowa, Lubania, Kamiennej Góry, Bogatyni, Kłodzka, Zgorzelca, Pieszyc i z Wrocławia.

Spodziewamy się ostrej, ale zdrowej rywalizacji i sporo emocji. A jest, o co powalczyć! Dla uczniów trzech najlepszych drużyn na Dolnym Śląsku nagrody ufundowali: Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Politechnika Wrocławska oraz Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Co więcej, zwycięzcy z Dolnego Śląska, którzy jako reprezentanci naszego regionu zawalczą w etapie centralnym olimpiady już w kwietniu, oprócz  cennych nagród rzeczowych uzyskają także indeksy na znane i cenione uczelnie w kraju. A to bardzo atrakcyjna perspektywa.

Olimpiada ZUS w skali ogólnopolskiej cieszy się coraz większym zainteresowaniem, zwłaszcza szkół zawodowych. W edycji 2018/2019 w całym kraju wzięło w niej udział ponad 34 tys. uczniów ze szkół ponadpodstawowych. Czas wybrać najlepsze szkoły w każdym województwie, a za kilka tygodni najlepsze szkoły w Polsce. Za wszystkich uczniów trzymamy kciuki!

Agenda półfinału olimpiady ZUS na Dolnym Śląsku „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” II etap – wojewódzki 
10:00 – 11:00  Przybycie gości, rejestracja uczniów
11:00 – 11:10  Przywitanie gości, Pani Marii Pałys, Z-cy Dyrektor Oddziału ZUS we Wrocławiu,
11:10 – 11:20  Przedstawienie zasad konkursu
11:20 – 11:50  Pisanie testu głównego
11:50 – 12:50  Przerwa – jury olimpiady sprawdza testy
12:50 – 13:20  Przeprowadzenie ewentualnej dogrywki /w razie konieczności/
13:20 – 14:00  Ogłoszenie wyników i zakończenie spotkania

Magdalena Walter,
koordynator ds. komunikacji społecznej i edukacji Oddziału ZUS w Wałbrzychu.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl