2
Fajnie że grają młodym składem tylko żeby nie skończyło się to spadkiem.
Anonim skomentował(a) Zapraszamy na sobotni mecz Bielawianki Bielawa0 miesięcy 2 dni temu
Gratulacje Panie Bienias. Kawał dobrej roboty
Rychu skomentował(a) Weszliśmy w dorosłość ;)0 miesięcy 3 dni temu
Łukasz w styczniu zrezygnował i nie ma go w klubie od tego czasu.
Krzysiek skomentował(a) Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto]0 miesięcy 9 dni temu
Masakra się dziej i tyle. Pewnie zarząd do wyborów się szykuje. Zobaczymy ilu z zarządu będzie startować by na stołek wskoczyć.
Anonim skomentował(a) Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto]0 miesięcy 11 dni temu
Co się dzieje w Lechii? Łukasz ogłosił stronę nieoficjalną... juniorzy odchodzą do Bielawianki. Zespół klejony na siłę. Nawet Borowy zagrał w sparingu Bielawianki. O co tu chodzi? Chcą kontrolowanie spuścić klub do IV ligi?
ja skomentował(a) Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto]0 miesięcy 12 dni temu
PiSowski komisarzyna dalej z pijakiem trzyma
Anonim skomentował(a) 74. rocznica Powstania Warszawskiego0 miesięcy 14 dni temu
"kradzieże i włamania przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich" - kradli rowery sędziom sprzed sądu? ;-) A tak na poważnie, to wiecie dlaczego jest taka plaga kradzieży zwłaszcza drobnych? Ano dlatego, że mamy głupi przepis prawny który stanowi że kradzież do kwoty bodaj około 800 złotych to wykroczenie a nie przestępstwo podczas gdy wyłudzenie nawet jednej złotówki to jest przestępstwo: http://pamietnikwindykatora.pl/2014/10/16/wyludzenie-niskiej-kwoty/ Z tym, że jak udowodnia serię kradzieży to sumują szkody.
Grzesiek skomentował(a) Dwóch nieletnich będzie odpowiadać za liczne kradzieże i włamania przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.0 miesięcy 18 dni temu
Proszę zainteresować się gościem który codziennie mimo zakazów jeździ ciągnikiem siodłowym z naczepą rano i popołudniu. Może ma specjalne pozwolenie ale w trosce o mieszczkańców ul. Okrzei oraz innych osób proszę to sprawdzić zanim się coś stanie. Zakaz to zakaz a on łamie przepisy w biały dzień.
Boję się o dziecko skomentował(a) Posterunku Policji w Piławie Górnej po remoncie0 miesięcy 21 dni temu
Dramat. Rozjebali ich jak rolnik gnój po polu.
Howard Web skomentował(a) Przegrana 10:0 Lechii w meczu kontrolnym0 miesięcy 22 dni temu
Kibice Lechii śmiali się że Bielawianka gra z wiochami, a teraz ta wiocha poniżyła ich na własnym boisku :D
kibice Lechii XD skomentował(a) Przegrana 10:0 Lechii w meczu kontrolnym0 miesięcy 26 dni temu


REKLAMA

Bielawa

Muflon Bielawa na Mistrzostwa Dolnego Śląska U18

Muflon Bielawa na Mistrzostwa Dolnego Śląska U18 Bielawa Inne dyscypliny  sport Muflon Bielawa lekkoatletyka Bielawa

Na stadionie miejskim w Jeleniej Górze 27 maja lekkoatleci rywalizowali o tytuły mistrza Dolnego Śląska w kategorii U18. Na zawodach wystartowali, wśród 27 klubów, również zawodnicy bielawskiego klubu lekkoatletycznego Muflon Bielawa. Stadion w Jeleniej Górze znany jest z doskonałych warunków do osiągania rekordów życiowych. Lekkoatleci z Bielawy potwierdzili tą opinię i wszyscy startujący uzyskali nowe PB. Bartłomiej Mazur w biegu na 3000 m zdobył brązowy medal z czasem 9:28,79. W roku 2017 zawodnik bielawskiego klubu zajął również 3 miejsce, ale z czasem o prawie 20 sek. gorszym. Świadczy to o bardzo dużym podniesieniu się poziomu rywalizacji w lekkiej atletyce na Dolnym Śląsku i w Polsce. W biegu na 100 m Nikola Tomalik pobiegła w czasie 13:39 i awansowała do finału mistrzostw, w którym zajęła 5 miejsce. Kinga Tomalik na 100 m pomimo kontuzji poprawiła swój PB na 13:74. Wiktoria Żmudzka wróciła z zawodów z nowym rekordem 13:87.

Podczas zawodów wystartowała również Martyna Tylak, która jest zawodniczką z młodszej kategorii U16. Na 100 m uzyskała nowy PB 13:08, natomiast w biegu na 200 m pobiegła w czasie nowego rekordu życiowego 28:06. 10 czerwca Martyna będzie walczyła o medale w mistrzostwach Dolnego Śląska w swojej kategorii wiekowej i jej wyniki pokazują, że jest w wśród faworytek do medalów. Na zakończenie mistrzostw odbyły się sztafety. Bielawska sztafeta kobiet 4×100, wystartowała z dwoma kontuzjowanymi zawodniczkami. Pomimo tego uzyskała rewelacyjny czas (rekord klubu) 51:71. Czas ten pozwolił zająć 4 miejsce, do medalu zabrakło 0,2 sek. Sztafeta wystartowała w składzie: Wiktoria Żmudzka, Kinga Tomalik, Rozalia Stanek i Nikola Tomalik.

Starty w zawodach oraz działalność klubu Muflon Bielawa wspomaga Urząd Miasta Bielawa, OSiR Bielawa oraz sponsorzy: Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie, Boxmet Medical, ZPM Jerzy Gawrycki.

 


Galeria - Muflon Bielawa na Mistrzostwa Dolnego Śląska U18 Bielawa


Muflon Bielawa na Mistrzostwa Dolnego Śląska U18 | Bielawa Muflon Bielawa na Mistrzostwa Dolnego Śląska U18 | Bielawa Muflon Bielawa na Mistrzostwa Dolnego Śląska U18 | Bielawa
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl