2
Rudnicki już 2 lata nie jest szefem sztabu WOŚP. Przynajmniej oficjalnie jest nim Drabczyk.
Anonim skomentował(a) Dzierżoniów: Nie żyje Paweł Adamowicz. Wiec pamięci – 14.01.2019.0 miesięcy 3 dni temu
kto kupował od niego ten złom, wiedział że to z kradzieży
jan skomentował(a) Złodziej studzienek zatrzymany1 miesięcy 2 dni temu
Wielu z nas poruszało się tymi drogami które zionęły niespodziewanymi otworami.Jako osoba wierząca użyje często używanego zwrotu '' Bug jedynie wie do ilu nieszczęść mogło dojść z zaistniałego dla nas niebezpieczeństwa. Proszę dopnijcie temu bydlakowi parę paragrafów i zamknijcie to ścierwo.
Motyka skomentował(a) Złodziej studzienek zatrzymany1 miesięcy 2 dni temu
Zmien foto, bo jakies starsze jeszce z Maćkiem jako trenerem...
Kibic. skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 9. kolejki II ligi mężczyzn gr. 11 miesięcy 29 dni temu
Miała być kasa z Genui, świetlana przyszłość i perspektywy. Tymczasem za rok derby z Pogonią Pieszyce, a jeszcze niedawno te dwa kluby dzieliły 3 (!) klasy rozgrywkowe. Panowie działacze - kupcie w Lidlu ćwierć kilo dobrej kawy i dwie paczki ciastek i pojedźcie do Pieszyc na rozmowy z zarządem Pogoni. Może nauczycie się od nich co nieco, jak prowadzić klub piłkarski...
Kibic z lat 90. skomentował(a) Lechia Dzierżoniów z ósmą porażką u siebie [35 foto + 1 video]1 miesięcy 30 dni temu
Dlaczego Lukasz Bienias nie jest juz prezesem Lechii ? Ja od lat w Polsce nie mieszkam ale jestem kibicem Lechii i widze ze Lechia od tego sezonu bardzo doluje sportowo oczywiscie i to nie tylko pierwsza druzyna gdzie nie bylo po odejsciu z pierwszego zespolu paru zawodnikow zadnych wartosciowch wzmocnien tak jak to bywalo w poprzednich latach ale rowniez mlodziez jak to jest ze klub ktory byl czy nadal jest stawiany za wzor pracy z mlodzieza ma takie osiagniecia ? bo czym tu sie chwalic jesli druzyna juniora mlodszego w sezonie zdobywa tylko 2 punkty Czy ktos moze napisac dlaczego nastapila zmiana prezesa ? pytam bo nie bylo o zmianie prezesa zadnej wzmianki nie kazda zmiana jak do tej pory widac wychodzi na dobre ale to moja opinia ja oczywiscie nowemu prezesowi zycze sukcesow i mam nadzieje ze Lechia sportowo wroci na wlasciwe miejsce
Wojtek skomentował(a) Lechia Dzierżoniów z ósmą porażką u siebie [35 foto + 1 video]1 miesięcy 30 dni temu
Szukaj na portalach, którym UM płaci. :)
Anonim skomentował(a) Przed nami Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości2 miesięcy 2 dni temu
Gdzie są wyniki/?
wiesiek skomentował(a) Przed nami Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości2 miesięcy 3 dni temu
Zarząd i Trener do Dymisji i to jak najszybciej!!!!
Kibic Lechii skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów2 miesięcy 7 dni temu
Marnowanie pieniędzy. Żadnych kibiców na meczu, tragiczne wyniki i tragiczna organizacja okołomeczowa. Przynajmniej w IV będą ciekawe mecze z Bielawą i Świdnicą :)
Anonim skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów2 miesięcy 7 dni temu


REKLAMA

Bielawa

Muflon Bielawa na Mistrzostwa Dolnego Śląska U18

Muflon Bielawa na Mistrzostwa Dolnego Śląska U18 Bielawa Inne dyscypliny  sport Muflon Bielawa lekkoatletyka Bielawa

Na stadionie miejskim w Jeleniej Górze 27 maja lekkoatleci rywalizowali o tytuły mistrza Dolnego Śląska w kategorii U18. Na zawodach wystartowali, wśród 27 klubów, również zawodnicy bielawskiego klubu lekkoatletycznego Muflon Bielawa. Stadion w Jeleniej Górze znany jest z doskonałych warunków do osiągania rekordów życiowych. Lekkoatleci z Bielawy potwierdzili tą opinię i wszyscy startujący uzyskali nowe PB. Bartłomiej Mazur w biegu na 3000 m zdobył brązowy medal z czasem 9:28,79. W roku 2017 zawodnik bielawskiego klubu zajął również 3 miejsce, ale z czasem o prawie 20 sek. gorszym. Świadczy to o bardzo dużym podniesieniu się poziomu rywalizacji w lekkiej atletyce na Dolnym Śląsku i w Polsce. W biegu na 100 m Nikola Tomalik pobiegła w czasie 13:39 i awansowała do finału mistrzostw, w którym zajęła 5 miejsce. Kinga Tomalik na 100 m pomimo kontuzji poprawiła swój PB na 13:74. Wiktoria Żmudzka wróciła z zawodów z nowym rekordem 13:87.

Podczas zawodów wystartowała również Martyna Tylak, która jest zawodniczką z młodszej kategorii U16. Na 100 m uzyskała nowy PB 13:08, natomiast w biegu na 200 m pobiegła w czasie nowego rekordu życiowego 28:06. 10 czerwca Martyna będzie walczyła o medale w mistrzostwach Dolnego Śląska w swojej kategorii wiekowej i jej wyniki pokazują, że jest w wśród faworytek do medalów. Na zakończenie mistrzostw odbyły się sztafety. Bielawska sztafeta kobiet 4×100, wystartowała z dwoma kontuzjowanymi zawodniczkami. Pomimo tego uzyskała rewelacyjny czas (rekord klubu) 51:71. Czas ten pozwolił zająć 4 miejsce, do medalu zabrakło 0,2 sek. Sztafeta wystartowała w składzie: Wiktoria Żmudzka, Kinga Tomalik, Rozalia Stanek i Nikola Tomalik.

Starty w zawodach oraz działalność klubu Muflon Bielawa wspomaga Urząd Miasta Bielawa, OSiR Bielawa oraz sponsorzy: Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie, Boxmet Medical, ZPM Jerzy Gawrycki.

 


Galeria - Muflon Bielawa na Mistrzostwa Dolnego Śląska U18 Bielawa


Muflon Bielawa na Mistrzostwa Dolnego Śląska U18 | Bielawa Muflon Bielawa na Mistrzostwa Dolnego Śląska U18 | Bielawa Muflon Bielawa na Mistrzostwa Dolnego Śląska U18 | Bielawa
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl