2
Mój podopieczny ma Alzheimera, już ma 85 lat także inne choroby też się go czepiają. Ale jest to sympatyczny starszy pan. Na początku się bałam wyjechać do Niemiec do pracy, ale była okazja, że w laxo care szukali opiekunek i zdecydowałam się , już się przyzwyczaiłam do pracy i swoich obowiązków.
Krystyna skomentował(a) Opiekunka do osób starszych w Niemczech – najczęstsze schorzenia seniorów0 miesięcy 15 dni temu
Super impreza
Kibic skomentował(a) 4 etap CCC Tour Grody Piastowskie – zamknięte drogi w Dzierżoniowie1 miesięcy 8 dni temu
Żenada
Anonim skomentował(a) Karne do poprawy1 miesięcy 17 dni temu
Jak zawsze super zdjęcia
Anonim skomentował(a) W meczu przyjaźni lepszy Piast1 miesięcy 30 dni temu
Zagiew też awansowała :) Lechia spada to może pieniądz się jakiś znajdzie.
:) skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 26 kolejki II ligi mężczyzn gr. 12 miesięcy 2 dni temu
Brawo TRÓJECZKA
Darek skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 25 kolejki II ligi mężczyzn gr. 12 miesięcy 6 dni temu
Brawo pany
Anonim skomentował(a) Bielawianka Bielawa poza zasięgiem rywala2 miesięcy 13 dni temu
Skandal żeby nie można było spokojne nawet po przejściu dla pieszych przejść do miejsca zamieszkania !!!!!
niezadowolony skomentował(a) Zamknięte drogi – Międzynarodowe Kryterium Kolarskie „Dzierżoniów 2019”2 miesięcy 14 dni temu
Się pytam grzecznie, jakich "bobrów"????
Kibic skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 24. kolejki II ligi mężczyzn gr. 12 miesięcy 15 dni temu
Na giełdzie rynku rolnego dobrze płacą za wiosenne nowalijki.Może panowie się nie wstrzelili w asortyment...
Motyka skomentował(a) Zlikwidowania plantacji marihuany2 miesięcy 21 dni temu


TWÓJ SERWIS REGIONALNY

Dzierżoniów

MKS 9: Pływacy w Osiecznicy

MKS 9: Pływacy w Osiecznicy Dzierżoniów Pływanie  sport pływanie mks9 dzierżoniów Dzierżoniów

W dniach 15-16.02.2019 roku, w Osiecznicy na 25m basenie, po raz szósty odbyły się zawody pływackie pod patronatem Wójta Gminy Osiecznica. W zawodach udział wzięło 443 zawodników z 31 klubów. Nasz klub reprezentowało 13 zawodników, podopiecznych trenera Andrzeja Wojtala.

W kategorii 9 lat i młodsi:

Kornel Pisarski zdobył brązowy medal na dystansie 25m stylem motylkowym (26,76) a w pozostałych konkurencjach zajął kolejno czwarte, piąte i szóste miejsce: 25m stylem grzbietowym (22,50), 25m stylem klasycznym (28,23) i 25m stylem dowolnym (21,58).

Maja Matlak zajęła dziewiąte i piętnaste miejsce na dystansie 50m stylem grzbietowym (49,57) i 50m stylem dowolnym (45,10).

Martyna Matlak zajęła siódme miejsce na dystansie 25m stylem grzbietowym (23,35) i dwa miejsca trzynaste na dystansach 25m stylem dowolnym (22,42) i 25m stylem klasycznym (31,42).

W kategorii 12 lat:

Igor Wierzbicki zdobył dwa srebrne medale na dystansach 100m stylem dowolnym (1:09,75) i 50m stylem motylkowym (35,62), a dystans 50m stylem dowolnym (31,52) i 100m stylem zmiennym (1:24,80) zakończył kolejno na piątym i siódmym miejscu.

W kategorii 13 lat:

Hanna Nawrot zajęła dziesiąte miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym z czasem 46,09.

W kategorii 14-16 lat:

Paulina Porębska zdobyła złoty medal na dystansie 100m stylem motylkowym (1:12,88). Konkurencje 50m stylem motylkowym (32,07), 100m stylem dowolnym (1:04,48) i 50m stylem dowolnym (29,33) zakończyła kolejno na czwartym, szóstym i siódmym miejscu.

Julia Kuleta zajęła dwa piąte miejsca na dystansach 100m stylem grzbietowym (1:12,22) i 50m stylem motylkowym (32,27) a dystans 50m stylem grzbietowym zakończyła na siódmym miejscu (34,48)

Dominik Pietrewicz zajął siódme miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym (36,67).

Wiktoria Bejster zajęła ósme miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym (29,72).

Sztafeta w składzie Wojnowska Aleksandra, Bejster Wiktoria, Kuleta Julia i Porębska Paulina na dystansie 4x50m stylem zmiennym zdobyła brązowy medal (2:19.68) a na dystansie 4×50 stylem dowolnym zajęła czwarte miejsce (2:01,83).

Sztafeta w składzie Matlak Maja, Żebrowska Paulina, Nawrot Hanna i Ramilowska Magdalena na dystansie 4x50m stylem zmiennym zajęła jedenaste miejsce (2:50,68) a na dystansie 4x50m stylem dowolnym – trzynaste miejsce (2:27,17).

Sztafeta w składzie Sztachelek Miłosz, Kut Mateusz, Wierzbicki Igor i Pietrewicz Dominik na dystansie 4x50m stylem dowolnym zajęła szóste miejsce (2:12,46) a na dystansie 4x50m stylem zmiennym – dziesiąte miejsce (2:36,25).

Uczestnictwo zawodników klubu w zawodach zostało współfinansowane ze Środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów.

Wyniki: http://megatiming.pl/contest/a42b396f-1d4f-410f-96ed-5909c2df25bd

MKS 9: Pływacy w Osiecznicy Dzierżoniów Pływanie  sport pływanie mks9 dzierżoniów Dzierżoniów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl