Dzierżoniów

!!! MISTRZOWIE LIGI MŁODZIKA!!!

64412512 674525889628049 47850093205782528 N

IV Okręgowa Liga Młodzika Gr. 1AP Dzierżoniów – Silesia Żarów 13-0

9 min. 1-0  K. Grzelak, asysta M.Moczerad

13 min. 2-0  M. Moczerad, asysta D. Kuzyk

15 min. 3-0 O. Zagajewski

16 min. 4-0 K. Grzelak, asysta D. Kuzyk

26 min. 5-0 K. Grzelak, asysta M. Moczerad

29 min. 6-0  K. Grzelak

31 min. 7-0 N. Krzyczmonik, asysta M. Latacz

36 min. 8-0  N. Krzyczmonik

45 min. 9-0  J. Mierzejewski, asysta G. Borkowski

46 min. 10-0 N. Krzyczmonik, asysta S. Makowski

48 min. 11-0 F. Mastalerz

49 min. 12-0 S. Makowski

50 min. 13-0 O. Zagajewski, asysta N. Krzyczmonik

W ostatnim meczu ligowym Akademia Piłkarska Dzierżoniów spotkała się z drużyną Silesia Żarów a słońce w pełni nad boiskiem zapewniło nam palące utrudnienia. ;-)Chcąc zagrać jednak dobry mecz, pokazując swoje umiejętności indywidualne i zespołowe, do spotkania podeszliśmy z rozwagą i szacunkiem do przeciwnika.Zmotywowani i żądni wygranej, ruszyliśmy do boju!Wierni kibice długo nie musieli czekać na wielkie emocje, bo już w 9 minucie otworzyliśmy wynik po ładnej akcji całego zespołu i śmiało wyszliśmy na prowadzenie 1-0, a na listę strzelców wpisał się na dobry początek Kamil Grzelak, po asyście Maćka Moczerada.Od momentu zdobycia pierwszego gola zdecydowanie przejęliśmy inicjatywę rozgrywek i do kończą meczu prowadziliśmy świetną grę.Mecz kończy się rewelacyjnym wynikiem 13-0!Szanse dla rywali?Zero!Po dobrej grze całego zespołu i dopisaniu sobie 3 punktów,kończymy ligę na I miejscu! I MIEJSCE!Z dorobkiem 23 punktów!Zdobytymi 43 bramkami!Najlepszym atakiem ligi!12 straconymi golami!Drugą obroną ligi!

Solidna praca z pełnym zaangażowanie na treningach oraz obozach przynosi oczekiwane efekty.Do tego dochodzą zajęcia w klasie sportowej w Szkole Podstawowej nr 9, w której jest ponad połowa drużyny, co daje ogromną przewagę. Natomiast praca pod okiem doświadczonych fachowców daje gwarancję skutecznego rozwoju!!! 100% GWARANCJĘ!
Jeśli jesteś ambitnym piłkarzem z rocznika 2006, 2007, 2008 ,który nie boi się rywalizacji z najlepszymi w regionie i chce trenować z mistrzami, dołącz do naszej drużyny!Zapraszamy na treningi!

Skład: Michał Janowicz, Damian RosadaKamil Grzelak, Michał Latacz, Dawid Kuzyk, Bronisław Jednoróg, Szymon Makowski, Maciej Moczerad, Oliwier Zagajewski, Wojciech Siekierka, Filip Mastalerz, Jan Mierzejewski, Gracjan Borkowski, Łukasz Malawski, Natan Krzyczmonik.

Trener: Krystian Sota

!!! MISTRZOWIE LIGI MŁODZIKA!!! | Dzierżoniów !!! MISTRZOWIE LIGI MŁODZIKA!!! | Dzierżoniów !!! MISTRZOWIE LIGI MŁODZIKA!!! | Dzierżoniów !!! MISTRZOWIE LIGI MŁODZIKA!!! | Dzierżoniów !!! MISTRZOWIE LIGI MŁODZIKA!!! | Dzierżoniów !!! MISTRZOWIE LIGI MŁODZIKA!!! | Dzierżoniów !!! MISTRZOWIE LIGI MŁODZIKA!!! | Dzierżoniów