2
Brawo chłopaki tak trzymac
Janpol skomentował(a) Bielawianka wygrywa sparing z Orłem Ząbkowice Śląskie 3-00 miesięcy 2 dni temu
Skarpetko? Kibice Lechii to już przechodzą samych siebie :) Odchodzą wszyscy zawodnicy a napina się... "skarpeta". Dobrze się dzieję w Lechii, odchodzi kapitan ;)
Anonim skomentował(a) Odszedł Kapitan trzecioligowca z Dzierżoniowa0 miesięcy 2 dni temu
Nie napinaj się tak skarpetko hihih
skarpetovsky skomentował(a) Odszedł Kapitan trzecioligowca z Dzierżoniowa0 miesięcy 4 dni temu
Uuuu dzieje się w Lechii
Brawo więcej takich akcji pora skończyć z napadamipomocniczki też powinny dostać po10 latek odosobnienia
Jola skomentował(a) Bielawscy policjanci zatrzymali i doprowadzili do prokuratury sprawców rozboju0 miesięcy 23 dni temu
Rudnicki już 2 lata nie jest szefem sztabu WOŚP. Przynajmniej oficjalnie jest nim Drabczyk.
Anonim skomentował(a) Dzierżoniów: Nie żyje Paweł Adamowicz. Wiec pamięci – 14.01.2019.1 miesięcy 4 dni temu
kto kupował od niego ten złom, wiedział że to z kradzieży
jan skomentował(a) Złodziej studzienek zatrzymany2 miesięcy 2 dni temu
Wielu z nas poruszało się tymi drogami które zionęły niespodziewanymi otworami.Jako osoba wierząca użyje często używanego zwrotu '' Bug jedynie wie do ilu nieszczęść mogło dojść z zaistniałego dla nas niebezpieczeństwa. Proszę dopnijcie temu bydlakowi parę paragrafów i zamknijcie to ścierwo.
Motyka skomentował(a) Złodziej studzienek zatrzymany2 miesięcy 3 dni temu
Zmien foto, bo jakies starsze jeszce z Maćkiem jako trenerem...
Kibic. skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 9. kolejki II ligi mężczyzn gr. 12 miesięcy 29 dni temu
Miała być kasa z Genui, świetlana przyszłość i perspektywy. Tymczasem za rok derby z Pogonią Pieszyce, a jeszcze niedawno te dwa kluby dzieliły 3 (!) klasy rozgrywkowe. Panowie działacze - kupcie w Lidlu ćwierć kilo dobrej kawy i dwie paczki ciastek i pojedźcie do Pieszyc na rozmowy z zarządem Pogoni. Może nauczycie się od nich co nieco, jak prowadzić klub piłkarski...
Kibic z lat 90. skomentował(a) Lechia Dzierżoniów z ósmą porażką u siebie [35 foto + 1 video]3 godzin 47 minut 0 sekund temu

TWÓJ SERWIS REGIONALNY

Bielawa

Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław!

Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! Bielawa Piłka nożna

W niedzielę, 16 września największymi triumfatorami byli nasi piłkarze z rocznika 2012, którzy okazali się zwycięzcami Otwartego Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego PIAST ŻERNIKI CUP 2018. Pełni woli walki i zwycięstwa pokonaliśmy drużyny tj. Piast Żerniki, Forza Wrocław, Olimpiakos Żerniki, Parasol Wrocław, Parasol Wrocław 13. Publiczność na trybunach skandowała „Bielawa, Bielawa”!!!! dodając nam jeszcze więcej siły i motywacji. Z dumą odebraliśmy puchar za zdobycie pierwszego miejsca, dodatkowo nasi zawodnicy zasłużenie zdobyli wszystkie możliwe statuetki – MVP całego turnieju zdobył Bartosz Szukała, królem strzelców został Antonii Hupa, a najlepszym zawodnikiem drużyny została nasza jedyna piłkarka Jula Kosewska!!! Brawo! Reprezentanci drużyny to: ANTEK HUPA, LEON MYŚLIWIEC, KONRAD PAWLUS, JULIA KOSEWSKA, FILIP PĘDZIWIATR, ROMEK WISŁOWSKI, BARTEK SZUKAŁA, DAWID WISŁOWSKI, OLIWIER WĘGRZYNSKI, IGOR SUSZKO.
Po zejściu z boiska rocznika 2012, weszli nasi mali piłkarze z rocznika 2013, którzy debiutowali we Wrocławiu! Rozegrali mecz i rewanż z zespołami tj.: Piast Żerniki, Parasol Wrocław 1, Parasol Wrocław 2. Świetny debiut naszych piłkarzy pokazał ogromny potencjał, który drzemie w drużynie, mimo, że rocznik nie był klasyfikowany wyróżniliśmy się dobrą grą. Każdy zawodnik otrzymał pamiątkową statuetkę, a reprezentowali nas: WIKTOR STRÓŻYŃSKI, FILIP PUPKO, FILIP MARKIEL, KUBA HYRA, WOJTEK JAZOWSKI, FILIP KOZAKIEWICZ, PAWEŁ ZIĘBA, RADEK WOŹNIAK, DOMINIK KARLIŃSKI.

Michał Gendera
UKS Siódemka Bielawa

Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa Mali mistrzowie UKS Siódemka Bielawa zdobyli Wrocław! | Bielawa