2
kto kupował od niego ten złom, wiedział że to z kradzieży
jan skomentował(a) Złodziej studzienek zatrzymany0 miesięcy 1 dni temu
Wielu z nas poruszało się tymi drogami które zionęły niespodziewanymi otworami.Jako osoba wierząca użyje często używanego zwrotu '' Bug jedynie wie do ilu nieszczęść mogło dojść z zaistniałego dla nas niebezpieczeństwa. Proszę dopnijcie temu bydlakowi parę paragrafów i zamknijcie to ścierwo.
Motyka skomentował(a) Złodziej studzienek zatrzymany0 miesięcy 2 dni temu
Zmien foto, bo jakies starsze jeszce z Maćkiem jako trenerem...
Kibic. skomentował(a) Piłka ręczna – podsumowanie 9. kolejki II ligi mężczyzn gr. 10 miesięcy 27 dni temu
Miała być kasa z Genui, świetlana przyszłość i perspektywy. Tymczasem za rok derby z Pogonią Pieszyce, a jeszcze niedawno te dwa kluby dzieliły 3 (!) klasy rozgrywkowe. Panowie działacze - kupcie w Lidlu ćwierć kilo dobrej kawy i dwie paczki ciastek i pojedźcie do Pieszyc na rozmowy z zarządem Pogoni. Może nauczycie się od nich co nieco, jak prowadzić klub piłkarski...
Kibic z lat 90. skomentował(a) Lechia Dzierżoniów z ósmą porażką u siebie [35 foto + 1 video]0 miesięcy 29 dni temu
Dlaczego Lukasz Bienias nie jest juz prezesem Lechii ? Ja od lat w Polsce nie mieszkam ale jestem kibicem Lechii i widze ze Lechia od tego sezonu bardzo doluje sportowo oczywiscie i to nie tylko pierwsza druzyna gdzie nie bylo po odejsciu z pierwszego zespolu paru zawodnikow zadnych wartosciowch wzmocnien tak jak to bywalo w poprzednich latach ale rowniez mlodziez jak to jest ze klub ktory byl czy nadal jest stawiany za wzor pracy z mlodzieza ma takie osiagniecia ? bo czym tu sie chwalic jesli druzyna juniora mlodszego w sezonie zdobywa tylko 2 punkty Czy ktos moze napisac dlaczego nastapila zmiana prezesa ? pytam bo nie bylo o zmianie prezesa zadnej wzmianki nie kazda zmiana jak do tej pory widac wychodzi na dobre ale to moja opinia ja oczywiscie nowemu prezesowi zycze sukcesow i mam nadzieje ze Lechia sportowo wroci na wlasciwe miejsce
Wojtek skomentował(a) Lechia Dzierżoniów z ósmą porażką u siebie [35 foto + 1 video]0 miesięcy 29 dni temu
Szukaj na portalach, którym UM płaci. :)
Anonim skomentował(a) Przed nami Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości1 miesięcy 2 dni temu
Gdzie są wyniki/?
wiesiek skomentował(a) Przed nami Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości1 miesięcy 2 dni temu
Zarząd i Trener do Dymisji i to jak najszybciej!!!!
Kibic Lechii skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów1 miesięcy 6 dni temu
Marnowanie pieniędzy. Żadnych kibiców na meczu, tragiczne wyniki i tragiczna organizacja okołomeczowa. Przynajmniej w IV będą ciekawe mecze z Bielawą i Świdnicą :)
Anonim skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów1 miesięcy 7 dni temu
IVliga, IVliga MZKS
Anonim skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów1 miesięcy 7 dni temu


REKLAMA

Bielawa

Majówka w Bielawie i Górach Sowich!

Majówka w Bielawie i Górach Sowich! Bielawa Interesujące Pieszyce Więcej informacji Zapowiedzi  Pieszyce góry Bielawa

29 – 30 kwietnia – ZLOT FOOD TRUCKÓW!

Piknik rodzinny, w programie którego największą atrakcją będą foodtrucki – czyli mobilne restauracje z kuchnią całego świata, m.in tybetańską, grecką, niemiecką, amerykańską, francuską, włoską czy tajską. Food Truck Show to nie tylko jedzenie, ale również sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi i rodziną. Organizatorzy zadbają o to, aby czas oczekiwania na jedzenie umilić różnego rodzaju atrakcjami. Zapraszamy na koncerty, zabawy z animatorami, malowanie twarzy, wyrzutnię angry birds czy plac zabaw dla dzieci.

Start: godz: 10.00, zakończenie: 21.00

Majówka w Bielawie i Górach Sowich! Bielawa Interesujące Pieszyce Więcej informacji Zapowiedzi  Pieszyce góry Bielawa

1 maja – Otwarcie Sezonu Turystycznego w Górach Sowich

Wydarzenie odbędzie się 1 maja o godzinie 13:30 na szczycie „Wielka Sowa”. Zapraszamy więc wszystkich do wspólnego spotkania w Górach Sowich! W programie m.in: koncerty, zjazd z wieży na linie, obóz harcerski czy prezentacje krótkofalarskie. Szczegóły na wydarzeniu facebook pod hasłem: Majówka na Wielkiej Sowie – otwarcie sezonu 2017.

Majówka w Bielawie i Górach Sowich! Bielawa Interesujące Pieszyce Więcej informacji Zapowiedzi  Pieszyce góry Bielawa

Majówka z SLD

Piknik rekreacyjno- sportowy dla mieszkańców i turystów na terenie jeziora bielawskiego. W godzinach od 12:00-20.00 na gości czekać będą takie atrakcje jak m.in: bezpłatne rejsy po zbiorniku, kiermasz form balonowych, jazda konna, pokaz futbolu amerykańskiego czy otwarte zawody spławikowe. Na muzycznej scenie pojawią się: wokaliści Zespołu Piosenki i Tańca FART, Pokaz Tańca Towarzyskiego – Szkoła Kubana Dance Studio z Bielawy, czy duet wokalny „Maryla i Wacław.” Gwiazdą wieczoru będzie zespół „De facto”. Szczegóły na plakacie.

Majówka w Bielawie i Górach Sowich! Bielawa Interesujące Pieszyce Więcej informacji Zapowiedzi  Pieszyce góry Bielawa

Otwarte zawody Strzelania z wiatrówki – 1 maja 

Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe Dzierżoniów przy współpracy z Towarzystwem Krzewienia Kultury Fizycznej „Sowa” zaprasza na kolejne zawody pn. „Strzelanie z wiatrówki”. Zawody odbędą się w poniedziałek 1 maja o godz. 11.00 w sali TKKF Sowa w Bielawie przy ulicy Piastowskiej 2. Szczegóły na plakacie.

Majówka w Bielawie i Górach Sowich! Bielawa Interesujące Pieszyce Więcej informacji Zapowiedzi  Pieszyce góry Bielawa

3 maja – Ekomajówka i „Wielki Wyścig Małych Kolaży” 

Tego dnia zachęcamy do wspólnej zabawy na terenie Szkoły Leśnej, Interaktywnego Centrum Poszanowania oraz do zwiedzania wieży widokowej kościoła pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

Szkoła Leśna  ul. Korczaka 19 (godz.10-15)

– zabawa w ogrodzie dydaktycznym
– zwiedzanie obiektu,
– możliwość pieczenia kiełbasek na grillu lub przy ognisku(we własnym zakresie) – rozmowy o ekologii

Interaktywne Centrum Poszanowania Energii – ul. Ostatnia 1 (godz.10-15)

– zabawa w ogrodzie dydaktycznym z wykorzystaniem interaktywnych urządzeń,
– zwiedzanie części muzealnej z zabytkową stacją pomp z 1909 roku,
– zapoznanie się z oferta edukacyjną
– możliwość pieczenia kiełbasek (we własnym zakresie) przy ognisku
– plenerowe warsztaty ceramiczne

Wieża widokowa kościoła pw WNMP – (godz.10-15)

ul. Wolności 128, tel. 74 833 40 24

Szczegółowe informacje:

– Szkoła Leśna, Interaktywne Centrum Poszanowania Energii, wieża kościoła – BARL tel. 74 645 64 01

Wielki Wyścig Małych Kolarzy

Już po raz drugi Przedszkole Publiczne Nr 4, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Kolarski LKS Atom Dzierżoniów organizuje dla najmłodszych mieszkańców miasta wyścigi rowerowe w Parku Miejskim. Impreza pod nazwą „Wielki Wyścig Małych Kolarzy” rozpocznie się o godzinie 11.00. Zapisy – do 20 kwietnia w każdym przedszkolu w Bielawie.

*Ze względu na bezpieczeństwo, dzieci biorące udział w wyścigu powinny posiadać kaski rowerowe, nakolanniki i nałokietniki (ewentualnie odzież z długimi rękawami, nogawkami). Zawodnicy będą startować w swoich kategoriach wiekowych i na swoich rowerach. Szczegółowe informacje:  OSIR Bielawa, tel: 74 833 95 10 wew. 214.

18-21 maja – Otwarte Dni Funduszy Europejskich – otwarcie Centrum Edukacji Ekologicznej w Parku Miejskim

Warto dodać, że w dniach od 18 do 21 maja w Bielawie zorganizowane będą także po raz kolejny Otwarte Dni Funduszy Europejskich. W ich ramach Miasto Bielawa, Bielawska Agencja Rozwoju Lokalnego oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotowało również szereg atrakcji. Chętni będą mogli zwiedzić m.in Dolnośląski Inkubator Art-Przedsiębiorczości, Interaktywne Centrum Poszanowani Energii, wieżę widokową kościoła pw. NMP czy Szkołę Leśną.

Serdecznie zapraszamy.

źródło: UM Bielawa