2
Przy 2-2 trener ściąga Cebulskiego, jak to właśnie Cebulski kręcił lewą stroną jak chciał. A po zmianie już wszyscy widzieli jak to się skończyło. ehhh
Anonim skomentował(a) Grali i łomot dostali0 miesięcy 1 dni temu
Jak można zmarnować tyle 100% sytuacji? No jak?
Porażka skomentował(a) Grali i łomot dostali0 miesięcy 1 dni temu
A ja chcę żeby była zawsze pogoda na meczach.
Anonim skomentował(a) Pogoń Pieszyce nie do zatrzymania0 miesięcy 8 dni temu
A ja chce żeby zdjęcia były z całego meczu.
kibil skomentował(a) Pogoń Pieszyce nie do zatrzymania0 miesięcy 8 dni temu
Ilu kibiców było? I ponawiam prośbę o fotografowanie trybun z kibicami ;)
k skomentował(a) Pogoń Pieszyce nie do zatrzymania0 miesięcy 8 dni temu
Dawać do okręgówki
Anonim skomentował(a) Niedziela: Mecz na szczycie. Zapraszamy!0 miesięcy 9 dni temu
A ile drużyn awansuje?
Anonim skomentował(a) 8:0 Bielawianka Bielawa II rozgromiła Kolibra Uciechów0 miesięcy 13 dni temu
No i fajnie :)
Będzie
Na kogo będziecie głosować?
Anonim skomentował(a) Sobota: Zapraszamy na mecz Pogoni Pieszyce0 miesięcy 14 dni temu

Dzierżoniów

Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto]

Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto] Dzierżoniów Piłka nożna  sport Piłka nożna lechia.infoddz.pl Lechia Dzierżoniów Dzierżoniów

Juniorzy starsi ulegli dziś na swoim boisku rówieśnikom z WKSu Śląska Wrocław 1:6, a honorowe trafienie na 1:1 zaliczył Ernest Terpiłowski. Wbrew osiągniętemu rezultatowi, zespół nie rozegrał najgorszego meczu. Gra była w miarę wyrównana, ale kolosalne błędy popełniła defensywa, a prezenty zostały wykorzystane przez wicelidera rozgrywek.

To, że pojedynek z wrocławskim Śląskiem będzie ciężką przeprawą dla podopiecznych Marcina Raka, wiedzieliśmy od początku. Zespół gości mocno walczy o awans, zajmując drugą lokatę w tabeli. Pierwszy gong następuje w trzeciej minucie, gdy po stałym fragmencie i biernej postawie defensywy, jeden z rywali pakuje piłkę do siatki z bliskiej odległości. Nadzieję w uzyskanie korzystnego rezultatu dał Terpiłowski, który po solowej akcji, mając na plecach rywala, doprowadził do remisu już w siódmej minucie. Jednak w 25 minucie goście ponownie wychodzą na prowadzenie i ponownie po stałym fragmencie, a gdy cztery minuty później po akcji w bocznym sektorze i wycofaniu na 14 metr przy braku powrotu do rywala Muszyńskiego oraz celnym strzale robi się 3:1 dla wrocławian, staje się jasne, że o jakiekolwiek punkty w tym meczu będzie niezmiernie ciężko. Po przerwie plac gry musi opuścić Terpiłowski i przestajemy mieć argumenty w przedniej formacji. Dwie minuty po rozpoczęciu ponownie gry Śląsk podwyższa na 4:1, wychodząc z zabójczą kontrą, która w żadnej fazie jej istnienia nie została przerwana, a były ku temu okazje. Bramki numer 5 i 6 dla Śląska to prezenty od golkipera Lechii, który najpierw wypuszcza futbolówkę z rękawic, a następnie zbyt późno wychodzi do rywala, który strzela obok niego. Ostatecznie wrocławska drużyna wygrywa 6:1, choć z przebiegu meczu nie miała aż tak dużej przewagi, owszem, rywale byli lepszym i przede wszystkim skuteczniejszym zespołem, ale końcowy rezultat jest nieco za wysoki i nie do końca oddaje wydarzenia mające miejsce na boisku. Porażka jest jednak porażką i trzeba teraz zastanowić się co dalej, bowiem sytuacja w tabeli robi się powoli nieciekawa.

Lechia: Malec – Sztuka, Aksamit, Morawski, Stawiarz, Drąg, D.Wasilewski, Muszyński, Terpiłowski (43′ Rudnicki), Gacek (75′ Wilkoszyński), Ziółkowski

Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto] | Dzierżoniów Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto] | Dzierżoniów Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto] | Dzierżoniów Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto] | Dzierżoniów Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto] | Dzierżoniów Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto] | Dzierżoniów Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto] | Dzierżoniów Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto] | Dzierżoniów Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto] | Dzierżoniów Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto] | Dzierżoniów Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto] | Dzierżoniów Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto] | Dzierżoniów Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto] | Dzierżoniów Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto] | Dzierżoniów Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto] | Dzierżoniów Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto] | Dzierżoniów Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto] | Dzierżoniów