2
Seria bez porażki trwa!
BKS skomentował(a) Bielawianka remisuje 3-3 z Unią Bardo16 godzin 36 minut 18 sekund temu
Gratulacje
Ewa skomentował(a) Wielki Sukces BWA Breakers w Rosji na Mistrzostwach Break Dance0 miesięcy 3 dni temu
Brawo brawo brawo
Kibic skomentował(a) 5-3 Bielawianka wygrywa ze Śląskiem0 miesięcy 4 dni temu
Nasz powiat w kategorii U8 reprezentuje UKS SIÓDEMKA BIELAWA:) BRAWO!!!
kj skomentował(a) Finały wojewódzkie turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” – zapowiedź0 miesięcy 6 dni temu
Jestem dumna z ciebie synku!!!
Milena Stajno skomentował(a) Wspaniały sukces bielawskiego licealisty w Olimpiadzie Solidarności!0 miesięcy 8 dni temu
Kolejny dobry mecz :)
Kibic skomentował(a) Pewna wygrana Bielawianki 3:00 miesięcy 11 dni temu
Tak trzymać. Nie która liga a dobre widowisko się liczy
Byłem i widziałem skomentował(a) Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl.0 miesięcy 18 dni temu
Dobry mecz
BKS skomentował(a) Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl.0 miesięcy 18 dni temu
Brawo i oby tak dalej
Anonim skomentował(a) Bielawianka wygrywa 4-0 z Karoliną Jaworzyna Śl.0 miesięcy 18 dni temu
Dwa lata remu wziąłem mercedesa w leasing. Jak dla mnie istotne jest, że raty mogę sobie w koszty doliczyć. Każdemu niezdecydowanemu polecam leasing samochodu.
Biki skomentował(a) Jakie benefity wiążą się z wzięciem auta w leasing? Zobacz listę0 miesięcy 19 dni temu

Dzierżoniów

Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto]

Lechiainfoddz

Juniorzy starsi ulegli dziś na swoim boisku rówieśnikom z WKSu Śląska Wrocław 1:6, a honorowe trafienie na 1:1 zaliczył Ernest Terpiłowski. Wbrew osiągniętemu rezultatowi, zespół nie rozegrał najgorszego meczu. Gra była w miarę wyrównana, ale kolosalne błędy popełniła defensywa, a prezenty zostały wykorzystane przez wicelidera rozgrywek.

JS Lechia 15kwiet18016

To, że pojedynek z wrocławskim Śląskiem będzie ciężką przeprawą dla podopiecznych Marcina Raka, wiedzieliśmy od początku. Zespół gości mocno walczy o awans, zajmując drugą lokatę w tabeli. Pierwszy gong następuje w trzeciej minucie, gdy po stałym fragmencie i biernej postawie defensywy, jeden z rywali pakuje piłkę do siatki z bliskiej odległości. Nadzieję w uzyskanie korzystnego rezultatu dał Terpiłowski, który po solowej akcji, mając na plecach rywala, doprowadził do remisu już w siódmej minucie. Jednak w 25 minucie goście ponownie wychodzą na prowadzenie i ponownie po stałym fragmencie, a gdy cztery minuty później po akcji w bocznym sektorze i wycofaniu na 14 metr przy braku powrotu do rywala Muszyńskiego oraz celnym strzale robi się 3:1 dla wrocławian, staje się jasne, że o jakiekolwiek punkty w tym meczu będzie niezmiernie ciężko. Po przerwie plac gry musi opuścić Terpiłowski i przestajemy mieć argumenty w przedniej formacji. Dwie minuty po rozpoczęciu ponownie gry Śląsk podwyższa na 4:1, wychodząc z zabójczą kontrą, która w żadnej fazie jej istnienia nie została przerwana, a były ku temu okazje. Bramki numer 5 i 6 dla Śląska to prezenty od golkipera Lechii, który najpierw wypuszcza futbolówkę z rękawic, a następnie zbyt późno wychodzi do rywala, który strzela obok niego. Ostatecznie wrocławska drużyna wygrywa 6:1, choć z przebiegu meczu nie miała aż tak dużej przewagi, owszem, rywale byli lepszym i przede wszystkim skuteczniejszym zespołem, ale końcowy rezultat jest nieco za wysoki i nie do końca oddaje wydarzenia mające miejsce na boisku. Porażka jest jednak porażką i trzeba teraz zastanowić się co dalej, bowiem sytuacja w tabeli robi się powoli nieciekawa.

Lechia: Malec – Sztuka, Aksamit, Morawski, Stawiarz, Drąg, D.Wasilewski, Muszyński, Terpiłowski (43′ Rudnicki), Gacek (75′ Wilkoszyński), Ziółkowski

Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto] | Dzierżoniów Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto] | Dzierżoniów Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto] | Dzierżoniów Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto] | Dzierżoniów Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto] | Dzierżoniów Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto] | Dzierżoniów Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto] | Dzierżoniów Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto] | Dzierżoniów Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto] | Dzierżoniów Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto] | Dzierżoniów Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto] | Dzierżoniów Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto] | Dzierżoniów Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto] | Dzierżoniów Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto] | Dzierżoniów Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto] | Dzierżoniów Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto] | Dzierżoniów Lechia: Wysoka przegrana JS [17 foto] | Dzierżoniów