2
To paranoja,skandal błanezada,kompromitacja.....wróble na dachu ,te zeszłoroczne z komisariatu z Bielawy ćwierkają ,że milcja zakazała,po przez OZPN-;Wrocław aby bez kibica.Niech prezesi prowicjalnego komisariatu się podadzą do dymisji,wraz dziewoją z tym źle upiętym warkoczę- mundurową jak im sié nie nie chce,albo przejdą do agencji ochrony.A co na to burmistrz !!. Niech się wypowie .Najlepiej zakazać i mieć spokój -milicjia .Prowicjonalne myślenie.Na mieście patrole stójkowych,rewizje sam.Broń maszynowa,krótka,długa itp.itk.Żenada.Powinna jeździć szczekaczka i informować,że meczu nie ma. A to wina klubu.Tak się traktuje kibica. A kobitę z bachorem to wpuścili.Nie tylko z W.wpuszczali,ale z B.też,znajomych- znajomych. Trza powiadomić Brudzińskiego i tyle, jakich ma prezesów milicji w Bielawie.Pismo w przygotowaniu przez adwokatów.Przeta klub nie miał żadnych zakazów,o ile mnie pamięć nie myli.Niech kibic bojkotuje mecze ,zresztą słyszał takie głosy przed zwartym kordonem stójkowych w wyposażeniu ochronnym do rozpędzania nie legalnych zgromadzeń ludzia.
Zawiedziony kibic. skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie15 godzin 14 minut 51 sekund temu
Żenada Bielawa. Mecz z wiceliderem bez kibiców. Klub nie potrafi zorganizować meczu na własnym terenie.
Olo skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie0 miesięcy 1 dni temu
Żenada jak potraktowali kibiców!!! Najpierw plakaty porozwieszane po całym mieście informujące o meczu, a później jakieś dziwne zakazy. Policji było tyle że mogliby na pewno zabezpieczyć nie jeden mecz na szczycie w ekstraklasie, a nie byli w stanie zabezpieczyć meczu czwartoligowego. Szok!! Mało tego, na miejscu zjawiła się pani która dowodzila tym całym zamieszaniem i zgodziła się na wpuszczanie 10 osób które miały być w formie ochrony ( dostali kamizelki) , szkoda tylko że wśród tycz dziesięciu osób były to osoby z Wałbrzycha. Ciekawe w jaki sposób nowy prezes zrekompensuje to kibica.
Kibic skomentował(a) Zabrali punkty Górnikowi w doliczonym czasie0 miesięcy 1 dni temu
Ciekawe czy zrobi druzyne Bielawianki czy dalej bedzie to zaplecze Lechii
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Dobry wybór !
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Wreszcie nie ma sztuki Czesia !!! Mimo że jest Hałka nic się nie zmienia. Dalej będą rządzić te same osoby z drugiej linii ...POWODZENIA
kibic skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
wyjebcie tego Markowskiego
Kibic Bielawy skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 3 dni temu
Czas pokaże czy to dobry wybór.
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 4 dni temu
Oby na plus dla Bielawianki
Anonim skomentował(a) Patryk Hałaczkiewicz nowym prezes Bielawianki Bielawa.0 miesięcy 4 dni temu
Ach ta nasza dzierżoniowska młodzież
Klo skomentował(a) 107. miesięcznica tragedii smoleńskiej w Dzierżoniowie – 10.03.2019.0 miesięcy 12 dni temu


TWÓJ SERWIS REGIONALNY

Dzierżoniów

Lechia: Wyjazdowy punkt JS

Lechia: Wyjazdowy punkt JS Dzierżoniów Piłka nożna  sport Piłka nożna lechia.infoddz.pl Lechia Dzierżoniów Dzierżoniów

zdjęcie poglądowe

Juniorzy starsi zremisowali we Wrocławiu z sąsiadem z tabeli, Parasolem 3:3 (1:2) po dwóch golach Dawida Ziółkowskiego i jednym Kacpra Wasilewskiego.Z pewnością punkt zdobyty na zawsze trudnym dla nas terenie cieszy i przed meczem takie rozstrzygnięcie bralibyśmy w ciemno, jednak nie można odżałować ostatniej utraconej w głupi sposób bramki.

Spotkanie miało dwie różne połowy. W pierwszej ton grze nadawali miejscowi, byli więcej przy piłce, częściej atakowali, a nasi zawodnicy jedynie przyglądali się grze rywala. Efektem tego była szybko stracona bramka. Po jednej z akcji udało się jednak wyrównać, choć to nadal Parasol był stroną dominującą. Do końca pierwszej połowy nie zdobył już jednak bramki, a po przerwie role na boisku odwróciły się. Najpierw w 62 minucie na 25 metrze nasi juniorzy „rozklepali” rywali i Drąg zagrał świetną piłkę w uliczkę do Kacpra Wasilewskiego, a ten takich prezentów nie marnuje. Niestety pięć minut później moment nieuwagi kosztuje nas utratę drugiego gola. Gdy w 72 minucie po raz pierwszy w sezonie po stałym fragmencie gry zdobywamy trzeciego gola, autorstwa Ziółkowskiego, wydawało się, że trzy punkty zostaną dowiezione do końca i jednocześnie przypieczętowane zostanie utrzymanie. Niestety osiem minut przed końcem meczu kiks popełnia Wilk, dla którego był to jeden ze słabszych występów w sezonie i gospodarze cieszą się z wyrównania. Ostatecznie mecz kończy się sprawiedliwym jednak podziałem punktów, z którego bardziej cieszą się przyjezdni.

Wilk – Aksamit, Morawski, Stawiarz, Drąg, Gacek, Chlipała Ziółkowski, Rudnicki, D.Wasilewski, K.Wasilewski

Gole: 1:0 18′, 1:1 Ziółkowski 28′, 1:2 K.Wasilewski 62′, 2:2 67′, 2:3 Ziółkowski 72′, 3:3 82′
Lechia: Wyjazdowy punkt JS Dzierżoniów Piłka nożna  sport Piłka nożna lechia.infoddz.pl Lechia Dzierżoniów Dzierżoniów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Redakcja oraz portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych na portalu infoddz.pl