2
Widocznie nie albo doszli do wniosku, że po co ładować kasę w tzw. gwiazdy :)
Anonim skomentował(a) Zapraszamy na Dni Pieszyc 20180 miesięcy 1 dni temu
Pierwsza połowa przespana
Anonim skomentował(a) Remis Bielawianki Bielawa w ostatnim meczu domowym tego sezonu0 miesięcy 14 dni temu
Wiadomo co z tym bramkarzem, co go karetka zabrała?
Krystianos skomentował(a) Mimo awansu Pogoń nie odpuszcza!0 miesięcy 15 dni temu
Czy tego niby "Miasta " nie stać na chociaż jeden normalny zespół..
Lalala skomentował(a) Zapraszamy na Dni Pieszyc 20180 miesięcy 22 dni temu
Ale to było rok temu.
Simi skomentował(a) Stwórz logo z okazji 100-lecia niepodległości Polski0 miesięcy 25 dni temu
a czy to za pieniądze?
mkacz skomentował(a) Stwórz logo z okazji 100-lecia niepodległości Polski0 miesięcy 26 dni temu
Brawo
Anonim skomentował(a) Kolejna wygrana Bielawianki Bielawa0 miesięcy 30 dni temu
Kiedy będzie dostępna lista zakwalifikowanych zespołów
wieslawg40@gmail.com skomentował(a) XVII Dolnośląski Przegląd Zespołów Folklorystycznych1 miesięcy 3 dni temu
Kiedy będzie lekcja tolerancji , empatii i szacunku dla ludzi innych wyznań, koloru skóry i narodowosci???
Otto skomentował(a) Lekcja historii, patriotyzmu i tradycji1 miesięcy 4 dni temu
Serio aż takie buractwo?
Anonim skomentował(a) Sobota: Zapraszamy na mecz II ligi kobiet1 miesięcy 6 dni temu

Dzierżoniów

Lechia: Wyjazdowy punkt JS

Js Wiosna 2018 Big

zdjęcie poglądowe

Juniorzy starsi zremisowali we Wrocławiu z sąsiadem z tabeli, Parasolem 3:3 (1:2) po dwóch golach Dawida Ziółkowskiego i jednym Kacpra Wasilewskiego.Z pewnością punkt zdobyty na zawsze trudnym dla nas terenie cieszy i przed meczem takie rozstrzygnięcie bralibyśmy w ciemno, jednak nie można odżałować ostatniej utraconej w głupi sposób bramki.

Spotkanie miało dwie różne połowy. W pierwszej ton grze nadawali miejscowi, byli więcej przy piłce, częściej atakowali, a nasi zawodnicy jedynie przyglądali się grze rywala. Efektem tego była szybko stracona bramka. Po jednej z akcji udało się jednak wyrównać, choć to nadal Parasol był stroną dominującą. Do końca pierwszej połowy nie zdobył już jednak bramki, a po przerwie role na boisku odwróciły się. Najpierw w 62 minucie na 25 metrze nasi juniorzy „rozklepali” rywali i Drąg zagrał świetną piłkę w uliczkę do Kacpra Wasilewskiego, a ten takich prezentów nie marnuje. Niestety pięć minut później moment nieuwagi kosztuje nas utratę drugiego gola. Gdy w 72 minucie po raz pierwszy w sezonie po stałym fragmencie gry zdobywamy trzeciego gola, autorstwa Ziółkowskiego, wydawało się, że trzy punkty zostaną dowiezione do końca i jednocześnie przypieczętowane zostanie utrzymanie. Niestety osiem minut przed końcem meczu kiks popełnia Wilk, dla którego był to jeden ze słabszych występów w sezonie i gospodarze cieszą się z wyrównania. Ostatecznie mecz kończy się sprawiedliwym jednak podziałem punktów, z którego bardziej cieszą się przyjezdni.

Wilk – Aksamit, Morawski, Stawiarz, Drąg, Gacek, Chlipała Ziółkowski, Rudnicki, D.Wasilewski, K.Wasilewski

Gole: 1:0 18′, 1:1 Ziółkowski 28′, 1:2 K.Wasilewski 62′, 2:2 67′, 2:3 Ziółkowski 72′, 3:3 82′