2
ło panie, ale lanie
Anonim skomentował(a) Lechia zebrała baty w Bielsku … [1 video + 43 foto]17 godzin 58 minut 46 sekund temu
Brawo drużyna
Anonim skomentował(a) Przebudzenie Bielawianki Bielawa0 miesięcy 3 dni temu
Bardzo dobre sędziowanie na turnieju, pozdrawiam
Xyz skomentował(a) IV Memoriał Oskara Plinty – podsumowanie0 miesięcy 15 dni temu
I znowu w plecy
Marek skomentował(a) Sobota: mecz Bielawianka – Polonia Świdnica0 miesięcy 16 dni temu
Chciałbym aby Lechia spadła, IV liga z Lechią, Górnikiem Wałbrzych czy Polonią Świdnica zapowiada się ciekawie. ps. kibice Lechii bez spiny to nie jest atak
Bielawianka skomentował(a) Porażka Lechii Dzierżoniów 0:10 miesięcy 19 dni temu
Oho, zaczęliśmy się podpisywać. Skąd my to znamy?:)
Widzę skomentował(a) Sukces Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów na Otwartych Mistrzostwach Powiatu Dzierżoniowskiego!0 miesięcy 20 dni temu
Będzie sieka na wyborach. Stawiam na drugą turę Rak kontra Łyżwa
Anonim skomentował(a) Marcin Rak kandydatem na stanowisko Burmistrza Miasta Bielawy0 miesięcy 27 dni temu
Kandydat jednocześnie popierany przez PIS i OBS? To niezgodne z naturą. To tak jakby kogoś popieralo i PiS i PO jednocześnie. Więc coś z tym PIS w Bielawie jest nie tak. To PIS tylko z nazwy. Taka wydmuszka.
Jestem za!
Kurcze, może być ciekawie.

Dzierżoniów

Lechia ponownie remisowo, ponownie z Polonią

Cztery dni temu nasza drużyna zremisowała 2:2 z Polonią Środa Wielkopolska. Dziś takim samym wynikiem zakończył się sparing z Polonią Nysa, występującą w opolskiej IV lidze. Zespół musiał dziś radzić sobie bez trenera Zbigniewa Soczewskiego, który przebywał na szkoleniu, a poczynaniami kolegów kierował drugi trener Grzegorz Borowy. Bramki dla Lechii zdobyli Muszyński i Słonecki (karny), dla rywali P.Lepak i M.Ściański. Dziś zagraliśmy bez Damiana Korkusia [praca], Damiana Szydziaka [drobny uraz ręki], Pawła Juźwika [sprawy osobiste] i testowanego wcześniej Kacpra Izydorskiego z Miedzi. Zaprezentowali się natomiast inni testowali : Kamil Lechocki (Bielawianka) i Kuba Smutek (Grom Witków) wraz z juniorami Kacprem Malcem, Pawłem Muszyńskim, Enestem Terpiłowskim i nie widzianym dawno na boisku z powodu kontuzji Maćkiem Aleksiukiem. Cieszy z pewnością kolejny mecz od pierwszej minuty Szymka Brzezickiego.

Samo spotkanie miało dwa oblicza. W pierwszej połowie lepiej grali przyjezdni, którzy zdobyli dwie bramki bo katastrofalnych błędach defensorów i Spaleniaka. Gra do przodu szła naszej drużynie jak po grudzie, a gdy w 36 minucie Niedojad stanął oko w oko z bramkarzem gości, trafił w słupek, natomiast dobitka trafiła w drugi słupek. Damian uderzył też w poprzeczkę po rzucie rożnym i wyprzedzeniu obrońcy. Jednak niedługo potem rywale zdobyli drugiego gola po wypuszczeniu piłki z rękawic przez Dominika, a po stracie bramki mieliśmy dobrą kontrę. Sił próbował ponownie Niedojad, ale uderzenie było niecelne i przeleciało obok bramki. W ostatniej minucie udało się zdobyć jednak gola kontaktowego, po zamieszaniu w polu karnym piłka wyszła przed szesnasty metr, tam nabiegł Muszyński i plasowanym uderzeniem w dolny róg zdobył gola.
Po przerwie obraz gry nieco się zmienił. Goście ustawili się bardziej defensywnie, u nas lepiej zaczął wyglądać środek pola, przez co trójkolorowi posiadali optyczną przewagę, jednak w ofensywie nadal był problem. Niewiele było akcji oskrzydlających, a gra była forsowana środkiem. Pojawiło się kilku juniorów, a zmiany nastąpiły też u rywali. Z biegiem minut stwarzaliśmy co raz groźniejsze sytuacje. Bliski swojego gola był Kuba Smutek, ale jego bomba przeleciała nad poprzeczką. W końcówce meczu mieliśmy dwa faule w polu karnym Polonii. Za pierwszym razem gwizdek arbitra milczał, jednak drugim razem mieliśmy już jedenastkę. Do piłki podszedł Paweł Słonecki i pewnym uderzeniem w lewy dolny róg pokonał golkipera rywali. W 90 minucie drużyna z Nysy miała sytuację meczową, napastnik gości stał niepilnowany w okolicy 11 metrów, otrzymawszy piłkę miał przed sobą jedynie Malca, ale fatalnie przestrzelił obok bramki. Ostatecznie mecz kończy się remisem 2:2, a przed naszą drużyną już tylko dwie gry kontrolne przed zbliżającą się wielkimi krokami rundą rewanżową.
Spaleniak- Słonecki, Barski, Pietkiewicz, Paszkowski, Buryło, Brzezicki, Tomaszewski, Muszyński, Borowy,Niedojad
W drugiej połowie zagrali : Malec, Lechocki, Smutek, Terpiłowski i Aleksiuk

żródło: lechia.infoddz.pl

Lechia ponownie remisowo, ponownie z Polonią | Dzierżoniów Lechia ponownie remisowo, ponownie z Polonią | Dzierżoniów Lechia ponownie remisowo, ponownie z Polonią | Dzierżoniów Lechia ponownie remisowo, ponownie z Polonią | Dzierżoniów Lechia ponownie remisowo, ponownie z Polonią | Dzierżoniów Lechia ponownie remisowo, ponownie z Polonią | Dzierżoniów Lechia ponownie remisowo, ponownie z Polonią | Dzierżoniów Lechia ponownie remisowo, ponownie z Polonią | Dzierżoniów Lechia ponownie remisowo, ponownie z Polonią | Dzierżoniów Lechia ponownie remisowo, ponownie z Polonią | Dzierżoniów Lechia ponownie remisowo, ponownie z Polonią | Dzierżoniów Lechia ponownie remisowo, ponownie z Polonią | Dzierżoniów Lechia ponownie remisowo, ponownie z Polonią | Dzierżoniów