2
Ale to było rok temu.
Simi skomentował(a) Stwórz logo z okazji 100-lecia niepodległości Polski0 miesięcy 2 dni temu
a czy to za pieniądze?
mkacz skomentował(a) Stwórz logo z okazji 100-lecia niepodległości Polski0 miesięcy 2 dni temu
Brawo
Anonim skomentował(a) Kolejna wygrana Bielawianki Bielawa0 miesięcy 6 dni temu
Kiedy będzie dostępna lista zakwalifikowanych zespołów
wieslawg40@gmail.com skomentował(a) XVII Dolnośląski Przegląd Zespołów Folklorystycznych0 miesięcy 11 dni temu
Kiedy będzie lekcja tolerancji , empatii i szacunku dla ludzi innych wyznań, koloru skóry i narodowosci???
Otto skomentował(a) Lekcja historii, patriotyzmu i tradycji0 miesięcy 12 dni temu
Serio aż takie buractwo?
Anonim skomentował(a) Sobota: Zapraszamy na mecz II ligi kobiet0 miesięcy 14 dni temu
Nie ma na co jechać będzie tam tyle chamstwa i buractwa ze strony gospodarzy jak ostatnio kiedy trener i zawodniczki zostali opluci przez ludzi prezesa wychodząca z szatni .
siedziba ap dzierzoniow w moscisku xD
lol skomentował(a) Huczne otwarcie siedziby klubu AP Dzierżoniów0 miesięcy 19 dni temu
artystka z nabrzmiałym ego
Basia skomentował(a) Koronka klockowa – pasja Elżbiety Struzik0 miesięcy 20 dni temu
Jazda
Anonim skomentował(a) Sobota: Meczy wyjazdowy Bielawianki z Górnikiem0 miesięcy 23 dni temu

Dzierżoniów

Lechia: Porażka JM w Lubaniu!

Lechia Dzierozniów Podopieczni Mariusza Gronczyńskiego

Juniorzy młodsi po wygranej w ostatnim meczu, tym razem ulegli w wyjazdowym spotkaniu Łużycom Lubań 0:2, czyli beniaminkowi wojewódzkich rozgrywek w tej klasie wiekowej. Drużyna kończyła mecz w niepełnym składzie i do Dzierżoniowa wraca na tarczy.

Niestety bez punktów wracają za kolejnego meczu juniorzy młodsi. Drużyna pojechała do Lubania w zaledwie 14-osobowym składzie i o komforcie kadrowym chociażby z meczu przeciwko Polonii-Stali Świdnica opiekun JM mógł zapomnieć. Przełożyło się to na wynik. Mecz rozgrywano na fatalnej murawie, która nie pozwalała na techniczne rozgrywanie piłki. Do warunków szybciej przystosowali się gospodarze, którzy rzadko kiedy wymieniali chociażby trzy podania na swojej połowie. Długa piłka do przodu okazała się kluczem do sukcesu. Rywale byli dziś szybsi, silniejsi, bardziej zdeterminowani, ale przede wszystkim skuteczniejsi. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 1:0 i była szansa na zmianę niekorzystnego rezultatu. Niestety, jak w przekroju całego 80-minutowego meczu stwarza się sobie tylko dwie sytuacje bramkowe, trudno myśleć o wygraniu spotkania. Łużyce w samej końcówce otrzymały od arbitra rzut karny, który zamieniły na gola i ustaliły wynik na 2:0. Do końca meczu nie dotrwał Bartek Siwiński, który kilka minut przed końcem spotkania ujrzał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę.

Lechia: Łuczak – K.Hanusiewicz (60′ Kot), Kotus, Nawrot, Sobczyński (71′ Bełtowski), Siwiński, Górski, Chmielowiec (41′ Lemański), Kazek, M.Hanusiewicz, Mól