2
Szukaj na portalach, którym UM płaci. :)
Anonim skomentował(a) Przed nami Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości20 godzin 48 minut 4 sekund temu
Gdzie są wyniki/?
wiesiek skomentował(a) Przed nami Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości0 miesięcy 1 dni temu
Zarząd i Trener do Dymisji i to jak najszybciej!!!!
Kibic Lechii skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów0 miesięcy 5 dni temu
Marnowanie pieniędzy. Żadnych kibiców na meczu, tragiczne wyniki i tragiczna organizacja okołomeczowa. Przynajmniej w IV będą ciekawe mecze z Bielawą i Świdnicą :)
Anonim skomentował(a) Kolejny wtopiony mecz Lechii Dzierżoniów0 miesięcy 5 dni temu
IVliga, IVliga MZKS
nie jestem polakiem ale ..będę jak brał udział ..!!!!
Adrian Rus skomentował(a) Pieszyce: Zapraszamy na obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości0 miesięcy 6 dni temu
Nie jesteśmy na Dobie! Tylko INFODDZ. W policji nauczyli tylko kopiuj/wklej?
Anonim skomentował(a) Podsumowanie akcji „Znicz 2018”0 miesięcy 10 dni temu
Mieszkańcy powiatu dzierżoniowskiego!!! Nie dowiecie się tego z Doby bo decydenci Komendy Powiatowej Policji blokują te informacje. W KPP Dzierżoniów wszyscy z patrolówki i ruchu drogowego są na zwolnieniach lekarskich. Patrole na ulicy składają się z ludzi, którzy nie mają pojęcia o Waszych problemach i sposobach ich załatwienia bo na co dzień liczą słupki. Nawet "dochodzenówka" i ci DDZ K się pochorowali. NASZE BEZPIECZEŃSTWO JEEST ZAGROŻONE!!!! Doba Wam o tym nie powie, inne źródła masowego przekazu też nie.
Anonim skomentował(a) Podsumowanie akcji „Znicz 2018”0 miesięcy 11 dni temu
Lider pokazał dzisiaj klasę:) przegrywając 1:3 dużo drużyn już by mecz liczyło na straty :)
Mks skomentował(a) Pogoń Pieszyce 11 wygrana w sezonie0 miesięcy 12 dni temu
Przy 2-2 trener ściąga Cebulskiego, jak to właśnie Cebulski kręcił lewą stroną jak chciał. A po zmianie już wszyscy widzieli jak to się skończyło. ehhh
Anonim skomentował(a) Grali i łomot dostali0 miesięcy 26 dni temu

Dzierżoniów

Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto]

Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto] Dzierżoniów Piłka nożna  sport Piłka nożna lechia.infoddz.pl Dzierżoniów
Trzydzieści minut dobrej gry to za mało, aby wygrać mecz w III lidze. Trójkolorowi całkiem nieźle poczynali sobie w pierwszej części spotkania, a wynik meczu otworzył Bartek Tomkiewicz sytuacyjnym uderzeniem z głębi pola karnego. Później do głosu doszli lepiej grający piłką goście i w drugiej połowie zadali dwa ciosy autorstwa debiutującego w Stali Piotra Stępnia.
Brzeska Stal przyjechała do Dzierżoniowa w mocno odmłodzonym względem ubiegłych sezonów składzie. Można było w tym upatrywać szans na uzyskanie korzystnego wyniku. Lechici przystąpili do spotkania bez swojego „kręgosłupa” z poprzedniego sezonu. Na szpicy jak wiemy zabrakło Niedojada, w środku Tomaszewskiego i co już wczoraj było wiadome, na środku obrony Barskiego. Niestety absencje najważniejszych postaci w swoich formacjach były dziś aż nadto widoczne, a goście mając w swoim składzie doświadczonego Marcina Nowackiego potrafili przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę w zaledwie 120 sekund.
Mecz od początku pomimo upału rozgrywany był w szybkim tempie. Bojowo nastawieni „trójkolorowi” najwyraźniej zaskoczyli tym rywali, bowiem już w siódmej minucie objęli prowadzenie. Błąd przy wyjściu z bramki i próbie wybicia popełnił Stitou, futbolówka trafiła pod nogi Tomkiewicza, a ten okazji nie zmarnował i uderzył sytuacyjnie z 17 metrów do pustej bramki. Podrażnieni goście próbowali szybko ruszyć do odrabiania strat, jednak nasz zespół pobudzony prowadzeniem radził sobie sprawnie z rozbijaniem ataków Stali. Dużo pracy miał w pierwszej połowie Michał Orzechowski, 17-latek sprowadzony z SMSu Łódź, bowiem to właśnie jego stroną najwięcej atakowali przyjezdni i przez pierwsze 20 minut widać było ogromną tremę tego młodego zawodnika. Po czasie jednak wszedł na normalne obroty i pokazywał się z całkiem niezłej strony. Z biegiem minut jednak co raz groźniej też atakowali rywale. Najpierw jeden z napastników będąc kilka metrów od bramki posłał potężną bombę w kierunki bramki, ale chyba zamknął oczy przy strzale, bowiem trafił wprost w Spaleniaka. W drugiej groźnej sytuacji podawaną wzdłuż pola bramkowego piłkę rywal przeniósł nad poprzeczką, uderzając z trzech metrów. Pierwsza część spotkania miała wyrównany charakter i rozgrywana była w szybkim tempie. Lechici wykorzystali swoją okazję, a goście mogli pluć sobie w brodę, bowiem stworzyli groźniejsze szanse, których nie wykorzystali.
Mocno ciekawi byliśmy postawy zespołu w drugiej części spotkania. Boisko opuścili niestety ofensywni Szydziak i Bolisęga, a zespół już od samego początku dość nisko rozpoczął grę. Pilnowanie wyniku od samego początku drugiej połowy zazwyczaj nie kończy się dobrze i dziś ta reguła miała swoje potwierdzenie. Pomimo wzmocnienia środka pola nadal rządził i dzielił tam Marcin Nowacki, który podczas drugich trzech kwadransów zrobił po raz kolejny różnicę. Trzeba jednak odnotować fakt, że miał też bardzo dużo miejsca w jedną i drugą stronę, co zdecydowanie ułatwiło mu grę. Z powodu absencji Barskiego na środku obrony musiał zagrać Pietkiewicz, który przy normalnym zestawieniu zapewne byłby plastrem dla byłego reprezentanta Polski. Tak się jednak dziś nie stało i w drugiej połowie Lechici byli tłem dla dobrze operującej piłką Stali. Na domiar złego „nosem trenerskim” wykazał się dziś opiekun gości Grzegorz Podstawek, który wprowadził do gry blondwłosego Piotra Stępnia, a ten kilka minut po wejściu odpłacił się najlepiej jak mógł. Najpierw w zamieszaniu podbramkowym „dziubnął” piłkę końcem buta i skierował ją do bramki, a kilkadziesiąt sekund później idealnie poszedł za akcją i strzałem na bramkę jednego z kolegów. Zaspali nasi defensorzy, a napastnik brzeżan mocnym strzałem pod poprzeczkę wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Niedługo potem mógł ustrzelić hat-tricka, gdy jego strzał z pola karnego tylko wzrokiem odprowadzał Spaleniak, ale futbolówka przeleciała obok słupka. Dzierżoniowianie nie mieli pomysłu na grę w ofensywie, akcje zazwyczaj kończyły się na 20 metrze od bramki Amina, a jedyne zagrożenie miało miejsce po stałych fragmentach, ale i tu żywsi w swoich reakcjach byli goście. Co tu dużo pisać, skoro się nie oddaje celnych strzałów na bramkę, to nie ma co marzyć o zdobyczy bramkowej. W drugiej części meczu na placu gry publiczności zaprezentował się kolejny nowy zawodnik – Maciej Łowiecki, ale ledwie dziesięć minut to za mało by ocenić jego występ. Przysłowiową „wędkę” dostał dziś Lechocki, którego postawa nie odpowiadała trenerowi. Ostatecznie Stal dowiozła dziś trzy punkty i zasłużenie wygrała spotkanie, była zespołem lepiej grającym piłką, ale przede wszystkim miała w swoich szeregach doświadczonego Nowackiego i asa w rękawie w postaci Piotra Stępnia.
Reasumując, szkoda, że zespół nie kontynuował w drugiej połowie solidnej gry z pierwszej części spotkania. Zabrakło atutów z przodu, choć też nie miał kim straszyć Zbigniew Soczewski, bowiem w letnim okienku sprowadzano głównie obrońców. Jak wspominałem na początku, bardzo, ale to bardzo widoczny był brak trzech podstawowych zawodników z poprzedniego sezonu. Dziury nie zostały załatane i może to być sporym problemem w dalszej części sezonu. Pozytywne jest to, że drużyna potrafiła funkcjonować fragmentami meczu całkiem dobrze i oby przełożyła to na kolejne spotkania w szerszym wymiarze czasowym.

LECHIA: Spaleniak – Słonecki, Pietkiewicz, Korkuś, Orzechowski, Szukiełowicz (72′ Brzezicki), Buryło, Borowy, Szydziak (46′ Lechocki, 82′ Łowiecki), Bolisęga (46′ Paszkowski), Tomkiewicz
STAL: Stitou – Maj (57′ Suchecki), Kolanko, Kulczycki (57′ Stępień), Sosna, Danielik, Pożarycki, Nowacki, Cieślik, Gajda (82′ Kuriata), Celuch (90′ Dychus)

Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto] | Dzierżoniów Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto] | Dzierżoniów Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto] | Dzierżoniów Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto] | Dzierżoniów Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto] | Dzierżoniów Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto] | Dzierżoniów Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto] | Dzierżoniów Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto] | Dzierżoniów Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto] | Dzierżoniów Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto] | Dzierżoniów Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto] | Dzierżoniów Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto] | Dzierżoniów Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto] | Dzierżoniów Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto] | Dzierżoniów Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto] | Dzierżoniów Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto] | Dzierżoniów Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto] | Dzierżoniów Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto] | Dzierżoniów Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto] | Dzierżoniów Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto] | Dzierżoniów Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto] | Dzierżoniów Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto] | Dzierżoniów Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto] | Dzierżoniów Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto] | Dzierżoniów Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto] | Dzierżoniów Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto] | Dzierżoniów Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto] | Dzierżoniów Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto] | Dzierżoniów Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto] | Dzierżoniów Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto] | Dzierżoniów Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto] | Dzierżoniów Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto] | Dzierżoniów Lechia: Falstart na początek [1 video + 33 foto] | Dzierżoniów